با توجه به ادامه بحران پاندمی ویروس کرونا Covid-19 و عدم امکان سفر توریستی به بیشتر کشورهای دنیا، شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان تا اطلاع ثانوی بصورت دور کاری فعال می‌باشد. درصورت داشتن هر گونه پرسش و یا پیگیری قرارداد خود فقط از طریق ارسال پیغام بصورت دایرکت در اینستاگرام رسمی شرکت booralan@ با ذکر شماره قرارداد و شرح کامل درخواست اقدام و پیگیری بفرمایید، بدیهی است مراجعه حضوری فقط در موارد بسیار ضروری و با هماهنگی از یک هفته قبل از همین طریق امکان پذیر خواهد بود.

تور سنگاپور

شاید اولین چیزی که در مواجهه با سنگاپور به چشم بیاید، تضادهای واضح و دائمی آن است: معبدهای دود گرفته در سایه آسمان‌خراش‌ها، اقامتگاه‌های فوق‌العاده لوکس پشت به پشت جنگل‌ها، بازارهای دست‌دوم فروشی در کنار مال‌های چند طبقه‌ی شیک و مجلل و یک روز جشن کریسمس و روز دیگر رژه هندوها و جشن سال نوی چینی. در هیچ جایی روی زمین نمی‌توانید ببینید مردم، آن گونه که در سنگاپور شاهدش خواهید بود، با یکدیگر تعامل کنند. از گردشگران و مسافران فصلی گرفته تا شهروندان، تک تک افرادی که روی این جزیره راه می‌روند و نفس می‌کشند، معجونی پویا و دنیایی رویایی از فرهنگ‌ها، آرا و پیشینه‌هایی ساخته‌اند که نه نژادمحور است نه بیگانه و عجیب و غریب. دنیای آن‌ها آسیای مدرن و شاید هم دنیای آینده را در کنار یادگارهای گذشته نشان می‌دهد. دنیای آن‌ها جوانی است که موسیقی الکترونیک گوش می‌دهد و تلفن هوشمند به دست دارد و همزمان پیرمردی است که بلد است داستان‌های افسون‌کننده برای بچه‌ها تعریف کند. می‌توانید دنیا را بگردید بدون این که سنگاپور را ترک کنید: یک لحظه در بازار روز و مال‌های محله چینی‌ها خود را در هنگ کنگ می‌بینید و لحظه‌ای دیگر در محله‌ی هند کوچک به خیابان‌های بمبئی می‌روید. در تور سنگاپور کلیشه‌های معمول سفرهایتان را لحظه‌ای کنار بگذارید و آن وقت پیش رویتان مقصدی پیچیده‌تر، غافل‌گیرکننده‌تر و وابسته‌کننده‌تر از هر آن چیزی که تصورش را می‌کنید نمایان می‌شود. اگر می‌خواهید برای اولین بار به سنگاپور بروید خود را آماده کنید تا متحیر، هیجان‌زده و البته شیفته و عاشق این کشور شوید.

