اخذ اقامت اسپانیا و یونان، پاسپورت دومنیکا و ویزای کانادا

هرگاه قصد سفر به مقصدی در خارج از ایران را داشته باشیم، قبل از آغاز هر گونه برنامه‌ریزی برای سفر، باید امکان سفر به آن کشور را از لحاظ امکان اخذ ویزا (روادید) مورد مطالعه و بررسی قرار دهیم.

اخذ اقامت اسپانیا و یونان، پاسپورت دومنیکا و ویزای کانادا

شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان این امکان را دارد تا با سالها تجربه در مورد اخذ ویزا (روادید) کشورهای مختلف، شما را در اخذ روادید(ویزا) کشور مورد نظرتان یاری دهد. در اینجا به معرفی کشورهای مختلف که امکان اخذ ویزای آنها فراهم است می‌پردازیم:

اخذ ویزای شنگن 

شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان با بیش از دو دهه تجربه موسسان خود امکان اخذ ویزای شنگن از کشورهای مختلف را با بالاترین درصد پذیرش دارد. اخذ ویزای کشورهای عضو پیمان شنگن مانند ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، یونان، آلمان، هلند، جمهوری چک. 

اخذ ویزای توریستی کانادا، ویزای 5 ساله کانادا، ویزای مولتی کانادا

آژانس هواپیمایی آوای بورالان نمایندگی رسمی یکی از بزرگترین کمپانی‌های گردشگری کشور کانادا است و به همین واسطه امکان اخذ ویزای 5 ساله کانادا با دعوتنامه را دارد. این ویزا که از نوع ویزای توریستی کانادا می‌باشد به شما این امکان را می‌دهد تا طی 5 سال به هر میزان که بخواهید بصورت نامحدود  Multiple Entry به کانادا سفر کنید و در هر بار سفر خود حداکثر به مدت 6 ماه اقامت داشته باشید. در حال حاضر تمامی افرادی که دارای حداقل یک ویزای شنگن از سال 2012 به بعد  با مهر ورود و خروج می‌باشند، با داشتن مدارک کامل که شبیه به مدارک مورد نیاز در سفارت کشورهای عضو پیمان شنگن می‌باشد امکان اخذ این ویزا را دارند. 

اخذ ویزای سایر کشورها

آوای بورالان آماده ارائه خدمات اخذ ویزا جهت کشورهای مختلف می‌باشد: اخذ ویزای چین، اخذ ویزای تایلند، اخذ ویزای روسیه، اخذ ویزای ویتنام، اخذ ویزای اندونزی، اخذ ویزای سنگاپور، اخذ ویزای دبی و ...

اخذ پاسپورت دومنیکا

شرکت آوای بورالان در حاضر امکان اخذ پاسپورت کشور دومنیکا را در کوتاهترین زمان ممکن دارد. شما به همراه خانواده‌تان در کمتر از 6 ماه می توانید پاسپورت و شناسنامه دومنیکای خود را دریافت کنید و از مزایای امکان سفر به 146 کشور دنیا بدون نیاز به اخذ ویزا از جمله امکان سفر به کشورهای عضو پیمان شنگن و انگلستان .

اخذ اقامت اسپانیا و یونان

شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان امکان اخذ اقامت اسپانیا از دو طریق تمکن مالی و خرید ملک (گلدن ویزا) و همینطور اقامت یونان از طریق خرید ملک (گلدن ویزا) را دارد. داشتن این اقامت ها می تواند بعد از گذشت 5 سال چنانچه فرد شروط لازم تعیین شده توسط دولت های اسپانیا و یونان را رعایت کرده باشد، زمینه لازم برای درخواست اقامت دائم (Permanent Resident) را فراهم می‌کند که دارنده آن پس از گذشت 5 سال حائز شرایط برای درخواست پاسپورت (شهروندی) این دو کشور خواهد بود. کشورهای یونان و اسپانیا عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن می‌باشند. در حال حاضر اخذ اقامت اسپانیا و یونان از طریق تمکن مالی و خرید ملک (آپارتمان، زمین، مغازه و...) امکان پذیر است. متقاضیان اقامت در اروپا بدون داشتن مهارت تکلم به زبان های رایج اروپایی، می‌توانند از طریق تمکن مالی و یا خرید ملک در کشورهای اسپانیا و یونان برای خود و تمامی اعضای خانواده‌شان اقامت قانونی معتبرترین کشورهای دنیا را بدست بیاورند و در نهایت امکان آن را دارند که شهروندی این کشورها را داشته باشند. متقاضیان با داشتن اقامت اسپانیا و یا یونان برای سفر به هیچ کشوری در اروپا (بجز انگلستان) محدودیت نخواهند داشت و می توانند برای زندگی در هر جای اروپا که بخواهند ساکن شوند. پس از اخذ پاسپورت یونان و اسپانیا هم محدودیت سفر به تقریبا تمام دنیا برداشته میشود از جمله انگلستان، کانادا، امریکا، استرالیا و ...