تورهای انتخابی کشتی کروز در ریودوژانیرو (برزیل)

با کشتی کروز شما یکی از خارق‌العاده‌ترین مکان‌های روی زمین را تجربه می‌کنید. شهر ریودوژانیرو بین دریای آبی و کوهستان‌های سرسبز قرار گرفته و تفریحات بی‌شماری دارد. در تورهای انتخابی کشتی کروز در این شهر، شما هم با جاذبه‌های مشهور و هم با جاذبه‌های کمتر دیده شده این شهر آشنا می‌شوید.

تورهای انتخابی کشتی کروز در ریودوژانیرو (برزیل)

انتقال به ساحل ایپانما یا کوپاکابانا (RIO04T)

 • مدت زمان تور: 6 ساعت
 • ویژگی‌های تور: آسان (سختی تور)، امکان شنا، ظرفیت محدود، شامل سواری طولانی با اتوبوس، بدون راهنما
 • قیمت برای هر نفر: 32 دلار (بزرگسالان)، 25 دلار (کودکان)

در این گشت لذت‌بخش در ریودوژانیرو، از مشهورترین سواحل برزیل دیدن می‌کنید. در این تور شما به ساحل Copacabana یا Ipanema منتقل می‌شوید. این سواحل، دو تا از مشهورترین ساحل‌های روی زمین هستند. در آنجا زمان آزاد دارید تا در بوتیک‌های عالی منطقه خرید کنید، در آفتاب ساحل استراحت کرده یا در آب‌های اقیانوس شنا کنید.

Ipanema

توجه: توقف در مال تنها زمانی است که باران ببارد؛ در غیر این صورت مهمانان باید تا آنجا پیاده‌روی کنند. این تور در زمان بارش باران برگزار می‌شود. فروشگاه‌ها روزهای یکشنبه و روزهای تعطیل بسته هستند. راهنما در این تور حضور ندارد. این تور تنها برای مسافرانی در دسترس است که در ریودوژانیرو از کشتی پیاده نمی‌شوند.

کورکو وادو (RIO01)

 • گشت با کد RIO01T
  • مدت زمان تور: 4 ساعت
  • ویژگی‌های تور: آسان (سختی تور)، ظرفیت محدود، شامل سواری طولانی با اتوبوس
  • قیمت برای هر نفر: 82 دلار (بزرگسالان)، 59 دلار (کودکان)
 • گشت با کد RIO01D (با مقصد نهایی فرودگاه)
  • مدت زمان تور: 5 ساعت
  • ویژگی‌های تور: آسان (سختی تور)، ظرفیت محدود، شامل سواری طولانی با اتوبوس
  • قیمت برای هر نفر: 112 دلار (بزرگسالان)، 79 دلار (کودکان)

بندر را ترک می‌کنید و با اتوبوس به Sambodromo می‌روید تا به پارک ملی Tijuca برسید. در ایستگاه قطار Corcovado، یک سواری شگفت‌انگیز را تجربه خواهید کرد. سوار بر قطار از میان جنگل عبور کرده و از زیبایی پارک ملی Tijuca لذت خواهید برد. وقتی به بالای تپه رسیدید، از مجمسه شگفت‌انگیز Cristo Redentor دیدن کرده و از مناظر زیبای شهر لذت خواهید برد. بعد از این بازدید، یک تور پانورامیک از زیباترین سواحل دنیا مانند Copacabana خواهید داشت.

Christ the Redeemer

توجه: ترتیب برنامه سفر این تور ممکن است به خاطر صف در ایستگاه قطار Corcovado و وضعیت ترافیک جاده‌ها تغییر کند. این تور در زمان بارش باران هم برگزار می‌شود. در زمان کارناوال برزیل، برنامه بازدید از مکان‌ها ممکن است تغییر کند. هزینه بلیت قطار در قیمت تور حساب شده است. در زمان عبور از سواحل ریودوژانیرو ممکن است با رژه‌های مراسم مختلف روبه‌رو شوید؛ در این زمان‌ها ممکن است خیابان‌ها به خاطر ترافیک بسته باشند. در تابستان ممکن است در ایستگاه قطار صف وجود داشته باشد. گشت با کد RIO01T برای مسافرانی است که در ریودوژانیرو از کشتی پیاده نمی‌شوند و از سفرشان باقی مانده است. تور با کد RIO01D برای مسافرانی است که در ریودوژانیرو از کشتی پیاده می‌شوند. مقصد نهایی گشت RIO01D فرودگاه بین‌المللی ریودوژانیرو است. این کد برای مهمانانی در نظر گرفته شده که بعد از ساعت 5 بعد از ظهر پرواز دارند. مدت زمان این کد تور شامل انتقال به فرودگاه نیست. محدودیت همراه داشتن چمدان، 2 عدد چمدان مسافرتی متوسط برای هر نفر است.

