MSC Musica Cruise

MSC Musica Cruise

کشتی کروز MSC Musica کلاس جدیدی از کشتی‌های کروز سازگار با محیط زیست را ایجاد کرده است. در انتظار دنیایی بزرگ بر روی دریا باشید: سرشار از خلاقیت، ساخته شده از مواد طبیعی با کیفیت و توجه به جزئیاتی که همیشه کروزهای MSC را از بقیه مستثنی کرده‌اند. 

طراحی تمام سالن های این کشتی کروز، به یک اندازه الهام بخش هستند، چه در کلوپ شکیل هاوانا (Havana Club) در حال استراحت بوده و یا در تئاتر خیره کننده La Scala در حال مشاهده یک نمایش زنده باشید. غذاهای لذتبخش و متنوع در این کشتی کروز زیبا، بهتر و بالاتر از تمام انتظارات هستند. هر کدام از غذاهای لذیذی که در منو وجود دارد به شیوه سنتی و از مواد اولیه تازه تهیه می‌شوند. غذاهای خوش طعم ایتالیایی در رستوران Giardino را از دست ندهید، همچنین می توانید از خوراک آسیایی بار سوشی Kiato لذت ببرید و یا یک ردیف دلپذیر از پیتزاهای اصیل ایتالیایی را که روزانه آماده می شوند را امتحان کنید. 

کودکان و نوجوانان از تفریحات ویژه‌ای برخوردارند که از ویژگی های بارز زندگی به سبک مدیترانه‌ای در کشتی‌های MSC هستند، به همراه امکانات بازی در فضاهای باز و سرپوشیده، یک استخر مخصوص و کلوپ های مجزا برای کودکان و نوجوانان برای زندگی اجتماعی پر جنب و جوش در کشتی.

به MSC Musica وارد شوید و یک دنیای جادویی از گرما و موسیقی را تجربه کنید که تمام لحظات کروز شما را فراموش نشدنی می‌کند.

همچنین می‌توانید در لیست کشتی کروز اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

مشخصات کشتی MSC Musica Cruise

ظرفیت مسافران
3223 نفر
تعداد کابین
1275 کابین (شامل 17 کابین برای افراد معلول)
تعداد طبقات
16 طبقه (13 طبقه برای مسافران)
تعداد خدمه
1014 نفر
وزن ناخالص
92409 تن
طول / پهنا / ارتفاع
293,8 متر / 32,2 متر / 59,64 متر
سرعت (حداکثر / میانگین)
22 گره دریایی / 18 گره دریایی
سال راه‌اندازی یا بازسازی
سال 2006 ساخته شده و در سال 2016 بازسازی شده است

ویدئو معرفی کشتی و نمای 360 درجه از داخل MSC Musica Cruise

کابین های کشتی MSC Musica Cruise

کابین Inside

کشتی کروز میوزیکا 275 کابین Inside با مساحتی در حدود 13 تا 20 متر مربع دارد (اتاق‌هایی با سایز بزرگتر برای میهمانان با محدودیت حرکتی می‌باشد و اندازه و طرح مبلمان ممکن است متفاوت باشد). این کابین‌ها دارای تخت دو نفره (قابل تبدیل به دو تخت تک نفره در صورت درخواست) بوده و مجهز به تهویه مطبوع، حمام، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق هستند. این کابین‌ها همراه با خدمات بلا (Bella Experience) و خدمات فانتاستیکا (Fantastica Experience) ارائه می‌گردند.

اطلاعات تکمیلی کابین Inside

کابین Ocean View

کشتی کروز Musica دارای 81 کابین Ocean View با مساحتی در حدود 16 تا 17 متر مربع است (اتاق‌هایی با سایز بزرگتر برای میهمانان با محدودیت حرکتی می‌باشد و اندازه و طرح مبلمان ممکن است متفاوت باشد) که دارای تخت دو نفره (قابل تبدیل، در صورت درخواست به دو تخت تک نفره) بوده و مجهز به تهویه مطبوع، حمام، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق هستند. این کابین‌ها همراه با خدمات فانتاستیکا (Fantastica Experience) ارائه می‌گردند.

اطلاعات تکمیلی کابین Ocean View

کابین Balcony

این کشتی کروز از 809 کابین بالکونی برخوردار است که مساحتی در حدود 17 تا 39 متر مربع دارند (اتاق‌هایی با سایز بزرگتر برای میهمانان معلول یا با محدودیت حرکتی می‌باشد و اندازه و طرح مبلمان ممکن است متفاوت باشد). این کابین‌ها دارای تخت دو نفرِه (قابل تبدیل، در صورت درخواست به دو تخت تک نفره) بوده و دارای کمد لباس بزرگ، تهویه مطبوع، حمام با دوش، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق هستند. کابین های بالکونی به همراه با خدمات بلا (Bella Experience) و خدمات فانتاستیکا (Fantastica Experience) ارائه می‌گردند.

اطلاعات تکمیلی کابین Balcony

کابین Balcony Aurea

کشتی کروز Musica از 111 کابین بالکونی Aurea برخوردار است که مساحتی در حدود 17 تا 39 متر مربع دارند (اتاق‌هایی با سایز بزرگتر برای میهمانان معلول یا با محدودیت حرکتی می‌باشد و اندازه و طرح مبلمان ممکن است متفاوت باشد). این کابین ها دارای تخت دو نفرِه (قابل تبدیل، در صورت درخواست به دو تخت تک نفره) بوده و دارای کمد لباس بزرگ، تهویه مطبوع، حمام با دوش، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق هستند. این کابین‌های بالکونی به همراه خدمات آئورا (Aurea Experience) ارائه می‌گردند.

اطلاعات تکمیلی کابین Balcony Aurea

کابین Suite/Balcony Aurea

کشتی کروز میوزیکا 18 کابین سوئیت با اندازه تقریبی 31 متر مربع دارد. این کابین‌ها بالکون دارند و تخت‌های دو نفره آن‌ها می‌توانند به درخواست شما به دو تخت یک نفره تغییر کنند. تهویه مطبوع، کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی با وان، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابین‌ها هستند.

اطلاعات تکمیلی کابین Suite/Balcony Aurea

تورهای کشتی MSC Musica Cruise

نحوه نمایش:شبکهلیست

با تور کشتی کروز اروپا پاییز 98 با کشتی MSC Musica به سواحل شرقی اروپا در مدیترانه شرقی سفرکنید.به خاطر خدمات رفاهی کشتی کروز و نحوه سفر کشتی کروز، تور کشتی کروز از تورهای عادی زمینی بسیار مقرون به صرفه‌تر است. در این تور شما در مدت 8 روز به کشورهای  ایتالیا، یونان ، آلبانی و کرواسی سفر خواهید کرد.کشتی کروز دارای امکانات رفاهی، تفریحی و ورزشی مانند لوکسترین هتلهای 5 ستاره بصورت کاملا رایگان می‌باشد. شما در تور کشتی کروز می‌توانید در قلب اروپا در لوکسترین رستورانهای کشتی کروز بصورت رایگان وعده‌های غذایی صبحانه ، ناهار و شام را بصورت بوفه کامل اس ...

تلفن: 75284-021