ضمن تبریک فرارسیدن ایام نوروز 97، به اطلاع می‌رساند، آوای بورالان در روزهای 5 ، 6 ، 7 و 8 فروردین از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر باز و پاسخگوی مسافرین عزیز می‌باشد.

CELESTYAL NEFELI

CELESTYAL NEFELI

400 کابین دنج و راحت کشتی کروز Nefeli از شرکت Celestyal گنجایش میزبانی 1074 مسافر را دارد، کابین‌هایی که همگی تهویه مطبوع سراسری، رادیو، تلویزیون و سرویس بهداشتی دارند. در زیر آسمان پر ستاره، در کنار بار Thalassa در عرشه بالایی کشتی همراه با یک نوشیدنی سنتی یونانی استراحت کنید یا سری به بار Selene بزنید و از نوشیدن یک قهوه سنتی یونانی لذت ببرید. غذاهای خوشمزه و لذیذ در بوفه Leda یا رستوران Aegean منتظر شما هستند. خرید کردن را دوست دارید؟ کشتی کروز Celestyal Nefeli با داشتن چندین فروشگاه بدون مالیات (Duty-Free) این فرصت را به شما می‌دهد که حتی در کشتی نیز بتوانید خریدهایی عالی داشته باشید.

کشتی کروز نفلی در سال 1992 با نام Crown Jewel برای شرکت Crown Cruise Line ساخته شد. این کشتی زیبا بین سال های 1992 تا 2015 برای شرکت های مختلفی خدمت کرده است. این کشتی در سال 2016 توسط شرکت Celestyal به خدمت گرفته شد و نام آن به نفلی تغییر کرد. شرکت کروز Celestyal این کشتی را بازسازی کرد و آن را در منطقه کشتی‌رانی یونان و ترکیه و برای تور کشتی کروز جزایر یونان و ترکیه به کار گرفت. از 400 کابین کشتی کروز نفلی، 277 کابین آن بیرونی (outside) و 123 کابین آن داخلی (inside) هستند. این کشتی کروز 12 سوئیت ویژه و 31 سوئیت جونیور دارد. 10 عدد از سوئیت‌های این کشتی کروز دارای بالکن هستند.

مشخصات کشتی CELESTYAL NEFELI

ظرفیت مسافران
1074 مسافر
تعداد کابین
400 کابین
طول / پهنا / ارتفاع
164 متر / 22.5 متر / 5.4 متر
سرعت (حداکثر / میانگین)
17.5 گره دریایی

کابین های کشتی CELESTYAL NEFELI

کابین Inside IB

کابین‌های IB داخلی در کشتی نفلی (Celestyal Nefeli)، در عرشه شماره سه (Hermes) قرار دارند. این کابین‌ها حدود 12 متر مربع مساحت دارند. ظرفیت این کابین‌ها 4 نفر است (دو تخت معمولی همراه با دو تخت تاشو). این کابین‌ها تمام امکانات پایه‌ای کشتی از جمله تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی و تلویزیون را دارند. مانند همه کابین‌های داخلی (Inside)، این کابین‌ها امکان لذت بردن از تمامی امکانات کشتی و داشتن سفری مقرون به صرفه با کشتی کروز را برای شما فراهم می‌کنند. 59 کابین کشتی از نوع IB هستند.

اطلاعات تکمیلی کابین Inside IB

کابین Inside ID

کابین‌های ID داخلی در کشتی نفلی (Celestyal Nefeli)، در عرشه شماره چهار (Poseidon) قرار دارند. این کابین‌ها 12 متر مربع مساحت دارند. ظرفیت این کابین‌ها 4 نفر است (دو تخت معمولی همراه با دو تخت تاشو). این کابین‌ها تمام امکانات پایه‌ای کشتی از جمله تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی و تلویزیون را دارند. مانند همه کابین‌های داخلی (Inside)، این کابین‌ها امکان لذت بردن از تمامی امکانات کشتی و داشتن سفری مقرون به صرفه با کشتی کروز را برای شما فراهم می‌کنند. 42 کابین کشتی ID هستند.

