!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

درخواست رهبر کاتالونیا برای مذاکره با اسپانیا

به گزارش آوای بورالان، به دنبال چندین روز اعتراضات گسترده و گهگاه خشونت آمیز معترضان بر سر حبس 9 تن از رهبران جدایی طلب، رئیس دولت منطقه ای کاتالونیا امروز (سه شنبه) از اسپانیا درخواست کرد تا طرفین درباره خودمختاری گفت وگو نمایند.

درخواست رهبر کاتالونیا برای مذاکره با اسپانیا

به گزارش آوای بورالان، به نقل از خبرگزاری رویترز، کیم تورا، رهبر منطقه ای کاتالونیا در نطق تلویزیونی خود خطاب به پدرو سانچز، کفیل نخست وزیری اسپانیا خواهان گفت وگوی بدون پیش شرط شد و تاکید نمود دولت کاتالونیا از حق خود برای خودمختاری دفاع خواهد نمود.

حامیان جدایی کاتالونیا از اسپانیا اغلب از اصطلاح خودمختاری استفاده می نمایند تا نشان دهند که می توانند آن را به رای بگذارند و طبق رای خودشان عمل نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "درخواست رهبر کاتالونیا برای مذاکره با اسپانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست رهبر کاتالونیا برای مذاکره با اسپانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021