MSC Orchestra Cruise

MSC Orchestra Cruise

کشتی کروز ارکسترا (MSC Orchestra)، با شکوه و جلالش شما را به تجربه یکی از بهترین سفرهای زندگیتان دعوت می‌کند. اگر هدفتان از سفر با کشتی کروز استراحت و کسب آرامش است، جای درستی آماده‌اید. عرشه وسیع کشتی ارکسترا، مکانی عالی برای آفتاب گرفتن است. اسپای زندگی‌بخش کشتی را فراموش نکنید، جایی که به وسیله حمام‌های ترکی، سوناها و ماساژهای سحرانگیز بالیایی، روح و بدنتان هر دو نوازش پیدا می‌کنند.

برای آن‌هایی که روح پر هیاهویشان، بدنشان را هم به تکاپو وا می‌دارد، یک مرکز ورزشی با یک باشگاه بدنسازی مجهز، 5 استخر شگفت‌انگیز و حتی مسیر دو و میدانی وجود دارد؛ جایی که می‌توانید در نسیم دل‌انگیز دریا در یک صبح نورانی یک نرمش جانانه داشته باشید.

با این همه فعالیت گرسنه خواهید شد. کشتی کروز ارکسترا شما را به یک ضیافت هیجان‌انگیز دعوت می‌کند؛ از رستوران چینی شانگهای با دیم‌سام‌های اصیلش گرفته تا رستوران چهار فصل ایتالیایی، دنیایی از غذاهای خوشمزه از نقاط مختلف جهان آماده بردن شما به دنیایی از مزه‌ها هستند. La Piazzetta جایی است که می‌توانید در آن بهترین پیتزاها را در خارج از ناپل پیدا کنید.

کشتی کروز ارکسترا کوچکترها را فراموش نکرده است. امکانات تفریحی کشتی کاری می‌کنند، ماجراجویی‌های جوان‌ترها در سفر با کشتی کروز، بهترین شروع برای ماجراجویی‌های بی‌نظیری باشد که در زندگی انتظارشان را می‌کشند. خردسالان عاشق اتاق بازی ماجراجویی جنگل خواهند شد. نوجوان‌ها نیز باشگاه مخصوص خود را دارند.

میتوانید در صفحه کشتی کروز، اطلاعات کاملی از این تورها به دست آورید.

مشخصات کشتی MSC Orchestra Cruise

ظرفیت مسافران
3223 نفر
تعداد کابین
1275 کابین (شامل 17 کابین برای افراد معلول)
تعداد طبقات
16 طبقه (13 طبقه برای مسافران)
تعداد خدمه
حدود 1054 نفر
وزن ناخالص
92409 تن
طول / پهنا / ارتفاع
294 متر / 32 متر / 60 متر
سرعت (حداکثر / میانگین)
22.9 گره دریایی / 18 گره دریایی
سال راه‌اندازی یا بازسازی
2007 (سال ساخت)

ویدئو معرفی کشتی و نمای 360 درجه از داخل MSC Orchestra Cruise

کابین های کشتی MSC Orchestra Cruise

کابین Inside

کابین داخلی (بدون پنجره) یک تخت دو نفره دارد که می‌تواند به درخواست مسافران به دو تخت یک نفره تبدیل شود. کابین‌های مختص افراد با محدودیت‌های حرکتی تنها تخت‌های تک نفره دارند. سرویس بهداشتی با دوش، کمد لباس، تلفن، تلویزیون تعاملی، امکان دسترسی به اینترنت بی‌سیم (با پرداخت هزینه)، مینی‌بار و گاوصندوق امکانات کابین داخلی هستند. مساحت این کابین بین 14 تا 21 متر مربع است.

اطلاعات تکمیلی کابین Inside

کابین Ocean View

کابین پنجره‌دار یک تخت دو نفره (قابل تبدیل به دو تخت یک نفره) دارد. اتاق‌های مخصوص مهمانان ناتوان یا دارای محدودیت‌های حرکتی تنها تخت‌های تک نفره دارند. سرویس بهداشتی با دوش، کمد لباس، تلویزیون تعاملی، تلفن، اینترنت بی‌سیم (شامل هزینه)، مینی‌بار و گاوصندوق امکانات این کابین هستند. مساحت کابین پنجره‌دار بین 16 تا 19 متر مربع است.

اطلاعات تکمیلی کابین Ocean View

کابین Ocean View with Partial View

امکانات کابین پنجره‌دار با منظره مسدود شده، شامل سرویس بهداشتی با دوش، کمد لباس، تلویزیون تعاملی، تلفن، اینترنت بی‌سیم (شامل هزینه)، مینی‌بار و گاوصندوق هستند. تخت‌های دو نفره در این کابین‌ها به درخواست مسافران می‌توانند به دو تخت یک نفره تبدیل شوند. کابین‌های مختص مهمانان دارای محدودیت‌های حرکتی تنها تخت‌های یک نفره دارند. مساحت این کابین‌ها 16 متر مربع است.

