!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

تور سن پترزبورگ

تور سن پترزبورگ شما را به زیباترین شهر روسیه می‌رساند؛ به جرات می‌توان گفت این شهر یکی از زیباترین شهرهای اروپا نیز هست. از نظر فرهنگی، تاریخی و معماری ساختمان‌ها، این شهر اروپایی‌ترین شهر روسیه است. به خاطر کانال‌های آبی و رودخانه‌ای که در اطراف و داخل شهر جریان دارند، گاهی آن را با نام ونیز شمالی هم می‌شناسند؛ برای زیبایی و شکوهش هم آن را پالمیرا شمالی می‌نامند. سن پترزبورگ یکی از جوان‌ترین شهرهای اروپا است، اما در همین تاریخ 316 ساله‌اش رویدادهای غم‌انگیز و اعجاب‌آوری را پشت سر گذاشته است. البته همین تاریخ جالب توجه است که باعث شده امروزه این شهر مکانی عالی برای تجربه تاریخ و فرهنگ در تور روسیه باشد، جایی که برای هر کسی با هر سلیقه‌ای چیزی برای دوست داشتن وجود دارد. موزه‌ها برای بسیاری یادآور مکان‌هایی کسل‌کننده  هستند، اما حتی اگر طرفدار بازدید از موزه‌ها نباشید دو موزه وجود دارند که باید در زندگیتان از آنها دیدن کنید، اولی موزه لوور در پاریس است و دومی موزه هرمیتاژ در این شهر. تجربه شب‌های سفید چیزی است که هر سال هزاران نفر از سراسر دنیا را به تور سن پترزبورگ می‌کشاند، زمانی که شهر همیشه روشن و بیدار است و شما حس می‌کنید تنها 4 ساعت از روز می‌توانید بخوابید و همان قدر هم برایتان کافی خواهد بود.

مکان‌هایی که در تور سن پترزبورگ باید ببینید

سخت است بتوان در مورد این که در تور سن پترزبورگ می‌بایست از چه مکان‌هایی دیدن کرد تصمیم گرفت. انتخاب‌ها فراوان هستند اما جاذبه‌های نمادینی وجود دارند که به هیچ عنوان نباید دیدنشان را در تور روسیه از دست بدهید. اگر می‌خواهید جاذبه‌های اصلی شهر را در یک روز ببینید می‌توانید در تورهای گشت یک روزه شهر شرکت کنید. این گشت‌ها شامل بازدید از قلعه پیتر و پائول، هرمیتاژ، کلیسای جامع سینت ایزاک و کلیسای ناجی در خون شامل بلیت ورودی ناهار و راهنما و جابه‌جایی می‌شوند.

سن پترزبورگ

دژ پیتر و پائول جایی است که همه چیز آغاز شد؛ قلعه نظامی شهر در سال 1703 و همزمان با پایه‌گذاری شهر ساخته شد. مسافران تور سن پترزبورگ می‌توانند از طریق ایستگاه گورکوسکایا مترو به این مجموعه تاریخی دسترسی داشته باشند. ورودی قلعه رایگان است. در داخل، چندین موزه مختلف وجود دارند: موزه تاریخ شهر، موزه کیهان‌شناسی و موزه قرون وسطی. یک نکته جالب در مورد این قلعه این است که در نیمه‌های هر روز یک شلیک خالی از یک توپ در سنگر ناریشکین انجام می‌شود؛ قدمت این سنت به دوره پیتر بزرگ بر می‌گردد. برای آن که در مورد تاریخ شهر و این قلعه بیشتر بدانید می‌توانید در تورهای 2 ساعته همراه با راهنما شرکت کنید.

باغ تابستانی در سال 1704 توسط پیتر اول ساخته شد. این مکان در اصل قرار بود به عنوان اقامتگاه سلطنتی استفاده شود اما بعدها به یک پارک معمولی تبدیل شد. این پارک هم اکنون به شکل اولیه‌اش بازسازی شده است، البته مجسمه‌های مرمری اصلی در محوطه باغ با نمونه‌های کپی شده از مرمر مصنوعی جایگزین شده‌اند. این باغ هر روز از ساعت 10 صبح تا 8 شب باز است و ورودی آن رایگان است.

