تور اندونزی

اندونزی به مانند جواهری هزار نقش، غرق در فرهنگ و طبیعت زیبایش، زینت بخش آب‌های اقیانوسی شده است. هیچ سرزمینی را نمی‌توان یافت که اینگونه چهار عنصر طبیعت، خیال‌انگیز و بامعنا خالق جهانی سراسر شگفتی شده باشند؛ موسیقی باد امواج نیلگون را به رقص وامیدارد و خاک بستر عشقبازی شعله‌های سوزان می‌شود. می‌توان در نخستین اشعه صبحگاهی چشم در نگاه معصومانه آفتاب دوخت و در میان سردی سنگ‌های معابد روح را گرمی وصال بخشید. شکوه کوه‌های آتشفشانی نفس را در سینه حبس خواهد نمود و آدمی را به تحسین آنچه که طبیعت به ارمغان آورده است وا خواهد داشت. از این روست که هر لحظه از سفر با تور اندونزی به مانند تجربه‌ای بی‌بدیل، روح و جسم را همگام با نبض ثانیه‌هایی خواهد ساخت که تا پیش از این تصورشان تنها در رویا میسر بود.

تورهای اندونزی

برای مشاهده جزئیات تور های اندونزی روی هر یک کلیک کنید.
تور بالی ساحلی + جنگلی(ابود)*نوروز99* شناسه تور: 178 تور بالی ساحلی + جنگلی(ابود)*نوروز99* هتل ساحلی 4شب+ هتل جنگلی 3شب شروع قیمت: $ 499 + مبلغ ریالی از 28 اسفند تا 6 فروردین (نوروز 99) تورهای ترکیبی شرق آسیا20روز*نوروز99* شناسه تور: 180 تورهای ترکیبی شرق آسیا20روز*نوروز99* تایلند، ویتنام، فیلیپین، مالزی و.... شروع قیمت: $ 1,490 + مبلغ ریالی از 21 اسفند تا 3 فروردین (نوروز 99) تورهای ترکیبی شرق آسیا15روز*نوروز99* شناسه تور: 183 تورهای ترکیبی شرق آسیا15روز*نوروز99* تایلند، ویتنام، فیلیپین، سنگاپور، مالزی و.... شروع قیمت: $ 990 + مبلغ ریالی از 23 اسفند تا 3 فروردین (نوروز 99) تور پوکت + سنگاپور + بالی * 15روز * شناسه تور: 136 تور پوکت + سنگاپور + بالی * 15روز * پوکت 5شب+ سنگاپور 3شب+بالی 6شب شروع قیمت: $ 980 + مبلغ ریالی 1 و 8 و 13 اسفند و...(زمستان 98) تور بالی+کوالالامپور+سنگاپور * 14روز * شناسه تور: 113 تور بالی+کوالالامپور+سنگاپور * 14روز * بالی 6شب+ کوالا 4شب+ سنگاپور3شب شروع قیمت: $ 780 + مبلغ ریالی هر روز (زمستان 98) تور بالی ساحلی + جنگلی ( ابود ) شناسه تور: 109 تور بالی ساحلی + جنگلی ( ابود ) هتل ساحلی 4شب+ هتل جنگلی 3شب شروع قیمت: $ 599 + مبلغ ریالی 5 ،11 و 18 اسفند و...(زمستان 98) تور ترکیبی بالی سنگاپور 8روز شناسه تور: 112 تور ترکیبی بالی سنگاپور 8روز تور بالی 4شب + تور سنگاپور 3شب شروع قیمت: $ 599 + مبلغ ریالی 2 ، 9 و 18 اسفند و...(زمستان 98) تور ترکیبی شرق آسیا * 21 روز * شناسه تور: 131 تور ترکیبی شرق آسیا * 21 روز * تور بانکوک، پوکت، کوالا، سنگاپور، بالی شروع قیمت: $ 1,290 + مبلغ ریالی هر روز (زمستان 98)
تعداد: (9)

