MSC Lirica Cruise

MSC Lirica Cruise

کشتی کروز لیریکا (MSC Lirica) یک تجربه خاص و منحصربه‌فرد از تور کشتی کروز را به شما ارائه می‌دهد؛ تجربه‌ای که بر مجلل بودن محل اقامت‌تان، راحتی و مهمان‌نوازی تمرکز دارد. همراه با کشتی لیریکا شما بهترین سنت‌های سبک زندگی مدیترانه‌ای را بر روی دریا تجربه خواهید کرد. به لطف وجود فضاهای بسیار باز و بزرگ، محوطه‌های شیک و مجلل در داخل و منظره‌های خارق‌العاده از اقیانوس که از پنجره‌های بزرگ شیشه‌ای از کف تا سقف سالن‌های اصلی کشتی قابل مشاهده هستند، در اینجا شما حال و هوایی آرامش‌بخش را حس خواهید کرد. البته مقدار زیادی فضاهای خصوصی و دنج هم در این کشتی پیدا خواهید کرد، مانند کافه بورلی هیلز و کافه سنتی انگلیسی لرد نلسون؛ مکان‌هایی عالی برای نوشیدن یک نوشیدنی بعد از یک روز پر از تفریح در کشتی.

در کشتی کروز لیریکا کابین‌های جادار با بالکن اضافه شده‌اند تا مسافران تور کشتی کروز بتوانند از مناظری خارق‌العاده و بی‌نظیر در مدت سفرشان بهره ببرند. محوطه‌های رستوران و بوفه بزرگ‌تر شده‌اند تا امکان ارائه گستره متنوع‌تری از غذاها به مهمانان فراهم آورده شود.

یک محوطه جالب توجه 320 متر مربعی تماما به موسیقی و جشن اختصاص داده شده است. با کمک همکاران صاحب‌نامی مانند چیکو، لگو و نامکو محیطی فوق‌العاده جذاب برای بازی بچه‌ها در تمام سنین به وجود آمده است؛ یکی از آنها پارک آبی است که با انواع وسایل آبی هیجان‌انگیز پر شده است. برای ارائه هر چه بیشتر فرصت‌های عالی برای استراحت، اسپای آئورا با فضاهای بیشتر برای ماساژ بهینه‌سازی شده است.

مشخصات کشتی MSC Lirica Cruise

ظرفیت مسافران
1984 نفر
تعداد کابین
992 کابین
تعداد طبقات
13 طبقه (9 طبقه برای مهمانان)
تعداد خدمه
حدود 721 نفر
وزن ناخالص
65591 تن
طول / پهنا / ارتفاع
275 متر / 32 متر / 54 متر
سرعت (حداکثر / میانگین)
27.1 گره دریایی / 18 گره دریایی

کابین های کشتی MSC Lirica Cruise

کابین Inside

کابین داخلی و بدون پنجره در کشتی کروز لیریکا، یک تخت دو نفره قابل تبدیل به دو تخت یک نفره (در صورت درخواست مهمانان) دارد. سرویس بهداشتی با دوش، کمد لباس، تلویزیون تلفن اینترنت بی‌سیم شامل هزینه مینی‌بار و گاوصندوق دیگر امکانات کابین هستند. این کابین بین 12 تا 22 متر مربع مساحت دارد.

اطلاعات تکمیلی کابین Inside

کابین Ocean View

کابین پنجره‌دار یا اوشن ویو، یک تخت دو نفره قابل تبدیل به دو تخت یک نفره دارد. سرویس بهداشتی با دوش، کمد لباس، تلویزیون، اینترنت بی‌سیم (شامل هزینه)، تلفن، مینی‌بار و گاوصندوق از امکانات دیگر کابین هستند. کابین Ocean View در کشتی لیریکا از 12 تا 20 متر مربع مساحت دارد.