موزه هرمیتاژ یکی از مشهورترین قصرها در تمام دنیا است. اگر بنا باشد در تور سن پترزبورگ تنها از یک جاذبه این شهر دیدن کنید، این موزه یک انتخاب بدیهی خواهد بود. این موزه در روزهای دوشنبه تعطیل است. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به موزه هرمیتاژ ایستگاه ادمیرال تیسکایا است. ورودی موزه 7200 روبل است اما در اولین سه‌شنبه هر ماه ورودی برای همه افراد رایگان است. اگر می‌خواهید این موزه فوق‌العاده زیبا را بدون شلوغی جمعیت تجربه کنید، روزهای چهارشنبه یا جمعه و بعد از ساعت 5 بعدازظهر به این مکان بروید. شما همچنین با شرکت در تورهای 4 ساعته بازدید خصوصی از موزه همراه با راهنما می‌توانید در زمان صرفه‌جویی کرده و اطلاعاتی ارزشمند در زمان بازدیدتان به دست آورید.

کلیسای جامع سینت آیزاک یکی از نمادین‌ترین ساختمان‌های شهر است. این کلیسا هم از بیرون و هم در داخل فوق‌العاده باشکوه و دیدنی است. اگر شانس این را داشتید که بالای ساختمان بروید، از آنجا می‌توانید منظره‌ای 360 درجه و تماشایی از مرکز شهر را ببینید. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این کلیسا ایستگاه ادمیرال تیسکایا است. در فصل تابستان این مجموعه از ساعت 10.30 صبح تا 10.30 شب باز است. مسافران تور سن پترزبورگ برای ورود به کلیسا باید 350 روبل پرداخت کنند.

کلیسای نجات‌دهنده در خون یکی از محبوب‌ترین جاذبه‌ها در بین مسافران تور روسیه است. اگر می‌خواهید در تور سن پترزبورگ عکس‌هایی عالی از این بنای زیبا بگیرید، بدون این که در عکس‌تان صدها توریست دیگر حضور داشته باشند، صبح زود (ساعت 5 یا 6) به این محل بیایید و می‌بینید که کل این محوطه متعلق به خود خودتان است. برای رسیدن به کلیسای نجات‌دهنده در خون می‌توانید از ایستگاه مترو نوسکی پراسپکت استفاده کنید. این مجموعه روزهای چهارشنبه بسته است. ورودی کلیسا 350 روبل است. خیابان نوسکی پراسپکت خیابان اصلی شهر و همیشه شلوغ و پر از جمعیت مردم محلی و توریست‌هایی است که برای خرید و گردش آمده‌اند. در سفرتان مطمئنا از آن بازدید خواهید کرد، چرا که بیشتر جاذبه‌های مهم شهر در نزدیکی این خیابان قرار گرفته‌اند.

کارهایی که باید در تور سن پترزبورگ انجام دهید

در تور سن پترزبورگ در میان رودخانه‌ها و یا کانال‌های آبی قایق‌سواری کنید تا بتوانید از زاویه دیدی فوق‌العاده متفاوت و جذاب شهر را ببینید. شما می‌توانید در طول شب هم این کار را انجام دهید از زیر پل‌های باز شده عبور کنید یک تجربه منحصربه‌فرد و خاص برایتان خواهد بود. اما اگر می‌خواهید شهر را ببینید و عکس‌های عالی بگیرید در طول روز در این گشت‌ها شرکت کنید قایق سواری یکی از بایدهای سفرتان به این شهر در تور روسیه در تابستان است. قیمت این گشت‌ها در حدود 700 روبل است.

در تور سن پترزبورگ حداقل از یکی از مناطق سلطنتی حومه شهری دیدن کنید. اصلی‌ترین این مناطق پوشکین (ورودی پارک 120 روبل) و پترهوف (ورودی پارک 750 روبل) هستند. برای بازدید از هر کدام از این مناطق شما به یک روز کامل نیاز خواهید داشت. اگر بنا باشد در سفر تابستانی‌تان بین این دو یکی را انتخاب کنید، پیشنهاد ما بدون شک پترهوف است، جایی که می‌توانید فواره‌های مشهور و فوق‌العاده زیبای این مجموعه را ببینید. در فصل‌های دیگر غیر از تابستان پیشنهاد ما پوشکین است، جایی که قصر کاترین و پارک‌هایی فوق‌العاده زیبا قرار گرفته‌اند. این محوطه‌ها در پاییز و زمستان خیره‌کننده و نفس‌گیر هستند. اقامتگاه‌های سلطنتی خیلی زیادی در حومه شهر قرار گرفته‌اند، اگر در تور روسیه زمان کافی دارید توصیه می‌کنیم از تمامشان بازدید کنید، مطمئن باشید ارزشش را دارد.

