تور کشتی کروز اروپا، مدیترانه شرقی 8روز: تور ایتالیا، یونان و مونته نگرو با کشتی MSC Magnifica نوروز 1401، بهار و تابستان 1401

تور کشتی کروز اروپا نوروز 1401، بهار و تابستان 1401 با کشتی کروز  MSC Magnifica .سفر به ناشناخته‌های دریای مدیترانه در مدیترانه شرقی در بهترین فصل سفرهای دریایی. بازدید از کشورهای ایتالیا، جزایر زیبای یونان و سواحل کشور مونته نگرو در یک تور لوکس اروپا با حداقل هزینه . شما در یک سفر دریایی بیشترین استفاده از زمان را خواهید داشت و هیچگونه پرتی زمان را نخواهید داشت و چه بسا از زمان هدر رفته در سفرهای معمولی همچون شب هنگام و زمان استراحت ما ، وقتهای تلف شده در جابجایی بین شهرها، چک این و چک اوت از هتلها، زمانهای اتلافی در ایستگاههای قطار و یا فرودگاهها در سفرهای دریایی استفاده بهینه خواهد شد. شب هنگام که زمان استراحت شماست کشتی از مکانی به مکان دیگر رهسپار میشود و سحر هنگام زمانی که چشمان خود باز می‌کنید در شهر جدید و کشور جدید خواهید بود. زمان را از دست ندهید و در این سفر لوکس و در عین حال مقرون به صرفه از لحاظ اقتصادی و زمانی همراه تورهای کشتی کروز ما باشید. با آوای بورالان نمایندگی رسمی شرکت کشتیهای تفریحی MSC Cruise ایتالیا در ایران آسوده خاطر سفر کنید.

 قیمت تور شامل مبلغ  ریالی (هزینه بلیط + بیمه مسافرتی) + مبلغ ارزی مطابق جدول زیر می‌باشد

کابین کشتی وعده غذایی DBL Bunk Bed SGL CWB INF
Inside Full-Board 1,790€ 1,750€ 3,290€ 890€ 490€
Ocean View Full-Board 2,190€ 2,150€ 3,990€ 990€ 590€
Balcony Full-Board 2,590€ 2,490€ 4,790€ 1,290€ 690€
Suite/Balcony Aurea All-inclusive 3,890€ 3,790€ 6,990€ 1,890€ 790€
 • DBL: هر نفر در کابین دوتخته
 • SGL: کابین یک تخته
 • Bunk Bed: کاناپه تختشو/ تخت تاشو روی دیوار
 • CWB: کودک 2 تا 12 سال با تخت Bunk Bed
 • INF: نوزاد کمتر از دو سال
شناسه پکیج: 33

نکات و دانستنی‌های تور کشتی کروز اروپا، مدیترانه شرقی 8روز: تور ایتالیا، یونان و مونته نگرو با کشتی MSC Magnifica نوروز 1401، بهار و تابستان 1401

 • تاریخ بروز رسانی اردیبهشت 1400
 • جهت اخذ ویزای شنگن برای سفرهای نوروز حداقل 2 الی 3 ماه زمان نیاز است که بعد از گذر این زمان، فقط مسافرینی که خود ویزای شنگن دارند، می‌توانند جهت خرید تور کشتی کروز اقدام نمایند.
 • با توجه به ادامه بحران جهانی پاندمی ویروس کرونا در حال حاضر(بهار، تابستان، پاییز و زمستان 1400 و تا اطلاع ثانوی) فقط مسافرینی که دارای اقامت دائم و یا پاسپورت کشورهای اروپایی می‌باشند، امکان خرید تورهای کشتی کروز  شرکت MSC Cruises ایتالیا را دارند. جهت دریافت قیمت‌های ویژه فقط از طریق ارسال پیغام (Messege) در اینستاگرام رسمی شرکت booralan@ اقدام فرمایید.
 • چنانچه در کابین‌های Full Board درخواست خدمات All-inclusive شود، با پرداخت مبلغ 296 یورو برای هر نفر قابل انجام می‌باشد.

