تور عمان

شاید بتوان عمان را نگین خاورمیانه خواند و سفر به آن همراه با تور عمان را سفر به سرزمین عجایب پنداشت. در این سرزمین است که دیگر شن، صحرا، خشکی و صخره به آن معنای سوزان همیشگی نخواهند بود و باران به عنوان مائده‌ای آسمانی بیش از پیش جلوه خواهد کرد، چرا که هر کجا اثر از خود برجای گذاشته خالق بهشتی زمینی شده است. در این پهنه به دنبال هیاهوی همیشگی کلانشهرها نباشید، زیرا که سکوت بخشی از اصالت آن است. گاه رویای خیس صحراهای رقصان که هیچ خط شکسته‌ای را بر اندام طلاییشان برنتابیده‌اند در میان آبی آرام دریاچه‌های فصلی که به مانند یاقوتی کبود در میان صخره‌ها می‌درخشند چون واقعیتی شیرین تجلی می‌یابد و گاه خواب آرامشان با انگشتان باد آشفته می‌گردد. هیچ آشفتگی و ملالتی در این پهنه ابدی نیست. لحظه‌ای بارانی سیل آسا چهره آفتاب را مکدر می‌سازد و ثانیه‌ای دگر گویی سال‌هاست که آسمان ابری بر خود ندیده است. لحظه‌ای طوفانی عظیم انبوهی از شن را به صورت خشک مسافران می‌ساید و لحظه‌ای دگر غرق در شکوه و وقار بر زیر آفتاب آرام می‌گیرد. گویی تمام عناصر طبیعت دست در دست یکدیگر داده‌اند تا اثباتگر سخن آن مرد پاک طینت باشند "در پس هر سختی بی شک آسانی است."

چرا تور عمان

آنان که بسیار سفر کرده باشند، سفر با تور عمان را تجربه‌ای به تمام معنا متفاوت خواهند یافت. این کشور کوچک که بر شبه جزیره عربستان واقع گردیده، از غرب به امارات متحده عربی و عربستان سعودی، از جنوب به یمن و از شمال به دریای عمان محدود شده است و سادگی و سخاوت را در عرضه آنچه که سحرانگیز و باشکوه خوانده می‌شود پیشه کرده است. هیچگاه نمی‌توان از ظاهر آن به حقیقت وجودیش پی‌برد. در برابر سازه‌ای مرمرین می‌ایستید و در همان حال که به شکوه و وقار بامعنایش در عین سادگی می‌اندیشید به ناگاه قدم در جهانی هزار نقش خواهید گذاشت؛ جایی که نور، سفال، فرش و چوب در قالبی عرفانی آمیخته‌اند و آرامشی جاودانه را به روح القا خواهند نمود. این همان مسلک اسلام‌گونه‌ایست که چون جریانی لطیف بر پیکر آن نقش زده و باطن را بر ظاهر ارجحیت نهاده است.

در هر خم شهرهای آن مسجدی زیبا در سکوت نظاره‌تان می‌کند. در عمان این آسمان‌خراش‌ها نیستند که خط آسمان شهرها را مشوش می‌سازند، بلکه منار‌ه‌های زیبا و فروتن مساجد هستند که در پس زمینه‌های کوهستانی می‌درخشند و به مانند ستونی مرمرین آسمان و زمین را به یکدیگر پیوند داده‌اند. در میان تمامی آنچه که در این سرزمین عرفانی خوانده می‌شود، این مسجد جامع سلطان قابوس است که چون نگینی بر انگشتر شهر مسقط (پایتخت عمان) می‌درخشد و تنها عبادتگاهیست که با سخاوت مسلمان و غیر مسلمان را پذیراست. آنان که مذهب را تنها در سادگی و بی‌آلایشی تفسیر می‌کنند، سلطان قابوس را غیر زمینی خواهند یافت. زیبایی آمیخته با مذهب، نقوش آذین شده به نام‌های خداوندی، سطوح مرمرین، فرش‌ها و چلچراغ‌ طلایی آن سکوتی پر معنا را بر روحتان غالب خواهند نمود. اگر تا پیش از این شکوه و جلال را تنها در کاخ‌ها می‌پنداشته‌اید، تعریف خود را از زیبایی دگرگون خواهید کرد و شاید ناخواسته دعایی برای عافیت آنکه فرصت بازدید از این زیبایی را در اختیارتان نهاد زمزمه نمایید.

