تور کشتی کروز 8روز MSC Opera : سواحل جنوبی خلیج فارس در سواحل کشور امارات و عمان نوروز 1403

با تور کشتی کروز شرکت MSC کروز ایتالیا به عجایب و ناشناخته های سواحل جنوبی و گرم خلیج فارس سفر کنید. شهرهای دبی، خصب، ابوظبی و جزیره صیر بنی یاس کشور امارات و شهر مسقط عمان با کشتی‌ کروز MSC Opera یک تجربه منحصربه فرد برای بازدید از زیباترین، شگفت‌انگیزترین‌، مهیج‌ترین و شادترین شهرهای منطقه خاورمیانه، رویای سفر با کشتی کروز را برای شما جاودان و خاطره انگیز خواهد کرد. خدمات رفاهی در این کشتی کروز را در کمتر اقامتگاهی می‌توانید تجربه کنید. برنامه‌ریزی دقیق و زمان‌بندی‌های مناسب در حرکت و میزان توقف در بنادر و شهرهای ساحلی در تور کشتی کروز MSC Opera برای بازدید از جزایر و سواحل رویایی دو کشور امارات و عمان، شب‌های بی‌بدیل را برای عاشقان شب زنده داری رقم خواهد زد. در این تور کشتی کروز شما در بهترین فصل سال به کشورهای امارات و عمان سفر خواهید کرد و از شهرهای زیبای این کشورهای عربی دیدن خواهید کرد. آوای بورالان نمایندگی فروش کمپانی عظیم  MSC Cruises در ایران، شما را به همراهی با این تور دعوت می‌نماید.

 قیمت تور شامل مبلغ  ریالی (بلیط، بیمه و خدمات ویزا) + مبلغ ارزی مطابق جدول زیر می‌باشد

کابین کشتی وعده غذایی DBL Bunk Bed SGL CWB INF
Inside Full-Board 1,290€ 1,280€ 1,990€ 990€ 790€
Ocean View Full-Board 1,590€ 1,580€ 2,590€ 1,190€ 890€
Balcony Full-Board 1,990€ 1,990€ 3,590€ 1,590€ 990€
Suite/Balcony Aurea All-inclusive 2,990€ 890€ 4,990€ 1,990€ 1,290€
 • DBL: هر نفر در کابین دوتخته
 • SGL: کابین یک تخته
 • Bunk Bed: کاناپه تختشو/ تخت تاشو روی دیوار
 • CWB: کودک 2 تا 12 سال با تخت Bunk Bed
 • INF: نوزاد کمتر از دو سال
شناسه پکیج: 54

نکات و دانستنی‌های تور کشتی کروز 8روز MSC Opera : سواحل جنوبی خلیج فارس در سواحل کشور امارات و عمان نوروز 1403

 • تاریخ بروز رسانی 7 اسفند 1402
 • نکته 1- در مورد ویزا ! امکان سوار شدن به این کشتی با ویزاهای عادی کشور امارات(دبی) وجود ندارد و فقط با ویزای ویژه مولتی کروز شیپ که فقط از طریق نمایندگی های رسمی کمپانی MSC Cruise امکان درخواست و اخذ این نوع ویزا وجود دارد. پروسه اخذ ویزای مولتی کروز شیپ 10 الی 20 روز است.
 • نکته 2 - در مورد قیمت و مارکت‌های مختلف کمپانی MSC کروز ! شرکت MSC دارای مارکت های مختلف با سیاست ها و قوانین متفاوت در فروش و بازاریابی و قیمت گذاری می باشد. به طور مثال قیمت های بازار امریکا فقط برای شهروندان و دارندگان پاسپورت امریکایی که با کردیت کارت شخصی خود اقدام به خریداری کنند قابل استفاده است و درصورتی که سایر ملیت ها و شهروندان سایر کشورها از این مارکت خرید کنند، طبق مقررات این شرکت، امکان بوردینگ و سوار شدن این دسته از افراد به کشتی وجود نخواهد داشت و با توجه به تیک خوانده شدن شرایط و سیاست کمپانی که طی فرایند خرید آن را زده اید، در این مورد، مبلغ پرداخت شده سوخت کامل خواهد شد و علاوه بر عدم امکان سوار شدن به کشتی، پول مسافر نیز از بین خواهد رفت.
 • مبلغ ریالی تور 29 الی 39 میلیون تومان است.
 • خدمات تور شامل ترانسفر فرودگاهی نمی‌باشد و درورت درخواست با پرداخت اضافه بهای آن امکان پذیر خواهد بود.
 • اعتبار قیمت‌ها:
  • مبلغ ارزی تور برای ارزان‌ترین تاریخ ها معتبر است، جهت تاریخ مدنظر خود با مشاورین گردشگری ما در تماس باشید.
 • چنانچه در کابین‌های Full Board درخواست خدمات All-inclusive (Easy Package)شود، در داخل کشتی برای مجموع 7شب هر نفر 330 یورو می باشد.چنانچه این پکیج قبل از سفر و بویژه در زمان صدور کابین آل شود با توجه به زمان درخواست از 200 تا 250 یورو برای هر نفر متغیر خواهد بود.
  • نکته! درخواست All-Inclusive برای تمام افراد در یک کابین می‌باشد و برای یک یا چند نفر امکان پذیر نیست.