در تور سن پترزبورگ، شب هنگام، باز و بسته شدن پل‌های متحرک را تماشا کنید. در دوره شب‌های سفید و با وجود چراغ‌ها و نوای موسیقی در همه جا، بودن در محل این پل‌ها همانند حضور در یک نمایش است. در این وقت از سال هزاران نفر از مردم محلی و گردشگران تور روسیه در خیابان‌ها قدم می‌زنند؛ بسیاری از رستوران‌ها و کافه‌ها تمام شب باز هستند و قایق‌ها مسافران‌شان را در امتداد رودخانه از زیر این پل‌ها عبور می‌دهند. تمام این‌ها دست به دست هم شرایطی ایده‌ال برای گذراندن یک شب رمانتیک و به‌یادماندنی را برای زوج‌ها فراهم می‌کنند. بیشتر از 300 پل در شهر وجود دارد و 13 تای آنها پل‌های متحرک هستند. توصیه می‌کنیم در زمان باز شدن پل‌ها در سمت شهر باشید، چرا که بعد از باز شدن پل باید چند ساعتی را تا برگشت به هتل‌تان در جزیره‌ها بمانید. تورهای متعددی هم وجود دارند که به شما اجازه می‌دهند به شیوه‌های مختلف شب‌های سفید این شهر را تجربه کنید.

در تور سن پترزبورگ یکی از زیباترین متروهای دنیا را سوار شوید. ایستگاه‌های فوق‌العاده زیبایی در میان ایستگاه‌های متروی این شهر وجود دارند که خودشان به تنهایی بخشی از جاذبه‌های شهر را تشکیل می‌دهند. البته توصیه می‌کنیم برای تجربه این ایستگاه‌ها به بهترین شکل، از رفت و آمد در ساعات شلوغی (7.30 تا 10 صبح و 5 بعدازظهر تا 8 شب) پرهیز کنید. اگر دوست دارید عمیق‌تر از تاریخچه قطارهای زیرزمینی مطلع شوید و جزئیات جالب توجه و واقعیت‌های ناگفته را بدانید می‌توانید در یک تور همراه با راهنما برای بازدید از ایستگاه‌ها شرکت کنید. در سفرتان حتما از یک نمایش اپرا، باله یا موسیقی کلاسیک هم دیدن کنید. در این شهر انتخاب‌های فراوانی دارید. برای دوستداران موسیقی کلاسیک دیدن این اجراها از بایدهای سفرشان است.

در تور سن پترزبورگ شهر را با پای پیاده بگردید. این شهر مکانی عالی برای پیاده‌روی است، البته بعضی خیابان‌ها ممکن است در تابستان حسابی شلوغ شوند اما همیشه راه گریزی به خیابان یا کوچه‌ای خلوت‌تر وجود دارد. هر زمانی از روز برای پیاده‌روی در شهر خوب است و جذابیت‌های خاص خودش را دارد؛ اما اگر می‌خواهید تمام شهر برای خودتان باشد گشت‌تان را صبح خیلی زود (بین ساعت 4 تا 5 صبح) انجام دهید؛ دوره بین ژوئن تا جولای هوا کاملا روشن است، در این وقت است که شما این فرصت بی‌نظیر را پیدا می‌کنید از محوطه‌های خالی و بدون جمعیت مانند میدان قصر، خیابان نوسکی یا کلیسای نجات‌دهنده در خون عکس بگیرید. اگر پیاده‌روی را دوست ندارید یا اگر هوا بد بود، می‌توانید در تورهای اتوبوس‌سواری بپر بالا بپر پایین شرکت کنید. طی کل مسیر حدود 2 ساعت زمان می‌برد.