اطلاعات تکمیلی کابین Inside ID

کابین Inside IE

کابین‌های IE داخلی در کشتی نفلی (Celestyal Nefeli)، در عرشه شماره شش (Venus) و شماره هفت (Apollo) قرار دارند. این کابین‌ها 12.5 متر مربع مساحت دارند. ظرفیت این کابین‌ها 4 نفر است (دو تخت معمولی همراه با دو تخت تاشو). این کابین‌ها تمام امکانات پایه‌ای کشتی از جمله تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی و تلویزیون را دارند. مانند همه کابین‌های داخلی (Inside)، این کابین‌ها امکان لذت بردن از تمامی امکانات کشتی و داشتن سفری مقرون به صرفه با کشتی کروز را برای شما فراهم می‌کنند. تعداد این کابینها در کشتی 15 عدد است.

اطلاعات تکمیلی کابین Inside IE

کابین Outside XB

کابین‌های XB از سری کابین‌های بیرونی در کشتی نفلی (Celestyal Nefeli)، در عرشه شماره شماره سه (Hermes) قرار دارند. این کابین‌ها 13 متر مربع مساحت دارند. ظرفیت این کابین‌ها 2 نفر است (دو تخت معمولی). این کابین‌ها تمام امکانات پایه‌ای کشتی از جمله تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی و تلویزیون را دارند. کابین‌های بیرونی با داشتن پنجره به شما این امکان را می‌دهند که در طول سفر از مناظر بیرون لذت ببرید. در کابین XB، پنجره‌ها از نوع پنجره‌های کوچک گرد مخصوص کشتی‌ها هستند. کشتی کروز نفلی 70 کابین XB دارد.

اطلاعات تکمیلی کابین Outside XB

کابین Outside XD

کابین‌های XD از سری کابین‌های بیرونی در کشتی نفلی (Celestyal Nefeli)، در عرشه شماره چهار (Poseidon) و شماره شش (Venus) قرار دارند. این کابین‌ها 13 متر مربع مساحت دارند. ظرفیت این کابین‌ها 2 نفر است (دو تخت معمولی). این کابین‌ها تمام امکانات پایه‌ای کشتی از جمله تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی و تلویزیون را دارند. کابین‌های بیرونی با داشتن پنجره به شما این امکان را می‌دهند که در طول سفر از مناظر بیرون لذت ببرید. کشتی کروز نفلی 75 کابین XD دارد.

اطلاعات تکمیلی کابین Outside XD

کابین Outside XFO

کابین‌های XFO از سری کابین‌های بیرونی در کشتی نفلی (Celestyal Nefeli)، در عرشه شماره شش (Venus) و شماره هفت (Apollo) قرار دارند. این کابین‌ها 14 متر مربع مساحت دارند. ظرفیت این کابین‌ها 4 نفر است (دو تخت معمولی همراه با دو تخت تاشو). این کابین‌ها تمام امکانات پایه‌ای کشتی از جمله تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی و تلویزیون را دارند. کابین‌های بیرونی با داشتن پنجره به شما این امکان را می‌دهند که در طول سفر از مناظر بیرون لذت ببرید. نمای پنجره‌ها در کابین‌های XFO مسدود شده هستند، یعنی روبروی این پنجره‌ها قایق‌های نجات یا اجسام دیگر قرار گرفته است. کشتی کروز نفلی 36 کابین XFO دارد.

اطلاعات تکمیلی کابین Outside XFO

کابین Outside XF

کابین‌های XF از سری کابین‌های بیرونی در کشتی نفلی (Celestyal Nefeli)، در عرشه شماره شش (Venus) قرار دارند. این کابین‌ها 13 متر مربع مساحت دارند. ظرفیت این کابین‌ها 2 نفر است (دو تخت معمولی). این کابین‌ها تمام امکانات پایه‌ای کشتی از جمله تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی و تلویزیون را دارند. کابین‌های بیرونی با داشتن پنجره به شما این امکان را می‌دهند که در طول سفر از مناظر بیرون لذت ببرید. کشتی کروز نفلی 24 کابین XF دارد.

