تور اندونزی

اندونزی به مانند جواهری هزار نقش، غرق در فرهنگ و طبیعت زیبایش، زینت بخش آب‌های اقیانوسی شده است. هیچ سرزمینی را نمی‌توان یافت که اینگونه چهار عنصر طبیعت، خیال‌انگیز و بامعنا خالق جهانی سراسر شگفتی شده باشند؛ موسیقی باد امواج نیلگون را به رقص وامیدارد و خاک بستر عشقبازی شعله‌های سوزان می‌شود. می‌توان در نخستین اشعه صبحگاهی چشم در نگاه معصومانه آفتاب دوخت و در میان سردی سنگ‌های معابد روح را گرمی وصال بخشید. شکوه کوه‌های آتشفشانی نفس را در سینه حبس خواهد نمود و آدمی را به تحسین آنچه که طبیعت به ارمغان آورده است وا خواهد داشت. از این روست که هر لحظه از سفر با تور اندونزی به مانند تجربه‌ای بی‌بدیل، روح و جسم را همگام با نبض ثانیه‌هایی خواهد ساخت که تا پیش از این تصورشان تنها در رویا میسر بود.

تورهای اندونزی

برای مشاهده جزئیات تور های اندونزی روی هر یک کلیک کنید.
تور بالی ساحلی + جنگلی ( ابود ) شناسه تور: 109 تور بالی ساحلی + جنگلی ( ابود ) هتل ساحلی 4شب+ هتل جنگلی 3شب شروع قیمت: $ 599 + مبلغ ریالی تابستان 1400 تور بالی ساحلی + جنگلی(ابود)*نوروز99* شناسه تور: 178 تور بالی ساحلی + جنگلی(ابود)*نوروز99* هتل ساحلی 4شب+ هتل جنگلی 3شب شروع قیمت: $ 499 + مبلغ ریالی از 28 اسفند تا 6 فروردین (نوروز 99) تورهای ترکیبی شرق آسیا20روز*نوروز99* شناسه تور: 180 تورهای ترکیبی شرق آسیا20روز*نوروز99* تایلند، ویتنام، فیلیپین، مالزی و.... شروع قیمت: $ 1,490 + مبلغ ریالی از 21 اسفند تا 3 فروردین (نوروز 99) تورهای ترکیبی شرق آسیا15روز*نوروز99* شناسه تور: 183 تورهای ترکیبی شرق آسیا15روز*نوروز99* تایلند، ویتنام، فیلیپین، سنگاپور، مالزی و.... شروع قیمت: $ 990 + مبلغ ریالی از 23 اسفند تا 3 فروردین (نوروز 99) تور پوکت + سنگاپور + بالی * 15روز * شناسه تور: 136 تور پوکت + سنگاپور + بالی * 15روز * پوکت 5شب+ سنگاپور 3شب+بالی 6شب شروع قیمت: $ 980 + مبلغ ریالی 1 و 8 و 13 اسفند و...(زمستان 98) تور بالی+کوالالامپور+سنگاپور * 14روز * شناسه تور: 113 تور بالی+کوالالامپور+سنگاپور * 14روز * بالی 6شب+ کوالا 4شب+ سنگاپور3شب شروع قیمت: $ 780 + مبلغ ریالی هر روز (زمستان 98) تور ترکیبی بالی سنگاپور 8روز شناسه تور: 112 تور ترکیبی بالی سنگاپور 8روز تور بالی 4شب + تور سنگاپور 3شب شروع قیمت: $ 599 + مبلغ ریالی 2 ، 9 و 18 اسفند و...(زمستان 98) تور ترکیبی شرق آسیا * 21 روز * شناسه تور: 131 تور ترکیبی شرق آسیا * 21 روز * تور بانکوک، پوکت، کوالا، سنگاپور، بالی شروع قیمت: $ 1,290 + مبلغ ریالی هر روز (زمستان 98)

چرا تور اندونزی

اندونزی به عنوان بزرگترین کشور مجمع‌الجزایری جهان با بیش از هفده هزار جزیره‌اش در میان آب‌های اقیانوس آرام و هند واقع شده است. بسیاری از گردشگران، اندونزی را بواسطه بالی می‌شناسند. این درحالی است که بالی تنها نگینی از هزاران جواهر این تاج شاهی است و اگرچه خود به تنهایی انگیزه‌ای جهت سفر به این سرزمین هزار جزیره به شمار می‌رود، با این وجود نمی‌توان تمامی جاذبه‌های این کشور را تنها در آن خلاصه نمود. از این رو در این بخش با جاذبه‌هایی از این کشور آشنا خواهید شد که دیدی تازه به وسعت زیبایی‌های آن بدست خواهند داد و شوق سفر با تور اندونزی را به عنوان تجربه‌ای انکار ناشدنی برجسته خواهند نمود.