اگرچه تفاوتی بارز در ظاهرشان مشهود نیست، اما آنچه که متمایزشان می‌سازد تاریخچه پر فراز و نشیبشان است. قلعه‌های عمان به مانند تکه‌ سنگ‌هایی عظیم، جدا شده از دل صخره‌های سختند. برج و باروهایشان یادآور قدرت‌هاییست که هیچگاه ترس از زوال امانشان نداد. برون و درونشان ساده و بی‌آلایش است. گاه بر فراز تپه‌ای بلند قدم علم کرده‌اند و فارغ از عظمتشان متواضعانه سایش شن‌ها بر اندامشان را تاب می‌آورند و گاه بی‌هیچ دغدغه‌ای در میان نخلستان‌ها آرام گرفته‌اند. در این میان قلعه نزوی (واقع در شهر نزوی) با برج دوار مرتفعش از شناخته شده‌ترین‌های تور عمان به شمار می‌رود. نقوش برجسته‌ دیواری، دالان‌های مخفی، برج و باروهای آجرین هر یک به عنوان نمادی از اقتدار خدشه ناپذیر این شهر خودنمایی می‌کنند و راوی داستان روزهای تلخ و شیرین آن شده‌اند. قلعه بهلا (واقع در واحه بهلا) با آجرهای خام و صیقلی‌اش به عنوان عظیم‌ترین قلعه عمان شناخته می‌شود و نام خود را به عنوان میراث جهانی به ثبت رسانیده است. قلعه نخل نیز (واقع در منطقه باطنه) با شکوه بر فراز کوه‌های حجر سکنی گزیده است و خسته از تمامی آشوب‌ها، خود را در میان صخره‌ها استتار نموده است.

اگرچه مزاج اصالتش با مدرنیته و تجددگرایی چندان سازگار نیست، با این وجود با تمام بازدارندگی‌اش هرز چندگاهی به آن تن در داده است و در این میان تالار سلطنتی اپرا مسقط مثالی تمام عیار از این سرسپردگی به شمار می‌رود. ترکیب سحر انگیز چوب و مرمر آن را به شاهکاری تحسین برانگیز بدل نموده است و بار دگر این رنگ‌های سرخ و طلایی هستند که زیبایی و عظمت را در قالبی زمینی اما به تمام معنا با شکوه در مقابل دیدگان آشکار می‌سازند. معمار آن همان شاعر سلطان قابوس روحانیست و این بار غزلی عاشقانه سروده است. این تالار زیبا میزبان بسیاری از مراسمات و جشن‌های عمان است و محلی است که ارکستر سلطنتی این کشور و دیگر هنرمندان بین‌المللی اجراهای خود را بر روی صحنه می‌برند.

نمی‌توان از فرهنگ و تاریخ عمان سخن گفت اما نام موزه‌های آن را به میان نیاورد. شاید بتوان کامل‌ترین و پر مضمون‌ترینشان را در سفر با تور عمان موزه خانه زبیر (بیت الزبیر) دانست. این مجموعه زیبا آنچه را که اصالت این پهنه بر آن نقش بسته است درون خود جای داده. از بیت الباغ که زمانی محل سکونت خانواده زبیر بوده است و امروزه به محلی برای نمایش خنجرها، اسلحه‌های گرم، سرمه‌دان‌ها، جواهرات و البسه سنتی مردان و زنان این سرزمین بدل شده است تا حس غریبی که در بیت العود و بیت الدلالیل جاری است، هر یک انتظار شیفته‌ای را می‌کشند تا تاریخ را در قالبی متفاوت و دلچسب در اختیارش نهند. ظروف سفالین، پنجره‌هایی که به شیشه‌هایی رنگین آذین شده‌اند، سکه‌ها و کتاب‌ها تجربه‌ای لطیف، به رنگ و بوی عمانی را برایتان به ارمغان خواهند آورد و این بار اگر به داخل شهر بازگردید درکی عمیق‌تر از کم و کیف آنچه در این سرزمین باستانی و اصیل خوانده می‌شود پیدا خواهید کرد.