تورهای سنگاپور

برای مشاهده جزئیات تور های سنگاپور روی هر یک کلیک کنید.
تور سنگاپور شناسه تور: 141 تور سنگاپور تور سنگاپور 4 روز شروع قیمت: $ 279 + مبلغ ریالی هر روز (پاییز و زمستان 1400) تور مالزی + سنگاپور شناسه تور: 118 تور مالزی + سنگاپور تور کوالا 4شب + تور سنگاپور 3شب شروع قیمت: $ 249 + مبلغ ریالی هر روز ( پاییز،زمستان 1400 و نوروز 1401) تور ترکیبی بالی سنگاپور 8روز شناسه تور: 112 تور ترکیبی بالی سنگاپور 8روز تور بالی 4شب + تور سنگاپور 3شب شروع قیمت: $ 599 + مبلغ ریالی چهارشنبه هر هفته (پاییز و زمستان 1400) تور پوکت + سنگاپور + بالی 15روز شناسه تور: 136 تور پوکت + سنگاپور + بالی 15روز تور پوکت 5شب+ سنگاپور 3شب+بالی 6شب شروع قیمت: $ 980 + مبلغ ریالی هر چهارشنبه (پاییز و زمستان 1400) تور بالی + کوالالامپور + سنگاپور 14روز شناسه تور: 113 تور بالی + کوالالامپور + سنگاپور 14روز تور بالی 6شب+ کوالا 4شب+ سنگاپور3شب شروع قیمت: $ 780 + مبلغ ریالی هر روز (تابستان، پاییز و زمستان 1400) تور ترکیبی شرق آسیا 15روز شناسه تور: 183 تور ترکیبی شرق آسیا 15روز تایلند، ویتنام، فیلیپین، سنگاپور، مالزی و.... شروع قیمت: $ 990 + مبلغ ریالی هر هفته (پاییز و زمستان 1400) تور ترکیبی شرق آسیا 20روز شناسه تور: 180 تور ترکیبی شرق آسیا 20روز تایلند، ویتنام، فیلیپین، مالزی و.... شروع قیمت: $ 1,490 + مبلغ ریالی هر هفته ( زمستان 1400 و نوروز 1401) تور ترکیبی شرق آسیا * 21 روز * شناسه تور: 131 تور ترکیبی شرق آسیا * 21 روز * تور بانکوک، پوکت، کوالا، سنگاپور، بالی شروع قیمت: $ 1,290 + مبلغ ریالی هر جمعه (زمستان 1400 و نوروز 1401)

بهترین زمان برای رفتن به تور سنگاپور

سنگاپور کشوری منحصر به فرد است. برخلاف خیلی از مقصدهای گردشگری در آسیا، فصل مشخصی را نمی‌توان برای رفتن به تور سنگاپور انتخاب کرد؛ می‌توان گفت که تمام سال برای سفر به این کشور مناسب است. از آنجا که سنگاپور در 137 کیلومتری شمال خط استوا قرار دارد، آب و هوایش در طول سال وضعیت ثابتی دارد: رطوبت هوا بالا است و دمای هوا بین 26 تا 30 درجه سانتیگراد متغیر است.

سنگاپور دو موسم بارندگی را تجربه می‌کند. بادهایی که از جنوب غرب می‌وزند، در بازه زمانی بین ماه می تا سپتامبر و بادهایی که از شمال شرق می‌وزند، بین ماه‌های نوامبر تا مارس باعث بارش باران در این بخش از آسیا می‌شوند. بادهای شمال شرقی، همراه خود رطوبت بسیاری را از دریای چین جنوبی به سنگاپور می‌آورند. در زمینه بارش باران، ماه‌های خشک و مرطوب تفاوت آنچنانی با هم ندارند؛ در تمام سال بارش ناگهانی باران دور از انتظار نیست، با این وجود دسامبر و ژانویه بارانی‌ترین ماه‌های سال هستند.

رطوبت متوسط در سنگاپور حدود 84 درصد است. حتی در بعد از ظهرهای خشک هم نمی‌توانید انتظار رطوبت کمتر از 60 درصد را داشته باشید. آماده شدن برای آب و هوای سنگاپور کار راحتی است، کرم ضد آفتاب و چتر همراه داشته باشید و آن وقت سفر به این کشور در هر زمانی خاطره‌ای فراموش‌نشدنی برایتان به یادگار می‌گذارد.

هر زمانی از سال در تور سنگاپور بودید، بهترین رویه برای گردش این است که صبح زود از خواب بیدار شوید تا با شلوغی جمعیت و گرمای میانه‌ی روز مواجه نشوید. صبح‌ها می‌توانید از جاذبه‌های محیط‌های بیرونی مانند باغ وحش سنگاپور یا پارک پرنده‌های Jurong دیدن کنید و ظهرها زمانی که گرما به اوج خود می‌رسد، به یکی از مال‌ها و مجتمع‌های خرید دارای تهویه مطبوع بروید. ساعت 5 و 6 بعد از ظهر، دما به میزان قابل قبولی پایین می‌آید و دوباره می‌توانید به بیرون برگشته و از دیگر جاذبه‌های شهر دیدن کنید.