بیش از هفده هزار جزیره کوچک و بزرگ این کشور دلیل محکمی بر گستردگی تنوع و گوناگونی در آن به شمار می‌روند. جزایر بکر راجا آمپات (Raja Ampat) که با فاصله از کرانه شمال غربی جزیره گینه نو واقع شده‌اند از تنوع  کم نظیری در گونه های آبزی برخوردارند و همین امر آن‌ها را به یکی از منحصربفردترین محل‌ها جهت قواصی بدل نموده است. جزیره فلورس (Flores) که در شرق جزیره سومباوا (Sumbawa) قرار دارد از ارزشی فرهنگی و طبیعی برخوردار است. شاخص‌ترین جاذبه آن حفره‌های آتشفشانی کلیموتو (Kelimutu) است. این سه دریاچه که با گازهای ناشی از فعالیت‌های آتشفشانی تغذیه می‌شوند، برحسب میزان فرآیند اکسیداسیون موجود در آبشان تغییر رنگ می‌دهند و براستی که شگفتی آفرینند. دهکده‌های سنتی، تماشای پرندگان و راهپیمایی از دیگر جاذبه‌های این محل به شمار می‌روند. البته نمی‌توان لومبوک را نیز از قلم انداخت. این جزیره سحرانگیز که به جهت زیبایی به عنوان رقیبی برای بالی شناخته می‌شود بواسطه جمعیت کم ساکن در آن به عنوان بهشت گردشگران و عاشقان سکوت و آرامش شناخته می‌شود.

در میان تمامی کرانه‌های آبی اندونزی، این سواحل بالی هستند که به مانند عقیقی سبز بر انگشتر آن می‌درخشند. سواحل کوتا (Kuta) و سانور (Sanur) ترکیبی دل‌انگیز از موج، آفتاب و شن را در خود جای داده‌اند و بکری و آبی آب‌هایشان چشم‌ها را خیره می‌سازد. البته مجمع‌الجزایر گیلی را (Gili Islands) نیز که در مجاورت کرانه شمال غربی جزیره لومبوک (Lombok) قرار دارند نباید فراموش کرد. سواحل دل‌انگیز، کایاک سواری و قواصی در میان لاک پشت‌ها و صخره‌های مرجانی هر آنچه را که از سفری رویایی در ذهن دارید محقق خواهند ساخت.

اندونزی به عنوان تنها زیستگاه طبیعی اژدهای کومودو، گردشگران تور اندونزی را هیجان زده خواهد کرد. بازدید از این گونه تحسین برانگیز به عنوان عظیم‌ترین مارمولک بازمانده از نسل دایناسورها، در پارک ملی کومودو (Komodo National Park) امکان پذیر شده است. اما گونه‌های جانوری این کشور در همین خلاصه نمی‌شود چرا که در میان جنگل‌های بارانی جزیره بورنئو (Borneo) می‌توان اورانگوتان‌های وحشی را یافت. اگر خواهان تماشای این موجودات شگفت انگیز هستید پارک ملی Tanjung Puting بهترین فرصت را در اختیارتان قرار خواهد داد.

از میان بناهای تاریخی این کشور می‌توان به معبد بوروبودور (Borobudur) اشاره کرد. این سازه مذهبی به عنوان عظیم‌ترین معبد بودایی جهان در جزیره جاوا واقع گردیده و بیش از دو هزار حکاکی سنگی و پانصد مجسمه بودا را شامل شده است. قدمت این مجموعه شگفت انگیز که به عنوان میراث جهانی یونسکو نیز به ثبت رسیده است، به قرن نهم میلادی باز می‌گردد و بی‌شک بازدید از آن در سفر با تور اندونزی تجربه‌ای منحصربفرد خواهد بود. اگر به دنبال لمس حال و هوای روحانی این محل به دور از دغدغه برخورد با سایر گردشگران هستید صبح زود را به جهت بازدید از آن برگزینید. در این هنگام تماشای آفتاب صبحگاهی از فراز معبد، روح را تسخیر خواهد نمود.

