ضمن تبریک فرارسیدن ایام نوروز 98، به اطلاع می‌رساند، آوای بورالان  از روز شنبه سوم تا یکشنبه یازدهم فروردین بجز جمعه نهم از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر باز و پاسخگوی مسافرین عزیز می‌باشد.

تور آلمان

آلمان با نام رسمی جمهوری فدرال آلمان، کشوری از کشورهای قاره اروپا است. پایتخت آلمان برلین است. آلمان یکی از بالاترین سطوح زندگی در جهان را دارد. شاخص توسعه انسانی سازمان ملل متحد، در سال 2014، آلمان را در میان 187 کشور دنیا در جایگاه ششم قرار داد. آلمان در مرکز اروپا قرار دارد و با نه کشور دیگر اروپا دارای مرز مشترک ‌است. آلمان بعد از فرانسه، اسپانیا و سوئد چهارمین کشور بزرگ در اتحادیه‌ی اروپا است. نزدیک به یک سوم از مساحت آلمان با جنگل پوشیده شده است. دریاچه‌ها، رودخانه‌ها و آب‌راه‌ها دو درصد مساحت آلمان را تشکیل می‌دهند. طولانی‌ترین رودخانه آلمان رودخانه راین است.

تورهای آلمان

تور آلمان شناسه تور: 146 تور آلمان تور برلین 4 روز شروع قیمت: € 490 + مبلغ ریالی 15 ، 22 و 29 خرداد و ...(بهار و تابستان 98) MSC Meraviglia Cruise تور کشتی کروز اسکاندیناوی Meraviglia شناسه تور: 50 تور کشتی کروز اسکاندیناوی Meraviglia دانمارک،فنلاند،روسیه،استونی و آلمان*9روز* شروع قیمت: € 1,690 + مبلغ ریالی 7 اردیبهشت، 4 و 18 خرداد و...(بهار 98) MSC Meraviglia Cruise تور کشتی کروز شمال اروپا Meraviglia شناسه تور: 46 تور کشتی کروز شمال اروپا Meraviglia تور ایتالیا، دانمارک، آلمان، نروژ *9 روز* شروع قیمت: € 1,690 + مبلغ ریالی 14 و 28 اردیبهشت، 11خرداد و...(بهار 98) MSC Orchestra Cruise تور کشتی کروز آلمان و نروژ Orchestra شناسه تور: 27 تور کشتی کروز آلمان و نروژ Orchestra تور آلمان + نروژ *13 روز* شروع قیمت: € 2,590 + مبلغ ریالی 3 خرداد ، 7 مرداد و 8 شهریور 1398 MSC Preziosa Cruise تور کشتی کروز *قطب شمال* Preziosa شناسه تور: 35 تور کشتی کروز *قطب شمال* Preziosa تور آلمان، نروژ، قطب شمال * 16 روز* شروع قیمت: € 2,900 + مبلغ ریالی 26 خرداد و 12 مرداد 1398 MSC Preziosa Cruise تور کشتی کروز اروپا *قطب شمال* Preziosa شناسه تور: 40 تور کشتی کروز اروپا *قطب شمال* Preziosa تور ایتالیا آلمان نروژ *13 روز* شروع قیمت: € 2,290 + مبلغ ریالی 15 خرداد ، 9 و 20 تیر 1398 MSC Preziosa Cruise تور کشتی کروز اروپا *اسکاندیناوی* شناسه تور: 28 تور کشتی کروز اروپا *اسکاندیناوی* تور دانمارک، سوئد، روسیه و آلمان 10روز شروع قیمت: € 1,890 + مبلغ ریالی 3 شهریور 97 MSC Meraviglia Cruise تور کشتی کروز اروپا *قطب شمال* شناسه تور: 30 تور کشتی کروز اروپا *قطب شمال* تور آلمان+نروژ+قطب شمال 13 روز شروع قیمت: € 3,490 + مبلغ ریالی 28 تیر 1397
تعداد: (9)

بهترین زمان برای رفتن به تور آلمان

چه زمانی بهترین زمان رفتن به تور آلمان است؟ جواب هر زمانی از سال است. هر فصل آلمان دل‌فریبی خود را دارد. بنابراین بهترین زمان رفتن به تور آلمان بستگی به سبک سفر کردن شما و فعالیت‌هایی دارد که می‌خواهید در زمان تور اروپا انجام دهید. آیا روزهای آفتابی و گرم را دوست دارید و ایستادن در صف‌های طولانی جاذبه‌های گردشگری برایتان اهمیتی ندارد؟ یا این که می‌توانید با هوای سرد کنار بیایید تا از مزیت جمعیت کمتر و قیمتهای پایینتر پروازها بهره ببرید؟

