!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

رکوردشکنی مجدد گوشی گلکسی فولد سامسونگ در چین

به گزارش آوای بورالان، به نظر می رسد سامسونگ بهترین روزهای سال 2019 خود را در چین سپری می نماید. این شرکت 3 روز پیش پیروز شد رکورد فروش در کوتاهترین زمان در چین را بشکند و این بار در یک اتفاق مشابه باز هم فروش گوشی گلکسی فولد در عرض چند دقیقه به اتمام رسید.

رکوردشکنی مجدد گوشی گلکسی فولد سامسونگ در چین

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، رویداد فروش گوشی تاشو گلکسی در چین علیرغم قیمت بالا و 2 هزار دلاری این گوشی با قدرتی شگفت انگیز رو به رشد است.

چینی ها که پیش از این در خرید گوشی های هواوی تمام کوشش خود را به کار بسته و رکورد زده بودند این بار به یک برند غیر داخلی(کره ای) روی خوش نشان داده اند. سامسونگ از مدت ها پیش در رقابتی آشکار با برندهای برتر چینی و به طور اخص هواوی واقع شده است.

اکنون به نظر می رسد این رقابت در حوزه فروش گوشی های هوشمند تاشو به نفع سامسونگی ها تمام شده و خریداران از این گوشی در چین استقبالی بی نظیر نموده اند. این در حالی است که گوشی گلکسی فولد در روزهای ابتدایی ورود به بازار با یک شکست سنگین روبرو شد و سپس مجددا با ایجاد بعضی تغییرات و اصلاحات وارد بازار شد.

منبع: انتخاب

به "رکوردشکنی مجدد گوشی گلکسی فولد سامسونگ در چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکوردشکنی مجدد گوشی گلکسی فولد سامسونگ در چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021