بهترین زمان برای خرید در تور سنگاپور

با این که سنگاپور را بهشت خرید کردن در تمام طول سال می‌دانند، اما اگر برنامه‌ی ویژه‌ای برای خرید در مدت سفرتان دارید، بهترین زمان برای رفتن به این کشور دوره جشنواره فروش بزرگ (Great Singapore Sale) است. در دوره‌ای شش هفته‌ای، از اوایل ژوئن تا نیمه‌های آگوست، می‌توانید از تخفیف‌های ویژه تا 70 درصد و ساعت‌های کاری بیشتر فروشگاه‌ها در سراسر جزیره لذت ببرید. اگر نتوانستید در این زمان‌ها به تور سنگاپور بروید، گزینه‌ی عالی بعدی برایتان فروش‌های ویژه دوره قبل از کریسمس و سال جدید هستند. اگر قصد دارید در محله چینی‌ها خرید کنید، بهترین زمان برایتان ژانویه و فوریه، یک ماه قبل از سال جدید چینی است. در این زمان این محله با چراغ‌های چشمک‌زن و تزئینات زیبا آراسته می‌شود و خیابان‌ها پر می‌شوند از دکه‌هایی که همه نوع کالا از ظروف سفالی، لباس و وسایل خانه تا انواع و اقسام غذاهای لذیذ را می‌فروشند.

بهترین زمان برای سوار شدن بر چرخ و فلک سنگاپور

پاسخ سنگاپور به چشم لندن، ساخت یکی از بزرگترین چرخ و فلک‌های دنیا بوده است. این چرخ و فلک حدود 170 متر ارتفاع دارد و منظره‌ای 360 درجه از منطقه اطراف Marina Bay را به گردشگران تور سنگاپور ارائه می‌دهد. از آن بالا می‌توان پیست فرمول یک را به خوبی دید. بهتر است در ابتدای سفرتان این چرخ و فلک را سوار شوید تا دیدی کلی نسبت به نقشه شهر سنگاپور به دست آورید. بهترین زمان برای سواری این چرخ و فلک منحصر به فرد غروب‌ها است، زمانی که کل آسمانخراش‌های ردیف شده در مرکز شهر با نورهای رنگارنگ روشن می‌شوند.

بررسی ماه به ماه آب و هوای سنگاپور

ژانویه به طور معمول یکی از پر باران‌ترین و پر بادترین ماه‌های سال برای سنگاپور است، مگر این که موسم بارندگی شمال شرق زودتر از موعد از این منطقه برود؛ در این حالت ژانویه ماه خشکی خواهد بود. در حالت کلی خود را برای کلی باران و دماهای بالا آماده کنید؛ یک چتر کوچک داشته باشید تا بتوانید آن را همه جا با خود ببرید. در این ماه دمای هوا به طور متوسط 30 درجه است و 18 روز بارانی با بارش متوسط 238 میلیمتر را می‌توان انتظار داشت. لباس‌های گشاد و راحت که سریع خشک می‌شوند، برای تور سنگاپور در این ماه نیاز خواهید داشت. از آنجا که سنگاپور نزدیک خط استوا است، طول روز در کل سال تغییر چندانی نمی‌کند و طلوع آفتاب حدود ساعت 7 صبح و غروب آفتاب حدود 7 بعد از ظهر است.

