ساعت کاری شرکت شنبه الی چهارشنبه 09:00 صبح الی 16:00 می‌باشد.

اقامت دائم و شهروندی یونان از طریق: 1- خرید ملک در یونان 2- خرید اوراق قرضه 3ساله از بانک مرکزی یونان

اقامت و زندگی در کشورهای اروپایی برای بعضی آرزو و برای برخی هدف می‌باشد. بسیاری از افراد ممکن است بعلت آشنایی کم با زبان انگلیسی و یا سایر زبانها، علی‌رقم داشتن تمکن مالی لازم برای دریافت شهروندی اروپا هیچگاه به این امر فکر نکنند. خبر خوب برای این دست از افراد این است که شما برای دریافت اقامت دائم اروپا که با خرید ملک در یونان امکان پذیر است نیازی به آشنایی به زبان ندارید. در سال 2018 پارلمان اروپا با تصویب مجموعه ای از قوانین مربوط به کسب اقامت و شهروندی کشورهای اروپایی این آرزو و یا هدف را بسیار تحقق پذیر و قابل دسترس نمود. مطابق این قوانین شما درصورت داشتن شرایط مالی مناسب می‌توانید از طریق سرمایه گذاریهای کوچک و بزرگ اقامت دائم و شهروندی اروپا را کسب کنید. در این راه یونان جزو کشورهای پیش‌رو بوده است و دستورالعملهای اجرایی و قوانین داخلی را به سرعت تصویب نمود تا قانون کسب اقامت اروپا از راه‌های گونان سرمایه گذاری در یونان جزو اولین کشورهایی باشد که به مرحله اجرا می‌رسد. شیوه‌های مختلفی برای کسب اقامت و شهروندی یونان و اروپا وجود دارد که در اینجا به چند نمونه از آن اشاره می‌شود. 1-اخذ اقامت موقت یونان از طریق تمکن مالی (Financial Residence Permit) به‌اختصار FIP که در این شیوه شما پس از افتتاح حساب بانکی در بانکهای یونان توسط وکلای ما و واریز مبالغ لازم به آن و گرفتن تمکن مالی از بانک یونانی به همراه سایر مدارک به کمک مشاورین و متخصصین با تجربه شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان فرایند اخذ اقامت 2 ساله یونان که پس از پایان، هر سه سال قابل تمدید خواهد بود را آغاز می‌کنید. 2-اقامت دائم/شهروندی/پاسپورت اروپا (گلدن ویزا Golden Visa یونان) یا همان اخذ اقامت دائم یونان که منجر به شهروندی و دریافت پاسپورت اروپایی از کشور یونان می‌شود از طریق خرید ملک به ارزش حداقل 250.000 یورو میسر خواهد بود که در این شیوه شما به همراه خانواده (همسر، فرزندان، پدر و مادر خودتان و پدر و مادر همسرتان) همگی شهروندی یک کشور عضو پیمان شنگن و اتحادیه اروپا را بدست می‌آورید. 3-اقامت دائم/شهروندی اروپا از طریق خرید اوراق قرضه بانک مرکزی یونان به ارزش حداقل 400.000 یورو هم از دیگر راههای منتج به گرفتن اقامت دائم یونان است. با واگذاری امور مهاجرتی خود به شرکت آوای بورالان با بیش از 20 سال سابقه فعالیت و متخصص در اخذ انواع اقامت یونان (عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن) آسوده خاطر باشید.

هزینه‌های مربوط به سفرهای لازم به یونان جهت طی مراحل اخذ اقامت بر عهده فرد متقاضی خواهد بود

خدمات شرح خدمات نرخ خدمات شرح نرخ
اقامت دائم/شهروندی اروپا با خرید ملک در یونان اقامت شامل فرد متقاضی، همسر، فرزندان زیر 21 سال، پدر و مادر خود و همسرش 250,000€ شرح قیمت مطابق توضیحات بخش نکات و دانستنی ها
اخذ شهروندی اروپا با خرید اوراق قرضه اقامت دائم/شهروندی شامل فرد متقاضی، همسر و فرزندان زیر 21 سال 400,000€ هزینه اخذ اقامت فرد متقاضی 45.000 یورو، هر کدام از اعضای خانواده 5.500 یورو
شناسه پکیج: 163

