MSC Divina Cruise

MSC Divina Cruise

برنده جایزه بهترین کشتی کروز دنیا در سال 2016 از طرف Travvy Awards

کشتی مجلل MSC Divina، تمام ظرافت و درخشش دوران طلایی خطوط کروز را به روشی کاملا جدید ارائه می‌دهد. شما بر روی کشتی از امکانات رفاهی مدرن، سالن‌های ورزشی گوناگون و امکانات تفریحی و سرگرمی در سطح جهانی بهره‌مند خواهید شد، حتی کلوپ‌های کودکان و نوجوانان نیز پیش‌بینی شده تا اطمینان حاصل کنید که همه از سفر خود لذت می‌برند. 

در کشتی کروز Divina با سبکی خاص و لوکس به جزئیات توجه شده است، جلوه‌هایی همچون یک میدان سنگی واقعی، تئاتر پانتئون که همچون تئاترهای Broadway می‌باشد و پلکانی از کریستال Swarovski و استخری که گویی تا دریا گسترده شده است، کشتی Divina را مسحور کننده کرده‌اند.

طعم خوش دست‌پخت سرآشپزهای معروف بین‌المللی را در وعده‌های مختلف بچشید و خدمات منحصر به فرد طبقه اعیان را در سرویس Msc Yacht Club امتحان کنید. با انتخاب رویال سوئیت ویژه‌ای که در طبقه 16 با همکاری سوفیا لورن طراحی شده است، از محیطی بسیار لوکس که با آثار هنری، عکس‌هایی زیبا از بیادماندنی‌ترین نقش‌های ایشان و یک ماکت از میز آرایش این بازیگر بزرگ تزئین شده است، لذت ببرید.

در اسپای فریبنده MSC Aurea گنجینه‌ای از ماساژهای حرفه‌ای و درمان‌های سلامتی در انتظار شماست؛ به همراه حمام آفتاب مخصوص بزرگسالان (بالای 18 سال) با فضای خاص، چشم انداز فوق العاده، خدمات اسپا اختصاصی و منو بار با میوه‌های ویژه.

کشتی کروز دیوینا، با تنوع بسیار زیادش، هر روز شما را به کشف جدیدی از سفر دعوت می‌کند. همراه با کشتی Divina، زندگی به سبک مدیترانه‌ای را تجربه خواهید کرد و با لذت بردن از هر لحظه، به زیباترین مناطق روی زمین سفر می‌کنید.

همچنین می‌توانید در لیست کشتی کروز اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

مشخصات کشتی MSC Divina Cruise

ظرفیت مسافران
4345 نفر
تعداد کابین
1751 کابین (شامل 45 کابین برای افراد معلول)
تعداد طبقات
18 طبقه (14 طبقه برای مسافران)
تعداد خدمه
1388 نفر
وزن ناخالص
139072 تن
طول / پهنا / ارتفاع
333,3 متر / 37,92 متر / 67,69 متر
سرعت (حداکثر / میانگین)
23.75 گره دریایی / 18 گره دریایی
سال راه‌اندازی یا بازسازی
می 2012

ویدئو معرفی کشتی و نمای 360 درجه از داخل MSC Divina Cruise

کابین های کشتی MSC Divina Cruise

کابین Inside

کشتی دیوینا 405 کابین Inside با مساحتی در حدود 13 تا 24 متر مربع دارد. اتاق‌هایی با سایز بزرگتر برای میهمانان با محدودیت حرکتی می‌باشد و اندازه و طرح مبلمان ممکن است متفاوت باشد. این کابینها دارای تخت دو نفره (قابل تبدیل، در صورت درخواست به دو تخت تک نفره) بوده و مجهز به تهویه مطبوع، حمام، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال، گاو صندوق هستند. این کابین‌ها همراه با خدمات بلا (Bella Experience) و خدمات فانتاستیکا (Fantastica Experience) ارائه می‌گردند.

اطلاعات تکمیلی کابین Inside

کابین Ocean View

کشتی کروز دوینا دارای 115 کابین Ocean View با مساحتی در حدود 12 تا 29 متر مربع است. اتاق‌هایی با سایز بزرگتر برای میهمانان با محدودیت حرکتی می‌باشد و اندازه و طرح مبلمان ممکن است متفاوت باشد. این کابینها دارای تخت دو نفره (قابل تبدیل، در صورت درخواست به دو تخت تک نفره) بوده و مجهز به تهویه مطبوع، حمام، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق هستند. این کابین‌ها همراه با خدمات بلا (Bella Experience) و خدمات فانتاستیکا (Fantastica Experience) ارائه می‌گردند.