چرا تور اندونزی

اندونزی به عنوان بزرگترین کشور مجمع‌الجزایری جهان با بیش از هفده هزار جزیره‌اش در میان آب‌های اقیانوس آرام و هند واقع شده است. بسیاری از گردشگران، اندونزی را بواسطه بالی می‌شناسند. این درحالی است که بالی تنها نگینی از هزاران جواهر این تاج شاهی است و اگرچه خود به تنهایی انگیزه‌ای جهت سفر به این سرزمین هزار جزیره به شمار می‌رود، با این وجود نمی‌توان تمامی جاذبه‌های این کشور را تنها در آن خلاصه نمود. از این رو در این بخش با جاذبه‌هایی از این کشور آشنا خواهید شد که دیدی تازه به وسعت زیبایی‌های آن بدست خواهند داد و شوق سفر با تور اندونزی را به عنوان تجربه‌ای انکار ناشدنی برجسته خواهند نمود.

بیش از هفده هزار جزیره کوچک و بزرگ این کشور دلیل محکمی بر گستردگی تنوع و گوناگونی در آن به شمار می‌روند. جزایر بکر راجا آمپات (Raja Ampat) که با فاصله از کرانه شمال غربی جزیره گینه نو واقع شده‌اند از تنوع  کم نظیری در گونه های آبزی برخوردارند و همین امر آن‌ها را به یکی از منحصربفردترین محل‌ها جهت قواصی بدل نموده است. جزیره فلورس (Flores) که در شرق جزیره سومباوا (Sumbawa) قرار دارد از ارزشی فرهنگی و طبیعی برخوردار است. شاخص‌ترین جاذبه آن حفره‌های آتشفشانی کلیموتو (Kelimutu) است. این سه دریاچه که با گازهای ناشی از فعالیت‌های آتشفشانی تغذیه می‌شوند، برحسب میزان فرآیند اکسیداسیون موجود در آبشان تغییر رنگ می‌دهند و براستی که شگفتی آفرینند. دهکده‌های سنتی، تماشای پرندگان و راهپیمایی از دیگر جاذبه‌های این محل به شمار می‌روند. البته نمی‌توان لومبوک را نیز از قلم انداخت. این جزیره سحرانگیز که به جهت زیبایی به عنوان رقیبی برای بالی شناخته می‌شود بواسطه جمعیت کم ساکن در آن به عنوان بهشت گردشگران و عاشقان سکوت و آرامش شناخته می‌شود.

در میان تمامی کرانه‌های آبی اندونزی، این سواحل بالی هستند که به مانند عقیقی سبز بر انگشتر آن می‌درخشند. سواحل کوتا (Kuta) و سانور (Sanur) ترکیبی دل‌انگیز از موج، آفتاب و شن را در خود جای داده‌اند و بکری و آبی آب‌هایشان چشم‌ها را خیره می‌سازد. البته مجمع‌الجزایر گیلی را (Gili Islands) نیز که در مجاورت کرانه شمال غربی جزیره لومبوک (Lombok) قرار دارند نباید فراموش کرد. سواحل دل‌انگیز، کایاک سواری و قواصی در میان لاک پشت‌ها و صخره‌های مرجانی هر آنچه را که از سفری رویایی در ذهن دارید محقق خواهند ساخت.

اندونزی به عنوان تنها زیستگاه طبیعی اژدهای کومودو، گردشگران تور اندونزی را هیجان زده خواهد کرد. بازدید از این گونه تحسین برانگیز به عنوان عظیم‌ترین مارمولک بازمانده از نسل دایناسورها، در پارک ملی کومودو (Komodo National Park) امکان پذیر شده است. اما گونه‌های جانوری این کشور در همین خلاصه نمی‌شود چرا که در میان جنگل‌های بارانی جزیره بورنئو (Borneo) می‌توان اورانگوتان‌های وحشی را یافت. اگر خواهان تماشای این موجودات شگفت انگیز هستید پارک ملی Tanjung Puting بهترین فرصت را در اختیارتان قرار خواهد داد.