در فوریه دمای متوسط در سنگاپور تا حدود 31 درجه بالا می‌رود. با نزدیک شدن به پایان موسم بارندگی، بارش باران به مقدار 165 میلیمتر در 13 روز از ماه کاهش می‌یابد. این ماه، کمترین میزان بارش، کمترین میزان رطوبت و بیشترین آفتاب را دارد. شب‌ها هوا کمی خنک‌تر شده و دما تا 24 درجه سانتیگراد پایین می‌آید. مارس و آوریل نیز ماه‌های آفتابی و گرم سنگاپور هستند. موسم بارندگی به طور کامل رفته و باد کمتر می‌وزد، با این حال گاهی توفان‌های تندری اتفاق می‌افتد. برای این سه ماه لباس‌های نازک و گشاد با خود ببرید و از کرم ضد آفتاب زیادی استفاده کنید. کلاه لبه بلند شما را خنک نگه می‌دارد و در مقابل آفتاب نیز از شما محافظت می‌کند. به این خاطر که دما در مکان‌هایی که از سیستم‌های تهویه مطبوع استفاده می‌کنند می‌تواند خیلی سرد شود (مانند مجتمع‌های تجاری، هتل‌ها و اتوبوس‌ها)، بد نیست یک ژاکت سبک هم همراه داشته باشید.

ماه می تفاوت قابل ملاحظه‌ای در دما یا میزان بارش‌ها، با ماه‌های مارس و آوریل ندارد. سنگاپور در ماه می، معمولا با مشکل غبار و دود دست و پنجه نرم می‌کند، غباری که ممکن است در طول تابستان باقی بماند. این غبارها و دودها از آتش زدن جنگل‌ها برای ایجاد زمین‌های کشاورزی در منطقه سوماترای اندونزی ناشی می‌شوند. گاهی اوقات تغییرات در جهت باد باعث می‌شود غبار به سرعت محو شود. آن دسته از مسافران تور سنگاپور که آسم یا مشکلات تنفسی دارند و همچنین سالمندان و بچه‌های کوچک باید از ماسک‌های محافظ استفاده کنند. اگر مشکل جدی قلبی و ریوی دارید می‌توانید قبل از تور سنگاپور، از طریق وب سایت آژانس ملی محیط زیست سنگاپور به آدرس www.haze.gov.sg، از میزان خطرناک بودن غبارها اطلاع حاصل کنید. مانند ماه‌های قبل برای ماه می نیز، کرم ضد آفتاب، کلاه لبه‌دار، لباس‌های سبک و یک چتر کوچک و جمع و جور همراه داشته باشید، ظهرها را در مکان‌های سربسته سپری کنید و صبح‌ها و غروب‌ها از فعالیت‌های بیرونی لذت ببرید.

ژوئن شروع موسم بارندگی جنوب غرب است؛ این زمانی است که شما در تور سنگاپور بارش‌های ناگهانی و توفان‌های تندری فراوانی را تجربه خواهید کرد، البته این توفان‌ها معمولا کمتر از نیم ساعت طول نمی‌کشند. غبارها و دودها ممکن است تا این ماه هم در شهر باقی مانده باشند، بنابراین ماسک همراه داشته باشید. جولای و آگوست ماه‌های گرم و خشک سنگاپور هستند. بارش‌های ناگهانی هم در این ماه‌ها معمول است. داشتن یک چتر کوچک می‌تواند شما را از خیس شدن نجات دهد.

سپتامبر پایان موسم بارندگی جنوب غربی است. هوا گرم و شرجی است و باران تا حدودی کمتر می‌بارد. باد صبح‌ها اغلب شدید و دمای هوا همچنان تا 31 درجه بالا است. گرمای مداوم و رطوبت بالا مخصوصا در مناطق دور از ساحل، می‌تواند تحمل روزهای آفتابی را سخت کند. در این زمان رستوران‌ها، کافه‌ها و مجتمع‌های تجاری با تهویه‌های مطبوع خود سرپناه‌هایی عالی هستند. گاه آن قدر خنک می‌شوند که شاید مجبور شوید یک ژاکت سبک بپوشید.