نکات و دانستنی‌های اقامت دائم و شهروندی یونان از طریق: 1- خرید ملک در یونان 2- خرید اوراق قرضه 3ساله از بانک مرکزی یونان

 • مزیت‌های داشتن اقامت/شهروندی/پاسپورت یونان (عضو اتحادیه اروپا و عضو پیمان شنگن) :
  • عدم اجبار جهت داشتن اقامت به مدت مشخص در یونان (بطور مثال متقاضیان اقامت اسپانیا و پرتغال از طریق خرید ملک باید حداقل 6 ماه از هر سال را در آنجا اقامت داشته باشند که درصورت عدم رعایت این قانون اقامت آنها تبدیل به شهروندی (دریافت پاسپورت آن کشورها) نخواهد شد. خبر خوب این است که در یونان این قانون محدود کننده وجود ندارد، یعنی شما می‌توانید آپارتمان، ویلا یا خانه خریداری شده خود را از همان ابتدا اجاره بدهید و درآمد ارزی داشته باشید و بعد از خرید ملک و اخذ اقامت یونان می‌توانید در ایران و یا هر کشور دیگری که دوست دارید به زندگی خود ادامه دهید و مجبور نیستید که حتما در یونان باشید و در پایان سال هفتم برای دریافت پاسپورت کشور یونان اقدام نمایید)
  • بهترین فرصت برای افرادی که به علت داشتن موقعیت شغلی و درآمدی خوب در ایران علاقه‌ای به مهاجرت و ترک ایران ندارند ولی دوست دارند تا محدویت‌های سفر به کشورهای مختلف اروپایی را دیگر نداشته باشند خرید ملک و دریافت اقامت دائم یونان می‌باشد.
  • افرادی که دوست دارند در کشورهای توسعه یافته غرب اروپا زندگی کنند ولی در حال حاضر شرایط و امکان آن را ندارند ** فقط و فقط استثنائا این امکان برایشان در کشور یونان فراهم شده است** تا با خرید ملک و دریافت اقامت دائم یونان (عضو پیمان شنگن و اتحادیه اروپا، که پس از هفت سال منجر به دریافت پاسپورت یونان می‌شود) و درصورت علاقمندی اجاره دادن آن و داشتن درآمد یورویی، به هر کدام از کشورهای اروپایی عضو پیمان شنگن از جمله آلمان / فرانسه / سوئد / هلند / نروژ / اسپانیا و ... بروند، در آنجا خانه اجاره کنند و در همانجا زندگی کنند.
  • امکان انجام پرواز مستقیم از تهران به تمام کشورهای اروپایی (عضو پیمان شنگن و عضو اتحادیه اروپا) .
  • تحصیل رایگان فرزندان در یکی از بهترین کشورهای اروپا و دنیا
  •  معاف از مالیات
  • اقامت و زندگی در یکی از بهترین کشورهای اروپایی چه از لحاظ آب و هوایی و چه از نظر هزینه های زندگی
  • امکان خرید و یا راه‌اندازی کسب و کار پس از اخذ اقامت به دو طریق
   • 1-ثبت شرکت در یونان
   • 2-خریدن کامل یک کسب و کار (Business) مانند کافه، رستوران و یا یک فروشگاه به همراه جواز فعالیتش.
 • حداقل‌ سرمایه گذاری و تمامی هزینه‌ها جهت اخذ اقامت دائم/شهروندی اروپا از طریق خرید ملک در یونان شامل سه بخش به شرح زیر می‌باشد :
  • 1- ارزش ملک خریداری شده (آپارتمان، ویلا، خانه، مغازه و ...): باید حداقل ارزش ملک خریداری شده 250.000 یورو باشد.
   • شما با مبلغ 250.000 یورو می‌توانید یک آپارتمان فول بازسازی شده و در برخی مواردی حتی فول فرنیش را در مرکز شهر آتن با متراژ حدودی 80 تا 130 متر خریداری فرمایید.(که تفاوت متراژ این آپارتمانها مربوط به منطقه و ویوی آپارتمان در شهر آتن می‌باشد)
   • شما می‌توانید چند آپارتمان قدیمی را که مجموع ارزش آن 250.000 یورو شود را بخرید و خودتان درصورت داشتن تجربه و تخصص در این امر اقدام به بازسازی کامل آن کنید و از طریق فروش آن حدود 40 درصد کسب سود یورویی بنمایید (در این زمینه امکان مشارکت با تیم‌های تخصصی Real Estate ما در شهر آتن نیز وجود دارد)
  • 2- هزینه‌های قانونی خرید ملک: نقل و انتقال ملک تا مرحله انتقال سند به نام فرد متقاضی خرید ملک (شامل: مالیات انتقال سند، ابطال تمبر، کمیسیون Real State، هزینه دفترخانه ثبت اسناد و هزینه صدور سند) که مجموع این هزینه ها 12 درصد از ارزش ملک خریداری شده می‌باشد.(بطور مثال برای یک آپارتمان در قلب شهر آتن به ارزش 250.000 یورو این مبلغ 30.000 یورو خواهد بود)
  • 3- هزینه‌های اخذ اقامت :
   • 3-1- فرد متقاضی : شامل هزینه وکلای قانونی، هزینه‌های اداره مهاجرت، ابطال تمبر، تمامی واریزی‌های قانونی مربوط به دولت یونان و سایر هزینه‌ها جمعا 40.000 یورو می‌باشد.
   • 3-2- خانواده متقاضی: هزینه اخذ اقامت اعضای خانواده شامل همسر متقاضی، تمامی فرزندان زیر 21 سال، پدر و مادر فرد متقاضی و پدر و مادر همسرش، برای هر نفر 5000 یورو خواهد بود.

