!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

تور نافپلیو

نافپلیو (Nafplio, Nafplion, Nauplio, Nauplia, Nafplia) شهری بندری و کوچک در Peloponnese یونان است. نام این شهر در طول قرنها چندین بار تغییر کرده است. نام مدرن یونانی آن Nafplio است. در انگلیسی بیشترین شکل هایی که استفاده می شوند Nauplia و Navplion هستند. نافپلیو شهری دوست داشتنی و رومانتیک، با خیابان هایی دنج و مکانی عالی برای گذراندن یک تور مسافرتی آرامش بخش است. در نگاه اول نافپلیو به خاطر خانه های رنگارنگ و معماری خاصش مانند شهرهای ایتالیایی است. نافپلیو معماری جالب توجهی دارد، با ردپاهای فراوانی از تاثیر از شهرهای قرن هجدهمی اروپا، روم شرقی و اوتامان. قدمت بسیاری از ساختمان های شهر قدیمی به 200 سال قبل بر می گردد.

یکی از بهترین خصوصیات نافپلیو این است که شهر قدیمی، با پیاده روی در دسترس است. در واقع با پیاده روی می توانید در مدت 15 دقیقه از یک طرف به طرف دیگر شهر بروید، جایی که می توانید زوج ها، بچه های شاد و گروه های دوستان که در حال راه رفتن و لذت بردن از گوشه گوشه شهر هستند را ببینید. به خاطر مسافت های کوتاه جاهای کمی هستند که ماشین ها اجازه عبور و مرور دارند و اتوبوس هم وجود ندارد.

دیدنی ها در نافپلیو زیاد است. از 999 پله بالا بروید و از قلعه Palamidi دیدن کنید. شاید خسته بشوید ولی مطمئن باشید که ارزشش را دارد. خیلی نزدیک به شهر، ساحل شنی و آرام Karathona قرار دارد، جنوب تپه قلعه Palamede. 10 دقیقه پیاده به سمت جنوب شهر بروید و در آنجا ساحل Arvanitia را خواهید یافت. کمی بیشتر به سمت جنوب بروید و با مجموعه ای از سواحل خارق العاده مواجه خواهید شد سواحلی که در تابستان بسیار محبوب هستند. اگر وقت دارید کروزهای روزانه به خلیج Argolic را از دست ندهید.

نافپلیو در چند دهه گذشته به خاطر kombolói خود بسیار مشهور شده است. کومبولوی نوعی تسبیح در یونان هستند و استفاده های متفاوت و غیر مذهبی دارند. در فرهنگ یونان kombolói برای کسب آرامش و گذراندن زمان، به عنوان یک طلسم برای دور کردن شانس بد و به عنوان نشانه‌ای از قدرت و جایگاه اجتماعی (در مورد آخری به خاطر وجود کومبولوی های نقره ای و کهربایی) استفاده می شود.

به "تور نافپلیو" امتیاز دهید

3 کاربر به "تور نافپلیو" امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور نافپلیو"

* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021