!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

22 روز غیبت بانوی اول آمریکا در انظار عمومی ، هیل: ملانیا، ترامپ را درسفربه کانادا و سنگاپور همراهی نمی کند

به گزارش آوای بورالان، تارنمای خبری هیل با اشاره به موضوع غیبت بانوی اول آمریکا از انظار عمومی نوشت: ملانیا، رئیس جمهوری آمریکا را در سفر به سنگاپور و نشست سران گروه 7 همراهی نمی کند.

22 روز غیبت بانوی اول آمریکا در انظار عمومی ، هیل: ملانیا، ترامپ را درسفربه کانادا و سنگاپور همراهی نمی کند

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، این تارنمای آمریکایی اضافه نمود: بانوی اول آمریکا از 19 ماه مه (29 اردیبهشت ماه) تاکنون از انظار عمومی غایب بوده است.

این تارنما نوشت: ملانیا ترامپ از آن تاریخ و پس از یک دوره بستری پنج روزه در مرکز درمانی برای معالجه کلیه، همچنان از انظار عمومی غایب است.

هیل نوشت: اکنون بانوی اول امریکا این هفته به همراه رئیس جمهوری به نشست سران گروه 7 و همچنین دیدار باکیم جونگ اون رهبر کره شمالی که قرار است در سنگاپور و درمورخ 12 ژوئن (22 خرداد) برگزار گردد، سفر نخواهد کرد؛ بنابراین گزارش، استفانیا گریشام (Stephanie Grisham) سخنگو و مدیر ارتباطات ملانیا ترامپ این مطلب را در تبادل نظر با هیل تایید کرد که ملانیا، رئیس جمهوری آمریکا را دراین دو سفر همراهی نخواهد کرد، این در حالی است که ملانیا در نشست سال گذشته سران گروه 7 که در ایتالیا برگزار گردید، به همراه دونالد ترامپ حضور داشت.

قرار است رهبران کشور های کانادا، فرانسه، آمریکا، آلمان، انگلیس، ایتالیا وژاپن به همراه اتحادیه اروپااین آدینه در کبک (Quebec) کانادا گرد هم آیند.

هیل همچنین گزارش داد:ملانیا ترامپ در روز های اخیر در کمپ دیوید رئیس جمهوری را همراه نکرد ودفتر بانوی اول آمریکا توضیحی دراین خصوص نداد و تنها در توئیتی منتسب به وی از رسانه های آمریکایی که به دنبال او می گردند، انتقاد کرد.

به گزارش ایرنا، شبکه خبری سی ان ان که روابط دونالد ترامپ با همسرش (ملانیا) را از نزدیک رصد می نماید، در 12 خردادماه گزارش داد که بانوی اول آمریکا همچنان از انظار عمومی غایب است و آخرین حضور عمومی وی 22 روز پیش بود.

سی ان ان در آن تاریخ در تارنمای خود نوشت: غیبت به شدت محرمانه ملانیا ترامپ هم اکنون فرضیه توطئه و ظن و گمان را در این زمینه قوت بخشیده است، هرچند سخنگوی وی پافشاری می نماید حال بانوی اول آمریکا خوب است، اما تعیین نیست کی در انظار عمومی ظاهر خواهد شد.

به گزارش رسانه های غربی، همسر رئیس جمهوری آمریکا 24 اردیبهشت به خاطر آنچه که کاخ سفید مشکل خوش خیم کلیه توصیف کرد، در مرکز درمانی والتر رید (Walter Reed) متعلق به ارتش آمریکا، تحت عمل جراحی نهاده شد.

منبع: انتخاب

به "22 روز غیبت بانوی اول آمریکا در انظار عمومی ، هیل: ملانیا، ترامپ را درسفربه کانادا و سنگاپور همراهی نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "22 روز غیبت بانوی اول آمریکا در انظار عمومی ، هیل: ملانیا، ترامپ را درسفربه کانادا و سنگاپور همراهی نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021