خدمات تور کشتی کروز 8روز MSC Opera : سواحل جنوبی خلیج فارس در سواحل کشور امارات و عمان نوروز 1403

تاریخ پرواز
27 اسفند 5 فروردین 12 فروردین 19 فروردین 26 فروردین
مدت و ترکیب تور
7 شب و 8 روز دبی خصب مسقط ابوظبی صیر بنی یاس دبی
کشتی کروز
MSC Opera Cruise
خدمات تور
 1. پرواز تهران - دبی - تهران
 2. اخذ ویزای مولتی کروز شیپ
 3. اقامت در کشتی کروز به همراه صرف صبحانه ، ناهار و شام
 4. بیمه مسافرتی
مدارک مورد نیاز
 • اصل پاسپورت
  • اسکن پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ پرواز بازگشت
   • با دستگاه اسکنر و یا اپلیکیشن CamScanner موبایل
  • اسکن یک قطعه عکس رنگی جدید 4*6
  • اسکن کامل صفحه اول شناسنامه
  • اسکن کارت ملی
 • پیش پرداخت (کل مبلغ ریالی + 90 درصد مبلغ ارزی)

برنامه سفر تور کشتی کروز 8روز MSC Opera : سواحل جنوبی خلیج فارس در سواحل کشور امارات و عمان نوروز 1403

روز 1 محل: ✈️ تهران- دبی

حضور در فرودگاه تهران، ساعت 04:00 بامداد مراجعه به کانتر هواپیمایی ماهان‌ایر، گرفتن کارت پرواز ، پرواز به سمت دبی ساعت 07:50 صبح (طول پرواز 2 ساعت) ساعت 10:30 ورود به فرودگاه دبی، حرکت به سمت بندر شیخ رشید دبی، مراجعه به کانتر شرکت MCS CRUISE در بندر، انجام تشریفات ورود به کشتی، تحویل کابین‌ها، وقت آزاد جهت گشت‌زنی در کشتی و آشنایی با امکانات تفریحی، رستوران‌ها، بارها، فروشگاه‌ها و سایر جذابیت‌های کشتی. ساعت 19:00 حضور در عرشه کشتی جهت آشنایی با نکات ایمنی طی سفر با کشتی کروز، ساعت21:00 شب ترک بندر دبی و حرکت به سمت شهر ساحلی خصب کشور عمان .

لوازم همراه: لباس شنا، عینک آفتابی، کرم ضد آفتاب
روز 2 محل: خصب وعده غذایی: Full Boardنوع گشت: تورهای آپشنال که باید شب قبل در کشتی خریداری شود

صرف صبحانه در رستوران‌های لوکس کشتی، ساعت 09:00 صبح ورود به بندر خصب در کشور عمان، همراهی با تور آپشنال که روز قبل خریداری کرده‌اید. به مسافرینی که خودشان برای دید و بازدید از شهر اقدام می‌کنند  بازدید از جاذبه‌های گردشگری شهر خصب، ساعت 18:00 ترک بندر خصب عمان و حرکت به سمت شهر تاریخی مسقط، پایتخت کشور عمان.

تورهای آپشنال کشتی کروز در خصب
روز 3 محل: مسقط وعده غذایی: Full Board

صرف صبحانه در رستوران کشتی، ساعت 08:00 صبح ورود به بندر مسقط کشور عمان، همراهی با گشت آپشنالی که روز قبل در کشتی خریداری نموده اید. مسافرین ماجرا جو هم می توانند خودشان به دید بازدید از جاذبه های گردشگری شهر مسقط بپردازند. ساعت 18:00 ترک بندر مسقط کشور عمان و حرکت به سمت شهر مدرن ابوظبی پایتخت شیخ نشین امارات.

تورهای آپشنال کشتی کروز در مسقط
روز 4 محل: بر روی آب در مسیر ابوظبی وعده غذایی: Full Board

تمام روز را وقت دارید تا از امکانات رفاهی و تفریحی داخل کشتی بهره مند گردید و در بارها و رستوران های کشتی به صرف غذا و نوشیدنی مشغول باشید. این روز تماما بر روی آب در مسیر شهر ابوظبی کشور امارات خواهید بود.

