جاذبه های مالزی

مالزی یکی از زیباترین کشورهای قاره آسیا است. مالزی کشوری سرسبز پر از چشمه، تنوع پوشش گیاهی، سواحلی زیبا و آداب و رسومی خاص است. در این مقاله به شما خواهیم گفت که در تور مالزی چه کارهایی می‌توانید انجام بدهید.

جاذبه های مالزی

ارتفاعات کامرون در مالزی

اگر به جاذبه‌های طبیعی علاقه دارید، به شما توصیه می‌کنیم به ارتفاعات کامرون در تور مالزی بروید تا یک ماجراجویی تکرار نشده را تجربه نمایید. در میان تمام جاذبه های گردشگری مالزی، به یک مکان سر سبز، پر از چشمه ها، پوشش گیاهی در ارتفاعات و آداب و رسوم خاص مراجعه نمایید.

جرج تاون ایننر سیتی در مالزی

اگر مسیر مسافرت شما به سمت جزیره پنانگ در مالزی می‌باشد، می‌توانید از جرج تاون ایننر سیتی دیدن نمایید که در شمال شرق این جزیره دیدنی می‌باشد. علت نام گذاری این مکان، احترام و یادبود برای پادشاه بریتانیایی جرج سوم در تور مالزی می‌باشد.

پولااو تیومان در مالزی

در سواحل شرقی که در مالزی واقع شده اند می توانید جزیره کوچکی را مشاهده نمایید که تیومان نام گرفته است و یکی از بهترین جاذبه های تور مالزی  برای بازدید می‌باشد. برخی اوقات نام این جزیره به عنوان زیباترین جزیره‌ها، در جراید منتشر شده و دیدن آن خالی از لطف نیست. صخره‌های مرجانی سفید رنگ آن، موجب شده تیومان به مکانی مناسب برای غواصی تبدیل گردد. برای سفر به این محل بهتر است برنامه سفرتان را برای ماه های نوامبر تا فوریه تنظیم کنید.

جزیره لنکاوی Langkawi مالزی

تور مالزی گاهی تنها ارائه دهنده ی سفر چند روزه به لنکاوی می‌باشد که این مکان نیز دارای جاذبه های گردشگری خاص خود می‌باشد. این مکان که به صورت مجمع الجزایر شناخته می شود، حدود 99 جزیره را گرد هم آورده که دریای آندمان میزبان آن‌ها است.

به "جاذبه های مالزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاذبه های مالزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021