تور بزرگ کورکو وادو و کوه کله قندی (RIO06)

 • گشت با کد RIO06T
  • مدت زمان تور: 7 ساعت
  • ویژگی‌های تور: آسان (سختی تور)، ظرفیت محدود، شامل سواری طولانی با اتوبوس، همراه با خوراکی
  • قیمت برای هر نفر: 142 دلار (بزرگسالان)، 102 دلار (کودکان)
 • گشت با کد RIO06D (با مقصد نهایی فرودگاه)
  • مدت زمان تور: 7 ساعت
  • ویژگی‌های تور: آسان (سختی تور)، ظرفیت محدود، شامل سواری طولانی با اتوبوس
  • قیمت برای هر نفر: 195 دلار (بزرگسالان)، 139 دلار (کودکان)

این تور، ترکیبی از بهترین جاذبه‌های ریودوژانیرو است. بندر را ترک می‌کنید و به سمت پارک ملی Tijuca می‌روید. در آنجا سوار یک قطار توریستی شده و به سمت مجسمه مشهور حضرت مسیح (Christ the Redeemer) حرکت می‌کنید. این مجسمه بزرگترین مجسمه ساخته شده در جنبش هنری Art Deco در جهان است. مجسمه مسیح همراه با پایه ستون 9.5 متریش، 39.6 متر ارتفاع، 30 متر عرض و در مجموع 635 تن وزن داشته و از بتون تقویت شده و سنگ صابون و بین سال‌های 1922 و 1931 ساخته شده است. این مجسمه در قله 700 متری کوهستان Corcovado قرار گرفته و بر شهر ریودوژانیرو احاطه دارد. مجسمه حضرت مسیح به سمبل ریودوژانیرو و برزیل تبدیل شده است. وقتی به بالای تپه رسیدید می‌توانید مناظری شگفت‌انگیز از شهر را ببینید. بعد از دیدن مسیح، یک تور پانورامیک از برخی از زیباترین سواحل دنیا مانند Ipanema و Copacabana خواهید داشت. بعد از آن از کوه کله‌قندی دیدن خواهید کرد. با تله کابین به بالای تپه رفته و از مناظر دیدنی اطراف و همچنین خلیج Guanabara و Niteroi دیدن خواهید کرد. این تور بدون شک یکی از بهترین تجربه‌هایتان در تور کشتی کروز را فراهم خواهد کرد.

Ipanema

توجه: این تور در زمان بارش باران هم برگزار می‌شود. در زمان کارناوال بزریل، برنامه بازدید از جاذبه‌ها ممکن است تغییر کند. بلیت‌ها در هزینه تور لحاظ شده‌اند. امکان دارد در تابستان در ایستگاه قطار و ایستگاه تله‌کابین، هم در زمان رفت و هم برگشت صف وجود داشته باشد. صف و ترافیک در مسیر رسیدن به Corcovado و Sugarloaf، می‌توانند در زمانی که در این مکان‌ها می‌مانید تاثیرگذار باشند؛ ولی در هر دوی این مکان‌ها حداقل 30 دقیقه توقف خواهید داشت. برنامه سفر، طول توقف‌ها، عبور از سواحل و مدت کلی تور می‌توانند به خاطر ترافیک و صف تحت تاثیر قرار بگیرند. در تور با کد RIO06T، به تمامی مهمانان یک جعبه خوراکی ارائه می‌شود. برای زمان‌هایی که کشتی در ریودوژانیرو کمتر از 8 ساعت می‌ماند، مدت این تور 6 ساعت و بدون جعبه خوراکی خواهد بود. تور با کد RIO06D برای مهمانانی است که در ریودوژانیرو از کشتی پیاده می‌شوند و بعد از ساعت 8 شب در فرودگاه بین‌المللی این شهر پرواز دارند. در این حالت مدت زمان تور شامل انتقال به فرودگاه نمی‌شود. مهمانان هر کدام می‌توانند حداکثر دو چمدان همراه داشته باشند.

