!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

تورهای انتخابی کشتی کروز در مولدا (نروژ)

به گزارش آوای بورالان، مولدا یکی از پر جمعیت‌ترین شهرهای نروژ است. در تور کشتی کروز اروپای شمالی، شما فرصت بازدید از این شهر منحصر به فرد و زیبا را خواهید داشت. تورهای انتخابی کشتی کروز نیز شما را به مناطق بیرون از شهر برده و با جاذبه‌های بی‌همتای این بخش از نروژ آشنا می‌کنند.

تورهای انتخابی کشتی کروز در مولدا (نروژ)

کوهنوردی در کوه‌های واردن (MLD09)

 • مدت زمان تور: 3.30 ساعت
 • ویژگی‌های تور: سخت (سختی تور)، ظرفیت محدود، همراه با خوراکی
 • قیمت برای هر نفر: 85 دلار (بزرگسالان)، 79 دلار (کودکان)

شرکت در این تور برای عاشقان طبیعت یک واجب در تور نروژ است. بعد از یک سواری کوتاه با اتوبوس از میان شهر مولدا، که با نام شهر گل رز شناخته می‌شود، به تماشاگه واردن می‌رسید. از آنجا در یک مسیر طبیعی و تماشایی، یک پیاده‌روی یک ساعته خواهید داشت و بعد از گذشتن از جنگلی زیبا به یک کافه می‌رسید. در این کافه با یک فنجان چای یا قهوه داغ و یک شیرینی سنتی نروژی با نام svele پذیرایی می‌شوید. بعد از آن از موزه مردمی روباز Romsdal دیدن می‌کنید. قبل از ادامه ماجراجویی‌تان در طبیعت، زمان آزاد دارید تا از جاذبه‌های این مکان لذت ببرید. دوربین خود را فراموش نکنید، چرا که در مسیر حرکت‌تان و در موزه فرصت‌هایی عالی برای شکار لحظه‌های ناب خواهید داشت. این تور با یک پیاده‌روی 40 دقیقه‌ای به سمت کشتی کروز پایان می‌گیرد. در مسیرتان در تماشاگه Rekenshaugen توقفی کوتاه برای عکسبرداری خواهید داشت.

Hiking Norway

توجه: تعداد راهنمایانی که به زبان‌های دیگر غیر از انگلیسی صحبت می‌کنند محدود است. اگر راهنمای تور برای زبان شما در دسترس نباشد، راهنمایی تور به زبان انگلیسی خواهد بود. این تور از نظر فیزیکی سخت بوده و شرکت‌کنندگان در آن باید از وضعیت جسمانی خوبی برخوردار باشند.

گشت شهر (MLD01)

 • مدت زمان تور: 2 ساعت
 • ویژگی‌های تور: متوسط (سختی تور)، ظرفیت محدود
 • قیمت برای هر نفر: 79 دلار (بزرگسالان)، 55 دلار (کودکان)

با وجود موقعیت شمالیش، شهر بندری مولدا هوایی نسبتا معتدل دارد. این هوای دلپذیر از جریان آب گرم خلیج آتلانتیک و موقعیت خاص شهر که در میان کوهستان‌ها محصور شده ناشی شده است. مولدا در تاریخ خودش دو بار بازسازی شده است. اولین این بازسازی‌ها بعد از آتش‌سوزی سال 1916 و بعدی بعد از بمباران‌های سنگین جنگ جهانی دوم صورت گرفته است. تور لذت‌بخش و مفرح بازدید از جاذبه‌های این شهر دوست‌داشتنی، شامل بازدید از موزه فضای باز مردم‌شناسی می‌شود. شما در گشت خود از کنار سالن شهر عبور خواهید کرد؛ این سالن برای باغ زیبای رزهایش معروف است. شما همچنین فرصت این را خواهید داشت که مناظر دوست‌داشتنی از فراز شهر را در تماشاگه Varden ببینید. دوربین خود را به هیچ وجه فراموش نکنید، تا فرصت ثبت و ضبط مناظر فوق‌العاده باشکوه این شهر زیبای نروژ را از دست ندهید. این تور با برگشت به بندر و کشتی کروز به پایان می‌رسد.

توجه: تعداد راهنمایانی که به زبان‌های دیگر غیر از انگلیسی صحبت می‌کنند محدود است. اگر راهنمای تور برای زبان شما در دسترس نباشد، راهنمایی تور به زبان انگلیسی خواهد بود. این گشت برای مهمانانی که از ویلچر استفاده می‌کنند یا مشکلات حرکتی دارند مناسب نیست.

