!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

همکاری های بین المللی چین افزایش می یابد

به گزارش آوای بورالان، عضو بین المللی تازه انتخاب شده آموزشگاه مهندسی سلطنتی انگلیس گفت: جامعه تحقیقات و علوم چین در سال های اخیر شاهد افزایش همکاری های بین المللی بوده است.

همکاری های بین المللی چین افزایش می یابد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی آوای بورالان به نقل از شینهوا، جیانپینگ وو، عضو بین المللی تازه انتخاب شده آموزشگاه مهندسی سلطنتی انگلیس گفت: جامعه تحقیقات و علوم چین در سال های اخیر شاهد افزایش همکاری های بین المللی بوده است.

آموزشگاه مهندسی سلطنتی اخیراً آخرین لیست خود را از مهندسان برجسته انگلیس و سراسر دنیا که به عنوان همراهان انتخاب شده اند، خاطرنشان کرد. در میان آنها، جیانپینگ وو و سه نفر دیگر به عنوان همراهان بین المللی در آموزشگاه پذیرفته شده اند.

وو همچنین یک آموزشگاه آموزشگاه مهندسی چین و رئیس گروه علوم کامپیوتر و فناوری دانشگاه Tsinghua در چین است.

وی با توجه به یاری های چشمگیر در پیشبرد توسعه و استقرار اینترنت در چین و آسیا و اقیانوس آرام که منجر به تأثیر دنیای شده است و همچنین برای پیشرفت های پیشگام در مهندسی معماری اینترنت و فناوری برای اینترنت دنیای شناخته شده است.

وو گفت: محققان چینی ثابت کردند که می توانند در پیشرفت علم و فناوری دنیا سهیم باشند و توانایی های آنها در انجام تحقیقات با کیفیت بالا به ویژه در برخی از مناطق نوظهور و پیشگام رو به رشد است.

طی چهار سال گذشته، آموزشگاه سلطنتی مهندسی از 60 کارمند محقق چینی برای تجاری سازی نوآوری های خود با تأثیر بر توسعه بین المللی به وسیله مدیران خود در برنامه نوآوری کارآفرینی بورس های تحصیلی، حمایت نموده است.

کلارک گفت: ما امیدواریم و انتظار داریم که در آینده تعداد بیشتری از دانشمندان چینی منتخب آموزشگاه انتخاب شوند.

از نظر وو، تبادل بین المللی در بین محققان در زمینه ها و رشته های مختلف باید تحت اصل سود متقابل و با نگرش آزاد انجام گردد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "همکاری های بین المللی چین افزایش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همکاری های بین المللی چین افزایش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021