تور بزرگ کورکو وادو و کوه کله قندی همراه با ناهار (RIO06LT)

 • مدت زمان تور: 8 ساعت
 • ویژگی‌های تور: آسان (سختی تور)، ظرفیت محدود، شامل سواری طولانی با اتوبوس، همراه با ناهار
 • قیمت برای هر نفر: 222 دلار (بزرگسالان)، 155 دلار (کودکان)

در این تور بهترین‌های ریودوژانیرو را تجربه می‌کنید. بندر را ترک می‌کنید و به سمت پارک ملی Tijuca می‌روید. در آنجا سوار یک قطار توریستی شده و به سمت مجسمه مشهور حضرت مسیح (Christ the Redeemer) حرکت می‌کنید. وقتی به بالای تپه رسیدید می‌توانید مناظری شگفت‌انگیز از شهر را ببینید. بعد از دیدن مسیح، در یک رستوران باربیکیو دارای بوفه بین‌المللی، یک ناهار خوشمزه نوش جان می‌کنید. بعد از ناهار، یک گشت پانورامیک از زیباترین سواحل دنیا مانند Ipanema و Copacabana خواهید داشت. بعد از آن در ادامه گشت از کوه Sugarloaf دیدن می‌کنید. تله کابین شما را به بالای تپه می‌رساند. در بالای یکی از مشهورترین نمادهای ریودوژانیرو، از مناظر خارق‌العاده شهر دیدن می‌کنید.

Sugarloaf

توجه: برنامه سفر این تور ممکن است به خاطر شرایط ترافیکی تغییر کند. در صورت بارش باران این تور برگزار می‌شود. در محل جاذبه‌ها انتظار صف‌های طولانی را داشته باشید. هزینه بلیت قطار و تله کابین در هزینه تور لحاظ شده است. این تور در بندر شروع شده و در بندر پایان می‌گیرد. در زمان کارناوال ممکن است برنامه سفر و مکان‌های مورد بازدید تغییر کنند. در این مورد از دفتر تورهای آپشنال سوال کنید. این تور برای مهمانانی در دسترس است که در ریودوژانیرو از کشتی پیاده نمی‌شوند.

جیپ سواری به مقصد کورکو وادا (RIO07T)

 • مدت زمان تور: 4 ساعت
 • ویژگی‌های تور: آسان (سختی تور)، ظرفیت محدود
 • قیمت برای هر نفر: 129 دلار (بزرگسالان)، 92 دلار (کودکان)

سوار بر یک جیپ روباز بندر را ترک می‌کنید و به تپه Corcovado واقع در جنگل Tijuca می‌روید. Tijuca بزرگترین جنگل شهری دنیا است؛ در این جا از یکی از مشهورترین جاذبه‌های ریودوژانیرو یعنی مجسمه مسیح رهایی‌بخش دیدن می‌کنید. بسیاری این مجسمه را یکی از عجایب هفتگانه دنیا می‌دانند. در این گشت، از میان محله Santa Teresa و اتمسفر لذت‌بخشش عبور می‌کنید. عمارت‌های این بخش شهر در اوایل قرن بیستم ساخته شده‌اند و امروزه خانه برخی از مهم‌ترین مراکز هنری ریو و تعداد زیادی گالری‌های صنایع دستی هستند. در این بخش شهر مردم محلی همچنان از یک اتوبوس قدیمی انگلیسی برای جابه‌جایی استفاده می‌کنند. به تپه Corcovado می‌روید تا از برخی از محبوب‌ترین سواحل برزیل دیدن کنید. در آن بالا می‌توانید Copacabana، ایپانما، Leblon، تالاب Rodrigo de Freitas، باغ گیاه‌شناسی، استادیوم Maracanã، خلیج Guanabara و کوه Sugar Loaf را ببینید. در مسیر برگشت به بندر از کنار سواحل کوپاکابانا و Ipanema عبور خواهید کرد.