در سفر با تور عمان مجالی برای رهایی از همهمه همیشگی شهرها خواهید یافت. می‌توان در آب گرم دریاچه‌ای خستگی را از تن به در آورد یا شب هنگام در چادری صحرایی به تماشای شاه‌چراغ‌های آسمان نشست و غرق در سکوت عمیق شن‌های آسوده از آفتاب شد. گردشگرانی که عمان را تنها با شن‌های داغ و آفتاب سوزان آن می‌شناسند، بی‌شک در خصب (مرکز استان مسندم) شگفت زده خواهند شد. آب زلال، دلفین‌ها، صخره‌های پر شیب و مناظر کوهستانی سبب شده است که آن را نروژ عربستان بخوانند. مسافرانی که تابستان را برای سفر برمی‌گزینند، صلاله (واقع در استان ظفار) را مقصد خود قرار دهند. این ناحیه موسمی با آب و هوای فرح بخشش روحتان را جلا خواهد داد. اگر از عاشقان طبیعت هستید به دهکده رأس الحد بروید و به تماشای لاک پشت‌ها و نخستین آفتاب شبه جزیره عربستان بنشینید و اگر پایتان تاب مسیر ناهموار را دارد به جبل الشمس بروید و یکی از بزرگترین دره‌های جهان را نظاره کنید.

جشنواره‌های عمان

عاشقان فرهنگ و هنر، جشنواره‌های این کشور را در سفر با تور عمان از دست ندهند. فستیوال مسقط که هر ساله در ماه‌های ژانویه و فوریه برگزار می‌گردد، یکی از بزرگترین جشنواره‌های پایتخت این کشور است و گنجینه‌های فرهنگی و هنری عمان را به معرض نمایش می‌گذارد. جرقه‌های آتش بازی که در آسمان شب می‌درخشند به همراه موسیقی‌های محلی و بین‌المللی و نمایش سیرک ثانیه‌هایی خاطر انگیر را رقم خواهند زد.

مسابقات قایقرانی که به منظور گرامیداشت سنت دریانوردی عمان هر ساله در ماه ژانویه برگزار می‌گردند از دیگر رویدادهای دیدنی این سرزمین به شمار می‌رود. شرکت کنندگان مسیر آبی دبی به سوی مسقط را که از میانه تنگه هرمز می‌گذرد می‌پیمایند.

اگرچه در طول فصل تابستان هوا جهت سفر با تور عمان بسیار گرم است، ماه‌های ژوئیه و اوت بهترین زمان جهت بازدید از صلاله و نواحی پیرامونی آن به شمار می‌روند. در این موقع از سال بارش‌های موسمی، چشم‌اندازهایی زیبا و سبز را در این بخش پدید می‌آورد و مراسمات و راهپیمایی‌هایی با مضمون فرهنگی و جهت سرگرم کردن گردشگران در محل برگزار می‌گردند.

غذاهای عمان

آنچه غذاهای عمانی را خوش طعم ساخته است، ادویه‌های خوش عطریست که در عمده وعده‌های آن استفاده می‌شوند. غذاهای سنتی آن ترکیبی لذیذ از دستورهای پخت عربی و هندی هستند. شاورما و بریانی به همراه دیگر غذاها و کباب‌های خاورمیانه‌ای که طعم ادویه کاری در عمده‌شان حس می‌شود از غذاهای رایج در رستوران‌ها و کافه‌های محلی این کشورند. گردشگران تور عمان می‌توانند در مسقط طیف گسترده‌تری از غذهای این سرزمین را تجربه کنند. لذیذترین و اصیل‌ترین غذاهای عمان در پی مراسمات و جشن‌های عید فطر و عید قربان طبخ می‌شوند و از میانشان می‌توان به مَقدِید که از تکه‌های خرد شده گوشت خشک شده عمانی تهیه می‌شود اشاره کرد. از آنجایی که در غالب وعده‌های این کشور از گوشت و برنج استفاده می‌شود، ذائقه گردشگران ایرانی را با طعم آشنای غذاهای خانگی سرزمینشان روبرو خواهد کرد.

