اخبار و مقالات برلین

اثر کرونا بر گردشگری آلمان و خسارت های پیش رو

براساس آخرین خبرهای بدست رسیده پیرامون اثر کرونا بر گردشگری آلمان تعیین شد که بدنبال شیوع ویروس کرونا، بیم خسارت به گردشگری آلمان از جنگل سیاه گرفته تا فرودگاه ها، می رود.

15 اسفند 1398

مهمترین رویداد و مقاصد گردشگری که کرونا تعطیل کرد

بدنبال شیوع ویروس کرونا در دنیا، موضوع رویداد و مقاصد گردشگری که کرونا تعطیل کرد، مورد توجه بسیاری از رسانه ها نهاده شد.

15 اسفند 1398

سینمای چین و زیان یک میلیارد دلاری ویروس کرونا

سینمای چین به عنوان دومین بازار بزرگ سینمایی دنیا حداقل 10 درصد از فروش سالانه خود را به سبب شیوع ویروس کرونا از دست داده است.

27 بهمن 1398

بحران گردشگری شهر جهانی یزد لاعلاج نیست

در حالی که گردشگری شهر جهانی یزد در جریان حوادث و تحولات سیاسی تاکنون دچار مسائل و خسارات قابل توجهی شده است اما مدیر کل میراث فرهنگی این شهر جهانی اعتقاد دارد که گردشگری یزد به علت گستردگی قابل حذف نیست و می تواند به فرایند قبل خود باز شود.

2 بهمن 1398

هشدار پامپئو علیه چین و روسیه در سالگرد تخریب دیوار برلین

وزیر خارجه آمریکا در آستانه سی امین سالگرد سقوط دیوار برلین، هشدار شدیداللحنی علیه روسیه و چین ابراز داشته است.

18 آبان 1398

حضور 2 فیلم کوتاه ایرانی در ایتالیا، تیزر مدیا رونمایی شد

به گزارش خبرنگاران، فیلم کوتاه مخمصه به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا خاوری در چهارمین حضور بین المللی خود به بخش مسابقه فستیوال PiGrecoZen در کشور ایتالیا راه یافت.

1 آبان 1398

8 هفته سفر از آکسفورد تا هنگ کنگ │ زوج مسن انگلیسی بیش از 19 هزار کیلومتر را زمینی پیمودند

خبرنگاران: یک زوج انگلیسی به نام های فیل و اما وایتینگ تصمیم گرفتند به جای سفر هوایی 12 ساعتی برای رسیدن به جمهوری خودمختار هنگ کنگ در چین این جهت را در مدت 8 هفته و فقط با استفاده از وسایل حمل ونقل عمومی شامل قطار، اتوبوس، قایق موتوری، تاکسی، اسب و اتوبوس...

18 مهر 1398

توافق فرانسه و آلمان در زمینه صادرات سلاح

به گزارش خبرنگارانبه نقل از یورو نیوز، مذاکره بر سر این توافق پس از آن انجام شد که شرکت های فرانسوی خواهان تسهیل محدودیت هایی شدند که آلمان برای صادرات سلاح در نظر گرفته است.

31 شهریور 1398

مرکل: زمینه سرمایه گذاری های بسیاری با چین وجود دارد

مرکل در جریان سفر 3 روزه اش به چین در بیانیه ای خاطرنشان کرد همکاری آلمان و چین بسیار گسترده بوده و زمینه سرمایه گذاری های مستقیم بسیاری بالغ بر 81 میلیارد یورو وجود دارد.

24 شهریور 1398

چین سفیر آلمان را احضار کرد

به گزارش خبرنگاران، خبرگزاری اسپوتنیک در خبری فوری گفت که چین سفیر آلمان را به وزارت خارجه این کشور احضار نموده است.

23 شهریور 1398

آیا آتش جنگل های آمازون توافق اروپا- مرکوسور را می سوزاند؟

بسیاری از مقامات اتحادیه اروپا تصویب معاهده تجارت آزاد بین اتحادیه اروپا و کشورهای جنوب آمریکا موسوم به مرکوسور را منوط به مبارزه اساسی برزیل با آتش سوزی در جنگل های برزیل دانسته اند.