اطلاعات تکمیلی کابین Outside XF

کابین Junior Suite SJO

کابین‌های SJO از سری کابین‌های سوئیت در کشتی نفلی (Celestyal Nefeli)، در عرشه شماره هفت (Apollo) قرار دارند. این کابین‌ها 15 متر مربع مساحت دارند. ظرفیت این کابین‌ها 3 نفر است (دو تخت معمولی). کابینهای سوئیت یک مبل تخت‌شو نیز دارند. کابین‌های سوئیت، لوکس‌ترین و بهترین کابین‌های کشتی‌های کروز هستند. این کابین‌ها فضای بزرگی دارند و تخت‌های بزرگ، فضای نشیمن، میز و مینی‌بار یخچالی بخشی از امکانات اضافه این کابین‌ها هستند. منظره پنجره‌های این کابین‌ها مسدود شده است. کشتی کروز نفلی 5 کابین SJO دارد.

اطلاعات تکمیلی کابین Junior Suite SJO

کابین Junior Suite SJ

کابین‌های SJ از سری کابین‌های سوئیت در کشتی نفلی (Celestyal Nefeli)، در عرشه شماره شش (Venus) و شماره هفت (Apollo) قرار دارند. این کابین‌ها 15 متر مربع مساحت دارند. ظرفیت این کابین‌ها 3 نفر است (دو تخت معمولی). کابینهای سوئیت یک مبل تخت‌شو نیز دارند. کابین‌های سوئیت، لوکس‌ترین و بهترین کابین‌های کشتی‌های کروز هستند. این کابین‌ها فضای بزرگی دارند و تخت‌های بزرگ، فضای نشیمن، میز و مینی‌بار یخچالی بخشی از امکانات اضافه این کابین‌ها هستند. کشتی کروز نفلی 26 کابین SJ دارد.

اطلاعات تکمیلی کابین Junior Suite SJ

کابین Suite S

کابین‌های S از سری کابین‌های سوئیت در کشتی نفلی (Celestyal Nefeli)، در عرشه شماره هفت (Apollo) قرار دارند. این کابین‌ها 24 متر مربع مساحت دارند. ظرفیت این کابین‌ها 4 نفر است، شامل یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک مبل که به تخت تبدیل می‌شود. کابین‌های سوئیت، لوکس‌ترین و بهترین کابین‌های کشتی‌های کروز هستند. این کابین‌ها فضای بزرگی دارند و تخت‌های بزرگ، فضای نشیمن، میز و مینی‌بار یخچالی بخشی از امکانات اضافه این کابین‌ها هستند. کشتی کروز نفلی 2 کابین S دارد.

اطلاعات تکمیلی کابین Suite S

کابین Balcony Suite SB

کابین‌های SB از سری کابین‌های سوئیت در کشتی نفلی (Celestyal Nefeli)، در عرشه شماره هفت (Apollo) قرار دارند. این کابین‌ها 20 متر مربع مساحت دارند. ظرفیت این کابین‌ها 3 نفر است، شامل یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک مبل که به تخت تبدیل می‌شود. کابین‌های سوئیت، لوکس‌ترین و بهترین کابین‌های کشتی‌های کروز هستند. این کابین‌ها فضای بزرگی دارند و تخت‌های بزرگ، فضای نشیمن، میز و مینی‌بار یخچالی بخشی از امکانات اضافه این کابین‌ها هستند. این کابین‌ها دارای بالکون هستند. کشتی کروز نفلی 10 کابین SB دارد.