Maracana

توجه: این تور برای مسافرانی که از ویلچر استفاده می‌کنند مناسب نیست. این تور در صورت بارش باران هم برگزار می‌شود. برنامه این تور ممکن است در زمان برگزاری کارناوال برزیل تغییر کند. بسته به مکانی که کشتی توقف می‌کند مسافران یا سوار اتوبوس شده و به جیپ‌ها می‌رسند یا یک مسیر 500 متری را پیاده‌روی می‌کنند. مهمانان، مسیر حرکت بین کشتی تا جیپ را هم با راهنمای تور طی می‌کنند. این تور تنها برای مهمانانی در دسترس است که در ریودوژانیرو از کشتی کروز پیاده نمی‌شوند.

ریو، شهر عجایب (RIO20T)

 • مدت زمان تور: 4 ساعت
 • ویژگی‌های تور: آسان (سختی تور)، ظرفیت محدود
 • قیمت برای هر نفر: 35 دلار (بزرگسالان)، 25 دلار (کودکان)

از روز خود در ریودوژانیرو لذت برده و کشف کنید که چرا این شهر لقب شهر عجایب را دارد. برای آن‌هایی که Sugar Loaf و Corcovado را دیده‌اند، این تور فرصتی استثنائی است تا ریودوژانیرو را بدون استرس، عجله و پیاده‌روی‌های طولانی ببینند. این تور شما را به یک بازدید فراموش‌نشدنی از مرکز ریودوژانیرو می‌برد، جایی که آسمان‌خراش‌های خیره‌کننده در کنار معماری استعماری قرار گرفته‌اند. در امتداد Avenida Rio Branco حرکت کرده و از کلیسای Candelaria که در سال 1822 ساخته شده، Sambadromo (محل برگزاری رژه کارناوال)، تئاتر شهرداری و پارک فلامینگو دیدن می‌کنید. از کنار خلیج Botafogo و Urca عبور می‌کنید و مناظری نفسگیر از کوه Sugar Loaf را می‌بینید. قبل از رسیدن به ساحل Sao Conrado از سواحل کوپاکابانا، Ipanema و Leblon دیدن می‌کنید. در راه برگشت از کنار تالاب Rodrigo de Freitas عبور می‌کنید. گشت‌تان شامل توقف برای عکس گرفتن از کلیسای جامع، منظره کوه کله قندی و ساحل Sao Conrado است، بنابراین دوربین خود را فراموش نکنید.

Candelaria

توجه: توقف‌ها برای عکس گرفتن و مدت زمان کلی تور می‌توانند بسته به میزان ترافیک تغییر کنند. این تور در روزهای بارانی هم برگزار می‌شود. این تور به مهمانان دارای مشکلات حرکتی، خانواده‌ها و کسانی که کالسکه بچه همراه دارند توصیه می‌شود.

کوه کله قندی (RIO02)

 • گشت با کد RIO02T
  • مدت زمان تور: 4 ساعت
  • ویژگی‌های تور: آسان (سختی تور)، ظرفیت محدود، شامل سواری طولانی با اتوبوس
  • قیمت برای هر نفر: 79 دلار (بزرگسالان)، 59 دلار (کودکان)
 • گشت با کد RIO02D (با مقصد نهایی فرودگاه)
  • مدت زمان تور: 5 ساعت
  • ویژگی‌های تور: آسان (سختی تور)، ظرفیت محدود، شامل سواری طولانی با اتوبوس
  • قیمت برای هر نفر: 89 دلار (بزرگسالان)، 65 دلار (کودکان)

قبل از بازدید از کوه Sugar Loaf، یک تور پانورامیک از مرکز تاریخی ریودوژانیرو و یک توقف در کلیسای جامع San Sebastian خواهید داشت. این گشت شامل یک توقف برای عکس گرفتن در جلوی بزرگترین استادیوم دنیا یعنی Maracanã و همچنین Sambodromo معروف، معبد کارناوال سامبا نیز خواهد بود. با تله کابین به بالای کوه Sugar Loaf، یکی از مشهورترین نمادهای ریودوژانیرو می‌روید. از آن بالا مناظری شگفت‌انگیز از خلیج Guanabara، منطقه Niterói و مجسمه مسیح پیدا هستند.