11 شهریور 1398

روایت اسکای نیوز از اختلاف شدید آمریکا و فرانسه درباره ائتلاف دریایی در خلیج فارس

فارس نوشت: شبکه اسکای نیوز به نقل از منابع فرانسوی گزارش داد که پاریس هیچ میلی برای مشارکت در ائتلاف دریایی به رهبری آمریکا ندارد و به اروپایی ها توصیه نموده است به ائتلاف آمریکا ملحق نشوند.

21 مرداد 1398

اسکای نیوز، اختلاف شدید آمریکا و فرانسه درباره ائتلاف دریایی در خلیج فارس

شبکه اسکای نیوز به نقل از منابع فرانسوی گزارش داد که پاریس هیچ میلی برای مشارکت در ائتلاف دریایی به رهبری آمریکا ندارد و به اروپایی ها توصیه نموده است به ائتلاف آمریکا ملحق نشوند.

20 مرداد 1398

اسپانیا هم درخواست آمریکا برای مشارکت در ائتلاف دریایی را رد کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اِل کانفیدنسیال (elconfidencial)، منابع دیپلماتیک در دولت اسپانیا اعلام کردند که مادرید در حمایت از آلمان، هرگونه همراهی در طرح ائتلاف دریایی به سرکردگی آمریکا در تنگه هرمز به بهانه واهی سکورت کشتی های تجاری و نفتکش ها را رد نموده...

16 مرداد 1398

پس از آلمان اسپانیا هم به درخواست آمریکا جواب رد داد

فارس نوشت: یک روزنامه اسپانیایی به نقل از دیپلمات های این کشور گزارش داد که مادرید هم مانند برلین، با درخواست رسمی آمریکا برای پیوستن به ائتلاف دریایی در آب های جنوب ایران مخالفت نموده است.

12 مرداد 1398

خشم آمریکا از بی میلی آلمان برای پیوستن به ائتلاف دریایی در هرمز

سفیر آمریکا در آلمان با انتقاد شدید از تصمیم اخیر آلمان مبنی بر عدم تمایل برای پیوستن به ائتلاف دریایی آمریکا در تنگه هرمز تأکید کرد که این کشور اروپایی باید مسئولیت جهانی بیشتری را برعهده بگیرد.

11 مرداد 1398

درخواست رسمی آمریکا از آلمان، فرانسه و انگلیس برای تشکیل ائتلاف در خلیج فارس

خبرگزاری آلمان از درخواست رسمی واشنگتن از برلین، پاریس و لندن برای مشارکت در ائتلاف این کشور در آبهای خلیج فارس اطلاع داد.

9 مرداد 1398

تازه ترین موضع گیری آلمان درباره پیوستن به ائتلاف دریایی آمریکا

فارس نوشت: وزارت امور خارجه آلمان با بیان اینکه گفت وگوهایی را با کشورهای فرانسه و انگلیس دربار ایده ماموریت دریایی اروپا در تنگه هرمز شروع نموده اند، گفت هنور برای صحبت درباره مشارکت برلین در ائتلاف دریایی آمریکا زود است.

3 مرداد 1398

لوکاس برفوس سوییسی برنده جایزه بوشنر 2019 آلمان شد

جایزه گئورگ بوشنر که از مهمترین جوایز ادبی آلمان است، لوکاس برفوس سوییسی را به عنوان برنده خود در سال 2019 انتخاب کرد.

27 تیر 1398

انتقاد شدید برلین از دستگیری کاپیتان کشتی نجات آلمانی در ایتالیا

وزیر خارجه آلمان انتقاد شدیدی به دستگیری کاپیتان کشتی نجات آلمانی حامل پناهجویان نجات یافته از دریای مدیترانه که در سواحل ایتالیا پهلو گرفته بود وارد نموده و از دادگستری ایتالیا خواست سریعا در این باره شفاف سازی کند.

10 تیر 1398
تعداد: (55)
تلفن: 75284-021