اطلاعات تکمیلی کابین Balcony Suite SB

تورهای کشتی CELESTYAL NEFELI

نحوه نمایش:شبکهلیست

این تور یونان با کشتی کروز، سفر به اروپا را بدون نیاز به ویزا ممکن کرده است. در این سفر 4 شب و 5 روزه شما از جزیره‌های خیوس، رودس، سانتورینی و کرت دیدن خواهید کرد. شب‌ها که زمان استراحت شما است را بدون نگرانی در کشتی گذارنده و هر صبح که از خواب بیدار می‌شوید در بندری جدید از جزیره‌های یونان هستید. علاوه بر تجربه کشوری زیبا در اروپا، در تور کشتی کروز یونان، خود کشتی نیز بخشی از تفریح است. کشتی کروز تنها یک کشتی انتقال دهنده نیست، کشتی کروز مانند یک هتل بر روی آب طراحی شده است تا علاوه بر مکان‌هایی که شما در مدت تور می‌بینید خود کشتی نیز یک فرصت ...

در این تور یونان شما در طول هفت شب و هشت روز از جزیره‌های خیوس، رودس، سانتورینی، کرت، لسبوس، میکونوس، میلوس و شهر آتن دیدن خواهید کرد؛ سفری که اگر بخواهید در حالت عادی انجام دهید چیزی جز خستگی و جیبی خالی نصیبتان نخواهد شد، اما تور جزایر یونان بدون ویزا، این سفر را ممکن کرده است. شما در این تور یونان، روزها را به بازدید و تفریح در جزیره‌های یونان می‌پردازید، شب‌ها را با آرامش کامل در کشتی گذرانده و صبح روز بعد در جزیره‌ای جدید خواهید بود. فرصتی عالی برای بازدید از یک کشور اروپایی که تنها با تور کشتی کروز بدون ویزای یونان مهیا شده است. ...

تور کشتی کروز بدون ویزای یونان فرصتی عالی پدید آورده است که می‌توانید در طول 4 شب چند تا از بهترین جزیره‌های یونان را ببینید و یک تور عالی در شهر تاریخی آتن داشته باشید. در تور یونان بدون ویزا شما با کشتی کروز نفلی سفر کرده و از جزیره‌های مشهور یونان شامل خیوس، رودس و سانتورینی دیدن می‌کنید. برای رفتن به این کشور اروپایی نیازی به ویزا نخواهید داشت و می‌توانید بدون نیاز به داشتن ملزومات ویزای شنگن از یکی از زیباترین کشورهای اروپایی یعنی یونان دیدن کنید. ...

فرصتی عالی که تور کشتی یونان بدون ویزا پدید آورده است برای تجربه یک کشور اروپایی. در این تور ویژه اروپا شما با کشتی کروز نفلی به جزیره‌های یونان سفر خواهید کرد. در سفر با کشتی کروز شما سفری خاص را تجربه می‌کنید، چرا که شب‌ها کشتی حرکت کرده و هر روز شما در جزیره‌ای جدید هستید. به این صورت بدون استرس و خستگی شما هر روز شهری جدید را تجربه می‌کنید. ...

در این تور ویژه که برای شما تدارک دیده‌ایم، بدون نیاز به ویزا می‌توانید از بهترین و زیباترین جزیره‌های یونان و همچنین شهر تاریخی و دیدنی آتن دیدن کنید. تور کشتی کروز یونان فرصتی استثنائی پدید آورده است، فرصتی که در آن شما بدون نیاز به ویزا از زیباترین جزیره‌های یونان و آتن بازدید می‌کنید، سفری که در حالت عادی نیازمند دریافت ویزای شنگن است. در تور کشتی کروز شما یک بار چمدان خود را باز کرده و یک بار آن را می‌بندید و بدون خستگی از جابه‌جایی بین شهرها، از جزیره‌های زیبای یونان شامل خیوس، رودس، سانتورینی و شهر آتن دیدن می‌کنید. ...

سفر با کشتی کروز سفری است که باید یک بار تجربه کنید و می بینید که از آن پس نمی توانید از آن دل بکنید. رفتن با تور کشتی کروز به این معنی است که هتل‌تان شما را دور دنیا می گرداند. و حالا پیشنهاد ما، تور کشتی کروز ارزان و مقرون به صرفه همراه با بازدید از کشور بسیار زیبا و تاریخی یونان و شهر آرام و ساحلی کوش آداسی در ترکیه است. با کشتی کروز یونان همراه باشید تا خاطراتی به یادماندنی را تجربه کنید. ...