از میان بناهای تاریخی این کشور می‌توان به معبد بوروبودور (Borobudur) اشاره کرد. این سازه مذهبی به عنوان عظیم‌ترین معبد بودایی جهان در جزیره جاوا واقع گردیده و بیش از دو هزار حکاکی سنگی و پانصد مجسمه بودا را شامل شده است. قدمت این مجموعه شگفت انگیز که به عنوان میراث جهانی یونسکو نیز به ثبت رسیده است، به قرن نهم میلادی باز می‌گردد و بی‌شک بازدید از آن در سفر با تور اندونزی تجربه‌ای منحصربفرد خواهد بود. اگر به دنبال لمس حال و هوای روحانی این محل به دور از دغدغه برخورد با سایر گردشگران هستید صبح زود را به جهت بازدید از آن برگزینید. در این هنگام تماشای آفتاب صبحگاهی از فراز معبد، روح را تسخیر خواهد نمود.

اندونزی در یکی از فعال‌ترین مناطق آتشفشانی جهان واقع شده است و مناظر کوه‌های آتشفشانی جزایر این کشور بسیار مسحور کننده‌اند. برخی از این کوه‌ها به مانند مراپی (Mount Merapi) بواسطه فوران‌های هولناک و شکوه خیره کننده‌‌شان محبوب شده‌اند. اما بی‌شک شناخته شده‌ترینشان برومو (Mount Bromo) است. برومو به همراه کوه سمرو (Mount Semeru) در پارک ملی Bromo Tengger Semeru واقع گردیده است. زیبایی چشم نواز مناظر این بخش و تماشای طلوع آفتاب از فراز ارتفاعات دامنه‌های آتشفشانی بار دیگر قدرت بی‌کران طبیعت را در مقابل دیدگان آشکار می‌سازد.

اندونزی دهکده‌های سبز و زیبای بسیاری را شامل شده است و در این میان بسیاری سفر به دهکده تانا توراجا (Tana Toraja) را به مانند تجربه سفر در زمان می‌دانند. در این محل است که می‌توان اصالت و تنوع فرهنگی این کشور را به معنای واقعی آن درک نمود. خانه‌های سبک تانگ‌کونان (Tongkonan) با ظاهر قایق مانندشان، مراسمات آئینی، طبیعت بکر و سبز و بومیان مهربان و با سخاوت این دهکده بازدید از آن را به تجربه‌ای خاطره انگیز در تور اندونزی بدل خواهند نمود.

دریاچه توبا (Lake Toba) از دیگر عجایب طبیعت اندونزی به شمار می‌رود. این پهنه آبی که در حدود 77 هزار سال پیش بر دهانه‌ای آتشفشانی پدید آمد، محلی است که بار دیگر طبیعت با تمام خشم خود خالقی اثری به تمام معنا لطیف و پر احساس شده است. قایق سواری، شنا، ماهیگیری یا پیاده روی در امتداد گذرهای پیرامونی از محبوب‌ترین تفریحات این بخش به شمار می‌روند.

جشنواره های اندونزی

اندونزیایی‌ها مردمانی خونگرم و مهربانند و آنچه که بدان مفتخرند پیشنه و فرهنگ غنی سرزمینشان است. اگر به دنبال تجربه فرهنگ و اصالت اندونزی هستید، شرکت در جشنواره‌های پر شور و رنگارنگ آن را در مدت تور اندونزی از دست ندهید. این مراسمات که از مضامینی اساطیری یا مذهبی برخوردارند به مانند کتابچه‌ای تصویری راوی افسانه‌ها و باورهای عمیق مردمان این کشور شده‌اند.

فستیوال ماهیگری Bau Nyale هر ساله در ماه‌های فوریه و مارس برگزار می‌گردد و صدها نفر به جهت شرکت در آن به جزیره لومبوک هجوم می‌آورند. این مراسم یادآور شاهزاده‌ای است که از ازدواجی ناخواسته گریخت و درآب‌های این بخش خود را غرق نمود. کرم ماهی‌هایی که در این محل جمع‌آوری می‌گردند پس از سرخ شدن به همراه برگ درختان موز میل می‌شوند.

