!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

کوشش فرانسه برای فروش جنگنده های رافائل به مالزی و امارات متحده عربی

به گزارش آوای بورالان، خبرنگاران: از ابتدای سال جاری تاکنون فرانسه برای فروش جنگنده های رافائل به مصر، قطر و هند به توافق رسیده و اکنون در حال مذاکره و رایزنی برای عقد قرارداد فروش این جنگنده ها به مالزی و امارات متحده عربی است.

کوشش فرانسه برای فروش جنگنده های رافائل به مالزی و امارات متحده عربی

به گزارش گروه بین الملل آوای بورالان به نقل از رویترز، یک منبع مطلع تاکید نمود که فرانسه در حال مذاکره برای تحویل جنگنده های رافائل به مالزی و امارات متحده عربی است تا بازار صادرات تسلیحات نظامی خود را گسترش دهد.

این منبع مطلع در ادامه توضیح داد: احتمالا 2 قرارداد صادراتی دیگر تا ابتدای سال آینده برای فروش جنگنده های رافائل فرانسه وجود خواهد داشت که شامل هند نخواهد بود. پیشرفته ترین مذاکرات با مالزی و امارات متحده عربی بوده است.

وی اضافه کرد: فرانسه میخواهد 16 فروند جنگنده رافائل به ارتش مالزی بفروشد.

از ابتدای سال جاری تاکنون فرانسه 24 فروند جنگنده رافائل را در اختیار مصر و قطر قرار داده است و در حال مذاکره برای نهایی کردن فروش 36 فروند جنگنده به هند است.

جنگنده رافائل نسل چهارم جنگنده های فرانسوی به شمار می رود. این جنگنده ها از سال 1986 میلادی پرواز خود را شروع نموده و در سال های 2004 و 2006 میلادی به نیروی دریایی و نیروی هوایی فرانسه پیوسته است.

منبع: تسنیم

به "کوشش فرانسه برای فروش جنگنده های رافائل به مالزی و امارات متحده عربی" امتیاز دهید

1 کاربر به "کوشش فرانسه برای فروش جنگنده های رافائل به مالزی و امارات متحده عربی" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش فرانسه برای فروش جنگنده های رافائل به مالزی و امارات متحده عربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021