با داشتن دهکده‌های پر گل و ساختمانهایی که آدم را به یاد قصه‌های پریان می‌اندازد، مطمئن باشید هر زمانی که به تور آلمان بروید مزیت‌های ویژه آن فصل را پیدا خواهید کرد. حتی فصلهایی که در دیگر کشورهای اروپا نسبتا آرام هستند، در آلمان می‌توانند حسابی پر هیجان و جذاب باشند. وقتی نوبت به انتخاب بهترین زمان برای رفتن به تور اروپا و بازدید از آلمان برسد، این نکته‌ها می‌مانند که چه مدت می‌خواهید در آلمان بمانید و با چه تعداد از دیگر گردشگران می‌خواهید مواجه شوید.

رفتن به تور آلمان در بهار

بهار یکی از بهترین فصل‌ها برای رفتن به تور آلمان است. بعد از یک زمستان سرد و طولانی، کل آلمان آغاز فصل گرم سال را با غذا خوردن در بیرون، شکوفه‌های گیلاس، جشنهای سنتی عید پاک و فستیوال‌های بهاره خوش‌آمد می‌گوید. مردم آلمان سر از پا نمی‌شناسند تا در سریع‌ترین زمان ممکن به Biergartenها (باغ‌های نوشیدنی‌خوری) بروند. اگر آب و هوا اجازه دهد تا می فرا برسد، این باغ‌ها باز می‌شوند.

توجه داشته باشید که در بهار همان طور که دما بالا می‌رود، قیمت پروازها و هتل‌ها هم افزایش پیدا می‌کند؛ ولی به هر حال این قیمتها از قیمتهای فصل پرگردشگر آلمان یعنی تابستان به شکل قابل ملاحظه‌ای کمتر هستند. ماه می معمولا بهترین زمان سال برای رفتن به تور آلمان در نظر گرفته می‌شود، چرا که در این زمان وضعیت آب و هوا دلپذیر است و تعداد زیادی فستیوال ملی مانند روز می و Karneval der Kulturen در آلمان برگزار می‌شوند.

رفتن به تور آلمان در تابستان

تابستان فصل پرگردشگر آلمان است. در تابستان در تور اروپا و در آلمان می‌توانید از هوای گرم و روزهای آفتابی و طولانی لذت ببرید. البته توجه داشته باشید که در این فصل، آلمان حداکثر بارش باران خود را در نیمه‌های تابستان تجربه می‌کند. در این فصل می‌توانید از فستیوال‌ها، شنا در استخرهای روباز و سواحل آلمان و انواع فعالیتهای محیط‌های بیرون لذت ببرید. در این فصل مراقب زنبورهای تابستانی نیز باشید، چون که آن‌ها نیز تابستان‌های آلمان را بسیار دوست دارند. همچنین به این نکته توجه کنید که این لذت‌های تابستانی با بالاترین قیمتهای هتل‌ها و قیمت پروازها به دست می‌آیند. در این زمان در آلمان صف‌های جلوی جاذبه‌های توریستی محبوب آلمان می‌توانند خیلی طولانی باشند. اگر در تابستان به اروپا و آلمان می‌روید مطمئن شوید که از قبل رزوهای خود را انجام می‌دهید.

رفتن به تور آلمان در پاییز

پاییز بهترین زمان برای رفتن به تور آلمان است. گردشگران تابستانی آلمان به خانه‌هایشان بر می‌گردند و و تغییر رنگ برگ‌ها جلوه‌های طلایی و دوست‌داشتنی به مناظر طبیعی آلمان می‌دهد. و همین طور که دما پایین می‌رود، قیمت پروازها و هتل‌ها هم دنبال آن را گرفته و کاهش پیدا می‌کنند.

