میکونوس، بهشت گردشگران تور یونان

میکونوس یکی از جزیره‌های یونان بوده و در دریای اژه قرار دارد. میکونوس یکی از محبوب‌ترین مقصدهای مسافران تور یونان در کل کشور است. افراد مشهور بسیاری عاشق میکونوس شده‌اند و برای تعطیلات به این جزیره آمده‌اند.

میکونوس، بهشت گردشگران تور یونان

این جزیره تاریخی طولانی دارد. میکونوس زمانی محل زندگی مصریان باستان، ایونیان، فنیقی‌ها و بسیاری از تمدن‌های دیگر بوده است. توریست‌های علاقه‌مند می‌توانند در مدت تور یونان از موزه باستان شناسی، محوطه باستان‌شناسی Delos یا موزه دریایی اژه دیدن کنند. بازدید از خانه لنا به شما فرصت می‌دهد نیم نگاهی به خانه یک خانواده قرن نوزدهمی ساکن در میکونوس داشته باشید.

آسیاب‌های بادی میکونوس، ویژگی شاخص جزیره هستند. این آسیاب‌ها بین قرن‌های شانزدهم تا بیستم توسط ونیزی‌ها ساخته شده‌اند. آسیاب‌های بادی را می‌توان از هر جایی در جزیره دید، چرا که بر روی بلندترین تپه جزیره و در ارتفاع 341 متری قرار گرفته‌اند. در یکی از آن‌ها یک موزه وجود دارد.

البته جاذبه‌های اصلی میکونوس برای مسافران تور یونان، آفتاب، ساحل و دریا هستند. توریست‌ها می‌توانند فعالیت‌های متنوعی را در جزیره انجام دهند و بعضی به دنبال آرامش و استراحت می‌روند و بعضی تفریحاتی مانند جشن گرفتن و ورزش‌های آبی را انتخاب می‌کنند. میکونوس برای زندگی شبانه‌اش نیز مشهور است. این طور به نظر می‌آید که این جزیره کوچک می‌تواند برای تمام گردشگران با سلیقه‌های مختلف مقصدی رویایی باشد.

به "میکونوس، بهشت گردشگران تور یونان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میکونوس، بهشت گردشگران تور یونان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021