!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

تورهای انتخابی کشتی کروز در مسینا/تائورمینا (ایتالیا)

به گزارش آوای بورالان، برای بسیاری از مسافران تور ایتالیا، مسینا اولین شهری است که از جزیره سیسیل می‌بینند. در پیش رویتان یکی از بهترین‌ها‌ی سیسیل را خواهید داشت. تورهای انتخابی کشتی کروز در مسینا تنها به جاذبه‌های این شهر بسنده نمی‌کنند؛ شما در این تورها از دیدن بلندترین آتشفشان اروپا گرفته تا استراحت در ساحل و شنا در دریا، گزینه‌های هیجان‌انگیزی دارید.

تورهای انتخابی کشتی کروز در مسینا/تائورمینا (ایتالیا)

ماجراجویی با جیپ (MES08)

 • مدت زمان تور: 4 ساعت
 • ویژگی‌های تور: سخت (سختی تور)، ظرفیت محدود، تور پر مخاطب، شامل برنامه چشیدن مزه
 • قیمت برای هر نفر: 105 دلار (بزرگسالان)، 79 دلار (کودکان)

به خاطر موقعیت استراتژیک ساحلی و نزدیک بودن به کوه Peloritani، شهر سیسیلی مسینا، میراثی غنی از قلعه‌های قرن نوزدهمی و جاده‌های قدیمی نظامی دارد. این استحکامات در گذشته برای حفاظت از سیسیل و تنگه مسینا مورد استفاده قرار می‌گرفتند. این تور شانس این را به شما می‌دهد که مناظر طبیعی زیبا، سنت‌های مردم این منطقه از ایتالیا، جاده‌های تاریخی و استحکامات مسینا را همراه با یک سواری خارج جاده‌ای با اتومبیلی راحت و مدرن ببینید. اولین توقف شما در تپه پر از درخت San Rizzo خواهد بود؛ از آنجا ماجراجویی‌های خارج جاده‌ای شما آغاز می‌شود. کمی جلوتر در طول جاده Forte Campone قرار گرفته است. شما در این قلعه قرن نوزدهمی توقف خواهید داشت تا شیرینی‌ها و نوشیدنی‌های محلی را امتحان کنید. مقصد بعدی در لیست، تماشاگه Dinnamare خواهد بود. از آنجا می‌توانید مناظری زیبا و دوست‌داشتنی از دریاهای Tyrrhenian و یونان را ببینید. قبل از برگشتن به بندر در مکان موزه فرهنگ و موسیقی مردمی پلوریتانی (Museo Cultura e Musica Popolare dei Peloritani) توقف خواهید داشت. این موزه در دهکده Gesso قرار داشته و تمرکز خود را بر معرفی آلات موسیقی سنتی سیسیل گذاشته است.

Dinnammare

توجه: شرکت‌کنندگان در این تور باید حداقل 8 سال سن داشته باشند؛ چرا که بتوانند به طور صحیح روی صندلی‌های اتومبیل نشسته و کمربند ایمنی خود را ببندند. در طول سفر راهنمای تور تنها به زبان انگلیسی به شما اطلاعات می‌دهد. توصیه می‌شود کفش‌های و لباس‌های راحت به تن داشته باشید. این تور برای زنان باردار و مهمانانی که مشکلات حرکتی و مشکلات کمر و گردن دارند مناسب نیست.

گشت شهری مسینا (MES05)

 • مدت زمان تور: 3.30 ساعت
 • ویژگی‌های تور: آسان (سختی تور)، امکان حضور مهمانان ویلچرسوار
 • قیمت برای هر نفر: 52 دلار (بزرگسالان)، 35 دلار (کودکان)

یونانی‌ها شهر مسینا را در سال 730 قبل از میلاد بنا کردند. مسینا در آن زمان Zancle خوانده می‌شد. زمین‌لرزه‌ها در طول تاریخ چندین بار این شهر را نابود کردند. مسینا از فوران‌های سال‌های 1783 و 1908 آسیب‌های فراوانی دید. در این تور شما با اتوبوس بندر را به مقصد Ganzirri ترک می‌کنید. این دهکده کوچک ماهیگیری در نزدیکی دریاچه‌های Pantano Grande و Pantano Piccolo قرار گرفته است. در ادامه گشت‌تان به Capo Peloro، نزدیک‌ترین نقطه به ساحل Calabria، خواهید رفت. در ادامه از تور پانورامیک مسینا و بازدید از Piazza Cairoli، کاخ دادگستری، دانشگاه و کلیسای Cristo Re لذت خواهید برد. کلیسای Cristo Re بر بندر مسینا و تنگه مسینا احاطه دارد. توقفی کوتاه برای عکس گرفتن خواهید داشت و در ادامه از کنار کلیسای San Francesco، سالن دولت، فواره نپتون و خیابان اصلی شهر یعنی Viale della Libertá دیدن خواهید کرد. در ادامه گشت شهری‌تان به دیدن کلیسای جامع شهر و گنجینه کلیسا خواهید رفت. شما در آنجا خرقه طلایی (Manta d'oro) مشهور را خواهید دید؛ پارچه‌ای مخصوص که تصویر حضرت مریم و حضرت مسیح را بر روی خود دارد و با سنگ‌های قیمتی تزئین شده است.