خدمات تور کشتی کروز اروپا، مدیترانه شرقی 8روز: تور ایتالیا، یونان و مونته نگرو با کشتی MSC Magnifica نوروز 1401، بهار و تابستان 1401

تاریخ پرواز
28 مهر 5 آبان 12 آبان
مدت و ترکیب تور
7 شب و 8 روز ونیز باری المپیا سانتورینی آتن کورفو مونته نگرو
کشتی کروز
MSC Magnifica Cruise
خدمات تور
 1. پرواز ترکیش‌ایر(تهران - استانبول - ونیز * و بالعکس)
 2. اخذ ویزای شنگن ایتالیا
 3. بیمه مسافرتی سامان
 4. اقامت در کشتی کروز MSC Magnifica به همراه صرف صبحانه ، ناهار و شام در رستورانهای لوکس کشتی و یا خدمات All-Inclusive
مدارک مورد نیاز
 • اصل پاسپورت
  • اصل پاسپورت امضا شده با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ پرواز
  • تمام پاسپورتهای قدیمی که ویزاهای معتبر همچون: کشورهای شنگن، انگلستان، استرالیا، کانادا و امریکا در آن درج شده است
 • عکس (3 قطعه 4.5×3.5 جدید که در سه ماه اخیر گرفته شده است، رنگی، پشت زمینه سفید و تمام رخ)
 • مدارکی که نیاز به ترجمه دارند (با مهر دارالترجمه کافی است)
  • شناسنامه (تمامی صفحات)
  • مدارک شغلی:
   • پزشکان: پروانه مطب، دانش‌نامه و کارت نظام پزشکی
   • وکلا: پروانه وکالت
   • کسبه و بازاریان: جواز یا پروانه کسب
   • سازندگان ساختمان: مدارک مربوط به ساخت و ساز طی 10 سال گذشته، مانند قرادادهای مشارکت و مبایعه نامه ها
   • مشاغل دولتی: حکم استخدامی، گواهی اشتغال به کار از سازمان یا نهاد مربوطه، آخرین فیش حقوقی
   • مشاغل غیر دولتی (صاحبان کسب و کار): روزنامه رسمی آگهی تاسیس، روزنامه رسمی آخرین تغییرات آن شرکت و معرفی نامه رسمی بر روی سربرگ با مهر و امضای مدیرعامل
   • مشاغل غیر دولتی (کارکنان): ارائه گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه بر روی سربرگ رسمی با مهر و امضای مدیرعامل، با ذکر میزان حقوق
   • دانش آموزان، دانشجویان: نامه اشتغال به تحصیل از مدرسه و یا دانشگاه مربوطه
   • معلمان، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه: حکم استخدامی و نامه اشتغال به کار از مدرسه و یا دانشگاه مربوطه
   • نویسندگان: مجوز نشر و چاپ کتابهایی که طی ده سال اخیر به چاپ رسیده‌اند
  • بیمه تامین اجتماعی (برگ سوابق بیمه تامین اجتماعی 6 ماهه آخر که محل بیمه شدن باید مرتبط با مدارک شغلی ارائه شده باشد، بر روی  سربرگ بیمه تامین اجتماعی که توسط شعبه مربوطه به صورت ممهور در بخش سوابق صادر می‌گردد)
  • سند ملکی (تمامی صفحات سند ملکی، زمین، باغ و... که به نام فرد متقاضی یا همسر وی می‌باشد)
  • اجازه خروج (برای فرزندان زیر 18 سال: در صورتی که فرزندان هرکدام به طور جداگانه با پدر یا مادر سفر می‌کنند، اجازه خروج هر یک از طرفین  (ولی غایب)، به صورت محضری، این مدرک نیاز به مهر تایید وزارت امور خارجه دارد)
 • اسناد مالی (با توجه به تاکید سفارت ایتالیا بهتر است گردش حساب و تمکن مالی از یک حساب باشد و در صورتی که از دو حساب جداگانه  میباشد، حسابی که تمکن مالی از آن صادر میگردد به همراه گردش موجودی از زمان افتتاح حساب باشد)
  • گردش حساب (گردش مالی 3 ماه منتهی به تاریخ وقت سفارت *که میانگین موجودی حساب طی دوره با مبلغ گواهی تمکن مالی هم خوانی داشته باشد* به زبان انگلیسی برای  هر نفر و ممهور به مهر بانک)
  • گواهی تمکن مالی (با حداقل 100 میلیون تومان موجودی برای هر نفر و ممهور به مهر بانک، به زبان انگلیسی و نرخ تبدیل یورو)
 • ضمانت نامه بازگشت از سفر
  • جهت زوجین: 25 میلیون تومان
  • جهت خانواده ها
   • فرزندان بالای 12سال همچون زوجین
   • فرزندان زیر 12 سال 20 میلیون تومان
  • افراد مجرد یا افراد متاهلی که به تنهایی سفر میکنند: 35 میلیون تومان
 • پیش پرداخت (70 درصد کل مبلغ تور در زمان ثبت نام)

