آبهای لاجوردی لوفوتن نروژ

به گزارش آوای بورالان، مجمع‌الجزایر Lofoten در شمال نروژ، بی‌نهایت زیبا و منحصر به فرد است. با این که Lofoten در مدار شمالگان قرار گرفته اما به شکل غافل‌گیرکننده‌ای آب و هوای معتدلی دارد. دمای هوا در Lofoten واقعا گرم است، با در نظر گرفتن این که این جزیره‌ها در نزدیک قطب شمال قرار گرفته‌اند. این منطقه حیات دریایی غنی داشته و عمیق‌ترین و بزرگترین صخره مرجانی روی کره زمین را در خود جای داده است.

آبهای لاجوردی لوفوتن نروژ

جدا از داشتن مناظری فوق‌العاده زیبا و دیدنی، Lofoten فعالیت‌های زیادی را برای مسافران تور نروژ مهیا کرده است. در Lofoten بازدیدکنندگان می‌توانند کوهنوردی، صخره‌نوردی، دوچرخه‌سواری و حتی موج‌سواری کنند. Unstad محبوب‌ترین مکان برای موج سواری است. در تابستان‌ها، روشنایی 24 ساعته، تجربه‌ای استثنائی برای صخره‌نوردان و کوهنوردان فراهم می‌کند. ماهیگیری و دیدن وال‌ها نیز از محبوب‌ترین فعالیت‌های بین مسافران هستند. با دوچرخه‌سواری در Lofoten می‌توانید طبیعت زیبا و دهکده‌های اصیل این بخش از نروژ را ببینید.

طبیعت زیبا، فعالیت‌های متنوع و دهکده‌های کوچک نروژی، انگیزه‌های شما برای از دست ندادن این فرصت در تور نروژ خواهند بود. به جز زمستان، هر زمانی برای دیدن این منطقه مناسب است. روزها در زمستان فوق‌العاده کوتاه هستند و از دسامبر تا ژانویه آفتاب اصلا طلوع نمی‌کند. می‌توانید با اتوبوس، قایق و هواپیما به Lofoten برسید. در خود این جزیره‌ها انتخاب‌های بسیاری برای گشتن در اطراف خواهید داشت.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "آبهای لاجوردی لوفوتن نروژ" امتیاز دهید

1 کاربر به "آبهای لاجوردی لوفوتن نروژ" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آبهای لاجوردی لوفوتن نروژ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021