MSC Opera Cruise

MSC Opera Cruise

یک کشتی دیگر در سفری به نوآوری

حتی قبل از آن که کشتی کروز MSC Opera روی دریا شروع به حرکت کند، قدم گذاشتن بر روی عرشه آن نیز مانند رفتن به سفری پر از اکتشاف و غافلگیری خواهد بود. با تعداد زیادی از ویژگی‌های جدید و امکانات جدید، این کشتی کروز از هر زمانی بهتر تجهیز شده است تا بتواند هر نیاز و درخواستی را برآورده کند.

در این کشتی کروز اتاق‌های دارای بالکن اضافه شده تا شما بتوانید از نمایی پاناروما در طول سفر خود لذت ببرید. محوطه رستوران و بوفه کشتی اپرا بزرگ‌تر شده تا بتواند غذاها و خوردنی‌های متنوع‌تر و بهتری را ارائه دهد.

در کشتی اپرا، محوطه‌های بازی برای بچه‌ها برای هر سنی ساخته شده است و شامل Spray Park جذاب با کلی تجهیزات آبی مفرح است.

MSC Aurea Spa نیز بزرگ‌تر شده تا فضای بیشتری برای ماساژ گرفتن وجود داشته باشد.

تمام این‌ها تنها گوشه‌ای از چیزهایی است که کشتی کروز اپرا به مهمانانش ارائه می‌دهد. دنیایی از تجربه‌های جدید بر روی کشتی وجود دارد، روز به روز و لحظه به لحظه.

همچنین می‌توانید در صفحه کشتی کروز اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

مشخصات کشتی MSC Opera Cruise

ظرفیت مسافران
2150 مسافر
تعداد کابین
1071 کابین (شامل 5 کابین برای افراد معلول)
تعداد طبقات
13 طبقه (9 طبقه برای مسافران)
تعداد خدمه
حدود 728
وزن ناخالص
65591 تن
طول / پهنا / ارتفاع
275 متر / 32 متر / 54 متر
سرعت (حداکثر / میانگین)
حداکثر سرعت 21.1 گره دریایی / میانگین سرعت 18 گره دریایی

کابین های کشتی MSC Opera Cruise

کابین Inside

کشتی کروز اپرا، 440 کابین Interior با مساحتی در حدود 13 تا 20 متر مربع دارد (اتاق‌هایی با سایز بزرگتر برای میهمانان با محدودیت حرکتی می‌باشد و اندازه و طرح مبلمان ممکن است متفاوت باشد). کابین‌های Interior دارای تخت دو نفره (قابل تبدیل به دو تخت تک نفره در صورت درخواست) بوده و مجهز به تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی با دوش، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق هستند. این کابین‌ها همراه با خدمات بلا (Bella Experience) و خدمات فانتاستیکا (Fantastica Experience) ارائه می‌گردند.

اطلاعات تکمیلی کابین Inside

کابین Ocean View

339 کابین از کابین‌های بیرونی کشتی کروز اپرا، از نوع کابین‌های Ocean View هستند. این کابین‌ها بین 13 تا 22 متر مربع مساحت دارند. این کابین‌ها تخت دو نفره دارند که به درخواست شما می‌توانند به دو تخت یک نفره تبدیل شوند. تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی با دوش، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابین‌ها هستند.

اطلاعات تکمیلی کابین Ocean View

کابین Ocean View with Partial View

64 کابین از کابین‌های بیرونی کشتی کروز اپرا، از نوع کابین‌های Ocean View با منظره مسدود شده هستند. این کابین‌ها بین 13 تا 22 متر مربع مساحت دارند. این کابین‌ها تخت دو نفره دارند که به درخواست شما می‌توانند به دو تخت یک نفره تبدیل شوند. بعضی از این کابین‌ها، آماده پذیرایی از خانواده‌های 4 نفره هستند. تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی با دوش، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابین‌ها هستند.

اطلاعات تکمیلی کابین Ocean View with Partial View

کابین Balcony

204 کابین بالکونی در کشتی کروز اپرا وجود دارد و مساحتی بین 15 تا 16 متر مربع دارند. این کابین‌ها بالکون اختصاصی دارند و تخت‌های دو نفره آن‌ها می‌توانند به درخواست شما به دو تخت یک نفره تغییر کنند. تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی با دوش، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابین‌ها هستند.

اطلاعات تکمیلی کابین Balcony

کابین Suite/Balcony Aurea

کشتی کروز اپرا 28 کابین سوئیت با اندازه تقریبی 27 متر مربع دارد. این کابین‌ها بالکون اختصاصی دارند و تخت‌های دو نفره آن‌ها می‌توانند به درخواست شما به دو تخت یک نفره تغییر کنند. تهویه مطبوع، کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی با وان، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابین‌ها هستند.

اطلاعات تکمیلی کابین Suite/Balcony Aurea

تورهای کشتی MSC Opera Cruise

نحوه نمایش:شبکهلیست

اگر هنوز برای رفتن به تور مسافرتی تابستان خود ایده‌ای ندارید، باید بگوییم که بهترین گزینه را برایتان فراهم کرده‌ایم. تور کشتی کروز سواحل جادویی مدیترانه پیشنهاد ویژه ما برای گذراندن بهار و تابستان، در فضایی معتدل و مفرح است. با یکی از زیباترین کشتی‌های شرکت MSC همراه شوید و از جزایر شگفت انگیز مالتا، ماهون و کالیاری دیدن کنید. این تور 7 شب و 8 روزه شما را در یکی از ایده‌آل‌ترین و لوکس‌ترین روش های سفر یعنی تور کشتی کروز، به کشورهای ایتالیا، مالتا، اسپانیا و فرانسه خواهد برد. این تور کشتی کروز اروپا با این ترکیب خاص از شهرها، گزینه‌ای قابل تامل ...

با تور کشتی کروز اروپا به عجایب و ناشناخته های مدیترانه شرقی سفر کنید. شرق ایتالیا شامل شهرهای زیبای ونیز و باری، شهر کوتور کشور مونت‌نگرو و جزایر رویایی میکنوس و سانتورینی کشور یونان با کشتی‌ کروز MSC Opera .یک تجربه منحصربه فرد برای بازدید از زیباترین، شگفت‌انگیزترین‌، مهیج‌ترین و شادترین شهرهای اروپا در قلب مدیترانه شرقی، رویای سفر به ایتالیا و جزایر یونان را برای شما جاودان خواهد کرد. خدمات رفاهی در این کشتی کروز را در کمتر اقامتگاهی می‌توانید تجربه کنید. برنامه‌ریزی دقیق و زمان‌بندی‌های مناسب در حرکت و میزان توقف در بنادر و شهرهای ساحلی در ...

تلفن: 75284-021