با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته شدن بیشتر مرزها، تمامی تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد.

شماره‌های تماس صرفا جهت تماس برای پیگیری قراردادهای در جریان می‌باشد:

09919788893 خانم متقی (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09919788892 خانم زراسوند (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09192313064 خانم ساویس (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09906102071 آقای رحمتی (کارشناس فروش تور)

09121255526 آقای پارساکیان (مدیر تور) (فقط جهت تماسهای اضطراری)

گلف فوتبالی دیوانه پوکت (تایلند)

گلف فوتبالی دیوانه (Football Crazy Golf) در سال 2011 باز شده است و نزدیک به مکان اصلی کارتینگ پوکت در پایین تپه پاتونگ و در طرف Kathu آن قرار گرفته است. این فعالیت ورزشی در کشورهای اسکاندیناوی فوق‌العاده محبوب است و مسابقات مختلفی هر سال برگزار می‌شوند. ولی این تفریح در تایلند نسبتا جدید است. اولین زمین گلف فوتبالی در کو سامویی در سال 2005 به روی مسافران تور تایلند باز شد.

گلف فوتبالی دیوانه پوکت (تایلند)

همانطور که از نامش مشخص است این ورزش ترکیبی از گلف و فوتبال است. گلف فوتبالی دیوانه پوکت در زمینی به مساحت 6400 متر مربع برقرار است و 18 حفره و زمینی 69 ضربه‌ای دارد. رفتن به این مکان در تور پوکت تجربه‌ای مفرح برای کل اعضای خانواده خواهد بود. به مهارت خاصی نیاز ندارید و همان‌طور که پیتر صاحب مجموعه می‌گوید، هر کسی از دختر و پسر و پیر و جوان می‌توانند در این بازی شرکت کنند.

18 حفره بازی موانع مختلف و سطوح سختی خودشان را دارند. تونل‌ها، سنگرها، سراشیبی‌ها، مسیرهای منحنی و صخره‌ها برخی از موانع هستند. گاهی تنها یک مسیر مستقیم وجود دارد و برای این که به هدفتان برسید باید توپ را با قدرت تمام شوت کنید. توپ‌ها پلاستیکی هستند و اندازه‌ای مشابه توپ‌های استاندارد فوتبال دارند. توپ‌های کوچک برای بچه‌ها هم در دسترس است. بهترین زمان برای انجام این بازی در تور تایلند بین ساعت 9 و 10 و بعد از ساعت 16 است. گلف فوتبالی دیوانه همچنین یک کافه دارد که در آن می‌توانید در مورد بازی صحبت کنید و همراه با یک نوشیدنی خنک خستگی خود را به در کنید. قرار است یک رستوران هم در این مجموعه ساخته شود.

دیوار شهرت و دیوار شرم هم محل‌های قرار گرفتن نام بهترین و بدترین بازیکنان هر روز هستند. بهترین‌های هر روز یک نوشیدنی مجانی جایزه می‌گیرند. شما می‌توانید در تور تایلند این مکان را به صورت کامل برای مهمانی‌های خصوصی اجاره کنید و ترتیب باربیکو را هم بدهید. گلف فوتبالی دیوانه در منطقه‌ای قرار گرفته که پر از تفریحات مختلف است. شما در اینجا به محوطه کارتینگ، موتورکراس و موتور چهارچرخ همه‌جارو (ATV) و همچنین نمایش کبرا، نمایش میمون‌ها و فیل‌سواری دسترسی دارید. در این مجموعه، اینترنت بی‌سیم رایگان هم وجود دارد.

موقعیت "گلف فوتبالی دیوانه پوکت (تایلند)" روی نقشه

به "گلف فوتبالی دیوانه پوکت (تایلند)" امتیاز دهید

1 کاربر به "گلف فوتبالی دیوانه پوکت (تایلند)" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلف فوتبالی دیوانه پوکت (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021