در عمان سوغاتی چه بخریم

اصالت همواره در زبان و فرهنگ خلاصه نمی‌شود. گاه می‌توان پیشینه و تمدن را در نقوش شیئی کوچک نیز نظاره کرد. از بسته‌های ارزان قیمت کندر و بخور تا جواهرات سنگین و پر نقش و نگار بادیه نشینان، هر یک به عنوان نمادی از شور و حال جاری در این پهنه، دست گردشگران را به هنگام بازگشت از سفر با تور عمان خالی نخواهند گذاشت. لازم به ذکر است که عمده اجناسی که در ادامه معرفی خواهند شد در فروشگاه‌های زنجیره‌ای لؤلؤ قابل خریداریند.

اگر رایحه خوش آن چیزی است که خاطرات را برایتان زنده می‌کند، کندر، بخور و صمغ مرمکی را فراموش نکنید. اگرچه ارزانند اما یادآور عطر خوش این سرزمینند. در این میان شرکت آمواج (Amouage)  لوکس پسندان را نیز فراموش نکرده است. عطرهای این شرکت رایحه‌ای به تمام معنا عمانی را به همراه خواهند داشت.

شاخص‌ترین صنایع دستی عمان خنجرهای پر نقش و نگار آنند. برخی از آن‌ها از نقره سیاه ساخته شده‌اند و ظاهری بسیار سنتی و قدیمی دارند. اما بهترینشان را می‌توان در بازارچه‌های شهر نزوی و مطرح یافت. نقوش برجسته دسته‌ها، نقره‌کاری‌ها و غلاف‌هایی از جنس شاخ گوزن این آثار را به یکی از شاهکارهای هنری این کشور بدل کرده‌اند.

در بازارچه‌های نزوی می‌توان ظروف سفالینی را که عمده‌شان در کارگاه‌های شهر بهلا ساخته می‌شوند خریداری نمود. این آثار طیفی از گلدان‌ها و کوزه‌ها تا ظروف سوزاندن کندر را شامل می‌شوند.

جواهراتی که از نقره یا طلا ساخته شده‌اند از دیگر اقلام رایج در بازارهای عمانند. اما در این میان جواهرات بادیه نشینان که دست بند، گردنبند و پابندهایی که به ظرافت طراحی شده‌اند را شامل می‌شوند، از شاخص‌ترین‌ها به شمار می‌روند. بهترین محل جهت خرید این زیورآلات بازارچه طلا شهر مطرح است.

عصاهای چوبی، پارچه، البسه و کلاه‌های قلاب دوزی شده از دیگر سوغاتی‌های دوست داشتنی عمانی به شمار می‌روند. برای به همراه آوردن طعم این سرزمین نیز خرما، حلوا و گلاب معطر آن را فراموش نکنید.

گردش در عمان

حمل و نقل عمومی در عمان از گستردگی چندانی برخوردار نیست و خطوط اتوبوسرانی تنها شهرهای بزرگ را به یکدیگر متصل می‌سازند. از اینرو عمده گردشگران بهره‌گیری از تورهای گردشگری، استفاده از خودوروی شخصی یا کرایه ماشین را به سایر گزینه‌های حمل و نقل در این کشور ترجیح می‌دهند.

