باغ گیاه شناسی ملی کریستن بوش (کیپ تاون)

«باغ گیاه شناسی ملی کریستن بوش» (Kirstenbosch National Botanical Garden)، امتداد زیبا و آرامش بخشی روی شیب های کوه «Table Mountain» با بیش از 7 هزار گونه گیاهی است که بیشتر آن ها منحصر به این بخش از جهان هستند. همه جور «شکربوته» (protea)، «مرغ بهشت» (bird-of-paradise)، «گاردنیای وحشی» (wild gardenia) و گونه های دیگری را در این منطقه خواهید دید. آثار هنری و مجسمه های گوناگونی در این باغ گیاه شناسی 526 هکتاری پراکنده هستند و این پارک در فصل تابستان میزبان کنسرت ها و رویدادهایی در پس زمینه تماشایی کوه می باشد.

باغ گیاه شناسی ملی کریستن بوش (کیپ تاون)

همه باغ های آن را می توان کاوش کرد که برای این کار می توانید از تورهای رایگان دارای راهنما از «مرکز بازدیدکنندگان» (visitors center) بهره ببرید. قدم زدن در امتداد «Boomslang» را از دست ندهید که اسمش را از یک مار درختی گرفته. گذرگاهی با سایبان مارپیچ در بالای «دارمرز» (tree line) آن قرار دارد که چشم انداز منحصر به فردی از باغ ها را ارائه می دهد. بعد از رسیدن به اینجا، نقطه ای را برای پیک نیک انتخاب کنید. اگر در تابستان از این مکان بازدید می کنید، دیدن کنسرت از این ناحیه بسیار زیبا، واجب است.

Tree Canopy Walkway (Boomslang)

این پارک خیلی بزرگ است و برای اینکه قسمت های بیشتری را ببینید، می توانید از تورهای رایگان استفاده کنید. البته می توانید با هر سرعتی که راحت هستید هم از نقاط مختلف پارک، بدون استفاده از تور، دیدن کنید تا به تجربه خاصی برسید. اگر نیاز به استراحت کوتاهی داشتید، گوشه های آرام زیادی به همراه یکی از شعبه های رستوران زنجیره ای محبوب «Moyo» برای این کار موجود هستند.

Summer Sunset Concerts

عاشقان طبیعت، عاشق کریستن بوش خواهند شد، اما خانواده ها و بازدیدکنندگان گروهی هم از آن لذت خواهند برد. این پارک کمی خارج از شهر «کیپ تاون» است و حدود 20 تا 25 دقیقه با «Central Business District» فاصله دارد. از آنجایی که در این ناحیه خاص، مکان های گردشگری زیادی وجود ندارد، شما باید هوشمندانه بازدیدتان را برنامه ریزی کنید. اما اگر همزمان با زمان اوج برگزاری مجموعه کنسرت های تابستانه در شهر بودید، قطعا باید از آن دیدن کنید. بازدید از این شگفتی طبیعی کیپ تاون در تور آفریقای جنوبی را از دست ندهید.

به "باغ گیاه شناسی ملی کریستن بوش (کیپ تاون)" امتیاز دهید

1 کاربر به "باغ گیاه شناسی ملی کریستن بوش (کیپ تاون)" امتیاز داده است | امتیاز: 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باغ گیاه شناسی ملی کریستن بوش (کیپ تاون)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021