MSC Bellissima Cruise

MSC Bellissima Cruise

کشتی کروز بلیسیما (MSC Bellissima) مجموعه‌ای شگفت‌آور از ویژگی‌هایی جدید را دارد که ساخته شده‌اند تا با امکانات کشتی خواهرش یعنی کشتی کروز مراویلیا رقابت کنند. فن‌آوری نوآورانه "ام‌اس‌سی برای من" (MSC for Me) یک تجربه جدید و بهبودیافته را به مسافران تور کشتی کروز ارائه می‌دهد. این فن‌آوری مهمانان را با همدیگر و با خدمه و خود کشتی ارتباط می‌دهد. مهمانان کشتی کروز بلیسیما همچنین می‌توانند اولین دستیار کروز دیجیتال در دنیا را تجربه کنند؛ Zoe یک هوش مصنوعی با قابلیت مکالمه است که در تمام کابین‌ها جای دارد. غیر از این‌ها مهمانان کشتی کروز بلیسیما می‌توانند از میان 12 رستوران بین‌المللی و 20 کافه، غذاها و نوشیدنی‌های مورد علاقه‌شان را نوش جان کنند. برای سرگرمی، مهمانان می‌توانند از دیدن 2 نمایش جدید سیرک آفتاب (Cirque du Soleil) که به طور اختصاصی برای این کشتی طراحی شده‌اند لذت ببرند. یک پارک آبی با امکانات جالب توجه برای تمام سنین هم در این کشتی وجود دارد.

تفرجگاه 100 متری در مرکز کشتی کروز بلیسیما با بوتیک‌ها، رستوران‌ها و محل‌هایی بی‌نظیر برای خرید، غذا خوردن و استراحت کردن و همچنین آشنا شدن با دیگران پر شده است. غروب‌ها این محل با موسیقی زنده، جشن‌ها و نمایش‌های سرگرم‌کننده زنده می‌شود. کل سقف این تفرجگاه با یک صفحه نمایش ال‌ای‌دی بسیار بزرگ پوشیده شده است؛ صفحه نمایشی که در ساعات مختلف شبانه روز تغییر می‌کند. این آسمان دیجیتالی با نمایش تصاویر خیره‌کننده، رویدادها، غروب آفتاب، طلوع آفتاب و آسمان پر ستاره شب‌ها، حال و هوایی خاص به این محیط می‌دهد.

با وجود حدود 10 متر مربع فضای عمومی به ازای هر نفر، محوطه استخر اصلی کشتی بلیسیما یکی از وسیع‌ترین‌ها در میان دیگر کشتی‌های کروز در تمام دنیا است. نورپردازی زیبا، یک صفحه نمایش غول‌پیکر و طراحی جالب توجه، استخر اصلی کشتی (Atmosphere) را به مکانی جذاب حتی بعد از غروب خورشید تبدیل می‌کنند.

استخر Horizon فضایی روباز و عالی را در طول روز برای علاقه‌مندان به آفتاب گرفتن فراهم می‌کند. شب هنگام این محوطه به نقطه‌ای فوق‌العاده جذاب برای سرگرمی و وقت گذراندن تغییر شکل پیدا می‌کند.

باشگاه اختصاصی کشتی کروز ام‌اس‌سی (MSC YACHT CLUB) یک بهشت واقعا اختصاصی برای داشتن یک تجربه منحصربه‌فردتر از تور کشتی کروز است. با اقامت در کابین‌های یات کلاب شما می‌توانید از مزایای اختصاصی که برای اعضای این باشگاه در نظر گرفته شده‌اند بهره ببرید. مهمانان در این بخش به گستره شگفت‌آوری از امکانات رفاهی و سرگرمی دسترسی خواهند داشت.

باشگاه ورزشی کشتی کروز بلیسیما به جدیدترین و مدروزترین دستگاه‌های حرفه‌ای ورزشی مجهز شده است. در باشگاه این کشتی برنامه‌های بدنسازی و ورزشی مختلفی به علاقه‌مندان ارائه می‌شود.