در ماه اکتبر نسیم خنک دریا تا حدی گرمای بعد از ظهرها را کم می‌کند. بیشترین دمای دماسنج‌ها همچنان 31 درجه را نشان می‌دهد. توفان‌ها هر از چند گاهی در بعد از ظهرها اتفاق می‌افتند و با خود بارش‌های سنگین و ناگهانی می‌آورند. بارش‌ها اغلب خیلی کوتاه هستند، اما یک برنامه جایگزین داشته باشید تا اگر باران طولانی بود بتوانید از روز خود حداکثر بهره را ببرید. به یاد داشته باشید چتر شما را خشک نگه می‌دارد و اجازه می‌دهد مانند وقت‌های دیگر از گشت خود در تور سنگاپور لذت کافی را ببرید.  نوامبر نیز به اکتبر خیلی شبیه است. این دو ماه، دوره قبل از موسم بارندگی شمال شرق را تشکیل می‌دهند.

دسامبر شروع رسمی موسم بارندگی شمال شرق است. دسامبر خنک‌ترین ماه سنگاپور است، با این که با متوسط دمای 29 درجه، تنها چند درجه از گرم‌ترین ماه سال خنک‌تر است. دسامبر بیشترین بارش، بیشترین رطوبت و کمترین میزان آفتاب را دارد. چتر، لباس خنک و یک ژاکت نازک برای محیط‌های سربسته مانند مال‌ها، تاکسی‌ها و سینماها توصیه می‌شود.

جشن ها، فستیوال ها و تعطیلات سنگاپور

خیلی اوقات و برای بسیاری از افراد، بهترین زمان برای رفتن به تور سنگاپور با همزمانی با جشن‌ها و مراسم‌های این کشور مشخص می‌شود. این که بخواهید از شلوغی این فستیوال‌های بزرگ و پرهیجان دوری کنید یا این که به جمعیت ملحق شوید و در شادی و تفریح آن‌ها شریک شوید، جواب سوال بهترین زمان را برایتان مشخص می‌کند. سنگاپور معجونی شگفت‌انگیز از گروه‌های مختلف قومی و مذهبی (مسلمانان، بودایی‌ها، هندوها و مسیحی‌ها) است و کارگران خارجی بسیاری را در خود جای داده است، در نتیجه فستیوال‌ها و رویدادهای متنوع و رنگارنگی را به خود می‌بیند.

روز سال جدید، جشن ملی در سنگاپور است. این روز، روز تعطیلی برای دانش‌آموزان و بسیاری از افراد شاغل است. بسیاری از مردم، این روز را همراه با خانواده جشن می‌گیرند و از غذاهای خوشمزه و چای بعدازظهری لذت می‌برند. با این که بسیاری از مغازه‌ها و رستوران‌ها مانند معمول باز هستند و پر شده‌اند از گردشگران تور سنگاپور که تعطیلات خود را سپری می‌کنند، اما بعضی از مکان‌ها ممکن است بسته بوده یا ساعت کاری خود را محدود کرده باشند.

روز ملی سنگاپور، هر سال در نهم آگوست جشن گرفته می‌شود. جشن این روز به مناسبت سالروز استقلال سنگاپور از مالزی در سال 1965 برگزار می‌شود. آتش‌بازی و نمایش‌های رقص‌های سنتی، تنها گوشه‌ای از شادی‌ها و جذابیت‌های این روز هستند. رژه روز ملی معمولا در مرکز شهر و در Padang یا استادیوم ملی برگزار می‌شود.

سال نوی چینی بر اساس تقویم قمری مشخص می‌شود و در نتیجه تاریخ برگزاریش هر سال با سال قبل کمی تفاوت دارد. این فستیوال 15 روزه، یک از محبوب‌ترین جشن‌ها در تمام دنیا است. مراسم‌ها، نمایش‌ها و رژه‌های مختلفی در شهر برگزار می‌شود و محله چینی‌های سنگاپور با فانوس‌ها و چراغ‌های رنگارنگ تزئین می‌شود. بازارها جنب و جوش خاصی پیدا می‌کنند و هر گوشه‌ای می‌توان رقص شیر را دید.