Håholmen: مرکز وایکینگ‌ها (MLD05)

 • مدت زمان تور: 7 ساعت
 • ویژگی‌های تور: متوسط (سختی تور)، ظرفیت محدود، همراه با ناهار
 • قیمت برای هر نفر: 182 دلار (بزرگسالان)، 132 دلار (کودکان)

روز شما با حرکت در مسیر وایکینگ‌ها و با یک سواری با اتوبوس از میان مناظر شگفت‌انگیز کوهستانی نروژ شروع می‌شود. شما در طول مسیر از جواهرهای زیبایی مانند Frænfjorden، دهکده‌ی زیبای ماهیگیری Bud و چندین قلعه نظامی مربوط به جنگ جهانی دوم دیدن کرده و در این مکان‌ها توقفی کوتاه برای عکسبرداری خواهید داشت. جاده ساحلی Hustadvika را در پیش خواهید گرفت و در ادامه به جاده اقیانوس آتلانتیک (Atlantic Ocean Road) خواهید رسید. این جاده‌ی بی‌نظیر، چندین جزیره کوچک و صخره بیرون زده از آب را به هم متصل می‌کند. در این جا نیز توقفی کوتاه برای عکاسی خواهید داشت. بعد از آن دوباره به جاده برگشته و از جزیره Geitøya گذشته تا به نقطه‌ای برسید که از آنجا، طی کردن یک مسیر 15 دقیقه‌ای شما را به جزیره Håholmen، مرکز وایکینگ‌ها، می‌رساند. در آنجا شما سوار بر نسخه‌ای دقیقا بازسازی شده از کشتی Saga Siglar خواهید شد؛ یک کشتی وایکینگی که Ragnar Thorseth (صاحب دهکده کوچک ماهیگیری تاریخی و بازسازی شده Håholmen) به وسیله آن و بین سال‌های 1986 و 1987 دور دنیا را گشت. بعد از تماشای ویدئویی از سفرهای Thorseth، در یکی از رستوران‌های دنج Håholmen ناهار میل کرده و گشت و گذاری در این دهکده خوش‌منظره خواهید داشت. مسیر برگشت شما به مولدا نیز مناظر فوق‌العاده زیبای دیگری را برایتان به ارمغان خواهد آورد. شما در مسیر برگشت، از Kornstadfjorden و Eide عبور خواهید کرد.

Haholmen

توجه: تعداد راهنمایانی که به زبان‌های دیگر غیر از انگلیسی صحبت می‌کنند محدود است. اگر راهنمای تور برای زبان شما در دسترس نباشد، راهنمایی تور به زبان انگلیسی خواهد بود. این تور شامل تردد بر روی چندین پله برای سوار و پیاده شدن از قایق است، در نتیجه برای مهمانانی که مشکلات حرکتی دارند یا از ویلچر استفاده می‌کنند مناسب نیست. در هوای بد، عبور از آب برای رسیدن به Håholmen با یک قایق معمولی خواهد بود، نه نسخه بازسازی شده Saga Siglar.

بازدید از جاده Trollstigen و مناظر شگفت‌آور اطراف (MLD06)

 • مدت زمان تور: 8.30 ساعت
 • ویژگی‌های تور: متوسط (سختی تور)، ظرفیت محدود، همراه با ناهار
 • قیمت برای هر نفر: 172 دلار (بزرگسالان)، 122 دلار (کودکان)

این تور هیجان‌انگیز یک روزه به شما شانس این را می‌دهد که در تور کشتی کروز، سیرِ دیدن مناظر اعجاب‌انگیز نروژ شوید. این تور با یک سواری کوتاه با اتوبوس از میان شهر مولدا که با نام شهر رزها نیز شناخته می‌شود شروع خواهد شد. بعد از آن به وسیله یک قایق مسافربری از Romsdalsfjorden عبور خواهید کرد. در این مسیر می‌توانید از مناظر بی‌مانند این آبدره و قله‌های Romsdal عکس بگیرید. با رسیدن به Vestnes سواری شما با اتوبوس مجددا شروع می‌شود. شما در ادامه سفرتان از فلات Ørskog عبور کرده، خط ساحلی Storfjorden را دنبال کرده و از کنار دهکده‌هایی مانند Stordal عبور می‌کنید تا در نهایت به Valldal برسید. این منطقه حاصلخیز برای تولید توت‌فرنگی مشهور است. شما در دره عمیق Gudbrandsjuvet و بعد از آن در تماشاگه Trollstigen توقف خواهید داشت تا از مناظر مسحورکننده محیط لذت برده و فرصتی برای عکاسی داشته باشید. در ادامه از پیچ‌های تند جاده معروف Trollstigen گذشته و شانس این را خواهید داشت که لذت بیشتری از مناظر خیره‌کننده اطراف ببرید. شما در این تور همچنین از بلندترین صخره عمودی اروپا که با نام Trollveggen یا دیوار ترول شناخته می‌شود، دیدن خواهید کرد. در ادامه در امتداد رودخانه Rauma که برای ماهی سالمونش مشهور است سفرتان به پیش رفته و در مسیرهای ساحلی Langfjorden از شهر Åndalsnes عبور خواهید کرد. بعد از آن به Åfarnes می‌رسید. بعد از عبور از آبدره به وسیله قایق، بخش پایانی سفرتان شامل عبور از روی پل‌ها و از درون تونل‌های زیر آبی برای برگشت به مولدا و کشتی کروز خواهد بود.

Trollstigen

توجه: تعداد راهنمایانی که به زبان‌های دیگر غیر از انگلیسی صحبت می‌کنند محدود است. اگر راهنمای تور برای زبان شما در دسترس نباشد، راهنمایی تور به زبان انگلیسی خواهد بود. این گشت برای مهمانانی که از ویلچر استفاده می‌کنند یا مشکلات حرکتی دارند مناسب نیست.

به "تورهای انتخابی کشتی کروز در مولدا (نروژ)" امتیاز دهید

1 کاربر به "تورهای انتخابی کشتی کروز در مولدا (نروژ)" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تورهای انتخابی کشتی کروز در مولدا (نروژ)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021