تور میکونوس

میکونوس یکی از محبوب ترین مقصدهای گردشگری یونان و توریستی‌ترین جزیره دریای اژه است. اگر چه یکی از کوچکترین جزیره های مجموعه جزایر Cyclades است، با این حال میکونوس به سبب داشتن طبیعتی زیبا، تاریخی غنی و کاراکتری بین المللی ترکیب شده با زندگی فعال شبانه با حفظ رنگ و بوی محلی، شهرت فراوانی دارد.

تورهای میکونوس

برای مشاهده جزئیات تور های میکونوس روی هر یک کلیک کنید.
Celestyal Olympia تور کشتی کروز یونان 4 روز شناسه تور: 20 تور کشتی کروز یونان 4 روز کوش آداسی، آتن، میکنوس و سانتورینی شروع قیمت: € 890 + مبلغ ریالی 6 ، 13 ، 20 و 27 مرداد و ... (تابستان 1401) Celestyal Crystal تور کشتی کروز یونان 8روز شناسه تور: 15 تور کشتی کروز یونان 8روز آتن، میکنوس، سانتورینی و سایر جزایر یونان شروع قیمت: € 1,490 + مبلغ ریالی 3 ، 10 ، 17 ، 24 و 31 مرداد و...(تابستان 1401) تور ترکیبی آتن و جزایر یونان 7 روز شناسه تور: 25 تور ترکیبی آتن و جزایر یونان 7 روز تور آتن، جزیره میکونوس و سانتورینی شروع قیمت: € 1,670 + مبلغ ریالی 7 ، 14 ، 21 و 28 مرداد و...(تابستان 1401) Celestyal Olympia تور کشتی کروز یونان 5 روز شناسه تور: 14 تور کشتی کروز یونان 5 روز کوش آداسی، آتن، میکنوس و سانتورینی شروع قیمت: € 990 + مبلغ ریالی 2 ، 9 ، 16 ، 23 و 30 مرداد و... (تابستان 1401) MSC Musica Cruise تور کشتی کروز شرق اروپا MSC Musica شناسه تور: 29 تور کشتی کروز شرق اروپا MSC Musica تور ایتالیا، یونان، آلبانی و کرواسی 8روز شروع قیمت: € 1,890 + مبلغ ریالی در حال بروز رسانی ... MSC Opera Cruise تور مدیترانه شرقی با کشتی MSC Opera شناسه تور: 54 تور مدیترانه شرقی با کشتی MSC Opera تور ایتالیا، مونته نگرو، یونان 8روز شروع قیمت: € 1,680 + مبلغ ریالی (در حال بروز رسانی ... ) MSC Sinfonia Cruise تور کشتی کروز مدیترانه شرقی MSC Sinfonia شناسه تور: 42 تور کشتی کروز مدیترانه شرقی MSC Sinfonia تور ایتالیا ، کرواسی و یونان 8روز شروع قیمت: € 1,590 + مبلغ ریالی در حال بروز رسانی ...

میکونوس جزیره‌ای است خشک و کم آب با مساحت حدودی 90 کیلومتر مربع، قرار گرفته در دریای اژه و در فاصله 94 مایل دریایی با بندر Piraeus. بر طبق افسانه ها، هرکول در یکی از 12 وظیفه‌ای که داشت، غول ها را کشت و آن ها را درون دریا انداخت. سپس بدن های سنگ شده آنها، جزیره میکونوس را شکل دادند. در زمان های قدیم میکونوس به سبب نزدیکی به Delos که در آن زمان به شدت پر جمعیت بود، جزیره‌ای برای تامین مایحتاج شد. فاصله نزدیک 2 کیلومتری بین جزیره ها، پر رفت و آمد بود، چون مذهب مقرر کرده بود که هیچ کس نباید در دلوس به دنیا بیاید یا بمیرد. در زمان اسکندر، میکونوس مرکزی برای تجارت محصولات کشاورزی و دریایی شد. بعد از اعلام استقلال یونان در 1830، قدرت اقتصادی و تجاری میکونوس آرام ولی مداوم بازسازی شد. در دهه 50 بود که توریسم کم کم شکل گرفت و جمعیت جزیره زیاد شد. روند رشدی که باعث شده میکونوس هم اکنون یکی از پر بازدیدترین نقاط بین المللی گردشگری در دریای مدیترانه باشد؛ با جذب افراد مختلف، از میلیونرها گرفته تا کسانی که با یک کوله پشتی سفر می کنند. میکونوس همچنان در اوج محبوبیتش است و نکته جالب این جاست که بر خلاف رشد و توسعه سریع همزمان با تغییرات شدید، میکونوس همچنان بافت و کاراکتر اصیل خود را حفظ کرده است.

آب و هوای میکونوس با گرما، تابستان خشک و زمستان های معتدل شناخته می شود. مانند بیشتر جزایر دریای اژه، در میکونوس هم در طول تابستان به ندرت باران می بارد؛ ولی بارش های شدید بین ماه های اکتبر تا آوریل انتظار می رود. دما در جولای و آگوست از 30 درجه در طول روز تا 22 درجه در شب متغیر است. Cyclades برای بادهای مداومش در جولای و آگوست شهرت دارد. بادهایی که کمی از گرمای هوا می‌کاهند. بهترین زمان برای رفتن به تور میکونوس از میانه می تا ژوئن است (اقامتگاه ها ارزان ترند و هوا آن قدرها هم گرم نیست) یا سپتامبر تا نیمه های اکتبر.

از دیدنی های میکونوس می توان این ها را نام برد:

آسیاب های بادی، ونیز کوچک، کلیسای Panagia Paraportiani، مرغ ماهیخوار Petros، موزه باستان شناسی میکونوس، موزه فولکلور، موزه دریایی اژه و موزه کشاورزی.

شهرت اصلی جزیره های یونان به ساحل های زیبا و آفتابی آن است. میکونوس نیز از این قاعده مستثنی نیست و تعدادی از بهترین ساحل های یونان در میکونوس قرار دارند.

به "تور میکونوس" امتیاز دهید

26 کاربر به "تور میکونوس" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.7 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور میکونوس"

1 دیدگاه

بهروز 29 شهریور 1398

میکونوس یکی از اون جاهاست که خیلی دلم میخواد برم

پاسخ به بهروز
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021