جشنواره کراکاتوآ هر ساله در استان لامپونگ (Lampung) برگزار می‌گردد و هدف از آن گرامیداشت جزیره آتشفشانی کراکاتوآ (Krakatoa) است. اجراهای زنده، صفوف فیل‌ها و رقص‌های محلی شور خاصی به این مراسم بخشیده‌اند. در انتها نیز شرکت کنندگان با رفتن به محل این جزیره فعال آتشفشانی به مراسم خاتمه می‌دهند.

جشنواره هنری یوگیا (Yogya Arts Festival) هر ساله در ماه‌های ژوئن و ژوئیه در مرکز فرهنگی جزیره جاوا یعنی یوگیاکارتا (Yogyakarta) برگزار می‌گردد. در این مراسم زنان و مردان پوشیده در لباس‌هایی سنتی و بسیار رنگارنگ به جشن و پایکوبی می‌پردازند.

اندونزی هر ساله در هفدهم ماه اوت روز استقلال خویش را جشن می‌گیرد. در این هنگام خیابان‌ها با حلقه‌های گل و پرچم‌های این کشور آذین می‌شوند و هزاران نفر در خیابان‌ها به راهپیمایی می‌پردازند.

مراسم خاکسپاری مردمان قبیله توراجا (Toraja) نیز از حال و هوایی خاص برخوردار است. ساکنین این دهکده تشریفاتی عقیدتی را به جهت راهی کردن روح فرد متوفی به عالم دیگر برپا می‌دارند. هر ساله در حد فاصل ماه‌های ژوئیه و سپتامبر افراد متعلق به این قبیله از سراسر اندونزی به جهت شرکت در این مراسم در توراجا گرد هم می‌آیند.

غذاهای اندونزی

اگر حتی اقامتتان در سفر با تور اندونزی به ده‌ها روز بیانجامد، هر روز غذایی جدید را پیش رویتان خواهید یافت. دنیای غذاهای این کشور، دنیای رنگ‌ها و طعم‌هاست و تنها صفتی را که پذیرا نمی‌باشند یکنواختی است. زنان و مردان این سرزمین از عطایای طبیعت وعده‌هایی دل‌انگیز می‌سازند که صرفشان نه تنها جسم بلکه روح را نیز اغنا خواهد نمود. ناسی گورنگ (Nasi Goreng، به معنای برنج سرخ شده) یکی از محبوب‌ترین غذاهای جنوب شرقی آسیا به شمار می‌رود و آنچه که آن را خاص نموده است ترکیبات و ادویه‌های اندونزیایی است. از دیگر غذاهای شناخته شده این سرزمین می‌توان به رندانگ (Rendang، به معنای کاری خشک شده) اشاره نمود. گوشت پخته شده در شیر نارگیل و ادویه‌های معطر طعمی دل انگیز را سبب خواهند شد. در این میان دسرهای این سرزمین هزار جزیره را نیز نباید فراموش کرد. موز به عنوان یکی از اصلی‌ترین ترکیبات دسرهای اندونزیایی با بافت لطیف و طعم شیرینش گاه سرخ شده و گاه آغشته به شکلات سرو می‌گردد و بی‌شک طعمی خاطره‌انگیز و متفاوت را رقم خواهد زد.

سوغاتی چه بخریم

اگرچه نمی‌توان آفتاب و سواحل زیبایش را با خود به همراه آورد، اما می‌توان آثار و اشیائی را خریداری نمود که یادآور زیبایی خیره‌کننده‌ و اصالت فرهنگی‌ این بهشت آسیایی باشند. صنایع دستی اندونزی مخلوق هنرمندان چیره این سرزمینند و از مضامینی فرهنگی عقیدتی برخوردارند. علاوه برآن هیچ اثری را نمی‌توان یافت که درون مایه‌ای فارغ از طبیعت داشته باشد. پارچه‌ها، جواهرات و حکاکی‌های الهام گرفته ازعناصر چهارگانه خود اثباتگر این مطلبند. در این بخش با برخی از اصیل‌ترین و نفیس‌ترین سوغاتی‌های این کشور زیبا آشنا خواهید شد.

