روزی روزگاری در هالیوود ، سرمایه گذاری چینی ها در فیلم جدیدتارانتینو

یک کمپانی فیلمسازی چینی تهیه کنندگی و بخش عمده ای از سرمایه گذاری فیلم روزی روزگاری در هالیوود ساخته جدید کوئنتین تارانتینو را بر عهده گرفت.

روزی روزگاری در هالیوود ، سرمایه گذاری چینی ها در فیلم جدیدتارانتینو

به گزارش ایسنا به نقل از ورایتی، فیلم روزی روزگاری در هالیوود با بازی برد پیت و لئوناردو دی کاپریو بخش عمده ای از سرمایه گذاری خود را از محل یک کمپانی چینی به نام Bona Film Group مستقر در پکن تأمین می نماید.

این کمپانی چینی در درآمدهای فروش دنیای فیلم تارانتینو سهیم خواهد بود و قرار است توزیع بین المللی این فیلم را در کشورهای چین، هنگ کنگ و تایوان نیز در دست بگیرد. کمپانی سونی حق پخش دنیای روزی روزگاری در هالیوود را در سایر نقاط دنیا بر عهده خواهد داشت.

داستان فیلم روزی روزگاری در هالیوود درباره گروه تبهکار منسون به سرکردگی چارلز منسون است که در اوت 1969 در یک شب چندین نفر را در یک سکونت گاه هالیوودی متعلق به رومن پولانسکی کارگردان مطرح لهستانی-فرانسوی سلاخی کردند که یکی از این افراد شارون تیت همسر باردار پولانسکی بود. پولانسکی برای مدتی به اشتباه تصور می کرد که بروس لی احتمالاً قاتل همسر وی بوده است.

دار و دسته منسون در سال 1971 در دادگاه گناهکار شناخته شدند و چارلز منسون رهبر این گروه در نوامبر سال 2017 میلادی در زندان درگذشت.

تارانتینو پیش از این درباره فیلمش شرح داده بود: حوادث این فیلم در زمان انقلاب هیپی ها و در دوران اوج هالیوود روی داد و سبک و طرح داستان فیلم روزی روزگاری در هالیوود شباهت زیادی با فیلم داستان های عامه پسند (پالپ فیکشن) دارد.

آل پاچینو، مارگو روبی، کرت راسل، داکوتا فانینگ، تیم رأس و بروس درن ترکیب بازیگران مطرح این فیلم را در کنار لئوناردو دی کاپریو و برد پیت تشکیل می دهند.

قرار است فیلم روزی روزگاری در هالیوود از تاریخ 26 جولای 2019 در سینماهای دنیا اکران خود را شروع کند.

به "روزی روزگاری در هالیوود ، سرمایه گذاری چینی ها در فیلم جدیدتارانتینو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزی روزگاری در هالیوود ، سرمایه گذاری چینی ها در فیلم جدیدتارانتینو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021