قدمی به درون نیستی در تور فرانسه

به گزارش آوای بورالان، کوه Aiguille du Midi در فرانسه قرار دارد. یک جاذبه گردشگری مهیج بر روی کوه Aiguille du Midi در نزدیکی بلندترین قله اروپا یعنی Mont Blanc ساخته شده است. محفظه شیشه‌ای قرار گرفته در ارتفاع 3842 متری، ماجراجویان و مسافران تور فرانسه را به سمت خود جذب می‌کند. کسانی که مشتاقانه می‌خواهند مناظر بی‌انتهای کوهستان‌های آلپ را از موقعیتی استثنائی به تماشا بنشینند.

قدمی به درون نیستی در تور فرانسه

ساخت این محفظه شیشه‌ای سه سال طول کشید و سرانجام در 21 دسامبر سال 2013 افتتاح شد. این محفظه با نام قدمی به درون نیستی (Step Into the Void) شناخته می‌شود، چرا که در زیر پایتان به ارتفاع یک کیلومتر هیچ چیز وجود ندارد. شیشه‌ی استفاده شده در این محفظه 12 میلیمتر قطر دارد و بازدیدکنندگان نباید از چیزی بترسند و می‌توانند مطمئن باشند که سقوط نخواهند کرد.

این مکان بدون شک یکی از بهترین و جدیدترین جاذبه‌های زمستانی برای مسافران تور اروپا است که ارزش بازدید را دارد. هر زمانی از سال برای دیدن این منطقه از فرانسه خوب است. بازدیدکنندگان برای رسیدن به بالای کوه می‌توانند از دو تله کابین که مستقیم از شهر Chamonix حرکت می‌کنند استفاده کنند.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "قدمی به درون نیستی در تور فرانسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدمی به درون نیستی در تور فرانسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021