عروسک‌های خیمه شب بازی ساخته شده از چوب (Wayang Golek) شاید چندان قیمتی و باارزش جلوه نکنند، اما آنچه که آن‌ها را خاص و دوست داشتنی می‌سازد، هنر عروسک گردانی اندونزیایی است که ریشه در برخی از غنی‌ترین داستان‌های فرهنگی این کشور دارد. بهای پرداختی این آثار بسته به میزان ظرافت به کار رفته در طراحیشان متغیر است و بهترین محل جهت خریداریشان شهر باندونگ (Bandung) واقع در جزیره جاوا است.

بی‌شک در سفر با تور اندونزی بالی را بهترین محل جهت خرید مواد آرایشی ارگانیک خواهید یافت. طب سنتی و درمان‌های گیاهی این جزیره از شهرتی جهانی برخورداند و در این میان صابون، کرم و بخورهای تهیه شده از مواد طبیعی از خاص‌ترین ره‌آوردهای این بهشت سبز به شمار می‌روند. اگر شما هم هوس خرید این اقلام را نموده‌اید، فروشگاه Bali Herbal را فراموش نکنید.

کارخانه بسیار محبوب شکلات سازی POD (Pod Bali Chocolate) در ناحیه کارانگ ساری (Carang Sari، جزیره بالی) قرار دارد و طیف گسترده‌ای از طعم‌های متنوع را شامل شده است. اگر وسوسه خوردن این قالب‌های شیرین امانتان دهد، بی‌شک به هنگام بازگشت عزیزانتان را شاد خواهید نمود.

پارچه‌های باتیک با نقوش بسیار زیبا و دل انگیزشان یکی از شاخص‌ترین و منحصربفردترین تولیدات اندونزی به شمار می‌روند و کمتر هدیه‌ای را می‌توان یافت که به مانند آن اینچنین ظریف و پرجزئیات طراحی شده باشند. بهترین محل جهت خرید این پارچه‌های نفیس شهر آکنده از گنجینه‌های فرهنگی یوگیاکارتا (Yogyakarta، جزیره جاوا) است.

گردش در اندونزی

از آنجایی که تأخیر در حمل و نقل اندونزی امری طبیعی محسوب می‌شود، بهتر است که تا حد امکان برنامه جابه‌جایی‌های خود را قابل تطبیق با شرایط احتمالی در نظر بگیرید. در اندونزی اتوبوس، قطار و هواپیما به مانند دیگر نقاط گردشگری جهان از رایج‌ترین وسایل تردد در میان نقاط مختلف به شمار می‌روند.‌ در این بخش به طور مختصر به شرح هر یک از گزینه‌های مذکور خواهیم پرداخت. 

اتوبوس گزینه‌ای در دسترس و مقرون به صرفه جهت جابه‌جایی در سطح شهرهای اندونزی به شمار می‌رود و بلیط آن نیز به سهولت قابل خریداری است. با این وجود همانطور که پیش‌تر نیز اشاره شد، اندکی تأخیر در برنامه سفرهای روزانه آن امری طبیعی محسوب می‌شود. بهتر است بلیط‌های خود را یک تا دو روز پیش از حرکت تهیه نمایید و توجه داشته باشید که عمده مراکز فروش بلیط در مجاورت ایستگاه‌ها قرار ندارند. در این میان اتوبوس‌های لوکس علی‌رغم آنکه به طور تقریبی به میزان دو برابر گران‌تر از اتوبوس‌های عادی هستند، سفری آرام و بی‌دغدغه را بدست خواهند داد. اتوبوس‌های گردشگری نیز اگرچه هزینه‌ بیشتری را به همراه دارند، مدت زمان سفر میان مقاصد مختلف را به حداقل می‌رسانند.  Perama به عنوان یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات در بالی و لومبوک قرار دارد و امکان بازدید از عمده جاذبه‌های شاخص این جزایر را بدست خواهد داد و شروع قیمت آن نیز از 25 هزار روپیه (1 دلار و 88 سنت) خواهد بود. لازم به ذکر است که در برخی جزایر مانند جاوا جابه‌جایی با قطار به اتوبوس ارجحیت داده می‌شود. خطوط ریلی این جزیره تحت پوشش شرکت Kereta API قرار دارد و به عنوان گزینه‌ای مطمئن و راحت جهت سفر میان نقاط مختلف شناخته می‌شود. 

