20 جاذبه گردشگری برتر توکیو - قسمت دوم

هر بار که از توکیو و جاذبه های گردشگری مشهورش بازدید می کنید، طیف وسیعی از تجربه های فراموش نشدنی شگفت زده تان خواهد کرد. بزرگترین شهر جهان ظاهر مدرن جذابی دارد که بوسیله آسمان خراش هایی به وجود آمده که با ساختارهای سنتی قرن ها پیش، خیابان های شلوغ پر از فروشگاه و نقاط طبیعی مخفی مسحورکننده ترکیب می شوند که هر کدام برای گردشگران تور ژاپن می تواند جذابیت خاص خود را داشته باشد.

20 جاذبه گردشگری برتر توکیو - قسمت دوم

 

6. منطقه روپونگی

Roppongi

«روپونگی» (Roppongi) خانه تعدادی فروشگاه لوکس، رستوران شیک، موزه معروف در سطح جهانی و چیزهای بیشتر دیگری است. این منطقه مخصوص سرگرمی پرطراوت، نایت کلاب ها و بارهایی را در خود جا داده که اجرای دی‌جی ها و هنرمندان بین المللی اغلب در آن ها برگزار می شود. شما می توانید به «موزه هنر موری» (Mori Art Museum) بروید تا آثار تحسین برانگیزی از هنر معاصر را ببینید که در طبقه پنجاه و سوم «برج Roppongi Hills Mori) نمایش داده می شوند. روی سکوی بازدید آن که ارتفاع 250 متری دارد نیز می توانید از دیدن بزرگی توکیو لذت ببرید. «مرکز ملی هنر توکیو» (The National Art Center, Tokyo) و «موزه هنر سانتوری» (Suntory Museum of Art) هم بین گردشگران بین المللی محبوب هستند. در «باغ موری» (Mori Garden) که بین «روپونگی هیلز» و دفتر مرکزی «TV Asahi» قرار دارد، استراحت کنید؛ TV Asahi برای انیمیشن های محبوبی چون «Doraemon» شهرت فراگیری دارد. روپونگی هیلز و «توکیو میدتاون» دو مرکز خرید عظیم هستند که دسترسی به آن ها راحت است و در ماه دسامبر با هزاران تزئین کریسمس به زیبایی منور می شوند.

Roppongi Hills Sakura Lightup

 

7. منطقه گینزا

Ginza

«گینزا» (Ginza) که یکی از پیچیده ترین مناطق خرید توکیوست، مراکز خرید و بوتیک های لوکسی را در خود جا داده که برندهای معروف ژاپنی و برندهای رده بالای بین المللی را می فروشند. گینزا در محوطه یک ضرابخانه سابق واقع است و امروزه معماری های جالبی در آن دیده می شود. بهترین زمان برای بازدید از گینزا بعد از ظهر و در آخر هفته می باشد که در آن زمان خیابان اصلی این منطقه، «Chuo-dori»، به دلیل ترافیک سنگین بسته می شود. اگر علاقه مند به تئاترهای سنتی ژاپنی هستید، یک تئاتر «کابوکی» در این بخش از شهر به نام «Kabukiza» وجود دارد. این تئاتر مورد پسند خارجی هایی است که می خواهند یک نمایش کابوکی را با یک مانیتور اجاره ای ببینند که زیرنویس انگلیسی دارد. با استفاده از خط متروی گینزا می توانید به محله آرام «Nihonbashi» بروید که اتمسفر ژاپنی سنتی آن یادآور «دوره ادو» می باشد.

Kabukiza

 

8. برج توکیو

Tokyo Tower

ساختمان نمادین دیگر توکیو که بر دورنمای شهری آن غالب است، «برج توکیو» (Tokyo Tower) می باشد که کمی سبک و سیاق فرانسوی را به خیابان های این شهر اضافه می کند. این برج مخابراتی قرمز و سفید با ارتفاع 333 متری از سال 1958 که تکمیل شده بود، سالانه هزاران بازدیدکننده را به خود می بیند. این برج دو سکوی بازدید دارد که سکوی اصلی آن در ارتفاع 150 متری و سکوی دومش در ارتفاع 250 متری قرار دارد. به رویداد روزانه محبوب «پیاده روی روی پله های بیرونی در فضای آزاد» (Open-air Outdoor Stairs Walk) ملحق شوید که به شما اجازه می دهد تا 600 پله دور برج را بالا بروید تا به سکوی بازدید اصلی برسید. طبقه های پایین تر که به آن ها «Foot Town» می گویند، پر از جا برای غذا خوردن و سوقاتی فروشی هایی هستند که کالاهای زیادی را می فروشند، از جمله اجناسی که فقط از آنجا می توانید بخرید.