در تور سن پترزبورگ کجا خرید کنیم و چه چیزی بخریم؟

خرید در تور سن پترزبورگ یک تجربه واقعا هیجان‌انگیز است. در این شهر تمام گزینه‌های خرید برای راضی کردن هر کسی با هر مقدار بودجه‌ای وجود دارند؛ از مال‌های پر زرق و برق تا بازارهای سنتی در کوچه پس کوچه‌ها. این شهر مکانی ایده‌ال برای خرید خوراکی‌ها و شیرینی‌های خوشمزه روسی و همچنین صنایع دستی و کارهای هنری است. یکی از چیزهایی که تجربه خرید در این شهر را لذت‌بخش‌تر می‌کند این است که بسیاری از فروشگاه‌های معروف در ساختمان‌های قدیمی با نماهای زیبا و تماشایی با سبک‌های آرت نوا و آرت دکو قرار گرفته‌اند. نوسکی پراسپکت خیابان اصلی خرید در شهر است، جایی که تعداد زیادی بوتیک، فروشگاه‌های چند بخشی و فروشگاه‌های کتاب به فعالیت مشغول هستند. بسیاری از این فروشگاه‌ها در ساختمان‌های با سبک نئو کلاسیک قرار گرفته‌اند. حتما نگاهی به ساختمان زیبای سینگر بیاندازید، ساختمانی که به سبک آرت نو ساخته شده است. یکی دیگر از مکان‌های اصلی خرید  در شهر، بولشوی پراسپکت در جزیره واسیل‌یِوسکی است. حتی اگر به قصد خرید نروید، دیدن ویترین‌های شیک فروشگاه‌های این منطقه ارزشش را دارد.

بازارهای فروش سوغاتی در مناطق اصلی خرید در شهر پخش شده‌اند، شامل کونیوشنایا روبه‌روی کلیسای ناجی در خون و دومسکایا روبه‌روی نوسکی پراسپکت. در بازار هنری روبه‌روی کلیسای سینت کاترین، نقاشی‌های روغنی و نسخه‌های چاپی از کارهای معروف فروخته می‌شوند. در اینجا هنرمندان پرتره افراد را در همان لحظه می‌کشند و به آنها تحویل می‌دهند. در بازار کوزنچنی، گل‌ها، میوه‌ها و سبزی‌های تازه، پنیر و ترشی‌های خانگی فروخته می‌شوند. در بازار سونوی در موسکوسکی پراسپکت محصولات تازه بیشتری را پیدا خواهید کرد. سر زدن به منطقه نوسکی پراسپکت از بایدهای تور سن پترزبورگ است، چرا که در این منطقه اصلی‌ترین فروشگاه‌های چند بخشی شهر قرار گرفته‌اند. در شرقی‌ترین بخش این خیابان ساختمان قرن هجدهمی گوستینی با نمای ستون‌دارش قرار گرفته است. در داخل این ساختمان هزارتویی از محوطه‌های فروش با صدها فروشنده جای گرفته‌اند، جایی که می‌توانید از انواع لباس تا محصولات خوراکی و الکترونیکی را پیدا کنید. روبه‌روی گوستینی ساختمان قرن نوزدهمی پاساژ با سقف شیشه‌ایش قرار دارد. ساعت کاری فروشگاه‌ها متفاوت است اما در امتداد خیابان نوسکی پراسپکت بیشتر فروشگاه‌ها تا ساعت 8 شب یا بیشتر باز می‌مانند. بازارهای خیابانی از ساعت 9 تا 17 فعال هستند.

تمرکز اصلی فروشگاه‌ها در سطح شهر بر روی سوغاتی‌های سنتی روسی است، سوغاتی‌هایی مانند خاویار (که می‌بایست از فروشندگان معتبر تهیه شود)، کارهای زینتی و لوازم آشپزخانه، شال‌های پشمی، سنگ‌های نیمه قیمتی و البته عروسک‌های معروف ماتروشکا. در مورد این عروسک‌ها توجه کنید که کارهای با کیفیت بالا و خیلی ظریف قیمت‌های فوق‌العاده بالایی هم دارند. یادگارهای دوران شوروی برخی از محبوب‌ترین سوغاتی‌ها در میان مسافران تور سن پترزبورگ هستند مانند کلاه‌های اوشانکا، نشان‌ها و درجه‌های نظامی، ساعت‌های مچی، پرچم‌ها و خیلی چیزهای دیگر. توجه کنید که بیشتر این محصولات نمونه‌های بازسازی شده جدید هستند. در بازارهای صنایع دستی و غرفه‌های خیابانی فروشنده‌ها گاهی قیمت‌های خیلی بالایی را از مسافران تور روسیه طلب می‌کنند، بنابراین خود را برای یک چانه زدن حسابی آماده کنید. توجه داشته باشید که کالاهای آنتیک و قدیمی (شامل هر چیزی که قدمتش به قبل از 1960 بر می‌گردد) را نمی‌توانید بدون داشتن مجوز از کشور خارج کنید، بنابراین به سراغ فروشندگان مجاز رفته یا به دنبال نسخه‌های بازسازی شده مدرن‌شان بگردید. قوانین سفت و سختی وجود دارد تا میراث در حال ناپدید شدن این سرزمین حفظ شود، در نتیجه شما هیچگاه قادر نخواهید بود وسایل آنتیک و قدیمی را از کشور خارج کنید. فروشگاه‌ها در مناطق توریستی کارت‌های اعتباری بین‌المللی را قبول می‌کنند اما در مکان‌های دیگر شما باید از روبل استفاده کنید. خریدهای شما شامل 20 درصد مالیات بر ارزش افزوده می‌شوند؛ بر خلاف بسیاری از کشورهای دنیا این مبلغ به گردشگران پس داده نمی‌شود.

