باغ ادویه (کندی)

سریلانکا که به نام جزیره ادویه معروف است، 3 باغ ادویه معروف دارد: «باغ های ادویه New Ranweli» در «کندی» و «باغ های ادویه Ranweli» و «باغ های ادویه Arunalu»» در «ماتاله». شهرت باغ های ادویه معروف کندی و کیفیت بالای آن ها در این است که به صورت ارگانیک کشت می شوند و مجوز تجارت منصفانه دریافت کرده اند.

باغ ادویه (کندی)

این مکان 15 ادویه را پرورش می دهد و گشتی از باغ ها به شما فرایند پرورش، برداشت، تمیزکاری و بسته بندی آن ها را نشان خواهد داد. در اینجا فرصت خرید ادویه ها و سبزی های ارگانیک ظریف و زیبا را نیز به صورت دست اول از فروشندگان محلی، درست بعد از برداشت، خواهید داشت. همه این موارد باعث معروف شدن این باغ در بازار ادویه جهانی شده اند.

باغ ادویه 3

ساختار این بازار ادویه با گذرگاه هایی طراحی شده که پرورش هر ادویه را از ادویه های دیگر متمایز می کنند و لوله هایی برای آبیاری دارند. باغ های ادویه این امکان را به شما می دهند تا طعم های شگفت انگیزی را بچشید و دواهای محلی و محصولات آرایشی که دست ساز متخصصان محلی هستند را بخرید. گلخانه ای هم در قالب یک مرکز اطلاعاتی در آنجا هست که شیوه درک طعم ادویه های متفاوت را نیز به شما آموزش می دهد. بازدید از این جاذبه طبیعی کندی و سریلانکا برای گردشگران این منطقه می تواند از جنبه های گوناگونی که به آن ها اشاره شد، لذت بخش باشد.

باغ ادویه 4

به "باغ ادویه (کندی)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باغ ادویه (کندی)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021