شبکه‌ جاده‌ای در عمان از گستردگی قابل توجهی برخوردار است و عمده بخش‌های آن را پوشش می‌دهد. همین امر استفاده از ماشین‌های شخصی و کرایه‌ای را جهت بازدید از بخش‌های مختلف آن گزینه‌ای آسان و لذت بخش می‌سازد. با این وجود احتمال بروز تصادف یا دیگر صدمات جانبی را نیز در نظر داشته باشید. در صورت بروز هر گونه تصادف یا سانحه با شماره اضطراری 9999 تماس حاصل فرمایید. کرایه ماشین در عمان چندان پر هزینه نخواهد بود و در حدود 13 تا 35 ریال در روز (با توجه به نوع خوردو) هزینه در بر خواهد داشت. علاوه برآن هزینه هر لیتر بنزین نیز در حدود 127 بایسه خواهد بود که در مقایسه با کشورهای اروپایی بسیار ارزان محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که حداقل سن جهت کرایه ماشین 21 سال است.

همانطور که گفته شد اتوبوس در عمان وسیله‌ای در دسترس محسوب نمی‌شود و تنها رفت و آمد میان شهرهای بزرگ را امکان پذیر می‌سازد. اتوبوس روشی سریع و راحت جهت ترددهای درون شهری و بین شهری به شمار می‌رود و بدیهی است که کرایه آن بسته به مسافت متغیر است. سفرهای درون شهری دو تا سه ریال و سفرهای برون شهری به مقاصدی چون صلاله چیزی در حدود شش تا هفت ریال هزینه در بر خواهد داشت. در شهرهای بزرگی چون مسقط عمده حمل و نقل بواسطه تاکسی‌ها و ون‌هایی که به رنگ‌های سفید و نارنجی نقاشی شده‌اند صورت می‌پذیرد و ارزانترین روش جهت بازدید از بخش‌های مختلف آن به شمار می‌روند. لازم به ذکر است که تمامی تاکسی‌های عمان فاقد تاکسی متر هستند. این بدین معناست که پیش از سوار شدن باید بر سر نرخ سفر با راننده به توافق برسید. با این وجود برای سفرهای کوتاه هزینه‌ای در حدود یک تا دو ریال و برای مسافت‌های طولانی‌تر شهر مسقط تا پنج ریال را انتظار داشته باشید.

سفر با هواپیما تنها در مسیرهای مسقط خصب و مسقط صلاله امکان پذیر شده است و جایگزین مناسبی برای سفرهای طولانی جاده‌ای محسوب می‌شود. اگر از طرفداران سفرهای دریایی هستید باید بدانید که کشتی‌های مسافربری سریع السیر عمان تحت کنترل شرکت ملی کشتیرانی این کشور (NFC) قرار دارند و تنها مسیری که در آن تردد دارند مسقط خصب است.

بهترین زمان سفر با تور عمان

آب و هوای عمان تحت تأثیر اقلیم غالب شبه جزیره عربستان قرار دارد و این بدین معناست که در طول تابستان (مارس/آوریل تا سپتامبر/اکتبر) تمامی نقاط این کشور آب و هوایی بسیار داغ و سوزان را تجربه می‌کنند. با توجه به آنکه در طول ماه‌های ژوئن و اوت دمای هوا به میزان غیر قابل تحملی افزایش می‌یابد، سفر با تور عمان در این موقع از سال توصیه نمی‌شود. با این وجود نواحی چون صلاله (مرکز استان ظفار، واقع در سواحل جنوبی) را باید به عنوان یک استثنا در نظر گرفت چرا که به لطف بارش‌های موسمی در طول ماه‌های ژوئیه تا سپتامبر این بخش از آب و هوایی معتدل برخوردار می‌گردد و چشم‌اندازهای آن که پیش از این فاقد پوشش گیاهی بوده‌‌اند در زیر انبوهی از مناظر سبز پنهان می‌شوند.

برخلاف تابستان، عمان در طول پاییز و زمستان (اکتبر/نوامبر تا فوریه/مارس) از اقلیم معتدل مدیترانه‌ای برخوردار می‌گردد و دمای هوا در طول روز به ندرت از 30 درجه سانتیگراد بالاتر می‌رود. در طول ماه‌ اکتبر تا ماه آوریل هوا بسیار مطبوع است و می‌توان لاک پشت‌ها را در رأس الجینز (یکی از نقاط شبه جزیره‌ای عمان) نظاره کرد.

