با توجه به ادامه بحران پاندمی ویروس کرونا Covid-19 و عدم امکان سفر توریستی به بیشتر کشورهای دنیا، شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان تا اطلاع ثانوی بصورت دور کاری فعال می‌باشد. درصورت داشتن هر گونه پرسش و یا پیگیری قرارداد خود فقط از طریق ارسال پیغام بصورت دایرکت در اینستاگرام رسمی شرکت booralan@ با ذکر شماره قرارداد و شرح کامل درخواست اقدام و پیگیری بفرمایید، بدیهی است مراجعه حضوری فقط در موارد بسیار ضروری و با هماهنگی از یک هفته قبل از همین طریق امکان پذیر خواهد بود.

MSC Cruises

MSC Cruises

کمپانی MSC Cruises ایتالیا چهارمین خط از نظر حجم ناوگان و بزرگترین شرکت خصوصی کروز در جهان می‌باشد. همچنین رهبر بازار در دریای مدیترانه، جنوب آمریکا و آفریقای جنوبی می‌باشد که رشد بی سابقه ای در چند سال اخیر داشته است. شرکت MSC Cruises در طول سال برنامه سفر گسترده‌ای در فصول مختلف در شمال اروپا، اقیانوس اطلس، جزایر کارائیت، کوبا، آمریکای جنوبی، آفریقای جنوبی، ابوظبی، دبی و عمان اجرا می‌کند. این شرکت 800 درصد از سال 2004 رشد نموده است و در سال 2014 پذیرای 1.67 میلیون میهمان با گردش مالی یک و نیم میلیارد یورو بوده است. به علاوه MSC Cruises رشد 15 درصدی را برای سال 2015 پیش‌بینی کرده بود که محقق شد. MSC Cruises یک شرکت اروپایی مستقر در سوئیس با ریشه های عمیق مدیترانه ای می‌باشد که دارای 15000 پرسنل در سراسر جهان بوده و در 45 کشور حضور دارد. همچنین می‌توانید در لیست تور کشتی کروز اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

سبک زندگی مدیترانه ای در MSC

سبک زندگی مدیترانه ای در MSC

کمپانی MSC Cruises در دریای مدیترانه به دنیا آمده است و همچنان این کمپانی در حال الهام گرفتن از این میراث برای فراهم آوردن یک تجربه منحصر به فرد برای گردشگران در سراسر جهان می‌باشد.

از مهمان نوازی بی نظیر خدمه چندزبانه MSC تا ارائه خوراک فوق‌العاده بر مبنای این ایده استوار است که خوراک خوب یک سبک زندگی است.

خلاقیت و نوآوری در طراحی داخلی و خارجی منجر به دریافت جوایز معتبر بین‌المللی در زمینه معماری توسط MSC شده است، این کمپانی به مسیر خود در ارائه استانداردهای جدید در کروزینگ ادامه میدهد، استانداردهایی که در MSC Aurea Spa، سالن‌های ورزشی لوکس و MSC Yacht Club که مخصوص اعضای ویژه می‌باشد و خدمات لوکس و ویژه دیگر اعمال شده است. 

مسئولیت MSC Cruises در قبال محیط و انسانیت

شرکت Msc به واسطه تعهد خود در نگهداری از اکوسیستم دریایی، همچنین حفاظت از سلامت و ایمنی کارکنان و مسافرین در ناوگانش گواهی نامه ها و جوایز متعددی را دریافت نموده است. 

در سال 2013 کمپانی MSC Cruises به عنوان اولین شرکت موفق به دریافت جایزه  7  Golden Pearls از جانب موسسه بین‌المللی Bureau Veritas به خاطر حفاظت از محیط زیست برای کشتی های کلاس فانتازیا شد. این جایزه منحصر به فرد به علت دریافت گواهینامه ISO 50001 به عنوان بالاترین استاندارد در عملکرد بهینه مصرف انرژی، گواهینامه ISO 14001 برای مدیریت محیطی، ISO 22000 برای امنیت خوراکی و  OHSAS 18001 برای سلامت و امنیت حرفه ای، بوده است.

همچنین با وجود کشتی های MSC Preziosa،  MSC Divinaو  MSC Splendida این شرکت با موفقیت استانداردهای سخت گیرانه Bureau Veritas در زمینه تاثیرات انرژی را به طور داوطلبانه پیاده سازی نموده است. در ضمن کیفیت و سلامت پذیرایی شرکت در ساحل یا سفر به طور رسمی منطبق با گواهینامه های ISO 9001 و ISO 22000 می‌باشد. تعهد MSC در حفاظت از دریاها تا جایی بوده که این مجموعه از اولین شرکت های کروز است که به طور داوطلبانه اقدام به کاهش آلاینده ها در بنادر در سطحی پایینتر از قوانین اعلام شده، کرده است.

شرکت Msc مشارکت مهمی با یونسیف در سال 2009 در رابطه با کمک به تحصیل کودکان و نوجوانان محروم در 126 شهر آسیب پذیر برزیل داشته است که تا پایان 2013 حجم این همکاری به بیش از 2میلیون یورو رسیده است و در سال 2014 این همکاری با یونسیف برای مقابله با قحطی و سوء تغذیه کودک در کشورهای درحال توسعه تمدید شد.

کشتی های کمپانی MSC Cruises

تلفن: 75284-021