تنها استثنا در این مدت فستیوال Oktoberfest در مونیخ آلمان است. در این زمان اگر به تور آلمان و مونیخ رفتید خود را برای قیمت‌های بالای پروازها و اقامتگاه‌ها آماده کنید. هر سال بیش از 6 میلیون نفر به این فستیوال آمده و قیمت اقامتگاه‌ها می‌تواند دو یا حتی سه برابر شود. بهترین استراتژی این است که مقدمات سفر خود برای شرکت در فستیوال Oktoberfest را خیلی زودتر انجام دهید.

ژاکت و روسری همراه داشته باشید، چرا که پاییزهای آلمان می‌تواند حسابی بارانی باشد و با سرماهای ناگهانی همراه شود. سپتامبر و اوایل اکتبر از بهترین زمان‌های رفتن به تور اروپا و بازدید از آلمان هستند، مخصوصا سال‌هایی که در آنها گرمای تابستانی به پاییز هم می‌رسد.

رفتن به تور آلمان در زمستان

در ماه‌های زمستانی آلمان، می‌توانید از جمعیت کمتر گردشگرها و قیمتهای پایین بهره ببرید. البته در زمستان هم استثنا وجود دارد و آن هم زمان کریسمس است، وقتی که فصل تعطیلات در اوج خود قرار دارد. بازارهای کریسمسی آلمان، هزاران بازدیدکننده بین‌المللی را به خود جذب می‌کنند. بعضی از بهترین چیزها را می‌توانید در قدیمی‌ترین بازارهای Dresden و بازار تاریخی Nuremberg پیدا کنید.

یک چیز دیگر این که اگر در این زمان به تور آلمان رفتید، لباسهای گرم فراموش نشود. آلمان در زمستان‌ها سرد و دما معمولا زیر صفر است. خود را به چکمه‌های ضد آب، کاپشن‌های زمستانی و شال‌گردن‌های گرم مجهز کنید. هوای سرد زمستان‌های آلمان امکان ورزش‌های زمستانی را فراهم می‌کند. فصل اسکی آلمان معمولا دوره بین کریسمس و پایان ماه مارس است.

تجربه بازارهای کریسمس در تور آلمان

دسامبرهای آلمان سرد و تاریک است، ولی برای بسیاری از مردم آلمان، این زمان بهترین زمان سال است. بازار کریسمس شهر نورمبرگ، جاذبه‌ای مشهور در سطح جهانی است. در این بازار می‌توانید دکه‌هایی را بیابید که در آن‌ها اسباب‌بازی‌های چوبی دست‌ساز، فرشته‌های کریسمس، غذاها و نوشیدنی‌هایی که آلمان را بین تمام مسافران تور اروپا مشهور کرده‌اند پیدا می‌شود. دیگر شهرهای آلمان نیز بازارهای کریسمسی دارند، ولی هیچ کدام از آنها به اندازه بازار نورمبرگ، سنتی و زیبا نیستند. اگر به ورزش‌های زمستانی علاقه دارید، تپه‌های اطراف ایالت باواریای آلمان کلی فرصت برای اسکی در اختیارتان می‌گذارد.

شرکت در Oktoberfest در مدت تور آلمان

Oktoberfest می‌تواند بهترین و بدترین زمان رفتن به تور آلمان باشد، بسته به این که از چه زاویه‌ای به آن نگاه می‌کنید. با هجوم میلیون‌ها توریست تور اروپا که برای شرکت در یکی از بزرگترین فستیوال‌های دنیا به آلمان می‌آیند، مونیخ و مناطق اطرافش از نیمه‌های سپتامبر تا نیمه‌های اکتبر جوی پر تب و تاب پیدا می‌کند. این فستیوال دو هفته طول می‌کشد و معمولا از 20 سپتامبر تا 4 اکتبر ادامه دارد. البته می‌توانید انتظار داشته باشید که حداقل بخشی از گردشگرانی که در این مدت در مونیخ هستند بخواهند در هفته‌های قبل یا بعد از فستیوال از دیگر نقاط آلمان نیز دیدن کنند. خلاصه مطلب این است: اقامتگاه‌های خود را هر چه قدر زودتر که امکان دارد رزرو کنید، اگر قصد دارید در زمان Oktoberfest به آلمان بروید.

به "تور آلمان" امتیاز دهید

67 کاربر به "تور آلمان" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با تور آلمان

1 دیدگاه

زهرادشتی درو23 آبان 1397

سلام وقت بخیر آیا تور برای نمایشگاه هانوفر هم دارید؟ممنون میشم جواب بدید

پاسخ به زهرادشتی درو
سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021