مشخصات کشتی MSC Bellissima Cruise

ظرفیت مسافران
5686 نفر
تعداد کابین
2217 کابین
وزن ناخالص
171 تن
طول / پهنا / ارتفاع
315 متر طول
سال راه‌اندازی یا بازسازی
2019

کابین های کشتی MSC Bellissima Cruise

کابین Duplex Suite

سوئیت دوبلکس یک کابین دو طبقه است. طبقه پایین اتاق غذاخوری/نشیمن است؛ در این بخش یک مبل بزرگ وجود دارد که می‌تواند به یک تخت دو نفره تبدیل شود. در طبقه دوم یک تخت بزرگ وجود دارد. دو کمد لباس بزرگ با رختکن، دو سرویس بهداشتی (یکی با وان، دیگری با دوش)، تهویه مطبوع، تلویزیون تعاملی، مینی‌بار، 2 تلفن و گاوصندوق از دیگر امکانات این کابین هستند. کابین دوبلکس حدود 52 متر مربع مساحت دارد، به اضافه یک بالکن بزرگ با جکوزی. ظرفیت این کابین 4 نفر است.

اطلاعات تکمیلی کابین Duplex Suite

کابین Inside

کابین داخلی یا همان بی‌پنجره، یک تخت بزرگ (قابل تبدیل به دو تخت یک نفره)، کمد لباس بزرگ و جادار، سرویس بهداشتی با دوش، تهویه مطبوع، تلویزیون هوشمند، مینی‌بار، تلفن و گاوصندوق دارند. مساحت این کابین‌ها 16 متر بوده و ظرفیت دو نفر را دارند. مانند تمام دیگر کابین در اینجا هم مشاور مجازی ZOE در دسترس است.

اطلاعات تکمیلی کابین Inside

کابین Ocean View

کابین اوشن ویو (کابین دارای پنجره غیر قابل باز شدن)، یک تخت بزرگ (قابل تبدیل به دو تخت تک نفره)، کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی با دوش یا وان و محوطه نشیمن دارد. تهویه مطبوع، تلویزیون تعاملی، مینی‌بار، تلفن و گاوصندوق در این کابین هم در دسترس هستند. کابین اوشن ویو با داشتن 4 نفر ظرفیت بین 13 تا 18 متر مربع مساحت دارد.

اطلاعات تکمیلی کابین Ocean View

کابین Balcony

کابین بالکن‌دار، یک تخت بزرگ (قابل تبدیل به دو تخت یک نفره)، کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی با دوش یا وان و محوطه نشیمن دارد. تهویه مطبوع، تلویزیون تعاملی، مینی‌بار، گاوصندوق و تلفن دیگر امکانات کابین هستند. این کابین‌ها در حدود 18 متر مربع مساحت و 4 نفر ظرفیت دارند.

اطلاعات تکمیلی کابین Balcony

کابین Yacht Club Deluxe Suite

در سوئیت دلوکس یات کلاب یک تخت بزرگ (قابل تبدیل به دو تخت یک نفره)، کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی با دوش بزرگ، محوطه نشیمن، بالکن اختصاصی، تهویه مطبوع، تلویزیون تعاملی، یخچال، دستگاه اسپرسوساز، تلفن و گاوصندوق در دسترس هستند. این کابین حدود 28 متر مربع مساحت و 4 نفر ظرفیت دارد.

اطلاعات تکمیلی کابین Yacht Club Deluxe Suite

کابین Yacht Club Royal Suite

کابین رویال سوئیت از باشگاه اختصاصی یات کلاب در کشتی کروز بلیسیما، یک تخت بزرگ (قابل تبدیل به دو تخت یک نفره)، کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی با دوش و وان، اتاق نشیمن جداگانه و یک بالکن اختصاصی با جکوزی دارد. تهویه مطبوع، یخچال، تلویزیون تعاملی، دستگاه اسپرسوساز، تلفن و گاوصندوق از دیگر امکانات این کابین هستند. این کابین‌ها در حدود 65 متر مربع مساحت دارند. بالکن این کابین 40 متر مربع مساحت داشته و غیر از وان آبفشان، یک میز غذاخوری هم دارد. در کابین رویال سوئیت یات کلاب حداکثر 4 نفر می‌توانند اقامت داشته باشند.

