ساعت کاری شرکت شنبه الی چهارشنبه 09:00 صبح الی 17:00 می‌باشد.
شماره تماس WhatsApp شرکت فقط جهت خرید تورهای لحظه آخری در روزها و ساعات تعطیل
09121027180 (جهت سایر امور خواهشمند است در ساعات کاری با تلفن 75284 تماس حاصل فرمایید)

دریافت ویزای کانادا، شنگن و سایر

هرگاه قصد سفر به مقصدی تفریحی در خارج از ایران داشته باشیم، قبل از آغاز هر گونه برنامه‌ریزی برای سفر، باید امکان سفر به آن کشور را از لحاظ امکان اخذ ویزا (روادید) مورد مطالعه و بررسی قرار دهیم.

دریافت ویزای کانادا، شنگن و سایر

شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان این امکان را دارد تا با سالها تجربه در مورد اخذ ویزا (روادید) کشورهای مختلف، شما را در اخذ روادید(ویزا) کشور مورد نظرتان یاری دهد. در اینجا به معرفی کشورهای مختلف که امکان اخذ ویزای آنها فراهم است می‌پردازیم:

اخذ ویزای شنگن 

با توجه به برگزیده شدن آژانس هواپیمایی آوای بورالان از طرف سفارت یونان بعنوان آژانس  VIP سفارت یونان در اخذ ویزای شنگن و در همین راستا امکان اجرای تورهای ویژه یونان و تورهای سرتاسر اروپا بصورت گروهی و انفرادی،  اخذ ویزای کشورهای عضو پیمان شنگن مانند ایتالیا و آلمان، اخذ وقت سفارت از کشورهای مختلف اروپایی مانند وقت سفارت آلمان، اخذ وقت سفارت ایتالیا، اخذ وقت سفارت فرانسه، اخذ وقت سفارت هلند، اخذ ویزای شنگن از یونان. 

اخذ ویزای توریستی، یزای 5 ساله کانادا، ویزای مولتی کانادا بصورت تضمینی

آژانس هواپیمایی آوای بورالان نمایندگی رسمی یکی از بزرگترین کمپانی های توریستی کشور کانادا را دارا میباشد و به همبن واسطه امکان اخذ ویزای 5 ساله کانادا بصورت 100% تضمینی را دارد. این ویزا که از نوع ویزای توریستی کانادا میباشد به شما این امکان را میدهد تا طی 5 سال به هر میزان که بخواهید بصورت نامحدود  Multiple Entry به کانادا سفر کنید و در هر بار سفر خود حداکثر به مدت 6 ماه اقامت داشته باشید. در حال حاضر تمامی افرادی که دارای حداقل یک ویزای شنگن از سال 2012 به بعد  با مهر ورود و خروج می‌باشند، با داشتن مدارک کامل که شبیه به مدارک مورد نیاز در سفارت کشورهای عضو پیمان شنگن می‌باشد امکان اخذ این ویزا را با پرداخت مبلغ 2500 دلار امریکا دارند. 

اخذ ویزای سایر کشورها

آوای بورالان آماده ارائه خدمات اخذ ویزا جهت کشورهای مختلف میباشد: اخذ ویزای چین، اخذ ویزای تایلند، اخذ ویزای روسیه، اخذ ویزای ویتنام (بصورت بلیط، ویزا، هتل)، اخذ ویزای اندونزی (در قالب تور)، اخذ ویزای سنگاپور(در قالب تور)، اخذ ویزای دبی (در قالب تور) و ...