اطلاعات تکمیلی کابین Ocean View

کابین Ocean View with Partial View

کابین پنجره‌دار با منظره محدودشده، کابینی است با حدود 13 متر مربع مساحت. امکانات این کابین شامل تخت دو نفره (قابل تبدیل به دو تخت یک نفره)، سرویس بهداشتی با دوش، کمد لباس، تلویزیون، تلفن، اینترنت بی‌سیم (با پرداخت هزینه) مینی‌بار و گاوصندوق هستند. نمای بیرون پنجره در این کابین‌ها با قایق‌های نجات یا دیگر متعلقات کشتی مسدود شده‌اند.

اطلاعات تکمیلی کابین Ocean View with Partial View

کابین Balcony

کابین بالکن‌دار، یک تخت دو نفره (قابل تبدیل به دو تخت یک نفره)، سرویس بهداشتی با دوش، کمد لباس، تلویزیون، تلفن، مینی‌بار و گاوصندوق دارد. اینترنت بی‌سیم هم با پرداخت هزینه قابل دسترس است. این کابین حدود 16 متر مربعی مساحت دارد، شامل یک بالکن به مساحت 3 متر مربع.

اطلاعات تکمیلی کابین Balcony

کابین Suite

کابین سوئیت در کشتی کروز لیریکا، یک تخت دو نفره دارد که به درخواست مهمانان می‌تواند به دو تخت یک نفره تغییر شکل داده شود. سرویس بهداشتی با وان، کمد لباس، تلویزیون، تلفن، اینترنت بی‌سیم (شامل هزینه)، مینی‌بار و گاوصندوق از دیگر امکانات این سوئیت هستند. کابین سوئیت در کشتی لیریکا حدود 27 متر مربع (شامل یک بالکن 4 متری) مساحت دارد.

اطلاعات تکمیلی کابین Suite

تورهای کشتی MSC Lirica Cruise

نحوه نمایش:شبکهلیست

سفر با کشتی کروز به اروپا یکی از مجلل‌ترین و راحت‌ترین روش‌ها برای دیدن کشورهای این قاره زیبا است. فرصت دیدن چندین کشور در اروپا، در یک سفر کمتر پیش می‌آید. در این تور اروپا شما با کشتی کروز از کشورهای ایتالیا، یونان و کرواسی دیدن خواهید کرد. در این تور اروپا شما خستگی سفر را متوجه نخواهید شد، چرا که یک بار در کشتی کروز چمدان خود را باز کرده و تمام شهرهای مسیر کشتی کروز را گشته و در کمال آرامش از سفر خود لذت می‌برید؛ بدون این که تمام مدت خسته از نقل مکان از یک هتل به هتل دیگر باشید. ...

تور کشتی کروز سواحل گرم خلیج فارس(امارات و عمان) و سواحل هندوستان زمستان 98 (اسفند ماه 98) سفر با رویایی‌ترین و لوکس‌ترین شرکت کشتی های کروز جهان، MSC Cruise را برای خودتان خاطره‌انگیز کنید و سواحل زیبای خلیج فارس را با یکی از لوکس‌ترین روش‌های سفر یعنی کشتی کروز تجربه کنید. در این تور کشتی کروز شما به شهرهای دبی، ابوظبی، بندر فجیره امارات و مسقط در کشور عمان سپس به شهرهای ساحلی مانگالور نو، گوا و بمبئی در هندوستان خواهید رفت و از آفتاب و گرمای این شهرها در اواخر زمستان لذت بی‌مانندی را تجربه خواهید کرد. در این تور کشتی کروز ویژه، شما با کشتی م ...

تور نوروز 99 سواحل جنوبی خلیج فارس به کشورهای عمان و امارات با کشتی کروز MSC Lirica سفر کنید. در این تور کشتی کروز این فرصت را نیز خواهید داشت تا از امکاناتی همچون استخر، اسپا، مسیر ویژه دوندگی، سالن اسکواش، سالن بدنسازی بسیار مدرن، موسیقی زنده در بارها و رستوران‌های فوق‌العاده بهره مند شوید. با آوای بورالان نمایندگی رسمی شرکت  MSC Cruise ایتالیا در ایران، آسوده خاطر سفر کنید. ...

تلفن: 75284-021