جام بین قاره ای فوتبال ساحلی، ایران با درهم کوبیدن اسپانیا قهرمان شد، کسب جام با مربی ایرانی

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در دیدار فینال جام بین قاره ای پیروز شد با فزونی پرگل مقابل اسپانیا به قهرمانی این دوره از مسابقات دست پیدا کند.

جام بین قاره ای فوتبال ساحلی، ایران با درهم کوبیدن اسپانیا قهرمان شد، کسب جام با مربی ایرانی

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان که پیروز شد راهی فینال جام بین قاره ای 2019 گردد، امشب (شنبه) در این دیدار به مصاف اسپانیا رفت که؛

وقت اول این دیدار با شروع طوفانی شاگردان عباس هاشم پور شروع شد و آنها پیروز شدند با دو گل از مصطفی کیانی و سعید پیرامون دو بر صفر از ماتادورها پیش بیفتند، با این حال اسپانیایی ها با تجربه خود خیلی سریع گل های خورده را جبران کردند تا در وقت اضافه کار با تساوی 2 2 انتها پیدا کند.

شروع وقت دوم با بازی پایاپای دو تیم همراه بود، اما داور مسابقه با اعلام پنالتی روی محمدعلی مختاری این شانس را به ایران داد تا بار دیگر از حریف خود پیشی بگیرد. فرصت مناسبی را که برای گلزنی مختاری از روی نقطه پنالتی پیش آمده بود دروازه بان اسپانیا مهار کرد و در ادامه اسپانیایی ها در موقعیتی مشابه به راحتی دروازه ایران را باز نمایند.

در حالی که این حریف اروپایی با نتیجه 3 بر 2 از تیم ایران پیش افتاد و سوار بر بازی بود، محمدعلی مختاری توانست گل سوم ایران را وارد دروازه اسپانیا کند. در ادامه باز هم این تیم ایران بود که به بازی مسلط شد و حمید بهزادپور، دروازه بان تیم ملی کشورمان از راهی دور پیروز شد گل چهارم را وارد دروازه اسپانیا کند تا ایران در سرانجام وقت دوم با نتیجه 4 بر 3 پیش بیفتد.

وقت سوم نیز با اعتماد به نفس بازیکنان ایران و کوشش زیاد بازیکنان اسپانیا برای جبران گل خورده شروع شد. در این وقت نیز باز شاگردان هاشم پور بودند که توانستند روی پاس خوب حمید بهزادپور و ضربه قیچی برگردان زیبای محمد احمدزاده دروازه ماتادورها را برای پنجمین بار فرو بریزد. در حالی که اسپانیایی ها کوشش می کردند دو گل عقب افتاده را جبران نمایند و تیم ایران با اخراج محمد احمدزاده با یک بازیکن کمتر به بازی ادامه می داد، معصومی نژاد گل ششم را هم برای تیم ایران به ثمر رساند. در سرانجام کوشش های اسپانیا ثمر نداشت تا تیم ایران با نتیجه 6 بر 3 به پیروزی برسد.

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با راهنمایی عباس هاشم پور، مربی ایرانی توانست علاوه بر دفاع از عنوان قهرمانی سال گذشته خود، به سومین قهرمانی جام بین قاره ای برسد تا از این جهت قهرمانی های خود را با تیم ملی برزیل و روسیه در این جام برابر کند. پیش از دیدار فینال نیز، تیم امارات پیروز شد با شکست روسیه به مقام سوم برسد.

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان پس از فزونی مقابل تیم های مکزیک، مصر و روسیه در مرحله گروهی و عبور از تیم امارات میزبان در نیمه نهایی، به فینال مسابقات رسیده بود.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جام بین قاره ای فوتبال ساحلی، ایران با درهم کوبیدن اسپانیا قهرمان شد، کسب جام با مربی ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام بین قاره ای فوتبال ساحلی، ایران با درهم کوبیدن اسپانیا قهرمان شد، کسب جام با مربی ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021