در زمان فستیوال فانوس که آن را با نام فستیوال نیمه پاییز هم می‌شناسند، کسانی که به محله‌ی چینی‌ها می‌روند می‌توانند با دیدن نمایش‌های مهیج رقص شیر و خوردن خوراکی خوشمزه‌ی این جشن مانند کیک ماه لحظاتی به یاد ماندنی را در تور سنگاپور داشته باشند. پاگودا و پل‌های باغ چینی Jurong، با وسایل تزئینی و فانوس‌هایی به شکل حیوانات آذین می‌شوند. برجسته‌ترین قسمت این جشن، رژه فانوس بچه‌ها است؛ در این رژه صدها کودک با فانوس‌های رنگارنگشان در خیابان‌های محله چینی‌ها حرکت می‌کنند. فستیوال نیمه‌ی پاییز در روز پانزدهم ماه هشتم تقویم قمری جشن گرفته می‌شود، زمانی که ماه کامل است.

روز کریسمس تعطیلی عمومی در سنگاپور است و یک رژه عید در جاده Orchard برگزار می‌شود. در زمان کریسمس کل شهر تعطیل نمی‌شود، چرا که بسیاری از سنگاپوری‌ها کریسمس را جشن نمی‌گیرند. شب سال نو در سنگاپور، باشکوه و با عظمت جشن گرفته می‌شود. برنامه مخصوص شمارش معکوس با اجراهای افراد مشهور محلی در تلویزیون پخش می‌شود و چندین جشن بزرگ عمومی در مکان‌های مختلفی در سطح شهر برگزار می‌شوند. یک آتش‌بازی بزرگ در Marina Bay و در مقابل افق شهر، آسمان را روشن می‌کند. کافه‌ها و رستوران‌ها در سرتاسر شهر جشن‌های خود را برگزار می‌کنند و بسیاری از مسافران تور سنگاپور را در این شادی جمعی به سمت خود می‌کشانند. خیابان خرید Orchard، در دسامبر و برای پیشواز کریسمس، به یک سرزمین عجایب گرمسیری تبدیل می‌شود؛ کل خیابان با درخت‌ها، عصاهای آبنباتی، اسباب‌بازی‌ها و چراغ‌های زیبا تزئین می‌شود.

خرید در سنگاپور

اگر خرید کردن را دوست دارید، برای یک بار در طول زندگیتان هم که شده، باید به تور سنگاپور بروید. با داشتن صدها مرکز خرید و مال، سنگاپور یکی از پر جنب‌وجوش‌ترین و جذاب‌ترین قطب‌های خرید در آسیا است. سنگاپور بهشت خرید برای میلیون‌ها گردشگری است که نه فقط برای دیدن جاذبه‌های این کشور دیدنی، بلکه برای خرید بهترین و جذاب‌ترین لباس‌ها، پوشیدنی‌ها و دیگر کالاها به این سفر می‌آیند.

سنگاپور با داشتن تعداد زیادی فروشگاه‌های برندهای معروف بین‌المللی، طرفداران آن‌ها را راضی و خوشنود به خانه بر می‌گرداند، اما در همین حال آن دسته از مشتریانی را که به قیمت‌ها حساسیت بیشتری دارند و دوست دارند همیشه با تخفیف‌های خوب خرید کنند را هم فراموش نمی‌کند. در سنگاپور کالای تخفیفی و مقرون به صرفه، مترادف با از مد افتاده و بی‌کیفیت نیست. خریداران در این کشور می‌توانند هر آن چیزی را که علاقه دارند بخرند را بر اساس نیازشان، سلیقه‌شان و البته جیب‌شان به راحتی پیدا کنند.

قبل از هر چیزی به سراغ بهترین زمان برای خرید در سنگاپور برویم. هر کسی که خون یک خریدار در رگ‌هایش جریان دارد و غریضه‌ای عالی در گرفتن تخفیف‌های خوب دارد، منتظر فروش بزرگ سنگاپور (Great Singapore Sale) می‌ماند. با تخفیف‌هایی که تا 70 درصد هم پیش می‌روند و ساعت‌های کاری بیشتر فروشگاه‌های اوتلت و مجتمع‌های خرید، این فروش بزرگ سالانه، مسافران را از سراسر دنیا به تور سنگاپور می‌کشاند.

