!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

هکرهای چینی بدافزار دزد پیامک فراوری کردند

به گزارش آوای بورالان به نقل از اینترستینگ اینجینیرینگ، آنالیز های موسسه امنیتی فایرآی نشان می دهد گروه یادشده که APT41 نام دارند، به وسیله همین بدافزار فعالیت های جاسوسی متعددی را در نقاط مختلف دنیا انجام داده اند.

هکرهای چینی بدافزار دزد پیامک فراوری کردند

بدافزاری که بدین منظور طراحی شده MESSAGETAP نام دارد و بر روی بعضی سرورهای تبادل پیامک در نقاط مختلف دنیا شناسایی شده است. این سرورها توسط شرکت های مخابراتی و اپراتورها برای تبادل پیامک مورد استفاده قرار می گیرند.

هکرها با استفاده از MESSAGETAP نه تنها قادر به قرائت پیامک های مختلف هستند، بلکه از این طریق می توانند به اطلاعات شخصی گیرندگان و دریافت نمایندگان پیامک ها نیز دسترسی پیدا نمایند. به نظر می رسد هدف اصلی از طراحی این بدافزار جمع آوری بعضی اطلاعات جغرافیایی و سیاسی در خصوص بعضی اشخاص و گروه های خاص باشد.

فایر آی از افشای هویت فرد یا افرادی که هدف حملات بدافزاری یادشده بوده اند، خودداری نموده است. اما اعلام نموده که چهار شرکت مخابراتی با استفاده از MESSAGETAP در امسال میلادی هک شده اند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "هکرهای چینی بدافزار دزد پیامک فراوری کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هکرهای چینی بدافزار دزد پیامک فراوری کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021