برنامه سفر تور کشتی کروز اروپا، مدیترانه شرقی 8روز: تور ایتالیا، یونان و مونته نگرو با کشتی MSC Magnifica نوروز 1401، بهار و تابستان 1401

روز 1 محل: ✈️ تهران- استانبول - ونیز وعده غذایی: Full Board/All-inclusive

حضور در فرودگاه امام خمینی تهران، ساعت 04:00 بامداد مراجعه به کانتر هواپیمایی ترکیش‌ایر، گرفتن 2 کارت پرواز (1-تهران-استانبول 2- استانبول- ونیز)، پرواز به سمت استانبول ساعت 07:35 صبح (طول پرواز 3 ساعت)، ورود به فرودگاه استانبول ساعت 09:25 صبح، حضور در سالن ترانزیت، پرواز به سمت ونیز ساعت 11:40 صبح (طول پرواز کمتر از 3 ساعت) ساعت 13:15 ورود به فرودگاه مارکوپولوی شهر ونیز، درج مهر ورود به محدوده شنگن، گرفتن بار، حرکت به سمت بندر ونیز، مراجعه به کانتر شرکت MCS CRUISE در بندر، انجام تشریفات ورود به کشتی، تحویل کابین‌ها، وقت آزاد جهت گشت‌زنی در کشتی و آشنایی با امکانات تفریحی، رستوران‌ها، بارها، فروشگاه‌ها و سایر جذابیت‌های کشتی. ساعت 16:30 حضور در عرشه کشتی جهت آشنایی با نکات ایمنی طی سفر با کشتی کروز، ساعت 17:30 ترک بندر ونیز و حرکت به سمت شهر باری ایتالیا .

لوازم همراه: لباس شنا، عینک آفتابی، کرم ضد آفتاب
روز 2 محل: بندر باری ایتالیا وعده غذایی: Full Board/All-inclusiveنوع گشت: تورهای آپشنال که باید شب قبل در کشتی خریداری شود

صرف صبحانه در کشتی، ساعت 11:00 صبح ورود به بندر باری در شرق ایتالیا. مسافرینی که تور آپشنال باری را خریداری کرده اند با راهنمای تور خود همراه خواهند بود و سایر مسافرینی که بازدید شخصی از شهر باری را ترجیح میدهند میتوانند به بازدید از سایتهای گردشگری این شهر همچون کلیسای تاریخی باری The Pontifical Basilica di San Nicola ، قلعه تاریخی The Castello Svevo ، کلیسای جامع باری Bari Cathedral ، آمفی تئاتر زیبای Teatro Petruzzelli ، میدان Piazza Mercantile ومیدان Piazza del Ferrarese بپردازند. ساعت 17:00 ظهر ترک بندر باری و حرکت به سمت بندر المپیا کشور یونان.