اگر به دنبال روشی ارزان‌تر و پرسرعت‌تر از اتوبوس جهت دستری به نقاط مختلف هستید می‌توانید از بمو (Bemo) استفاده نمایید. ترددهای درون شهری با این وسیله بین 1000 تا 4000 روپیه هزینه در برخواهد داشت و بسته به مسافت این مقدار متغیر خواهد بود. 

در برخی مواقع هواپیما تنها گزینه دسترسی به یک محل مشخص به شمار می‌رود. یکی از شناخته‌ شده‌ترین شرکت‌های هواپیمایی اندونزی Garuda نام دارد و عمده پروازهای بین‌المللی و داخلی را پوشش می‌دهد. هزینه بلیط هواپیما بسته به نوع هواپیمایی، نوع بلیط و تاریخ پرواز متغیر خواهد بود. جابه‌جایی با هواپیما به جهت صرفه جویی در وقت گزینه‌ای مقرون به صرفه به شمار می‌رود. به عنوان مثال هزینه پرواز از بالی به مقصد جاکارتا و بالی به مقصد فلورس به ترتیب چیزی در حدود 500000 روپیه (37.51 دلار) و 700000 روپیه (52.52 دلار) هزینه در بر خواهند داشت. 

اگرچه وجود پروازهای داخلی ارزان قیمت سبب کاهش محبوبیت تردد با قایق و کشتی‌های مسافربری شده است، با این وجود  بسیاری از گردشگران این وسایل را جهت جابه‌جایی میان جزایر مختلف برمی‌گزینند. دسترسی به قایق‌های مسافربری در نواحی پر گردشگر به سادگی امکان پذیر است. در این میان شرکت Pelni امکان دسترسی از جاوا به تمامی بنادر موجود در جزایر واقع در حد فاصل سوماترا و پاپوآ را امکان پذیر نموده است و ایمنی و وقت شناسی این وسایل از بارزترین خصیصه‌هایشان به شمار می‌رود. بهتر است خرید بلیط دو تا سه روز پیش از حرکت انجام پذیرد و هزینه آن بسته به درجه کیفی کابین‌های انتخابی متغیر خواهد بود. به عنوان مثال یک کابین درجه یک به طور معمول بین 60 تا 100 دلار هزینه در بر خواهد داشت. 

بهترین زمان سفر با تور اندونزی

مجمع‌الجزایر اندونزی از اقلیمی استوایی برخوردارند و متوسط دمای هوا در تمام طول سال (به استثنای نواحی کوهستانی) بین 21 تا 33 درجه سانتیگراد متغیر است. به طور کل می‌توان آب و هوای اندونزی را به دو فصل خشک (ماه مه تا ماه اکتبر) و بارانی (ماه نوامبر تا ماه آوریل) تقسیم نمود. با این وجود مناطقی را نیز می‌توان یافت که از الگوهای بارش مشابهی پیروی نمی‌کنند. علاوه بر آن تأثیر پذیری جزایر این کشور از تغییرات فصلی به یک میزان نخواهد بود و با حرکت به سمت شرق لمس این تغییرات محسوس‌تر می‌گردد. همین امر سبب ایجاد تنوع در انتخاب بهترین زمان سفر به این کشور و بازدید از جاذبه‌های آن شده است. 