اطلاعات تکمیلی کابین Yacht Club Royal Suite

کابین Staterooms for Families

کابین‌های مخصوص خانواده در کشتی بلیسیما، با داشتن ظرفیت حداکثر 10 نفر گزینه‌هایی عالی برای اقامت راحت خانواده‌های پر جمعیت هستند. این کابین‌ها از 2 کابین متصل به هم تشکیل شده‌اند؛ هر کدام از کابین‌ها سرویس بهداشتی خودشان را دارند. در کشتی کروز بلیسیما کابین خانواده به صورت کابین بالکن‌دار و پنجره‌دار در مساحت‌های مختلف در دسترس است.

اطلاعات تکمیلی کابین Staterooms for Families

کابین Suite with angled balcony

سوئیت با بالکن زاویه‌دار، یک تخت بزرگ (قابل تبدیل به دو تخت یک نفره)، کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی با دوش و یک فضای نشیمن جداگانه دارد. تهویه مطبوع، تلویزیون هوشمند، مینی‌بار، تلفن و گاوصندوق از دیگر امکانات کابین هستند. این سوئیت‌ها بین 27 تا 39 متر مربع مساحت دارند، به اضافه یک بالکن زاویه‌دار (بالکن بلند با عرض کم) با یک وان جکوزی. ظرفیت این نوع کابین‌ها 4 نفر است.

اطلاعات تکمیلی کابین Suite with angled balcony

کابین Interior Studio

کابین داخلی استودیو، یک تخت بزرگ یک نفره دارد. کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی با دوش، تهویه مطبوع، تلویزیون تعاملی، مینی‌بار، تلفن و گاوصندوق امکانات این کابین کوچک با 12 متر مربع مساحت هستند.

اطلاعات تکمیلی کابین Interior Studio

کابین Yacht Club Interior

کابین داخلی بدون پنجره در بخش یات کلاب کشتی کروز بلیسیما، یک تخت بزرگ (قابل تبدیل به دو تخت یک نفره)، کمد لباس با فضای زیاد و سرویس بهداشتی با دوش دارد. تهویه مطبوع، تلویزیون هوشمند، مینی‌بار، تلفن و گاوصندوق از دیگر امکانات داخل کابین هستند. این کابین با حدود 15 متر مربع مساحت  ظرفیت 2 نفر را دارد.

اطلاعات تکمیلی کابین Yacht Club Interior

تورهای کشتی MSC Bellissima Cruise

نحوه نمایش:شبکهلیست

تور کشتی کروز دبی، تور کشتی کروز خلیج فارس. سفر به سواحل گرم جنوب خلیج فارس در زمستان 98 و نوروز 99 را با یکی از جدیدترین، مدرنترین و بزرگترین کشتی کروزهای جهان " کشتی کروز MSC BELLISSIMA" برای خود و خانواده‌تان خاطره انگیز نمایید. شما سفری فوق لوکس را با قیمتهای باورنکردنی و ارزان تجربه خواهید کرد. بازدید از شهرهای مختلف کشور امارات و کشور عمان مانند دبی، ابوظبی، فجیره و مسقط در یک تور، وعده های غذایی متنوع بصورت رایگان در رستورانهای فوق لوکس 5 ستاره کشتی کروز که 20 ساعت از 24 ساعت در طی شبانه روز در حال سرویس دهی به مسافرین کشتی می‌باشند. کشت ...

فقط هر چند سال یک بار یکی از خارق‌العاده‌ترین فرصت‌های سفر با کشتی کروز با این تور ویژه ممکن خواهد شد. در این تور، شما در مدت 24 روز نیمی از دنیا را خواهید دید. بازدید از رویایی‌ترین کشورهای جهان مانند امارات، سریلانکا، تایلند، مالزی، سنگاپور و چین در یک تور شما را شگفت‌زده خواهد کرد. در این تور کشتی کروز، برای آغاز یک ماجراجویی بزرگ به شهرهای دبی، ابوظبی وبندر فجیره در امارات سپس با عبور از اقیانوس هند به سریلانکا مهد شگفتیهای شبه قاره هند خواهید رفت سپس به سمت جزیره پوکت در تایلند و از آنجا به شهرهای ساحلی لنکاوی، پنانگ و سپس کوالالامپور در م ...

تلفن: 75284-021