ساحل رنگارنگ مانارولای ایتالیا

به گزارش آوای بورالان، شهر کوچک Manarola، یکی از شهرهای Cinque Terre در منطقه Liguria ایتالیا است. این شهر یکی از کوچکترین شهرهای کل ایتالیا است، اما به خاطر زیبایی مسحورکننده‌اش، توریست‌های تور ایتالیا علاقه بسیاری به آن دارند.

ساحل رنگارنگ مانارولای ایتالیا

قدیمی‌ترین ساختمان این شهر کلیسای San Lorenzo است که تاریخ ساختش به سال 1388 بر می‌گردد. این ساختمان باعث شده Manarola قدیمی‌ترین شهر در میان 5 شهر سینکو تره شود. عمده شهرت و معروفیت این شهر زیبا، ساختمان‌های متحدالشکل و رنگارنگی هستند که بر روی یک صخره شیب‌دار در کنار دریا ساخته شده‌اند.

Manarola در منطقه معروف Italian Riviera قرار گرفته است. جاده عشق (Via dell'Amore) مانارولا را به Riomaggiore (یک مقصد محبوب دیگر از شهرهای سینکو تره بین مسافران تور ایتالیا) متصل می‌کند. امروزه ساختمان‌های رنگارنگ Manarola در کنار طبیعت زیبا و آبی نیلگون دریا، مناظر بی‌نظیر این شهر ماهیگیری را تشکیل داده‌اند.

گردشگران می‌توانند در مسیرهای پیاده‌روی دهکده‌ها و از میان تپه‌ها و تاکستان‌ها منطقه را بگردند. بعد از یک پیاده‌روی روح‌بخش، هیچ چیز مانند گذراندن یک بعد از ظهر آرامش‌بخش و لذت بردن از غذاها و نوشیدنی‌های خوشمزه ایتالیایی روز شما را نمی‌سازد.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "ساحل رنگارنگ مانارولای ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساحل رنگارنگ مانارولای ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021