عمده گردشگران میانه ماه ژوئن تا میانه ماه سپتامبر، هنگام تعطیلات کریسمس و سال نو را جهت سفر به این کشور برمی‌گزینند. اما این الزاماً بدین معنا نیست که بهترین زمان سفر با تور اندونزی در این هنگام است. چرا که در این موقع از سال عمده هتل‌ها و استراحتگاه‌ها برای مدت چندین روز از پیش رزرو شده‌اند و خدمات تفریحی در سطوح قیمتی بالاتری در دسترس قرار می‌گیرند.

بارش‌های سنگین و امکان بروز سیل در طول ماه‌های بارانی سبب شده است که بسیاری حد فاصل ماه‌های آوریل تا اکتبر را جهت سفر به جزایر زیبایی چون جاوا و سوماترا برگزینند. از سوی دیگر بازدید از جزایری چون بالی و کالیمانتان به سبب آنکه چندان تحت تأثیر تغییرات فصلی قرار ندارند در هر موقعی از سال امکان پذیر است. لازم به ذکر است که بسته به نوع تفریحی که در پی آن به اندونزی سفر می‌کنید، بهترین زمان سفر به این کشور متغیر خواهد بود. اگر به دنبال لذت بردن از مناظر کوه‌های آتشفشانی یا تجربه غواصی در آب‌های مجاور جزایر بالی و کالیمانتان هستید حد فاصل ماه‌های آوریل تا سپتامبر بهترین زمان را بدست خواهند داد چرا که در نیمه دوم سال بارش‌های سیل آسا و امواج خروشان امکان انجام چنین تفریحاتی را غیر ممکن می‌سازند.

قیمت تور اندونزی

فصل پرگردشگر اندونزی نیمه اول سال (ماه آوریل تا ماه اکتبر) را شامل می‌شود و سفر با تور اندونزی در این بازه زمانی بیشترین میزان هزینه را به همراه خواهد داشت، چرا که هتل‌ها و سایر امکانات رفاهی در طول ماه‌های مذکور در بالاترین سطوح قیمتی ارائه خدامات می‌نمایند. علاوه بر زمان سفر، مدت زمان اقامت، تعداد شهرهای شامل شده در پکیج‌های پیشنهادی، درجه کیفی محل اقامت مسافران و میزان فاصله آن از جاذبه‌های شاخص این کشور از دیگر عوامل تأثیر گذار در برآورد هزینه سفر با این تور به شمار می‌روند. با در نظر گیری موارد فوق می‌توان هزینه تقریبی سفر به اندونزی را در حدود قیمتی 4390000 تا 17980000 تومان در نظر گرفت که البته بسته به میزان تغییرات کیفی اعمال شده به درخواست مسافران می‌توان هزینه‌هایی به طبع بیشتر را نیز انتظار داشت.

چرا تور اندونزی آوای بورالان؟

بازدید از اندونزی در قالب پکیج‌های ترکیبی آوای بورالان که دیگر مقاصد گردشگری چون سنگاپور، مالزی و تایلند را نیز شامل می‌شوند امکان پذیر شده است و بی‌شک یکی از منحصربفردترین تجربیات زندگیتان را رقم خواهد زد. هتل‌های لوکس، پروازهای مدرن، حضور ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان از دیگر مواردی هستند که بر منحصربفرد بودن سفر با آژانس مسافرتی آوای بورالان افزوده‌اند. علاوه بر آن وجود گشت‌های نیمروزی، امکان بازدید از شهرهای مطرح کشورهای مذکور را فراهم آورده است که به نوبه خود به طرز قابل توجهی از میزان دغدغه مسافران مبنی بر جابه‌جایی در میان نقاط مختلف خواهد کاست.