Rio de Janeiro

توجه: در این گشت از یک کلیسای کاتولیک دیدن می‌کنید، بنابراین برای ورود به این مکان باید شانه‌ها و زانوهایتان پوشیده باشد. برنامه سفر این تور ممکن است به خاطر صف تله کابین تغییر کند. این تور در زمان بارش باران هم برگزار می‌شود. در زمان فستیوال برزیل برنامه تور ممکن است تغییر کند. مجتمع Sambodromo در حال بازسازی است و مدت توقف در این مکان به میزان ترافیک بستگی دارد. گشت با کد RIO02T تنها برای مسافرانی است که در ریودوژانیرو از کشتی پیاده نمی‌شوند. گشت با کد RIO02D برای مسافرانی است که در ریودوژانیرو از کشتی پیاده می‌شوند و بعد از ساعت 5 در فرودگاه بین‌المللی ریودوژانیرو پرواز دارند. مدت زمان این تور شامل زمان انتقال به فرودگاه نمی‌شود. مهمانان می‌توانند حداکثر 2 چمدان همراه داشته باشند.

وسیله نقلیه همراه با راهنما

در این تورها یک اتومبیل همراه با یک راننده‌ی حرفه‌ای، در بندر منتظر شما، خانواده و دوستانتان خواهد بود. شما می‌توانید تور خود را داشته باشید و با اتومبیلی که به صورت کامل در اختیارتان است از یک روز در بیرون از کشتی کروز لذت ببرید.

 • شناسه RIO15T: سدان همراه با راننده (4 صندلی) به مدت 4 ساعت (262 دلار)
 • شناسه RIO16T: سدان همراه با راننده (4 صندلی) به مدت 8 ساعت (475 دلار)
 • شناسه RIO13T: ون همراه با راهنما و راننده (9 صندلی) به مدت 4 ساعت (495 دلار)
 • شناسه RIO14T: ون همراه با راهنما و راننده (9 صندلی) به مدت 8 ساعت (759 دلار)
 • شناسه RIO11T: ون همراه با راننده (10 صندلی) به مدت 4 ساعت (319 دلار)
 • شناسه RIO12T: ون همراه با راننده (10 صندلی) به مدت 8 ساعت (422 دلار)

توجه: این تور شامل وسیله نقلیه، راننده و بنزین برای حداکثر 150 کیلومتر است و قیمت این تور برزیل شامل هزینه‌های ورودی یا وعده غذایی نیست. قیمت تور بر اساس وسیله نقلیه است و بر اساس نفرات نیست. این تور بسته به شرایط، با یا بدون راهنما برگزار می‌شود. راننده تنها به پرتغالی و راهنمای تور (اگر حضور داشته باشد) به انگلیسی و اسپانیایی صحبت می‌کند. زمان شروع تور می‌تواند به درخواست شما و در هر زمانی از مدت حضور کشتی در بندر باشد. زمانی که مدت زمان حضور کشتی کروز در بندر کمتر از 8 ساعت و بیشتر از 4 ساعت است، تور 8 ساعته به مقدار زمان در دسترس و با قیمت گشت 8 ساعته ارائه می‌شود. با این اتومبیل‌ها نمی‌توان به فرودگاه رفت و از پل Rio به Niteroi هم نمی‌توان عبور کرد. برای مسافران تور کشتی کروز بین قاره‌ای، اتومبیل بدون راهنما در دسترس نیست. اگر قصد دارید از Corcovado دیدن کنید توجه کنید ماشین‌های شخصی اجازه ورود به پارک را ندارند و باید از ون‌های اختصاصی برای رسیدن به بالای کوه استفاده کنید. هزینه این ون حدود 30 رئال برزیلی است. در زمان تعطیلات و آخر هفته‌ها، ورود وسایل نقلیه شخصی به جاده پارک ایالتی محدود می‌شود. هزینه ورودی پارک در هزینه تور لحاظ نشده و باید با پول نقد آن را پرداخت کنید. در پارک تنها می‌توانید از واحد پول برزیل (رئال) استفاده کنید. این تور تنها برای مهمانانی در دسترس است که در ریودوژانیرو از سفرشان باقی مانده است.

به "تورهای انتخابی کشتی کروز در ریودوژانیرو (برزیل)" امتیاز دهید

1 کاربر به "تورهای انتخابی کشتی کروز در ریودوژانیرو (برزیل)" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تورهای انتخابی کشتی کروز در ریودوژانیرو (برزیل)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021