MSC Magnifica Cruise

MSC Magnifica Cruise

کشتی کروز Magnifica از شرکت MSC با طراحی‌های چشمگیرش و فضای آرامش‌بخشش، بهترین‌ها را به مسافران تور کشتی کروز ارائه می‌دهد. در کشتی کروز Magnifica ساختارهای سنتی با طراحی‌های خارق‌العاده ترکیب شده‌اند و فضایی خلق کرده‌اند که هر مسافری را متعجب خواهد کرد.

5 رستوران فوق‌العاده کشتی کروز Magnifica، غذاهایی از تمام نقاط دنیا را به مسافران کشتی ارائه می‌کند. در کشتی کروز Magnifica همچنین 12 بار با طراحی‌های فوق‌العاده زیبا وجود دارد که می‌تواند عطش شما را با نوشیدنی‌های گوارایش بر طرف کند. بچه‌ها و نوجوان‌ها نیز از باشگاه‌ها و بخش‌های مختلفی که اختصاصا در کشتی کروز Magnifica برای آن‌ها تدارک دیده شده لذت خواهند برد.

خدمات ماساژ کشتی کروز Magnifica ماساژ سنتی بالی را برای مسافران خود تدارک دیده است. در کشتی کروز Magnifica می‌توانید از خدمات آرایشی فوق‌العاده مدرن، سونا، حمام ترکی، مرکز سلامتی، اتاق آب درمانی و بخش کسب آرامش لذت ببرید. در کشتی کروز Magnifica، همراه با مجموعه‌ی بزرگ استخرهای روباز، یک سولاریوم و یک استخر سربسته با منظره آسمان وجود دارد. شما می‌توانید در هر هوایی از شنا کردن در استخرهای Magnifica لذت ببرید. زمین تنیس، گلف مینیاتوری، بولینگ، بیلیارد، یک باشگاه بدنسازی پیشرفته و یک زمین دو و میدانی از دیگر امکانات کشتی کروز Magnifica هستند.

با امکانات فوق‌العاده جذابی که در کشتی کروز Magnifica وجود دارد مطمئن باشید از هر لحظه خود بر روی کشتی لذت خواهید برد. سینمای 4 بعدی، سینمای 1200 نفری و نمایش‌های زنده کاری می‌کنند که نخواهید از کشتی کروز Magnifica حتی برای لحظه‌ای خارج شوید.

سوار شدن بر کشتی کروز Magnifica یک تجربه باشکوه و مجلل برای شما به ارمغان خواهد آورد.

همچنین میتوانید در لیست کشتی کروز اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

مشخصات کشتی MSC Magnifica Cruise

ظرفیت مسافران
3223 مسافر
تعداد کابین
1259 کابین (شامل 16 کابین برای افراد معلول)
تعداد طبقات
16 طبقه (13 طبقه برای مسافران)
تعداد خدمه
حدود 1038 نفر
وزن ناخالص
95128 تن
سرعت (حداکثر / میانگین)
حداکثر سرعت 22.9 گره دریایی / میانگین سرعت 18 گره دریایی

ویدئو معرفی کشتی و نمای 360 درجه از داخل MSC Magnifica Cruise

کابین های کشتی MSC Magnifica Cruise

کابین Inside

کشتی کروز مگنیفیکا، 249 کابین Interior با مساحتی در حدود 13 تا 20 متر مربع دارد (اتاق‌هایی با سایز بزرگتر برای میهمانان با محدودیت حرکتی می‌باشد و اندازه و طرح مبلمان ممکن است متفاوت باشد). کابین‌های Interior دارای تخت دو نفره (قابل تبدیل به دو تخت تک نفره در صورت درخواست) بوده و مجهز به تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی با دوش، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق هستند. این کابین‌ها همراه با خدمات بلا (Bella Experience) و خدمات فانتاستیکا (Fantastica Experience) ارائه می‌گردند.