چه زمانی به تور سن پترزبورگ برویم؟

تحقیقات خودتان را به طور کامل انجام داده‌اید و بهترین مکان‌ها برای دیدن و بهترین کارها برای انجام دادن در تور سن پترزبورگ را پیدا کرده‌اید. برنامه سفر خود را هم چیده‌اید و آماده‌اید تا برای ویزای روسیه اقدام کنید. قدم بعدی این است که بدانید چه زمانی برای انجام این سفر بهتر از هر وقت دیگری است. نکته‌های زیادی وجود دارند که باید برای جواب دادن به این سوال در نظر بگیرید. به هر حال شما می‌خواهید بیشترین بهره را از دیدن این شهر زیبا ببرید، در نتیجه مهم است بدانید آب و هوا در زمان‌های مختلف سال چگونه است. در این شهر شما بیشتر زمان‌هایتان را به بازدید از جاذبه‌ها و مکان‌های دیدنی اختصاص خواهید داد، کلی پیاده‌روی خواهید کرد و زمانی زیادی را در بیرون سپری خواهید کرد، پس بهتر است زمانی به تور روسیه بروید که وضعیت آب و هوا آن قدر بد نباشد که شما را از انجام این کارها باز دارد.

بسیاری از مسافران تور سن پترزبورگ از رفتن به این شهر در زمستان خودداری می‌کنند. زمستان‌های روسیه زبانزد خاص و عام هستند و برای آنهایی که به هوای خیلی سرد عادت ندارند می‌توانند حسابی ناخوشایند باشند. البته اگر دوست دارید در زمان تعطیلات سال نوی میلادی به سفر بروید، توجه کنید که این شهر در میان مسافران روس فوق‌العاده محبوب است، در نتیجه در زمان منتهی به شب سال نوی میلادی بیشتر هتل‌ها به طور کامل پر هستند. ژوئن زمان خوبی برای این سفر است، به خصوص اگر بخواهید شب‌های سفید معروف را تجربه کنید. در این مورد هم به یاد داشته باشید که هتل‌ها از مدت‌ها قبل‌تر رزرو می‌شوند؛ بنابراین از چندین ماه قبل ترتیب رزرو محل اقامت خودتان را بدهید. اگر می‌توانید این کار را یک سال جلوتر انجام دهید. اگر تمایلی به دیدن فستیوال‌ها و جشن‌ها ندارید و تنها می‌خواهید مکان‌های دیدنی و جاذبه‌های هنری شهر را ببینید، می‌توانید در فصل کم‌گردشگر (از سپتامبر تا اکتبر) به سفر بروید. فصل پاییز به شما اجازه می‌دهد شهر را در یکی از زیباترین زمان‌هایش تجربه کنید. پارک‌ها و باغ‌ها با رنگ‌های زیبای طلایی و سرخ پاییزی فوق‌العاده تماشایی می‌شوند. باغ‌های پترهوف در این وقت از سال به معنی واقعی کلمه شگفت‌انگیز هستند.

