!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

قطب جنوب مقصد جدید گردشگران چینی

به گزارش آوای بورالان، تعداد مسافران چینی که به قطب جنوب سفر نموده اند از کمتر از 100 نفر در سال 2008 به بیش از 8 هزار و 200 نفر در سال 2018 افزایش یافته است به این ترتیب قطب جنوب به یکی از مقصد های جدید گردشگری گردشگران چینی تبدیل شده است.

قطب جنوب مقصد جدید گردشگران چینی

به گزارش ایرنا، رادیو بین المللی چین روز پنجشنبه در گزارشی به نقل از انجمن بین المللی گردشگری قطب جنوب خاطرنشان کرد به این ترتیب چین به دومین کشور مبدا مسافران قطب جنوب تبدیل شده و انتظار می رود در سال 2022 میلادی از آمریکا پیشی گرفته و در صندلی اول قرار گیرد.

در حال حاضر، مسافرت به خارج از کشور بخش عمده ای از چرخه گردشگری چینی ها به شمار می رود و تعداد مسافران چینی به خارج از کشور و هزینه گردشگری در خارج از کشور از سوی مردم چین صندلی اول را در میان کشورهای دنیا به دست آورده است.

بر اساس این گزارش، افزایش مسافران چینی به قطب جنوب، نشانگر افزایش تقاضای آنان برای تجربیات گردشگری ویژه و زندگی با کیفیت بالا و انعکاس افزایش رضایت مردم چین از زندگی خود و رشد احساس رفاه آنها در 70 سال پس از تاسیس جمهوری خلق چین به شمار می رود.

آنالیز ها نشان می دهد هر سال شماری از چینی ها در چند نوبت از تعطیلات خاص این کشور به دنبال گردشگری در مسیرهای گرانقیمت هستند اگرچه هنوز از میان هر 10 چینی، هشت نفر با قطار و اتوبوس به مسافرت می روند اما تعداد زیادی نیز سفرهای گرانقیمت مانند قطب شمال یا جنوب را انتخاب می نمایند.

آمارها نشان می دهد شمار کسانی که از سال گذشته میلادی برای سفر به قطب شمال که گرانقیمت ترین سفر گردشگری در چین محسوب می گردد، ثبت نام نموده اند چند برابر شده است.

هر نفر برای این سفر باید دستکم 160 هزار یوان (هر دلار معادل 7) هزینه کند.

منبع: عصر ایران

به "قطب جنوب مقصد جدید گردشگران چینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطب جنوب مقصد جدید گردشگران چینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021