با وجود مال‌ها و مجتمع‌هایی که در دو طرف این بلوار زیبا به خط شده‌اند، جاده باغ (Orchard Road) بهشت خریداران است. از یک راهنمای گردشگری سنگاپور در مورد تاریخ خرید در این خیابان بپرسید و او به شما Tang Plaza را نشان می‌دهد که در سال 1934 تاسیس شده است. مرکز خرید Knightsbridge در هتل 5 ستاره Grand Park Orchard، یک مجتمع چهار طبقه‌ی پر از فروشگاه است و از برندهای مشهور جهانی مانند Abercrombie & Fitch تا فروشگاه فوق‌العاده بزرگ برند Topshop و بوتیک‌های فروش کفش‌ها، ساعت‌ها و لباس‌های عالی را در خود جای داده است.

مرکز تجاری ION Orchard یکی دیگر از مجتمع‌هایی است که در تور سنگاپور فرصت بازدید از آن را نباید به هیچ عنوان از دست بدهید. این مال 66 هزار متر مربعی و 8 طبقه، نمای بیرونی جذاب و آینده‌نگرانه‌ای دارد؛ واضح است که این فضا برای این که معروف‌ترین برندهای دنیا، مهم‌ترین و اصلی‌ترین فروشگاه‌هایشان را در آن باز کنند کافی است. برخی از این برندها مانند پرادا و Sephora، بزرگترین فروشگاه‌های خود در آسیا را در این مجتمع تاسیس کرده‌اند. این مال تنها برای طرفداران برندهای لوکس ساخته نشده؛ در این مجتمع می‌توانید تعداد زیادی فروشگاه‌های برندهای خیابانی و محلی و همچنین گزینه‌های فراوانی برای خوردن یک وعده غذای عالی را پیدا کنید.

اگر عاشق خرید هستید احتمالا با یک چالش واقعی در تور سنگاپور مواجه خواهید شد، چرا که لیست مال‌های جاده Orchard تمامی ندارد. مال 313@Somerset و مجتمع خرید Orchard Central با طراحی خاص و جذابش، خریداران و بازدیدکنندگان بسیاری را به سمت خود جذب می‌کنند. فروشگاه‌های چند بخشی ژاپنی مانند Takashimaya و Isetan نیز محلی عالی برای پیدا کردن برندهای معروف و با کیفیت هستند.

در سنگاپور در همه جا می‌توانید مال‌ها و مجتمع‌های خرید را پیدا کنید. منطقه Marina Bay، به سرعت به نمادی مهم برای شهر تبدیل شد و سنگاپور را به همه دنیا معرفی کرد؛ این منطقه نیز مکانی عالی برای خرید در سنگاپور است. مرکز خرید Raffles City نه تنها برندهای معروف دنیا را در خود جای داده، بلکه برندها و فروشگاه‌های معمولی‌تر و گاه عجیب و غریب را هم میزبانی می‌کند. مال بزرگ و باشکوه Suntec City برای فواره ثروتش معروف است؛ این فواره بزرگترین فواره روی زمین بوده و در کتاب رکوردهای گینس نیز ثبت شده است. مجتمع‌های تجاری زیادی در گوشه گوشه شهر و حتی مناطق حومه‌ای‌تر وجود دارند و به راحتی از طریق وسایل حمل و نقل عمومی در دسترس هستند. در این مال‌ها می‌توانید کالاهایی مقرون به صرفه و ارزان را در میان دنیایی بی‌نهایت و رنگارنگ از مغازه‌هایی با نام‌های شناخته شده گرفته تا خرده‌فروشی‌هایی که کالاهای منحصر به فرد و مختص خودشان را می‌فروشند پیدا کنید. بزرگترین مجتمع تجاری سنگاپور یعنی VivoCity در HarbourFront نیز محلی عالی برای توقف قبل از رفتن به جزیره تفریحی Sentosa است.