اطلاعات تکمیلی کابین Ocean View with Partial View

کابین Balcony

کابین بالکونی یک تخت دو نفره، سرویس بهداشتی با دوش، کمد لباس، تلویزیون تعاملی، تلفن، اینترنت بی‌سیم (شامل هزینه)، مینی‌بار و گاوصندوق دارد. تخت‌ها در این نوع کابین به درخواست مسافران می‌توانند به دو تخت یک نفره تبدیل شوند. این کابین‌ها بین 15 تا 29 متر مربع مساحت دارند.

اطلاعات تکمیلی کابین Balcony

کابین Staterooms for Families

کابین‌های مخصوص خانواده در کشتی ارکسترا از دو کابین بالکن‌دار متصل به هم تشکیل شده‌اند. کابین خانواده گنجایش حداکثر 5 نفر را دارد. خدمات این نوع کابین تنها از نوع فانتاستیکا است.

اطلاعات تکمیلی کابین Staterooms for Families

کابین Suite

کابین سوئیت کشتی کروز ارکسترا، با حدود 30 متر مربع مساحت، بزرگترین نوع کابین در این کشتی است. این کابین یک بالکن 4 متر مربعی هم دارد. امکانات کابین سوئیت شامل تخت دو نفره (قابل تبدیل به دو تخت یک نفره) سرویس بهداشتی با وان، کمد لباس، تلویزیون تعاملی، تلفن، اینترنت بی‌سیم (استفاده از اینترنت شامل هزینه است)، مینی‌بار و گاوصندوق می‌شوند.

اطلاعات تکمیلی کابین Suite

تورهای کشتی MSC Orchestra Cruise

نحوه نمایش:شبکهلیست

در این تور، کشی کروز MSC Orchestra شما را در نوروز 97 شگفت‌زده خواهد کرد. در این تور کشتی کروز شما به کشورهای ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، پرتغال و مراکش سفر خواهید نمود. یکی از بهترین جاذبه‌های این تور سفر به جزایر زیبا و رویایی قناری است. ...

در سفر با کشتی کروز MSC Orchestra شما فرصت پیدا می‌کنید به راحتی و بدون دغدغه از جابه‌جایی‌های مکرر با هواپیما و یا قطار از چندین شهر و کشور دیدن نمایید. به خاطر خدمات رفاهی کشتی کروز و نحوه سفر کشتی کروز، تور کشتی کروز از تورهای معمولی نیز بسیار مقرون به صرفه‌تر است. در این تور کشتی کروز شما در مدت 13 روز از کشورهای آلمان و نروژ بازدید خواهید نمود. ...

کشتی کروز MSC Orchestra خدمات رفاهی دارد که در کمتر اقامتگاهی می‌توانید تجربه نمایید. در این سفر شما با یکی از کشتی‌های کروز لوکس MSC به نام MSC Orchestra همراه خواهید بود. در این تور کشتی کروز شما به کشورهای ایتالیا، فرانسه، اسپانیا سفر خواهید نمود. در این سفر شما به شهرهای زیبای رم و جنوا ایتالیا، شهرهای کن و آژاکسیو فرانسه و شهر بارسلون و جزیره زیبای پالمادی‌مایورکا اسپانیا بازدید خواهید کرد. ...

یکی از بهترین و ارزان‌ترین راه‌حل‌ها برای سفر به چندین کشور و شهر سوار شدن بر کشتی کروز است. در این سفر شما با یکی از کشتی‌های کروز لوکس MSC به نام MSC Orchestra همراه خواهید بود. در این تور کشتی کروز شما به کشورهای ایتالیا، فرانسه، اسپانیا و مالتا سفر خواهید نمود. به هر کشوری که  در مسیر تور کشتی کروز برسید از جاذبه‌های آن شهر شگفت‌زده خواهید شد. ...

در این تور کشی کروز MSC Orchestra شما را شگفت‌زده خواهد کرد. در این سفر شما با یکی از کشتی‌های کروز لوکس MSC به نام MSC Orchestra همراه خواهید بود. در این کشتی کروز شما به کشورهای ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، پرتغال و مراکش سفر خواهید نمود. یکی از بهترین جاذبه‌های این تور سفر به جزایر زیبا و رویایی قناری است. ...

در این سفر برای ثبت خاطراتی عالی، تفریح و ماجراجویی کشتی کروز MSC Orchestra همراه شما خواهد بود. در این تور کشتی کروز در تعطیلات نوروز 97 به کشورهای ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، مالتا و یونان سفر خواهید نمود. در مسیر این تور شهرهای رم و جنوا از یتالیا، مارسی از فرانسه، بارسلون از اسپانیا، والتا از مالتا و کورفو، کاتاکلون، هراکلیون و آتن از یونان شما را شگفت‌زده خواهند کرد. ...

تلفن: 75284-021