توجه: برای بازدید از مکان‌های مذهبی لباس‌های پوشیده نیاز است. در زمان برگزاری مراسم مذهبی بازدید از کلیسای جامع به بازدید از محوطه بیرونی آن محدود می‌شود. مسافرانی که از ویلچر استفاده می‌کنند می‌بایست یک کمک‌کننده استخدام کنند تا آن‌ها را در سوار و پیاده شدن از اتوبوس کمک کنند. ویلچر این مهمانان نیز باید تاشونده و جمع‌شدنی باشد، چرا که اتوبوس‌ها سکوی مخصوص ویلچر یا بالابر ندارند. مهمانانی که از ویلچر استفاده می‌کنند باید در هنگام ورود به کشتی کروز هماهنگی‌های لازم را با Shore Excursions Desk انجام دهند.

بازدید از کوه اتنا و شهر تائورمینا (MES11)

 • مدت زمان تور: 8 ساعت
 • ویژگی‌های تور: متوسط (سختی تور)
 • قیمت برای هر نفر: 79 دلار (بزرگسالان)، 55 دلار (کودکان)

جزیره سیسیل ایتالیا در سلطه کوه اتنا است. این کوه بلندترین و فعال‌ترین آتشفشان اروپا است. این تور یک روزه، شما را به دیدن این پدیده طبیعی و همچنین شهر زیبای تائورمینا (Taormina) که در نزدیکی آن قرار دارد می‌برد. گشت شما با یک سواری 1.5 ساعته با اتوبوس شروع شده و در مسیرتان از میان شهر زافرانا اتنئا (Zafferana Etnea) عبور می‌کنید تا مناظری تماشایی از کوهستان و دریا را ببینید. نیمه راه کوه اتنا، ایستگاه تله کابین Rifugio Sapienza قرار دارد. این ایستگاه در طول سال‌ها دو بار در زیر مواد مذاب آتشفشانی دفن شده است. از آنجا شما پیاده تا دو دهانه‌ی آتشفشانی غیر فعال پیاده خواهید رفت. این دو دهانه در زمان فوران سال 1892 به وجود آمدند. محیط خشن کوهستان و مناظر شگفت‌انگیز شهر Catania، فرصتی خوب برای عکاسی در این تور ایجاد می‌کنند؛ بنابراین دوربین خود را یک لحظه از خودتان دور نکنید. کوه اتنا را پشت سر گذاشته و یک سواری یک ساعته با اتوبوس خواهید داشت و به شهر کوچک و دوست‌داشتنی Taormina می‌روید. در این شهر زمان آزاد خواهید داشت تا ناهار میل کنید (با هزینه خودتان). بعد از آن تور پیاده‌روی همراه با راهنمای شهر شروع شده و شما در مسیر حرکت‌تان از تئاتر باستانی یونانی-رومی، قصر قرن پانزدهمی Corvaja، تئاتر رومی کوچک Odeon و باسیلیکای کوچک قرن سیزدهمی St. Nicholas دیدن خواهید کرد. بعد از آن مجددا زمان آزاد خواهید داشت تا شهر را به دلخواه خودتان بگردید. بعد از آن به سمت مسینا و کشتی کروز بر خواهید گشت.

Etna and Taormina

توجه: این تور برای مسافرانی که مشکلات حرکتی دارند یا از ویلچر استفاده می‌کنند مناسب نیست. در شرایط بد آب و هوایی برنامه این تور متفاوت خواهد بود. در زمان حضور در کشتی کروز می‌توانید از برنامه تور اطلاع حاصل کنید. توصیه می‌کنیم بادگیر و کفش‌های راحت بپوشید. تمام بازدیدها از بیرون جاذبه‌ها خواهد بود.