جدا از مال‌ها و برندهای معروف، خرید محصولات سنتی و صنایع دستی نیز در سنگاپور طرفداران بسیاری دارد. ملیت‌های مختلفی که سنگاپور را خانه خود کرده‌اند، دنیایی جدید پیش روی دوستداران خرید قرار داده‌اند. سر زدن به خیابان Bugis، خیابان عرب‌ها، محله چینی‌ها و محله پر جنب و جوش هند کوچک، برای آن‌هایی که می‌خواهند در تور سنگاپور تجربه خرید خود را کامل کنند از واجبات سفر خواهد بود. در این بازارها می‌توانید تا توان دارید چانه بزنید و چمدان‌های خود را با صنایع دستی، پارچه‌ها و لباس‌هایی که تنها در این منطقه از دنیا پیدا می‌شوند پر کنید. مرکز Mustafa یک اشاره ویژه می‌خواهد؛ در این فروشگاه چند بخشی 24 ساعته، می‌توانید انواع و اقسام کالاها، از محصولات الکترونیکی، جواهرات و لباس تا خوراکی‌های خوشمزه را با قیمت‌هایی فوق‌العاده ارزان و مقرون به صرفه بخرید. سر زدن به بازار دست‌دوم فروش‌های سنگاپور هم می‌تواند تجربه مفرحی برایتان باشد. خدا می‌داند چه گنج دست دومی را می‌توانید در این بازارها کشف کنید.

به "تور سنگاپور" امتیاز دهید

64 کاربر به "تور سنگاپور" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.9 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور سنگاپور"

7 دیدگاه

یاشیل شمس 18 آذر 1398

سلام و وقت بخیر، ممنون از سایت بسیار خوبتون، لطف می کنید اگه چند مرکز خرید رو برای فروش عمده ی سازهای موسیقی بهم معرفی کنید، که از نظر قیمت مناسب باشد

پاسخ به یاشیل شمس

محسن 26 شهریور 1398

سلام
من 26 اکتبر در یک کنگره در سنگاپور سخنرانی دارم لطف راهنمایی بفرمایید چه تاریخی را برای تور انتخاب کنم بهتر است تا در آن تاریخ در انجا باشم.

پاسخ به محسن

رضا باقرزاده31 شهریور 1398

سلام
مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

پاسخ به رضا باقرزاده

کامرانی 30 مرداد 1398

با سلام. هزینه ی تور سنگاپور برای 3 نفر بزرگسال + 1 بچه ی هشت ماهه برای 10 سپتامبر تا 17 سپتامبر چقدر میشه؟ متشکرم

پاسخ به کامرانی

رضا باقرزاده30 مرداد 1398

با سلام، جناب کامرانی شما در قسمت تورهای سنگاپور (بالای همین صفحه) تورهای متنوع سنگاپور از جمله تور سنگاپور تک و تورهای ترکیبی سنگاپور را می‌توانید مشاهده بفرمایید، کافیست بر روی محصول موردنظر کلیک کنید تا جدول نرخی هتلهای مختلف را مشاهده فرمایید، قیمت تور شامل مبلغ ریالی + مبلغ ارزی می‌باشد که مبلغ ریالی شامل پرواز، بیمه و ... و نرخ ارزی شامل هزینه هتل، ویزا و سایر خدمات در مقصد می‌باشد که شما میتوانید تمام مبلغ را بر مبنای نرخ حواله روز بصورت ریالی پرداخت کنید.

پاسخ به رضا باقرزاده

منیژه کامران 21 اردیبهشت 1398

با سلام
برای اواخر مرداد و یا اوایل شهریور شرایط تور را لطفا بفرمایید
متشکرم

پاسخ به منیژه کامران

کارشناس آوای بورالان24 اردیبهشت 1398

سلام خانم کامران مشاورین ما با شما تماس میگیرند

پاسخ به کارشناس آوای بورالان
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021