تورهای آپشنال کشتی کروز در بندر باری ایتالیا
روز 3 محل: بندر المپیا یونان وعده غذایی: Full Board/All-inclusiveنوع گشت: تورهای آپشنال که باید شب قبل در کشتی خریداری شود

صرف صبحانه در کشتی، ساعت 11:00 صبح ورود به بندر المپیا یونان، ممسافرینی که آپشنال تور بازدید از المپیا را خریداری کرده‌اند با راهنمای تور خود همراه خواهند شد. مسافرینی که به گشت انفرادی در شهر علاقمند هستند می‌توانند به بازدید از موزه تکنولوژی یونان The Museum of Ancient Greek Technology ، بندر کاتاکولون Katakolo Port ، رستوران تاریخی MERCOURI ESTATE - ΚΤΗΜΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ ، قلعه تاریخی Pontikokastro ، صومعه Skafidia Monastery ویا ساحل Leventochori beach بپردازند. ساعت 17:00 ترک این شهر ساحلی و حرکت به سمت جزیره سانتورینی یونان .

تورهای آپشنال کشتی کروز در بندر المپیا یونان
روز 4 محل: جزیره سانتورینی یونان وعده غذایی: Full Boardنوع گشت: تورهای آپشنال که باید شب قبل در کشتی خریداری شود

صرف صبحانه در کشتی، ساعت 08:00 صبح ورود به جزیره سانتورینی و امکان دید و بازدید از این جزیره رویایی در میانه دریای مدیترانه. مکانهای پیشنهادی در جزیره سانتورینی بازدید از سایتهای گردشگری همچون معدن برنز Akrotiri ، شهر باستانیAncient Thera و بسیاری مکانهای دیگر می‌باشد. ساعت 17:00 بعداز ظهر ترک جزیره سانتورینی و حرکت به سمت بندر پیراسوس آتن .

تورهای آپشنال کشتی کروز در جزیره سانتورینی یونان
روز 5 محل: شهر آتن یونان وعده غذایی: Full Board/All-inclusiveنوع گشت: تورهای آپشنال که باید شب قبل در کشتی خریداری شود

صرف صبحانه در کشتی، ساعت 07:30 صبح ورود به بندر پیرئاس شهر آتن. مسافرینی که تور آپشنال بازدید از شهر آتن را خریداری کرده‌اند با راهنمای تور خود همراه شوند. مسافرینی که بدنبال کشف ناشناخته های شهر آتن هستند و دوست دارند خودشان به گشت شهر بروند می‌توانند به بازدید از سایتهای گردشگری این شهر تاریخی همچون مجموعه تاریخی Acropolis of Athens و Parthenon ، موزه Acropolis Museum ، محله زیبای تاریخی Plaka ، معبد زئوس Temple of Olympian Zeus ، میدان Syntagma Square ، موزه باستان شناسی National Archaeological Museum و یا محوطه تاریخی Monastiraki بپردازند. ساعت 16:30 بعداز ظهر ترک بندر آتن و حرکت به سمت جزیره کورفو یونان.

تورهای آپشنال کشتی کروز در شهر آتن یونان
روز 6 محل: جزیره کورفو یونان وعده غذایی: Full Board/All-inclusiveنوع گشت: تورهای آپشنال که باید شب قبل در کشتی خریداری شود

صرف صبحانه و ناهار در کشتی کروز، ساعت 12:30 ظهر ورود به جزیره کورفو در شمال غربی یونان، همراهی با تور آپشنال خریداری شده و یا بازدید شخصی از جاذبه‌های متنوع این جزیره در قلب مدیترانه همچون دهکده تاریخی Palaiokastritsa ، موزه Achilleion ، ساحل بی همتای Sidari و کلیسای زیبای The Saint Spyridon Church . ساعت 18:30 شب ترک جزیره کورفو یونان و حرکت به سمت شهر ساحلی باری ایتالیا.

