صدور بلیط قطار کانادا، امریکا و اروپا

یکی از خدمات در حال انجام شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان، صدور بلیط قطارهای اروپا، کانادا، امریکا و بیشتر کشورهای دنیا است.

صدور بلیط قطار کانادا، امریکا و اروپا

مسافرینی که از سرتاسر جهان به قصد گردش، تجارت، تحصیل و ... به اروپا، کانادا، امریکا و بیشتر کشورهای توسعه یافته سفر می‌کنند با توجه به اینکه از لحاظ توسعه یافتگی، سیستمهای ریلی در تمام اروپا و بیشتر این کشورها از بالاترین سطح برخوردار می‌باشند بیشترین استقبال را از آن انجام می‌دهند. علاوه بر مسافرین، بیشتر مردم محلی هم استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی ریلی را بهترین انتخاب برای جابجایی خود می‌دانند. مهمترین ویژگیهایی که باعث شده سیستم ریلی در اروپا با این سطح از استقبال مواجه شود را می‌توان به این شکل برشمرد: بیشترین میزان دسترسی چه از نظر مکانی چه از نظر زمانی، ارزان و سریع، حمل و نقل پاک و یکی از ایمن‌ترین وسایل حمل و نقل در جهان.
سیستمهای ریلی متنوعی در اروپا وجود دارد، بطور مثال کشور آلمان حداقل 4 نوع سیستم ریلی دارد. شما در داخل شهرهای آلمان خطوط مترو را می‌توانید با تابلوی M و سیستم ریلی سطحی را با تابلوی S بیابید. همچنین سیستم تراموا و قطارهای بین شهری هم وجود دارند که گاهی تشخیص اینها از هم کار سختی است. مسافرین برای رزرو بلیط قطار در اروپا چنانچه بخواهند قبل از سفر بلیط را تهیه کنند دو راه در پیش رو دارند: 1- خرید از سیستم ریل اروپا که بیشتر قطارها در اروپا را شامل می‌شود، 2- سیستم ریلی کشورها. معمولا ریل اروپا در مقایسه با سیستمهای ریلی کشورها 20 الی 30 درصد گرانتر بلیط را در اختیار مسافرین قرار می‌دهد ولی با توجه به اینکه مسافر می‌تواند از زبان انگلیسی بصورت کامل در آن بهره ببرد بعضی از مسافرین از آن استفاده می‌کنند. مسافرینی که دوست دارند بلیط را ارزانتر خریداری کنند و همچنین تمام خطوط ریلی در دسترسشان باشد باید از طریق سیستمهای ریلی محلی مربوط به کشورها استفاده کنند. سیستمهای ریلی محلی معمولا به زبان کشورهای خود می‌باشند و اقلب در پشتیبانی از زبان انگلیسی بصورت کامل ممکن است سرویس دهی نداشته باشند. همچنین شما در این سیستمها باید نام دقیق ایستگاه قطار مورد نظر را بدانید در غیر اینصورت ممکن است بلیط را به اشتباه خریداری کنید. بطور مثال شهرهایی مثل جنوا ایتالیا (Genoa)و ژنو سوئیس (Geneva) در انگلیسی بسیار شبیه به هم نوشته می‌شوند بطوری که به کرات اتفاق افتاده که مسافرینی که به یکی از این دو شهر قصد سفر داشته اند به اشتباه بلیط را خریداری کرده اند که این امر سبب بروز خسارات بسیار زیادی برای آنها شده است. 
شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان نمایندگی فروش بیشتر سیستمهای ریلی اروپا، کانادا و امریکا را در اختیار دارد که این امر کمک می‌کند تا مسافرین محترم بتوانند بلیطهای قطار خود را قبل از سفر خریداری کنند آن هم با بیشترین دقت و بهترین قیمت. پس زمان را از دست ندهید و جهت بررسی و دریافت قیمت بلیط قطار مورد نظر خود با مشاورین گردشگری ما در تماس باشید.