یوفا، فدراسیون فوتبال فرانسه را جریمه کرد

اتحادیه فوتبال اروپا در واکنش به اشتباه فرانسوی ها در پخش سرود ملی آلبانی در بازی دو تیم، فدراسیون فوتبال فرانسه را جریمه کرد.

یوفا، فدراسیون فوتبال فرانسه را جریمه کرد

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی فوتبال فرانسه در حالی در تاریخ 7 سپتامبر (16 شهریور) در پنجمین بازی اش در مرحله انتخابی یورو 2020 با نتیجه 4 بر یک مقابل میهمان خود آلبانی به رجحان دست یافت که پیش از این بازی اتفاقی عجیب افتاد. در آستانه آغاز این بازی فرانسوی های به جای پخش سرود آلبانی، به اشتباه سرود آندورا حریف بعدی شان در انتخابی یورو 2020 را پخش کردند که این اشتباه باعث تأخیر هفت دقیقه ای در آغاز بازی شد، چرا که آلبانیایی ها حاضر نبودند بدون تصحیح اشتباه انجام شده توسط فرانسوی ها و پخش سرودشان، به میدان بروند.

کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) در واکنش به این اشتباه فرانسوی ها، فدراسیون فوتبال این کشور را 20 هزار یورو جریمه نقدی کرد. در پی اشتباه در پخش سرود تیم ملی آلبانی پیش از بازی مقابل فرانسه در انتخابی رقابت های یورو 2020، امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه از دولت آلبانی عذرخواهی نموده بود.

دیدیه دشان، سرمربی خروس ها نیز پس از آن بازی گفته بود: من از بازیکنان و سرمربی تیم ملی آلبانی عذرخواهی کردم. چنین اتفاقاتی نباید رخ دهد. من موضع آلبانیایی ها را درک می کنم و منطقی بود که ما صبر کنیم و آنها بخواهند اول سرودشان پخش و بعد از آن بازی آغاز گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یوفا، فدراسیون فوتبال فرانسه را جریمه کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یوفا، فدراسیون فوتبال فرانسه را جریمه کرد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021