تورهای آپشنال کشتی کروز در جزیره کورفو یونان
روز 7 محل: بندر کوتور مونته نگرو وعده غذایی: Full Board/All-inclusiveنوع گشت: تورهای آپشنال که باید شب قبل در کشتی خریداری شود

صرف صبحانه در رستوران‌های لوکس کشتی، ساعت 07:00 صبح ورود به بندر کوتور مونته نگرو، همراهی با تور آپشنال که روز قبل خریداری کرده‌اید. به مسافرینی که خودشان برای دید و بازدید از شهر اقدام ی‌کنند  بازدید از جاذبه‌های گردشگری شهر کوتور مانند کوهستان Lovcen ، جزیره Our Lady of the Rocks ، کلیسای جامع شهر کوتور The Cathedral of Saint Tryphon ، پارک ملی کوتور Lovcen National Park ، جزیره Ostrvo Sveti Dorde و یا جزیره گلهای مونته نگرو Island of Flowers را پیشنهاد می‌کنیم، ساعت 13:00 ترک بندر مونته نگرو و حرکتجهت بازگشت به بندر تاریخی ونیز ایتالیا.

 • ساعت 21:00 مراجعه به پذیرش و انجام تسویه حساب با کشتی. ساعت 23:00 قرار دادن چمدان‌ها بیرون کابین جهت انجام مراحل Check Out و خروج از کشتی فردا صبح
تورهای آپشنال کشتی کروز در بندر کوتور مونته نگرو
روز 8 محل: ✈️ ونیز- استانبول نوع گشت: تورهای آپشنال که باید شب قبل در کشتی خریداری شود

صرف صبحانه در کشتی، با توجه به ساعت پرواز امکان همراهی با تور آپشنال خریداری شده برای ونیز را خواهید داشت. در غیراینصورت ساعت 09:30 صبح ورود کشتی به بندر ونیز ایتالیا و پایان تور کشتی کروز. ساعت 16:00 حضور در فرودگاه مارکوپولوی ونیز و مراجعه به کانتر هواپیمای ترکیش‌ایر، گرفتن 2 کارت پرواز (1-ونیز -استانبول2-استانبول-تهران) ، درج مهر خروج از محدوده شنگن، ساعت 20:25 پرواز به سمت استانبول(طول پرواز کمتر از 3 ساعت) ساعت 23:50 ورود به فرودگاه استانبول، حضور در سالن ترانزیت

تورهای آپشنال کشتی کروز در ✈️ ونیز- استانبول
روز 9 محل: ✈️ استانبول- تهران

ساعت 01:25 بامداد پرواز به سمت تهران ( طول پرواز 3 ساعت)ورود به فرودگاه امام خمینی تهران ساعت 06:00 بامداد و پایان سفر.

تورهای مشابه با تور کشتی کروز اروپا، مدیترانه شرقی 8روز: تور ایتالیا، یونان و مونته نگرو با کشتی MSC Magnifica نوروز 1401، بهار و تابستان 1401

به "تور کشتی کروز اروپا، مدیترانه شرقی 8روز: تور ایتالیا، یونان و مونته نگرو با کشتی MSC Magnifica نوروز 1401، بهار و تابستان 1401" امتیاز دهید

6 کاربر به "تور کشتی کروز اروپا، مدیترانه شرقی 8روز: تور ایتالیا، یونان و مونته نگرو با کشتی MSC Magnifica نوروز 1401، بهار و تابستان 1401" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.7 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور کشتی کروز اروپا، مدیترانه شرقی 8روز: تور ایتالیا، یونان و مونته نگرو با کشتی MSC Magnifica نوروز 1401، بهار و تابستان 1401"

* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021