اندونزی در یکی از فعال‌ترین مناطق آتشفشانی جهان واقع شده است و مناظر کوه‌های آتشفشانی جزایر این کشور بسیار مسحور کننده‌اند. برخی از این کوه‌ها به مانند مراپی (Mount Merapi) بواسطه فوران‌های هولناک و شکوه خیره کننده‌‌شان محبوب شده‌اند. اما بی‌شک شناخته شده‌ترینشان برومو (Mount Bromo) است. برومو به همراه کوه سمرو (Mount Semeru) در پارک ملی Bromo Tengger Semeru واقع گردیده است. زیبایی چشم نواز مناظر این بخش و تماشای طلوع آفتاب از فراز ارتفاعات دامنه‌های آتشفشانی بار دیگر قدرت بی‌کران طبیعت را در مقابل دیدگان آشکار می‌سازد.

اندونزی دهکده‌های سبز و زیبای بسیاری را شامل شده است و در این میان بسیاری سفر به دهکده تانا توراجا (Tana Toraja) را به مانند تجربه سفر در زمان می‌دانند. در این محل است که می‌توان اصالت و تنوع فرهنگی این کشور را به معنای واقعی آن درک نمود. خانه‌های سبک تانگ‌کونان (Tongkonan) با ظاهر قایق مانندشان، مراسمات آئینی، طبیعت بکر و سبز و بومیان مهربان و با سخاوت این دهکده بازدید از آن را به تجربه‌ای خاطره انگیز در تور اندونزی بدل خواهند نمود.

دریاچه توبا (Lake Toba) از دیگر عجایب طبیعت اندونزی به شمار می‌رود. این پهنه آبی که در حدود 77 هزار سال پیش بر دهانه‌ای آتشفشانی پدید آمد، محلی است که بار دیگر طبیعت با تمام خشم خود خالقی اثری به تمام معنا لطیف و پر احساس شده است. قایق سواری، شنا، ماهیگیری یا پیاده روی در امتداد گذرهای پیرامونی از محبوب‌ترین تفریحات این بخش به شمار می‌روند.

چرا تور اندونزی آوای بورالان؟

بازدید از اندونزی در قالب پکیج‌های ترکیبی آوای بورالان که دیگر مقاصد گردشگری چون سنگاپور، مالزی و تایلند را نیز شامل می‌شوند امکان پذیر شده است و بی‌شک یکی از منحصربفردترین تجربیات زندگیتان را رقم خواهد زد. هتل‌های لوکس، پروازهای مدرن، حضور ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان از دیگر مواردی هستند که بر منحصربفرد بودن سفر با آژانس مسافرتی آوای بورالان افزوده‌اند. علاوه بر آن وجود گشت‌های نیمروزی، امکان بازدید از شهرهای مطرح کشورهای مذکور را فراهم آورده است که به نوبه خود به طرز قابل توجهی از میزان دغدغه مسافران مبنی بر جابه‌جایی در میان نقاط مختلف خواهد کاست.

به "تور اندونزی" امتیاز دهید

17 کاربر به "تور اندونزی" امتیاز داده اند | امتیاز: 3.8 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور اندونزی"

17 دیدگاه

Mehdi 7 فروردین 1399

با عرض سلام
من میخاهم تابستان به جاکارتا سفر کنم برای سفر سه یا چهار روزه با هتل بدون گردش حدودا چقدر باید در نظر داشته باشم ؟

پاسخ به Mehdi

رضا باقرزاده18 آذر 1399

با سلام
باید تا پایان بحران پاندمی جهانی کرونا منتظر بمونید. البته اگر دوست دارید مقرون به صرفه و اقتصادی سفر کنید، اگر مشکلی برای هزینه کرد بیشتر ندارید در حال حاضر با ویزای تجاری می‌تونیم تدارک سفر رو براتون ببینیم، حداقل هزینه با پرواز و یک هفته اقامت از 60 میلیون تومان شروع می‌شه، هتل هم باید 5 ستاره باشه