بنابر آنچه گفته شد بهترین زمان بازدید از این کشور و جاذبه‌هایش ماه‌های ژانویه و فوریه هستند. در این موقع از سال دمای هوا پایین است و ریزش‌های جوی هرز چند گاهی در قالب باران پدیدار می‌گردند. به طور کل بارش باران در این کشور بسیار محدود است و به جز صلاله که از آب وهوایی موسمی برخوردار است، آب و هوای سایر نقاط بسیار گرم و خشک است و میزان ریزش باران در آن‌ها در سطح بسیار پایینی قرار دارد. با این وجود امکان ریزش ناگهانی باران‌های سیل آسا را نیز که عمدتاً در طول ماه دسامبر تا ماه مارس انتظار می‌روند را نمی‌توان نادیده گرفت. گاهی میزان ریزش باران در طول این ماه‌ها به طرز قابل توجهی زیاد است، اما زود پایان می‌یابد و غالباً قابل پیش بینی نیست. علاوه بر این بسیاری از گردشگران اروپایی در هنگام تعطیلات کریسمس (ماه دسامبر) به این محل می‌آیند و از این رو هتل‌ها در سطوح قیمتی بالاتری در دسترس قرار می‌گیرند. عصرها و شب‌های فصل زمستان با نسیم بسیار دل انگیزی همراهند و گردشگرانی که به نواحی کوهستانی سفر می‌کنند انتظار هوای سردتری را نیز داشته باشند.

قیمت تور عمان

با توجه به آنکه عمده جاذبه‌های عمان در دو شهر مسقط و خصب متمرکز شده‌اند، گردشگران می‌توانند در قالب تورهای ترکیبی یا تورهای تک از دو مقصد مذکور بازدید به عمل آورند. بسته به نوع پکیج‌های انتخابی و تعداد نقاط لنگرگاهی کشتی‌های تفریحی، هزینه‌ تقریبی سفر به این کشور چیزی در حدود 3300000 تا 5990000 تومان به ازای هر نفر خواهد بود. انتخاب گشت‌های پیشنهادی کشتی‌های کروز نیز هزینه‌ای مازاد بر هزینه کل به همراه خواهد داشت.

چرا تور عمان آوای بورالان؟

بهترین زمان سفر با تور عمان ماه‌‌های ژانویه و فوریه هستند. اقلیم گرم این کشور در طول ماه‌های مذکور تعدیل شده و از خنکای بسیار مطبوعی برخوردار می‌گردد. از این رو عمده پکیج‌ها پیشنهادی شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان به مقصد عمان در فصل زمستان می‌باشند و بازدید از جاذبه‌های آن را در قالب سفری خاطره‌انگیز میسر می‌سازند. در این میان تور هشت روزه کشتی کروز MSC سفری لوکس و به یادماندنی را برای گردشگران رقم خواهد زد. در این سفر می‌توانید علاه بر مسقط و خصب از دیگر شهرهایی چون ابوظبی و جزیره صیر بنی یاس دیدن نمایید. گشت‌های آپشنال کشتی نیز امکان بازدید از جاذبه‌های بیشتری را فراهم خواهد آورد. از دیگر پکیج‌های پیشنهادی این شرکت می‌توان به تور چهار روزه مسقط اشاره کرد. در این سفر گردشگران با هواپیمایی عمان ایر به مسقط رفته و از آنجا سفر رویایی خود را آغاز خواهند نمود.

به "تور عمان" امتیاز دهید

93 کاربر به "تور عمان" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.2 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور عمان"

35 دیدگاه

16 آبان 1398

سلام خسته نباشین.من برای یه امتحان باید اخر آذر ماه به مسقط برم ممنون میشم راهنمایی کنین در مورد اینکه با تور برم راحت ترم یا نه

پاسخ به نفیسه

25 آبان 1398

با سلام
مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

پاسخ به رضا باقرزاده

16 آبان 1398

سلام. اب و هوا مسقط در نوروز به چه شکله؟و این که ایا تور عمان در نوروز دارید؟

پاسخ به سپنتا

25 آبان 1398

با سلام
سواحل جنوبی خلیج فارس در فصل نوروز یکی از بهترین آب و هواها طی سال را دارند و برای نوروز تور مسقط وجود دارد.