Tokyo Tower

 

9. معبد سنسوجی

Sensoji

یکی از بهترین مکان ها برای تجربه اتمسفر سنتی ژاپن در توکیو، منطقه «آساکوسا» (Asakusa) می باشد که بازدید از آن برای همه ضروری است. «سنسوجی» (Sensoji) یک معبد بودایی معروف در کلاس جهانی است که سالانه بیش از 30 میلیون نفر را به خود جذب می کند و تاریخچه آن به بیش از 1300 سال پیش برمی گردد. از طریق «Nakamise Dori» که یکی از قدیمی ترین خیابان های خرید ژاپن است، می توانید از ورودی اصلی این معبد وارد آن شوید. شما می توانید از پیاده روی در این خیابان لذت ببرید که پر از فروشگاه هایی است که کلکسیون های بزرگ سوقاتی و غذا می فروشند، اما اگر می خواهید کل این تجربه را بهبود دهید، بهتر است که یک کیمونوی سنتی زیبا بر تن تان داشته باشید. از دفتر گردشگری آساکوسا که در طرف مقابل «Kaminarimon»، همان دروازه معروف با فانوس قرمز عظیم، واقع است، نمای هوایی فوق العاده ای از قلب تاریخی توکیو را خواهید داشت. بچه های خود را به قدیمی ترین شهربازی ژاپن، «Hanayashiki»، ببرید تا از 20 نوع سواری و جاذبه هیجان انگیز و متفاوت آن لذت ببرند.

Sensoji

 

10. اودایبا

Odaiba

«اودایبا» (Odaiba) یک منطقه مخصوص سرگرمی مدرن در یک جزیره مصنوعی در خلیج توکیوست. خود رسیدن به این جزیره تجربه سرگرم کننده ای است. شما می توانید سوار قطار اتوماتیک «یوریکامومه» شوید که از «پل رنگین کمان» (Rainbow Bridge) می گذرد و یا سوار قایقی از آساکوسا شوید و روی آب از ناحیه خلیج لذت ببرید. «پارک Odaiba Marine» چشم اندازی عالی از مکان های نمادین اطراف، از جمله کپی های «مجسمه آزادی» (با ارتفاع 12/25 متر در مقایسه با ارتفاع 93 متری مجسمه آزادی نیویورک) و پل رنگین کمان، را ارائه می دهد که هر دو شب ها روشن و منور می شوند. یک روز خاطره انگیز در تابستان داغ توکیو می تواند شامل پیاده روی طراوت انگیز در ساحل شنی و یا انجام فعالیت هایی مثل بادسواری شود. اگر یکی از روزهای سفرتان بارانی شد، یکی از محبوب ترین موزه های توکیو، «teamLab Borderless: MORI Building DIGITAL ART MUSEUM»، فعالیت های سرپوشیده خیلی خوبی را در اختیارتان قرار می دهد. دنیای فریبنده ایجادشده توسط آثار هنر دیجیتالی سه بعدی این موزه شگفت انگیز است. «Diver City Tokyo Plaza» هم یک هاب خرید بسیار بزرگ است که با یک «مجسمه Gundam» تمام قد بیرون از خود به شما خوش آمد خواهد گفت.

MORI Building DIGITAL ART MUSEUM

 

قسمت دوم جاذبه های گردشگری برتر توکیو به پایان رسید. سایر جاذبه های برتر این شهر زیبا را در قسمت های قبلی و بعدی مطالعه فرمایید.

به "20 جاذبه گردشگری برتر توکیو - قسمت دوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "20 جاذبه گردشگری برتر توکیو - قسمت دوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021