روز 5 محل: ابوظبی وعده غذایی: Full Boardنوع گشت: تور آپشنال

صرف صبحانه در کشتی، ساعت 06:00 صبح پهلو گرفتن کشتی در بندر ابوظبی کشور امارات متحده عربی، همراهی با تور آپشنالی که روز قبل در کشتی خریداری کرده اید مانند مجموعه فراری وورد و یا شعبه موزه لور در شهر ابوظبی. ساعت 21:00 ترک بندر ابوظبی و حرکت به سمت جزیره زیبای صیر بنی یاس کشور امارات با طبیعت و حیات وحش فوق العاده اش.

تورهای آپشنال کشتی کروز در ابوظبی
روز 6 محل: جزیره صیر بنی یاس وعده غذایی: Full Boardنوع گشت: تورهای آپشنال که باید شب قبل در کشتی خریداری شود

صرف صبحانه در رستوران کشتی کروز، ساعت 08:00صبح ورود به جزیره صیر بنی یاس کشور امارات، همراهی با تور آپشنال خریداری شده. ساعت17:00 عصر ترک جزیره صیر بنی یاس کشور امارات و حرکت جهت بازگشت به شهر دبی.

تورهای آپشنال کشتی کروز در جزیره صیر بنی یاس
روز 7 محل: دبی وعده غذایی: Full Boardنوع گشت: تورهای آپشنال که باید شب قبل در کشتی خریداری شود

صرف صبحانه در کشتی، ساعت 09:00 صبح ورود به بندر رشید شهر دبی، مسافرینی که تور آپشنال دبی را خریداری کرده اند با راهنمای تور خود همراه خواهند بود و سایر مسافرینی که بازدید شخصی از شهر دبی را ترجیح میدهند میتوانند به بازدید از سایتهای گردشگری این شهر بپردازند. کشتی تا فردا صبح در دبی توقف خواهد داشت پس با فراق بال می توانید به دید و بازدید از جاذبه های این شهر از جمله پارک آبی دبی بپردازید.

 • ساعت 21:00 مراجعه به پذیرش و انجام تسویه حساب با کشتی. ساعت 23:00 قرار دادن چمدان‌ها بیرون کابین جهت انجام مراحل Check Out و خروج از کشتی فردا صبح
تورهای آپشنال کشتی کروز در دبی
روز 8 محل: ✈️ دبی - تهران

صرف صبحانه در کشتی، با توجه به ساعت اعلامی در ساعت مقرر از کشتی خارج شوید، تحویل چمدان ها بیرون محوطه کشتی کروز و پایان سفر رویایی با کشتی کروز MSC Opera . ساعت 19:00 حضور در فرودگاه دبی و مراجعه به کانتر هواپیمای ماهان‌ایر، گرفتن کارت پرواز (دبی-تهران) ، ساعت 22:25 پرواز به سمت دبی (طول پرواز 2 ساعت) ساعت 24:00 ورود به فرودگاه تهران و پایان سفر

تورهای مشابه با تور کشتی کروز 8روز MSC Opera : سواحل جنوبی خلیج فارس در سواحل کشور امارات و عمان نوروز 1403

به "تور کشتی کروز 8روز MSC Opera : سواحل جنوبی خلیج فارس در سواحل کشور امارات و عمان نوروز 1403" امتیاز دهید

9 کاربر به "تور کشتی کروز 8روز MSC Opera : سواحل جنوبی خلیج فارس در سواحل کشور امارات و عمان نوروز 1403" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.6 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور کشتی کروز 8روز MSC Opera : سواحل جنوبی خلیج فارس در سواحل کشور امارات و عمان نوروز 1403"

6 دیدگاه

Arash Naderi 6 اسفند 1402

سلام
میخواستم تور کشتی رو داشته باشم، من استانبول هستم آیا ممکنه از استانبول بیام یا حتما باید بیام تهران، لطفا از طریق واتساپ به من زنگ بزنید، ممنون

پاسخ به Arash Naderi

Reza Bagherzadeh7 اسفند 1402

سلام
چشم حتما

پاسخ به Reza Bagherzadeh

Zahra Mirzaei 25 بهمن 1402

سلام من وخانواده تصمیم به این سفر داریم چهار نفرهستیم یک دختر۱۱ ساله وپسر۲۴ ساله خودم وهمسرم هزینه به چه صورت و اینکه پرواز به دبی با تور هست

پاسخ به Zahra Mirzaei

Reza Bagherzadeh25 بهمن 1402

سرکار خانم میرزائی
ضمن تشکر از حسن انتخابتان، مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت با شما در تماس خواهند بود

پاسخ به Reza Bagherzadeh

رضا میرشجاعی 2 بهمن 1402

سوال

پاسخ به رضا میرشجاعی

Gغزاله پورامین17 اسفند 1396

سلام
برای کسانی که مقیم آلمان هستن به چه نحو هست؟
ایا امکانش هست از المان به این کروز ملحق بشن؟

پاسخ به Gغزاله پورامین
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021