تور خصب

منطقه خصب عمان از زیباترین مراکز گردشگری این کشور است، این منطقه را رشته کوه هایی که ارتفاع آن 2000 متر بالا تر از سطح دریا است احاطه نموده و آن را از مرز امارات جدا ساخته است. جمعیت خصب به 18000 نفر می رسد و شهری است که در تنگه هرمز واقع شده است. در این شهر بندری می‌توانید از بازار جدید و قدیم خصب دیدن کنید، به وادی قداح، شهری باستانی در شهر تاریخی تاوی، بروید و از نقاشی هایی که قدمت آن به 2000 سال پیش بر می گردد و نمایه ای از شتر ها، جنگ جویان و قایق هایشان را بر روی تخت سنگ به نمایش می گذارد دیدن کنید. قلعه خصب در شهر خصب، نزدیک به بندر خصب، که دقیقاً رو به روی هایپرمارکت عظیم لولو (Lulu) واقع است ، مکانی فوق العاده و شگفت انگیز برای بازدید می باشد. این قلعه را پرتغالی ها در قرن 17، زمانی که خصب را به استعمار خود در آوردند، بنا‌ساختند. پرتغالی‌ها برای تسلط به تنگه هرمز این شهر بندری را تسخیر کردند ، اما در سال 1624 توسط عمانی ها از خاک خصب بیرون رانده شدند. این بنا برای اولین بار در سال 1990 بازسازی شد برای بار دوم در سال 2007 به شکل کنونی خود درآمد. عمانی ها قلعه خصب را به منظور جنگ با پرتغالی ها مجهز کردند و همزمان برای زندگی والی خصب و زندان شهر آماده ساختند. بازدید از این بنای تاریخی یک ساعت زمان می برد.

به "تور خصب" امتیاز دهید

8 کاربر به "تور خصب" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.9 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور خصب"

2 دیدگاه

2 آذر 1398

با سلام و احترام ، مبلغ دقیق واریزی به حساب دوایردولتی عمان ، بدون حق الزحمه شرکتی که ویزای اقامت دوساله میگیرد ، چند ریال عمانی است؟ مبلغ حق الزحمه چقدر؟

پاسخ به MATINTABAAR CO.LTD.

16 مهر 1398

عمان واس چی میرن، شنیدم بیشتر برای کار محبوبه

پاسخ به فریبا
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021