با توجه به ادامه بحران پاندمی ویروس کرونا Covid-19 و عدم امکان سفر توریستی به بیشتر کشورهای دنیا، شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان تا اطلاع ثانوی بصورت دور کاری فعال می‌باشد. درصورت داشتن هر گونه پرسش و یا پیگیری قرارداد خود فقط از طریق ارسال پیغام بصورت دایرکت در اینستاگرام رسمی شرکت booralan@ با ذکر شماره قرارداد و شرح کامل درخواست اقدام و پیگیری بفرمایید، بدیهی است مراجعه حضوری فقط در موارد بسیار ضروری و با هماهنگی از یک هفته قبل از همین طریق امکان پذیر خواهد بود.

سفیر ایران در پکن: حمایت از هموطنان تا سرانجام یافتن بحران کرونا ادامه خواهد یافت

سفیر کشورمان در پکن با اشاره به انتها موفقیت آمیز قرنطینه ایرانیان مقیم ووهان، تاکید نمود حمایت از هموطنان مقیم چین تا انتها بحران کرونا ادامه خواهد یافت.

سفیر ایران در پکن: حمایت از هموطنان تا سرانجام یافتن بحران کرونا ادامه خواهد یافت

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، محمد کشاورززاده سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین و مغولستان (اکردیته) در صفحه توییتر خود نوشت: خوشبختانه قرنطینه ایرانیان مقیم ووهان که به میهن بازگشتند، بدون گزارش حتی یک مورد ابتلا به سرانجام رسید.

کشاورززداده در ادامه توییت خود آورده است: وزارت خارجه و سفارت جمهوری اسلامی ایران در چین حمایت از هموطنان عزیز مقیم چین را همچنان تا سرانجام یافتن بحران کرونا ادامه خواهد داد.

دو هفته قبل نزدیک به 60 دانشجوی ایرانی مقیم شهر ووهان با یک پرواز اختصاصی به تهران برگشتند و از همان زمان در قرنطینه قرار گرفتند که امروز (سه شنبه) بدون هیچ مسئله ای به آغوش خانواده هایشان بازگشتند.

به "سفیر ایران در پکن: حمایت از هموطنان تا سرانجام یافتن بحران کرونا ادامه خواهد یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفیر ایران در پکن: حمایت از هموطنان تا سرانجام یافتن بحران کرونا ادامه خواهد یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021