اطلاعات تکمیلی کابین Inside

کابین Ocean View

87 کابین از کابین‌های بیرونی کشتی کروز مگنیفیکا، از نوع کابین‌های Ocean View (بیرونی یا Outside) هستند. این کابین‌ها بین 13 تا 22 متر مربع مساحت دارند. این کابین‌ها تخت دو نفره دارند که به درخواست شما می‌توانند به دو تخت یک نفره تبدیل شوند (به غیر از کابین‌هایی که برای افراد با ناتوانی جسمی در نظر گرفته شده‌اند). تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی با دوش، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابین‌ها هستند.

اطلاعات تکمیلی کابین Ocean View

کابین Ocean View with Partial View

92 کابین از کابین‌های بیرونی کشتی کروز مگنیفیکا، از نوع کابین‌های Ocean View با منظره مسدود شده هستند. این کابین‌ها بین 16 تا 17 متر مربع مساحت دارند. این کابین‌ها تخت دو نفره دارند که به درخواست شما می‌توانند به دو تخت یک نفره تبدیل شوند (به غیر از کابین‌هایی که برای افراد با ناتوانی جسمی در نظر گرفته شده‌اند). تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی با دوش، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابین‌ها هستند.

اطلاعات تکمیلی کابین Ocean View with Partial View

کابین Balcony

779 کابین بالکونی در کشتی کروز مگنیفیکا وجود دارد و مساحتی بین 17 تا 39 متر مربع دارند. تخت‌های دو نفره این کابین‌ها می‌توانند به درخواست شما به دو تخت یک نفره تغییر کنند (به غیر از کابین‌هایی که برای افراد با ناتوانی جسمی در نظر گرفته شده‌اند). تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی با دوش، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابین‌ها هستند.

اطلاعات تکمیلی کابین Balcony

کابین Suite/Balcony Aurea

کشتی کروز مگنیفیکا 52 کابین سوئیت با اندازه تقریبی 31 متر مربع دارد. این کابین‌ها بالکون اختصاصی دارند و تخت‌های دو نفره آن‌ها می‌توانند به درخواست شما به دو تخت یک نفره تغییر کنند. تهویه مطبوع، کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی با وان، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابین‌ها هستند. کشتی کروز مگنیفیکا برای خانواده‌های 5 نفره نیز سوئیت‌هایی بزرگ با مساحت 27 متر مربع دارد.

اطلاعات تکمیلی کابین Suite/Balcony Aurea

تورهای کشتی MSC Magnifica Cruise

نحوه نمایش:شبکهلیست

تور کشتی کروز یکی از پرطرفدارترین روش‌های سفر برای کسانی است که به دنبال سفری لوکس و هوشمندانه هستند. در سفر با کشتی کروز شما فرصت پیدا می‌کنید به راحتی و بدون دغدغه از جابه‌جایی‌های مکرر با هواپیما و یا قطار از چندین شهر و کشور دیدن کنید. به خاطر خدمات رفاهی کشتی کروز و نحوه سفر کشتی کروز، تور کشتی کروز از تورهای معمولی نیز بسیار مقرون به صرفه‌تر است. در این تور کشتی کروز شما در مدت 11 روز از کشورهای  آلمان، فنلاند، روسیه، استونی ، دانمارک و ایتالیا بازدید خواهید کرد. سفر به شهر برلین آلمان، شهر هلسینکی فنلاند، شهر سن‌پترزبورگ روسیه، شهر تالین ...

تور کشتی کروز اروپا پاییز 98 با کشتی کروز  MSC Magnifica .سفر به ناشناخته‌های دریای مدیترانه در مدیترانه شرقی در بهترین فصل سفرهای دریایی. بازدید از کشورهای ایتالیا، جزایر زیبای یونان و سواحل کشور مونته نگرو در یک تور لوکس اروپا با حداقل هزینه . شما در یک سفر دریایی بیشترین استفاده از زمان را خواهید داشت و هیچگونه پرتی زمان را نخواهید داشت و چه بسا از زمان هدر رفته در سفرهای معمولی همچون شب هنگام و زمان استراحت ما ، وقتهای تلف شده در جابجایی بین شهرها، چک این و چک اوت از هتلها، زمانهای اتلافی در ایستگاههای قطار و یا فرودگاهها در سفرهای دریایی ا ...

تلفن: 75284-021