آب و هوای سن پترزبورگ

این شهر 4 فصل دارد. بهار از آوریل تا می است. هوا در این زمان عموما گرم است، البته ممکن است مقداری برف همچنان از زمستان باقی مانده باشد. اگر این برف‌ها نگران‌تان می‌کنند در می به تور سن پترزبورگ بروید. دمای هوا در این ماه در حدود 10 درجه سلسیوس است (لباس گرم فراموشتان نشود). تابستان شلوغترین زمان از نظر توریستی است، البته حضور پر تعداد گردشگران در این زمان دلیل خوبی دارد: با این که دمای هوا سال به سال متفاوت است، اما شما می‌توانید انتظار دمای دلچسب حدود 20 درجه را برای بیشتر روزها داشته باشید. تابستان از ژوئن شروع می‌شود و تا آگوست ادامه دارد. جولای و آگوست گرم‌ترین و شرجی‌ترین ماه‌ها هستند. پاییز از سپتامبر تا نوامبر است. غیر از مناظر زیبای پاییزی، این فصل دمای مطلوب حدود 10 درجه را هم به شما ارائه می‌دهد. اگر برف را دوست ندارید قبل از نوامبر به تور روسیه بروید چرا که بارش برف در این ماه شروع می‌شود. زمستان از دسامبر شروع شده و تا مارس ادامه دارد. زمستان‌های این شهر یخ‌زده، سرد و تاریک هستند. متوسط دما در این ماه در حدود منفی 20 درجه قرار دارد.

قیمت تور سن پترزبورگ

قیمت تور سن پترزبورگ در رده‌ای قرار دارد که نمی‌توان آن را در میان سفرهای خیلی کم‌خرج و کوله‌پشتی‌گردی قرار داد؛ با این حال مانند هر شهر پر طرفدار دیگری در دنیا در اینجا هم شما گزینه‌های فراوانی دارید تا مخارج سفرتان را کاهش داده و بتوانید یک تور ارزان سن پترزبورگ داشته باشید. این کار نیازمند کمی تحقیق و گرفتن راهنمایی از دیگران است: این که بدانید در چه مکان‌هایی غذا بخورید، در چه منطقه‌ای هتل بگیرید، برای گشت و گذار در شهر چه روزهایی را انتخاب کرده و از چه وسایلی برای جابه‌جایی استفاده کنید. در ادامه هزینه‌های سفر را در بخش‌های مختلف بررسی می‌کنیم.

قیمت هتل در سن پترزبورگ

انتخاب درست هتل تقریبا مهم‌ترین عامل برای تضمین یک سفر موفق و به‌یادماندنی است. اگر برای اولین بار به این شهر سفر می‌کنید نکته‌هایی وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند سفر بهتری داشته باشید، قیمت تور سن پترزبورگ خود را پایین نگه دارید و در عین حال در مکانی مناسب اقامت کنید. بسته به قصدتان از سفر و معیارهای شخصی‌تان، گزینه‌های فراوانی در این شهر در اختیار دارید. شما می‌توانید هتل‌تان را در مرکز تاریخی شهر یا نزدیک به موزه هرمیتاژ بگیرید. آپارتمان‌ها گزینه‌هایی تازه اضافه شده به بازار هتل در این شهر هستند. این آپارتمان‌ها به مسافران آزادی و امکانات یک خانه را دور از خانه‌شان به آنها می‌دهند. شما همچنین می‌توانید برای داشتن یک تور ارزان سن پترزبورگ گزینه‌های مناطق حومه شهر را هم در نظر بگیرید، مکان‌هایی که از مرکز شهر به اندازه یک سواری کوتاه 30 دقیقه‌ای فاصله دارند. در رده هتل‌های لوکس و پنج ستاره، برای هر شب باید در حدود 100 تا 200 دلار بپردازید. در میان هتل‌های 5 ستاره هتل‌هایی وجود دارند که شبی 400 یا 500 دلار هم قیمت دارند. با شبی بین 50 تا 150 دلار می‌توانید در هتل‌های 4 ستاره بمانید. برای هتل‌های 3 ستاره هم می‌توانید انتظار پرداخت مبلغی کمتر از 50 دلار را داشته باشید.