تائورمینا (MES01)

 • مدت زمان تور: 5 ساعت
 • ویژگی‌های تور: متوسط (سختی تور)، تور پر مخاطب، گشت خرید
 • قیمت برای هر نفر: 62 دلار (بزرگسالان)، 49 دلار (کودکان)

بعد از خروج از بندر، یک اتوبوس شما را به تائورمینا (Taormina) یکی از جواهرهای سیسیل می‌رساند. با یک پیاده‌روی مفرح به تئاتر رومی/یونانی باستانی و معروف این شهر می‌روید. این بنا قبل از این که توسط رومی‌ها بازسازی شود، در ابتدا توسط یونانی‌ها ساخته شده بود. قبل از حرکت برای بازدید از قصر Corvaia (محوطه بیرونی) می‌توانید از منظره‌های شگفت‌انگیز این محل لذت ببرید. ساختمان تاریخی قرن پانزدهمی Corvaia، در گذشته پارلمان سیسیل را در خود جای داده بود. در ادامه گشت‌تان از تئاتر کوچک رومی یا Odeon و کلیسای جامع St. Nicholas نیز دیدن می‌کنید. بعد از آن زمان آزاد خواهید داشت تا در شهر گشته و برای برگشت از تور ایتالیا خرید کنید.

توجه: در زمان برگزاری مراسم مذهبی، بازدید از کلیسای جامع محدود به محوطه بیرونی آن خواهد بود. لباس‌های پوشیده برای بازدید از مکان‌های مذهبی نیاز است. در زمان تعطیلات فروشگاه‌ها ممکن است بسته باشند.

اتنا (MES02)

 • مدت زمان تور: 4 ساعت
 • ویژگی‌های تور: متوسط (سختی تور)، تور پر مخاطب
 • قیمت برای هر نفر: 62 دلار (بزرگسالان)، 45 دلار (کودکان)

از بندر مسینا خارج می‌شوید و یک سواری حدودا 1.5 ساعته شما را به کوه اتنا (Etna) می‌رساند. اتنا بلندترین آتشفشان اروپا است. قله این کوه 3300 متر بالاتر از سطح دریا قرار دارد. در مسیرحرکت‌تان به سمت کوه، شما از Zafferana Etnea عبور خواهید کرد. این شهر در جناح جنوبی آتشفشان قرار گرفته و مناظری دوست داشتنی از کوه و دریا را به گردشگران تور ایتالیا ارائه می‌دهد. در ادامه به ایستگاه تله کابین Rifugio Sapienza در ارتفاع 1900 متری می‌روید. این ایستگاه دو بار در فوران‌های مختلف در طول سال‌ها زیر گدازه دفن شده است. در ادامه شما به دیدن دهانه آتشفشانی معروف Silvestri می‌روید. این دهانه در میان مناظر شگفت‌انگیز طبیعیِ شکل گرفته از مواد مذاب آتشفشانی قرار گرفته است. در این ارتفاع همچنین می‌توانید مناظری نفس‌گیر و تماشایی از شهر Catania در پایین را ببینید. این مکان بدون شک محلی عالی برای عکسبرداری است. تور ماجراجویی آتشفشانی شما با برگشت به بندر و کشتی کروز پایان می‌گیرد.

توجه: این تور برای مهمانانی که از ویلچر استفاده می‌کنند یا مشکلات حرکتی دارند مناسب نیست. در شرایط بد آب و هوایی برنامه تور تغییر می‌کند. در زمان حضور در کشتی کروز می‌توانید از این تغییر مسیرها اطلاع حاصل کنید. توصیه می‌کنیم برای شرکت در این تور بادگیر و کفش‌های راحت همراه داشته باشید.

تائورمینا و تور ساحل (MES14)

 • مدت زمان تور: 7 ساعت
 • ویژگی‌های تور: متوسط (سختی تور)، امکان شنا، بدون راهنما
 • قیمت برای هر نفر: 72 دلار (بزرگسالان)، 52 دلار (کودکان)

در این تور یک روزه شما از تائورمینا، یکی از جواهرهای سیسیل ایتالیا، دیدن کرده و زمانی را به استراحت در یک ساحل خصوصی سپری خواهید کرد. یک سواری 50 دقیقه‌ای با اتوبوس شما را به تائورمینا می‌برد. در منطقه Corso Umberto، یک پیاده‌روی مفرح خواهید داشت و زمان آزاد دارید تا برای برگشت از سفرتان سوغات بخرید. بعد از آن اتوبوس شما را به Giardini Naxos و ساحل خصوصی Sayonara می‌برد. این ساحل مکانی ایده‌آل برای گذراندن 3 ساعت از گشت‌تان است. در این ساحل می‌توانید خود را برنزه کنید، در دریا شنا کنید و اگر همراه با فرزندانتان به تور کشتی کروز آمده‌اید، در کنار آب قلعه‌های شنی درست کنید. تور شما با برگشت به بندر پایان می‌گیرد.