پاسخ به رضا باقرزاده

3 آبان 1398

یه تور مناسب با خانواده سه نفر... با رویکرد گردشگری و شناسایی فرصت سرمایه گذاری ممنون میشوم راهنمایی کوید

پاسخ به احمد

25 آبان 1398

با سلام و تشکر از حسن انتخابتان، برای تور عمان همکاران و مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

پاسخ به رضا باقرزاده

29 مهر 1398

درود
کشتی به مسقط از کدوم شهر برقرار هست الان که میشه رفت؟تماس کرفتم خیلی پشت خط موندم کسی پاسخگو نبود منتظر جواب شما هستم
سپاس

پاسخ به mostafa

25 آبان 1398

با سلام
از شهرهای جنوبی ایران با توجه به فاصله زیاد کشتی به مقصد مسقط وجود ندارد. اما اگر میخواهید یک سفر لوکس به مسقط داشته باشید می‌توانید با لوکس‌ترین و جدیدترین کشتی کروز جها MSC Bellissima که پاییز و زمستان 1398 را در سواحل خلیج فارس می‌باشد از بندر دبی سوار شوید و 7 شب و 8 روز را در خلیج فارس بین کشور عمان و امارات در سفر باشید. قیمت و اطلاعات این تور در صفحه تورهای کشتی کروز آوای بورالان.

پاسخ به رضا باقرزاده

29 مهر 1398

سلام و خسته نباشید بنده میخواستم برای تاسیس یک شرکت تولیدی در کشور عمان سرمایه گذاری نمایم لطفا راهنمایی بفرمائید .

پاسخ به علی

25 آبان 1398

با سلام
مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت با شما در تماس خواهند بود

پاسخ به رضا باقرزاده

5 مهر 1398

سلام من کارشناسی ارشد معماری هستم و میخواستم بابت کار در عمان یک بررسی داشته باشم و مهاجرت کنم.میشه راهنمایی کنید. متشکرم.یک سفر برم ببینم شرایط کاری به چه صورته و در صورت رضایت کارهام را انجام بدم.

پاسخ به هانیه

9 مهر 1398

با سلام
سرکار خانم هانیه، پیشنهاد میشود درصورتی که سوابق کاری مرتبط با رشته تحصیلی خود دارید و همچنین با زبان انگلیسی به میزان لازم آشنایی دارید قبل از سفر با شرکتهایی که در مورد کاریابی در مسقط و سایر شهرها فعال هستند مکاتبه نمایید و با برنامه ریزی به آنجا سفر کنید. درصورتی که خدمات تور عمان را از ما خریداری کنید دفتر کارگزاری ما در عمان در این مورد به شما کمک لازم را خواهد نمود

پاسخ به رضا باقرزاده

19 مرداد 1398

سلام ببخشید برای شهریور تور دارید نرخ بلیط و هزینه و مدت سفر با تشکر

پاسخ به زهرا

20 مرداد 1398

سلام
سرکار خانم زهرا
تور عمان در تابستان 98 با ترکیبهای گوناگون در دسترس می‌باشد. مشاورین گردشگری ما جهت ارائه اطلاعات قیمتی با شما تماس خواهند گرفت. همچنین میتوانید قیمتهای دقیق ترکیب مورد نظرتان را در جداول نرخی بالا مشاهده فرمایید، کافیست روی محصول موردنظر کلیک نمایید.