به "تور اندونزی" امتیاز دهید

17 کاربر به "تور اندونزی" امتیاز داده اند | امتیاز: 3.8 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور اندونزی"

15 دیدگاه

5 بهمن 1398

تور معمولی یک هفته جاکارتا هتل عادی

پاسخ به وحید چنگیزی

27 مهر 1398

سلام وقت بخیر برای اوایل بهمن تور شرق آسیا بیشتر با قصد استراحت و ریلکسی برای خانواده کجا را پیشنهاد می کنید؟

پاسخ به Reza ASGHARI

29 آبان 1398

با سلام
جناب آقای اصغری، اگر می‌فرمودی که کجا ها قبلا سفر داشتید در شرق آسیا شاید بهتر راهنماییتون می‌کردم ولی اگر بالی تشریف نبدید تور 5 شب سواحل بالی + 2شب منطقه جنگلی ابود رو پیشنهاد می‌دم به شما

پاسخ به رضا باقرزاده

20 شهریور 1398

سلام ببخشید تور اندونزی(نه بالی) برای اوایل مهرماه مناسبه؟شما توری که اندونزی ببره و نه بالی دارین؟هزینش چقدره؟

پاسخ به رعنا

20 شهریور 1398

سلام، روز بخیر سرکار خانم رعنا
اندونزی نام کشور هست و احتمالا منظور شما شهر جاکارتا پایتخت اندونزی می‌باشد، با این فرض بله، تور برای جاکارتا هم وجود دارد. در همین راستا مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند داشت

پاسخ به رضا باقرزاده

31 تیر 1398

سلام....تور سفر به سنگاپور،مالزی،تایلند،اندونزی ممکنه؟چند روز طول میکشه؟قیمتش چقدر میشه؟

پاسخ به آرزو

1 مرداد 1398

سلام سرکار خانم آرزو
ضمن تشکر از حسن انتخابتان، شناسه تور 131 که تور 20 روزه دور آسیا هست تمام مقاصد مدنظر شما رو تحت پوشش داره. مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت جهت اراعه اطلاعات تکمیلی با شما تماس خواهند داشت.

پاسخ به رضا باقرزاده

8 خرداد 1398

تور برای جاکارتا دارین؟؟ما چهار نفریم برای آخر خردادماه قصد رفتن به جاکارتا رو داریم به مدت یه هفته

پاسخ به محمدعیدگاهی

9 خرداد 1398

سلام محمد جان مشاورین ما با شما تماس میگیرند

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

4 خرداد 1398

سلام و خسته نباشید به کارشناسان عزیز بورالان.
من برای اواسط مرداد امسال برای یه سفر شخصی می خواستم برم جاکارتا. توی سایت علی بابا بلیط ها رو برای او بازه زمانی چک می کردم که دیدم متوسط رو به پایینش برای رفت و برگشت حدود 11 تومنه که واقعا هزینه بالایی صرفا برای بلیط هست. خواستم ببینم شما راهنمایی خاصی در مورد تهیه بلیط ارزونتر میتونید بهم ارائه بدید؟ اگر بشه بسیار سپاسگذارم.

پاسخ به مصطفی

5 خرداد 1398

سلام امکانش هست که ما بتونیم برای شما ارزون تر بگیریم ولی ما بلیط تک کار نمیکنیم میتونیم به شما بلیط و ویزا و یا هتل و ویزا بهتون ارائه بدیم

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

18 اردیبهشت 1398

خرید اولین حرکت تور اندونزی

پاسخ به عادل نسلایه

21 اردیبهشت 1398

عادل جان مشاورین ما با شما تماس میگیرند

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

16 بهمن 1397

هزینه سفر هر نفر با تور به غیر ازاقامت (هتل) برای اندونزی ده روزاقامت حدودا چقدر می تواند باشد.

پاسخ به اسداله نعمتی

28 بهمن 1397

سلام به غیر از هزینه هتل شما هزینه ویزا و بلیط رو دارین که با توجه به تاریخی که مد نظرتون هست مشخص میشه علاوه بر این ها اگر خدماتی نظیر ترانسفر و یا گشت های شهری مد نظرتون باشه هم قابل انجام هست

پاسخ به کارشناس آوای بورالان
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)

تور مناطق مرتبط

تلفن: 75284-021