Giardini Naxos

توجه: این تور برای مهمانانی که مشکلات حرکتی دارند یا از ویلچر استفاده می‌کنند مناسب نیست. این تور تنها از جولای تا سپتامبر در دسترس است.

تینداری و حرم مدونای سیاه (MES03)

 • مدت زمان تور: 4 ساعت
 • ویژگی‌های تور: متوسط (سختی تور)، گشت خرید
 • قیمت برای هر نفر: 59 دلار (بزرگسالان)، 45 دلار (کودکان)

یک سواری یک ساعته‌ی لذت‌بخش با اتوبوس از مسینا به سمت تینداری (Tindari)، شروع این تور خواهد بود. تینداری شهری ساحلی و کوچک با ریشه‌های یونانی است و میراثی غنی از تاریخ و هنر دارد. این شهر به خصوص برای حرم مدونای سیاهش مشهور است. در این تور شما به این حرم می‌روید تا مجسمه مریم مقدس را ببینید. یک افسانه رمانتیک محلی در مورد نحوه به وجود آمدن تالاب Tindari وجود دارد. این افسانه می‌گوید زنی چنان مبهوت تماشای سیاهی مجسمه حضرت مریم شده بود که به طور اتفاقی بچه‌‌اش را در اقیانوس انداخت. گفته می‌شود مدونا زمین را بالا آورد تا بچه نجات داده شود. در ادامه تورتان به دیدن یک محوطه باستان‌شناسی یونانی می‌روید. این بازدید به شما فرصت می‌دهد در زمان به عقب برگشته و نگاهی استثنائی به زندگی یونانیان باستان بیاندازید. در تینداری زمان آزاد خواهید داشت تا شهر را گشته و خرید کنید. بعد از آن به مسینا و کشتی کروز برخواهید گشت.

Tindari

توجه: لباس‌های پوشیده برای بازدید از مکان‌های مذهبی نیاز است. در زمان تعطیلات مغازه‌ها ممکن است بسته باشند.

انتقال به تائورمینا (MES55)

 • مدت زمان تور: 5 ساعت
 • ویژگی‌های تور: آسان (سختی تور)، بدون راهنما، ظرفیت محدود، امکان حضور مهمانان ویلچرسوار
 • قیمت برای هر نفر: 49 دلار (بزرگسالان)، 35 دلار (کودکان)

اگر گشت و گذارهای مستقل را دوست دارید، در این تور شرکت کنید تا با یک سواری لذت‌بخش با اتوبوس به یکی از جواهرهای سیسیل ایتالیا یعنی تائورمینا بروید. تور شما با یک سواری 50 دقیقه‌ای با اتوبوس به سمت این شهر دوست‌داشتنی شروع می‌شود. در آنجا شما حدود 3 ساعت زمان دارید تا به دلخواه خودتان شهر را بگردید. تائورمینا جاذبه‌های بسیاری دارد که ارزش دیدن دارند. کلیسای جامع، تئاتر رومی (Roman Odeon) و تئاتر رومی/یونانی چند تا از بی‌شمار جاذبه‌های این شهر هستند. از آنجا که در این تور زمان کافی برای گشتن دارید می‌توانید بهترین‌های این شهر را به سلیقه خودتان انتخاب کنید. فقط دقت کنید که سر وقت به محل قرار برسید تا با اتوبوس به مسینا و کشتی کروز برگردید.

Taormina

توجه: این تور تنها شامل رساندن شما به تائورمینا و برگرداندنتان از این شهر است. مسافرانی که از ویلچر استفاده می‌کنند می‌بایست یک کمک‌کننده استخدام کنند تا آن‌ها را در سوار و پیاده شدن از اتوبوس کمک کنند. ویلچر این مهمانان نیز باید تاشونده و جمع‌شدنی باشد، چرا که اتوبوس‌ها سکوی مخصوص ویلچر یا بالابر ندارند. مهمانانی که از ویلچر استفاده می‌کنند باید در هنگام ورود به کشتی کروز هماهنگی‌های لازم را با Shore Excursions Desk انجام دهند.

به "تورهای انتخابی کشتی کروز در مسینا/تائورمینا (ایتالیا)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تورهای انتخابی کشتی کروز در مسینا/تائورمینا (ایتالیا)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021