خدمات اقامت دائم و شهروندی یونان از طریق: 1- خرید ملک در یونان 2- خرید اوراق قرضه 3ساله از بانک مرکزی یونان

ترکیب تور
آتن
خدمات تور
 • اخذ ویزای شنگن جهت انجام سفرهای لازم برای انجام پروسه شامل: افتتاح حساب بانکی، بازدید از ملکهای پیشنهاد شده متناسب با بوجه شما تا زمانی که ملک یا آپارتمان ایده‌آلتان را بیابید، عقد قرارداد خرید ملک، انجام امور مهاجرتی و ...
 • هماهنگی و ارائه خدمات مربوط به انجام سفرهای لازم جهت انجام پروسه کسب اقامت یونان از طریق خرید ملک که ممکن است 3 تا 5 سفر را شامل شود (تمامی هزینه‌های این سفرها بر عهده فرد متقاضی خواهد بود)
 • اجاره دادن ملک خریداری شده درصورت تقاضای انجام این این کار توسط خریدار و پرداخت هزینه‌های آن.
 • مشاوره جهت انجام امور بازسازی (انجام امور مربوط به اخذ مجوزهای قانونی جهت بازسازی، معرفی معمار و طراح و عقد قرارداد با وی، معرفی پیمانکار و عقد قرارداد با وی و ...) و مشاوره جهت فروش و یا اجاره آپارتمانهای خریداری شده.
 • همراهی دائمی توسط مشاورین و وکلای مجرب آوای بورالان در تهران و یونان در تمامی مراحل کار
 • تحویل کارت اقامت در تهران به متقاضی
مدارک مورد نیاز
 • اصل پاسپورت با حداقل یک سال اعتبار
 • عکس (6 قطعه 4.5×3.5 جدید که در سه ماه اخیر گرفته شده است، رنگی، پشت زمینه سفید و تمام رخ)
 • داشتن حداقل یک سند ملکی با ارزش در ایران
 • ارائه مستنداتی که نشان دهد حداقل 320.000 یورو یا معادل آن جهت خرید ملک و پرداخت هزینه‌های کسب اقامت یونان دارید (ریالی، ارزی، ملک و ...)
 • داشتن تمکن مالی حداقل دو میلیارد تومانی به همراه گردش حساب بانکی متناسب با آن در 6 ماهه قبل از وقت سفارت یونان
 • پرداخت مبلغ 30.000 یورو بعنوان بیعانه در زمان عقد قرارداد.