اطلاعات تکمیلی کابین Ocean View

کابین Balcony

این کشتی کروز از 1044 کابین بالکونی برخوردار است که مساحتی در حدود 17 تا 42 متر مربع دارند. اتاق‌هایی با سایز بزرگتر برای میهمانان معلول یا با محدودیت حرکتی می‌باشد و اندازه و طرح مبلمان ممکن است متفاوت باشد. این کابین‌ها دارای تخت دو نفرِه (قابل تبدیل، در صورت درخواست به دو تخت تک نفره) بوده و دارای کمد لباس بزرگ، تهویه مطبوع، حمام با دوش یا وان، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق هستند. کابین‌های بالکونی به همراه با خدمات بلا (Bella Experience) و خدمات فانتاستیکا (Fantastica Experience) ارائه می‌گردند.

اطلاعات تکمیلی کابین Balcony

کابین Balcony Aurea

تعدادی از 1044 کابین بالکونی کشتی کروز دیوینا، با خدمات آئورا ارائه می‌شوند. این کابین‌ها مساحتی در حدود 17 تا 42 متر مربع دارند. اتاق‌هایی با سایز بزرگتر برای میهمانان معلول یا با محدودیت حرکتی می‌باشد و اندازه و طرح مبلمان ممکن است متفاوت باشد. این کابین‌ها دارای تخت دو نفرِه (قابل تبدیل، در صورت درخواست به دو تخت تک نفره) بوده و دارای کمد لباس بزرگ، تهویه مطبوع، حمام با دوش یا وان، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق هستند.

اطلاعات تکمیلی کابین Balcony Aurea

کابین Suite/Balcony Aurea

تعدادی از 1044 کابین بالکونی کشتی کروز دیوینا، با خدمات آئورا ارائه می‌شوند. این کابین‌ها مساحتی در حدود 17 تا 42 متر مربع دارند. اتاق‌هایی با سایز بزرگتر برای میهمانان معلول یا با محدودیت حرکتی می‌باشد و اندازه و طرح مبلمان ممکن است متفاوت باشد. این کابین‌ها دارای تخت دو نفرِه (قابل تبدیل، در صورت درخواست به دو تخت تک نفره) بوده و دارای کمد لباس بزرگ، تهویه مطبوع، حمام با دوش یا وان، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق هستند.

اطلاعات تکمیلی کابین Suite/Balcony Aurea

کابین Yacht Club Deluxe Suite

کشتی کروز دوینا از 64 سوئیت Deluxe Suite با خدمات اختصاصی Yacht Club برخوردار است که مساحتی در حدود 26 تا 39 متر مربع با بالکون اختصاصی دارند. این سوئیت‌ها دارای تخت دو نفره بوده که در صورت درخواست به دو تخت تک نفره تبدیل می‌شوند و در سوئیت‌ها کمد لباس بزرگ، تهویه مطبوع، حمام با وان، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاوصندوق قرار داده شده است.

اطلاعات تکمیلی کابین Yacht Club Deluxe Suite

کابین Yacht Club Executive & Family Suite

کشتی کروز Divina از 3 سوئیت لوکس مخصوص خانواده با عنوان Executive & Family Suite بهره‌مند است که خدمات انحصاری Yacht Club را دارا هستند. مساحت این سوئیت‌ها در حدود 45 تا 53 متر مربع بوده و پنجره پانورامیک رو به اقیانوس دارند. تخت دو نفره (قابل تبدیل به دو تخت تک نفره در صورت درخواست) به همراه کمد لباس بزرگ، تهویه مطبوع، حمام با وان، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابینها هستند.

اطلاعات تکمیلی کابین Yacht Club Executive & Family Suite

کابین Yacht Club Royal Suite

کشتی کروز Divina از 2 سوئیت رویال با خدمات رویایی Yacht Club برخوردار است که مساحتی در حدود 52 متر مربع داشته و شامل بالکونی اختصاصی به مساحت تقریبی 16 متر مربع هستند. این سوئیت دارای تخت دو نفره (قابل تبدیل، در صورت درخواست به دو تخت تک نفره) است. در این سوئیت امکاناتی همچون کمد لباس بزرگ، تهویه مطبوع، حمام با وان، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق پیش بینی شده است.

اطلاعات تکمیلی کابین Yacht Club Royal Suite

تورهای کشتی MSC Divina Cruise

نحوه نمایش:شبکهلیست

در این تور کشتی کروز تجربه سفر با یکی از بزرگترین کشتی کروزهای اروپا، MSC Divina را خواهید داشت. در این تور 8 روزه به کشورهای ایتالیا، اسپانیا و فرانسه سفر خواهید کرد. در طول سفر با کشتی کروز فرصت این را دارید که علاوه بر بازدید از مجموعه‌ای از بهترین شهرهای دنیا در مشهورترین کشورهای اروپا، از امکانات متنوع و بی‌نظیر خود کشتی کروز نیز استفاده نمایید. در سفر با کشتی کروز شما نگرانی از بابت جابه‌جایی بارهای خود ندارید چون یک هتل 5 ستاره بر روی آب منتظر شما خواهد بود. ...

تلفن: 75284-021