پاسخ به رضا باقرزاده

4 مرداد 1398

تور مسقط اخر شهریور مرسی

پاسخ به مرضیه

17 تیر 1398

سلام,من میخوام واسه کار به عمان یه سفر داشته باشم تا بیشتر با اونجا وشرایط کار آشنا بشم,ممنون میشم اگه بتونید راهنماییم کنید و یه تور مناسب قیمت پیشنهاد بدید,تشکر

پاسخ به masoud

18 تیر 1398

سلام جناب جعفری با تشکر از حسن انتخاب شما. مشاورین ما با شما تماس میگیرند و راهنمای شما خواهند بود

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

9 تیر 1398

سلام,من میخوام واسه کار به عمان یه سفر داشته باشم تا بیشتر با اونجا وشرایط کار آشنا بشم,ممنون میشم اگه بتونید راهنماییم کنید و یه تور مناسب قیمت پیشنهاد بدید,

پاسخ به mostafa

10 تیر 1398

سلام مصطفی جان مشاورین ما با شما تماس میگیرند و راهنمای شما خواهند بود

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

25 خرداد 1398

تور عمان در حال چقدر هزینه اش میشه و چند روز

پاسخ به اشکان

1 تیر 1398

سلام تور عمان پکیج های متنوعی داره و از 4 شب شروع میشه و هر تعداد شبی که مد نظر شما باشه میشه به این پکیج ها اضافه کرد و اگر شما بر روی پکیج مدنظرتون کلیک کنید قیمت و تمامی جزعیات رو میتونید مشاهده کنید

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

24 خرداد 1398

سلام من تیر ماه میخوام 5روز مسقط باشم 4نفر هستیم تور ارزون میخواستم

پاسخ به اسماعیلی

1 تیر 1398

سلام جناب اسماعیلی مشاورین ما با شما تماس میگیرند

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

19 خرداد 1398

من میخوام برای کار برم السیب عمان قبلش میخوام با تور چهار روزه برم و کارمو اونجا قطعی کنم بعد اقامتم رو اوکی کنم شدنیه؟

پاسخ به حمید معنوی

1 تیر 1398

سلام جناب معنوی مشاورین ما با شما تماس میگیرند

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

26 اردیبهشت 1398

با سلام
من برای کنگره در مهرماه میخوام به مسقط برم.
آیا با تور برم ارزانتر میشه یا خودم ویزا و هتل بگیرم؟
البته مشکلی برای ویزا و هتل نیست. چون از طریق کنگره میتونم بگیرم.

پاسخ به نرگس

28 اردیبهشت 1398

سلام ما برای شما قیمت رو حساب میکنیم شما خودتون مقایسه کنید و بهترین انتخاب رو انجام بدین چون با توجه به هتل و تاریخ مد نظر شما قیمت متفاوت هستش

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

8 خرداد 1398

با سلام
ببخشید، 6 تا 9 نوامبر باید مسقط باشم.
تورهای شما چند روزه هست؟ و چه قیمتی درمیاد با کمترین هزینه ؟

پاسخ به نرگس

9 خرداد 1398

سلام من شماره شما رو در اختیار کانتر عمان قرار میدم و با شما تماس میگیرند

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

24 فروردین 1398

سلام بنده تولیدکننده هستم تو داخل کشور برا بازاریابی محصولم میخوام عمان برم با تور برم کمکی بابت اشنایی به بازار اونجا بهم میتونین بدین یانه؟

پاسخ به علی

25 فروردین 1398

سلام ما در زمینه های توریستی میتونیم در خدمت شما باشیم ولی شما بیشتر در زمینه تجاری اونجا فعالیت دارید متاسفانه در اون زمینه خدماتی نمیتونیم به شما ارائه بدیم

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

20 فروردین 1398

سلام ،من قصد دارم برای موارد کاری به عمان سفر کنم و جنبه توریستی اصلا مد نظر نیست، به چه شکلى میشه با کمترین هزینه به عمان رفت؟! آیا رزرو هتل حتما الزامیه؟

پاسخ به محمد

22 فروردین 1398

سلام اگر شما هتل رزرو نکنید به شما ویزا نمیدن چون به عنوان توریست دارید وارد عمان میشید و مشاورین ما با شما تماس میگیرند و در این زمینه راهنمایی های لازم خدمت شما عرض میکنند

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

15 بهمن 1397

سفر به عمان رو در عید نوروز پیشنهاد میکنم.
بسیار دلچسب خواهد بود

پاسخ به Amir

29 خرداد 1397

ارزانترین سفر حوزه خلیج فارس کدام کشور هست؟

پاسخ به mohammad
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021