به "اقامت دائم و شهروندی یونان از طریق: 1- خرید ملک در یونان 2- خرید اوراق قرضه 3ساله از بانک مرکزی یونان" امتیاز دهید

19 کاربر به "اقامت دائم و شهروندی یونان از طریق: 1- خرید ملک در یونان 2- خرید اوراق قرضه 3ساله از بانک مرکزی یونان" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.7 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقامت دائم و شهروندی یونان از طریق: 1- خرید ملک در یونان 2- خرید اوراق قرضه 3ساله از بانک مرکزی یونان"

6 دیدگاه

میناشاطری 9 تیر 1399

سلام. با توجه به شرایط خانواده (من و همسرم) مشاوره برای مهاجرت می خواستم. و اینکه چه راهی برای مهاجرت با توجه به شرایط ما مناسب هست؟ نمی دونم این شامل مشاوره های شرکت هست یا نه. ممنون میشم که تماس بگیرید و راهنمایی بفرمایید. شرایط کلی خودم و همسرم رو براتون می فرستم.
1-مهندس معمار تسلط کامل به نرم افزار های رشته معماری و 4 سال شرکت داشتم. حدود 10 سال هست کار می کنم. 33 سالمه. ارشد معماری. ( کارشناسی از پیام نور و ارشد از موسسه غیر انتفاعی) 1/5 سال بیمه شرکت مهندسی مشاور دارم. مدرک فنی و حرفه ای اتوکد هم دارم. در کنار معماری، خیاطی کامل بلدم.
2-همسرم: مهندس عمران. 12 سال بیمه مشاور داره. رزومه کاری قویی دارد و تهران، گلستان و جنوب (آبادان و بوشهر) سابقه کاری دارد. پروژه های اتوبان و راه و حفاری کار کرده. 34 ساله. کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد و ارشد تمام واحدها رو پاس کرده بخاطر سربازی انصراف موقت داده. در حال حاضر سربازه و می خوام بدونم با توجه به شرایط و سابقه کاری و شرایط مالی راه مناسب مهاجرت وجود داره که کارهای لازم رو انجام بدیم برای بعد از سربازی.
ممنون

پاسخ به میناشاطری

ساویس شمس30 شهریور 1399

با سلام
شرکت ما در موضوعات مربوط به مهاجرت فقط در زمینه اخذ اقامت دائمو شهروندی یونان از طریق سرمایه‌گذاری (خرید ملک) فعال است. چنانچه از لحاظ مالی این امکان را دارید (خرید ملک در شهر آتن (پایتخت یونان) به ارزش حداقل 250.000 یورو + 50.000 یورو هزینه‌های نقل و انتقال ملک و کسب اقامت دائم، جمعا 300.000 یورو) می‌توانید از طریق صفحه ما در اینستاگرام به شناسه آی دی booralan@ اطلاعات بیشتری را دریافت فرمایید و هر گونه پرسش را بصورت دایرکت بپرسید.

پاسخ به ساویس شمس

رحمان خوش حال 12 اردیبهشت 1399

سلام لطفا در مورد خرید ملک جهت دریافت اقامت در یونان راهنمایی فرمایید.

پاسخ به رحمان خوش حال

ساویس شمس30 شهریور 1399

با سلام
در اسرع وقت مشاورین ما با شما در تماس خواهند بود

پاسخ به ساویس شمس

مظاهری 11 اسفند 1398

سلام لطفا راجع به اقامت یونان تماس بگیرید

پاسخ به مظاهری

ساویس شمس18 آذر 1399

با سلام
تماس گرفته شد، چندین بار، پاسخگو نبودید، می‌تونید در اینستاگرام شرکت booralan@ بصورت دایرکت پیغام بگذارید و جواب سوالاتتون رو بگیرید

پاسخ به ساویس شمس
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021