هزینه حمل و نقل در تور سن پترزبورگ

سیستم حمل و نقل عمومی در این شهر ارزان و استفاده از آن راحت است. شما می‌توانید با استفاده از این سیستم به هر جایی بروید: تردد در داخل شهر، رفت و آمد بین فرودگاه و مرکز شهر و رفتن به مناطق اصلی حومه شهری؛ در نتیجه نیازی نیست اتومبیل کرایه کنید یا تمام مدت تاکسی سوار شوید. با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی شما می‌توانید به بخش‌های مختلف شهر دسترسی داشته باشید و در عین حال قیمت تور سن پترزبورگ خود را پایین نگه دارید. مترو راحت‌ترین و سریع‌ترین وسیله برای گشت و گذار در شهر است. با مترو شما می‌توانید به تک تک جاذبه‌های توریستی شهر برسید. بلیت تک سفره مترو 45 روبل قیمت دارد؛ این بلیت بدون محدودیت زمانی یا تعداد ایستگاه است و تا زمانی که شما از مترو خارج شوید اعتبار دارد. در خیابان‌ها خط‌های جداگانه‌ای برای تردد اتوبوس‌ها وجود دارند اما در ساعات شلوغی احتمال ماندن در ترافیک هست. توصیه می‌کنیم تا جایی که امکان دارد از مترو استفاده کنید تا هم به راحتی جابه‌جا شوید و هم یک تور ارزان سن پترزبورگ داشته باشید. قیمت بلیت اتوبوس 40 روبل برای هر مقدار مسافتی است. مینی‌بوس‌ها برای رفتن به مناطق حومه شهری مانند پوشکین و پترهوف گزینه‌هایی مقرون‌به‌صرفه هستند. کرایه این مینی‌بوس‌ها از حدود 40 تا 100 روبل است.

برخلاف مسکو، سن پترزبورگ تنها یک فرودگاه دارد؛ فرقی نمی‌کند پروازهای داخلی باشد یا بین‌المللی، همگی از فرودگاه پالکوو پرواز می‌کنند. برای پایین نگاه داشتن قیمت تور سن پترزبورگ خود می‌توانید برای رفتن به شهر و برگشت به فرودگاه از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید که به راحتی در دسترس هستند. ایستگاه اتوبوس درست روبه‌روی خروجی سالن فرودگاه قرار دارد. این اتوبوس‌ها هر 10 تا 15 دقیقه یک بار به سمت شهر حرکت می‌کنند و کرایه آنها تنها 40 روبل است. اگر چمدان بزرگی همراه داشته باشید همین مبلغ را برای آن هم باید پرداخت کنید. بعد از آن در محل ایستگاه مترو موسکوسکایا پیاده شوید (آن را از دست نخواهید داد، چرا که تقریبا همه مسافران در این ایستگاه از اتوبوس پیاده خواهند شد). از اینجا با مترو شما می‌توانید تقریبا به هر نقطه‌ای از شهر بروید، حداقل به تمام مناطق توریستی. برای برگشت هم خود را مجددا به ایستگاه موسکوسکایا برسانید (خط قرمز)، بعد از آن از خروجی "اتوبوس فرودگاه" بیرون آمده و سوار اتوبوس شوید.

قیمت غذا در تور سن پترزبورگ

بهترین روش برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها در بخش غذا و داشتن یک تور ارزان سن پترزبورگ غذا پختن برای خودتان است. اما اگر امکانات این کار را ندارید مکان‌های ارزان زیادی در مرکز شهر برای خوردن یک وعده غذای مناسب وجود دارند. رستوران پوئل یکی از آنها است که انواع غذاها شامل غذاهای سنتی روسی و همچنین پیتزا، برگر، استیک و انواع سالاد، سوپ و دسر را ارائه می‌دهد. صورتحساب معمول در این رستوران در حدود 300 روبل است. بولشایا کونیوشنایا محلی است برای ارائه دونات، چای و قهوه. این کافه، قدیمی‌ترین دونات‌فروشی در این شهر است. 3 دونات به اضافه یک قهوه 120 روبل قیمت دارد. توصیه می‌کنیم قبل از ناهار به این محل بروید چرا که بعد از آن احتمالا زمانی را باید در صف سپری کنید. رستوران‌های زنجیره‌ای نام‌آشنا مانند ساب‌وی، کی اف سی و مکدونالدز گزینه‌های دیگرتان برای پایین نگاه داشتن قیمت تور سن پترزبورگ هستند. برای مثال ساندویچ روز ساب‌وی 125 روبل و چیزبرگر 60 روبل قیمت دارند. در سطح بعدی رستوران‌های رده متوسط قرار دارند؛ غذا خوردن در این رستوران‌ها در حدود 400 تا 600 روبل هزینه خواهد داشت. رستوران سولیکو یکی از محبوب‌ترین‌ها در شهر است. در این رستوران غذاهای گرجی مانند خین‌خالی و کباب شیشلیک ارائه می‌شوند. در موموبرگر شما می‌توانید برخی از خوشمزه‌ترین برگرهای زندگی‌تان را مزه کنید. این رستوران در خیابان سادو وایا قرار گرفته است.

به "تور سن پترزبورگ" امتیاز دهید

2 کاربر به "تور سن پترزبورگ" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور سن پترزبورگ"

* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021