پاسخ به رضا باقرزاده

وحید چنگیزی 5 بهمن 1398

تور معمولی یک هفته جاکارتا هتل عادی

پاسخ به وحید چنگیزی

Reza ASGHARI 27 مهر 1398

سلام وقت بخیر برای اوایل بهمن تور شرق آسیا بیشتر با قصد استراحت و ریلکسی برای خانواده کجا را پیشنهاد می کنید؟

پاسخ به Reza ASGHARI

رضا باقرزاده29 آبان 1398

با سلام
جناب آقای اصغری، اگر می‌فرمودی که کجا ها قبلا سفر داشتید در شرق آسیا شاید بهتر راهنماییتون می‌کردم ولی اگر بالی تشریف نبدید تور 5 شب سواحل بالی + 2شب منطقه جنگلی ابود رو پیشنهاد می‌دم به شما

پاسخ به رضا باقرزاده

رعنا 20 شهریور 1398

سلام ببخشید تور اندونزی(نه بالی) برای اوایل مهرماه مناسبه؟شما توری که اندونزی ببره و نه بالی دارین؟هزینش چقدره؟

پاسخ به رعنا

رضا باقرزاده20 شهریور 1398

سلام، روز بخیر سرکار خانم رعنا
اندونزی نام کشور هست و احتمالا منظور شما شهر جاکارتا پایتخت اندونزی می‌باشد، با این فرض بله، تور برای جاکارتا هم وجود دارد. در همین راستا مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند داشت

پاسخ به رضا باقرزاده

آرزو 31 تیر 1398

سلام....تور سفر به سنگاپور،مالزی،تایلند،اندونزی ممکنه؟چند روز طول میکشه؟قیمتش چقدر میشه؟

پاسخ به آرزو

رضا باقرزاده1 مرداد 1398

سلام سرکار خانم آرزو
ضمن تشکر از حسن انتخابتان، شناسه تور 131 که تور 20 روزه دور آسیا هست تمام مقاصد مدنظر شما رو تحت پوشش داره. مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت جهت اراعه اطلاعات تکمیلی با شما تماس خواهند داشت.

پاسخ به رضا باقرزاده

محمدعیدگاهی 8 خرداد 1398

تور برای جاکارتا دارین؟؟ما چهار نفریم برای آخر خردادماه قصد رفتن به جاکارتا رو داریم به مدت یه هفته

پاسخ به محمدعیدگاهی

کارشناس آوای بورالان9 خرداد 1398

سلام محمد جان مشاورین ما با شما تماس میگیرند

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

مصطفی 4 خرداد 1398

سلام و خسته نباشید به کارشناسان عزیز بورالان.
من برای اواسط مرداد امسال برای یه سفر شخصی می خواستم برم جاکارتا. توی سایت علی بابا بلیط ها رو برای او بازه زمانی چک می کردم که دیدم متوسط رو به پایینش برای رفت و برگشت حدود 11 تومنه که واقعا هزینه بالایی صرفا برای بلیط هست. خواستم ببینم شما راهنمایی خاصی در مورد تهیه بلیط ارزونتر میتونید بهم ارائه بدید؟ اگر بشه بسیار سپاسگذارم.

پاسخ به مصطفی

کارشناس آوای بورالان5 خرداد 1398

سلام امکانش هست که ما بتونیم برای شما ارزون تر بگیریم ولی ما بلیط تک کار نمیکنیم میتونیم به شما بلیط و ویزا و یا هتل و ویزا بهتون ارائه بدیم

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

عادل نسلایه 18 اردیبهشت 1398

خرید اولین حرکت تور اندونزی

پاسخ به عادل نسلایه

کارشناس آوای بورالان21 اردیبهشت 1398

عادل جان مشاورین ما با شما تماس میگیرند

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

اسداله نعمتی16 بهمن 1397

هزینه سفر هر نفر با تور به غیر ازاقامت (هتل) برای اندونزی ده روزاقامت حدودا چقدر می تواند باشد.

پاسخ به اسداله نعمتی

کارشناس آوای بورالان28 بهمن 1397

سلام به غیر از هزینه هتل شما هزینه ویزا و بلیط رو دارین که با توجه به تاریخی که مد نظرتون هست مشخص میشه علاوه بر این ها اگر خدماتی نظیر ترانسفر و یا گشت های شهری مد نظرتون باشه هم قابل انجام هست

پاسخ به کارشناس آوای بورالان
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)

تور مناطق مرتبط

تلفن: 75284-021