تور هنگ کنگ

شهر هنک کنگ (Hong Kong) منطقه ای خودمختار در جنوب کشور چین میباشد که سالها مستعمره کشور انگلستان بوده است. شهر 24 ساعته هنگ کنگ شهری پر جنب و جوش و زنده است که هیچگاه به خواب نمی رود و به همین خاطر هنگ کنگ را به همراه دیگر ویژه گیهای منحصر به فردش به قلب تبادلات مالی جهان تبدیل کرده است. بندر و فرودگاه هنگ کنگ یکی از بزرگترین مراکز ترانزیت کالا و مسافر در جهان میباشد.

جذابیتهای گردشگری هنگ کنگ شامل : شهربازی و مجموعه آکفاریوم Ocean Park Hong Kong ، کوهستان Victoria Peak ، دیزنی لند هنگ کنگ، مجسمه بودا (Tian Tan Buddha) ، معبد مان مو (Man Mo Temple) ، موزه مادام توسو هنگ کنگ، برج ساعت (Clock Tower) ، خیابان Tung Choi  ، ساختمان مرکز تجاری و شاپینگ مال International Finance Centre  میباشد.

نمایشگاه HKTDC هنگ کنگ فرصت مناسبی است تا در کنار بازدید از نمایشگاه و فعالیت تجاری، زمان لازم برای بازدید از جذابیتهای گردشگری هنگ کنگ را داشته باشید. شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان تور ویژه بازدید از نمایشگاه هنگ کنگ را در پاییز و بهار هر سال دارد که شما میتوانید با شرکت در تور نمایشگاه هنگ کنگ تجربه ای منحصر به فرد را به تقویم خاطرات خود اضافه کنید.

به "تور هنگ کنگ" امتیاز دهید

8 کاربر به "تور هنگ کنگ" امتیاز داده اند | امتیاز: 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور هنگ کنگ"

1 دیدگاه

19 مهر 1398

برای ژانویه 2020 میشه رفت؟

پاسخ به فرید
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021