رفتن به تور اروپا، آن هم بدون نیاز به ویزا، توری است که نباید به راحتی از کنار آن عبور کنید. آن هم زمانی که این تور ارزان و فوق‌العاده شما را به سفری 7 روزه به شهرهای زیبا و پر از دیدنی یونان می برد. در این تور جزایر یونان بدون ویزا، شما از شهرهای میکونوس، سانتورینی و رودس دیدن می کنید. محل اقامت شما در این 5 روز در کشتی کروز خواهد بود، هتلی لوکس و آرامش بخش که شما را به دور دنیا می‌برد. این تور بدون ویزا یونان، به شما این فرصت را هم می دهد که بازدیدی از ازمیر ترکیه داشته باشید. ...

تور اروپا، تور ترکیه، تور ارزان قیمت اروپا و تور بدون نیاز به ویزا: این چهار عبارتی است که وقتی کسی به آن فکر می کند، به امکان یک باره انجام دادنش نمی تواند فکر کند. اما ما این تور اروپا منحصر به فرد را عملی کرده ایم. به این ویژگی‌ها این را هم اضافه کنید: تور کشتی کروز. تور مسافرتی که خود به تنهایی تجربه‌ای جدید و هیجان انگیز در اختیارتان قرار می دهد. در تور جزایر یونان بدون ویزا شما به یونان سفر کرده و چند شب هم در شهر بسیار زیبای ازمیر در کشور ترکیه یک استراحت دلچسب خواهید داشت. ...

با تور کشتی کروز یونان همراه شوید و سفری ارزان و تجربه ای منحصر به فرد از کشتی کروز داشته باشید. در این تور ویژه از کشور تاریخی یونان بازدید خواهید کرد و به دور از از هیاهو و شلوغی شهرهای بزرگ، از یکی از زیباترین نقاط ترکیه دیدن کنید. کوش آداسی جایی است که حتی بازدید دو روزه از آن خاطره ای شیرین برایتان رقم خواهد زد. ...

برای بسیاری از افراد، وقتی به یک تور مسافرتی می روند، تفریحاتشان به بیرون از محل اقامتشان خلاصه می شود. در تور کشتی کروز، محل اقامتتان خود بخش بسیار هیجان انگیزی از تور است. حال به آن، تور یونان و تور ترکیه را هم اضافه کنید و آن وقت می بینید که این سفر در اولویت سفرهایتان قرار می گیرد. تور ارزان و وسوسه‌کننده‌ای که در آن فرصت می کنید هم شهرهای تاریخی و پر از دیدنی یونان را ببینید، هم در سواحل زیبا و آرام کوش آداسی ترکیه استراحت کنید. این را هم در نظر داشته باشید که این سفر عالی، بدون نیاز به ویزا انجام خواهد شد و شما با تور جزایر یونان بدون ویز ...

بدون ویزا سفر کردن گزینه‌‌ای است که لذت یک سفر دلچسب را دو برابر می کند، آن هم اگر این سفر به اروپا باشد. به این تور اروپا ارزان قیمت، این ویژگی ها را نیز اضافه کنید: سفر با کشتی کروز به یکی از پر جاذبه‌ترین کشورهای اروپا یعنی یونان، بازدید از چندین شهر یونان از جمله آتن، میکونوس، سانتورینی، کرت، خیوس و ... و یک شب اقامت در هتل 5 ستاره در ازمیر ترکیه. اگر هنوز هم برای این تور جزایر یونان با کشتی کروز فوق العاده دودل هستید، جزئیات کامل این پکیج را بخوانید، مطمئن باشید که نظرتان تغییر می‌کند. ...

گالری تصاویر کشتی CELESTYAL NEFELI

تلفن: 75284-021