تور آلمان

آلمان با نام رسمی جمهوری فدرال آلمان، کشوری از کشورهای قاره اروپا است. پایتخت آلمان برلین است. آلمان یکی از بالاترین سطوح زندگی در جهان را دارد. شاخص توسعه انسانی سازمان ملل متحد، در سال 2014، آلمان را در میان 187 کشور دنیا در جایگاه ششم قرار داد. آلمان در مرکز اروپا قرار دارد و با نه کشور دیگر اروپا دارای مرز مشترک است. آلمان بعد از فرانسه، اسپانیا و سوئد چهارمین کشور بزرگ در اتحادیه ی اروپا است. نزدیک به یک سوم از مساحت آلمان با جنگل پوشیده شده است. دریاچه ها، رودخانه ها و آب راه ها دو درصد مساحت آلمان را تشکیل می دهند. طولانی ترین رودخانه آلمان رودخانه راین است.

تورهای آلمان

برای مشاهده جزئیات تور های ایتالیا روی هر یک کلیک کنید.
تور آلمان شناسه تور: 146 تور آلمان تور برلین 4 روز شروع قیمت: € 590 + مبلغ ریالی 6 ، 13 ، 20 و 27 آبان و...(پاییز 98) MSC Meraviglia Cruise تور کشتی کروز شمال اروپا Meraviglia شناسه تور: 46 تور کشتی کروز شمال اروپا Meraviglia تور ایتالیا، دانمارک، آلمان، نروژ *9 روز* شروع قیمت: € 1,980 + مبلغ ریالی 15 شهریور 1398 MSC Poesia Cruise تور کروز شمال اروپا MSC Poesia شناسه تور: 37 تور کروز شمال اروپا MSC Poesia تور ایتالیا، دانمارک، آلمان، نروژ 9روز شروع قیمت: € 1,790 + مبلغ ریالی 8 شهریور 1398 MSC Meraviglia Cruise تور کشتی کروز اسکاندیناوی Meraviglia شناسه تور: 50 تور کشتی کروز اسکاندیناوی Meraviglia دانمارک،فنلاند،روسیه،استونی و آلمان*9روز* شروع قیمت: € 1,890 + مبلغ ریالی 8 شهریور 1398 MSC Orchestra Cruise تور کشتی کروز آلمان و نروژ Orchestra شناسه تور: 27 تور کشتی کروز آلمان و نروژ Orchestra تور ایتالیا + آلمان + نروژ *14 روز* شروع قیمت: € 2,890 + مبلغ ریالی 7 شهریور 1398 MSC Preziosa Cruise تور کشتی کروز *قطب شمال* Preziosa شناسه تور: 35 تور کشتی کروز *قطب شمال* Preziosa تور آلمان، نروژ، قطب شمال * 16 روز* شروع قیمت: € 2,900 + مبلغ ریالی 12 مرداد 1398 MSC Preziosa Cruise تور کشتی کروز اروپا *قطب شمال* Preziosa شناسه تور: 40 تور کشتی کروز اروپا *قطب شمال* Preziosa تور ایتالیا آلمان نروژ *13 روز* شروع قیمت: € 2,290 + مبلغ ریالی 9 و 20 تیر 1398 MSC Preziosa Cruise تور کشتی کروز اروپا *اسکاندیناوی* شناسه تور: 28 تور کشتی کروز اروپا *اسکاندیناوی* تور دانمارک، سوئد، روسیه و آلمان 10روز شروع قیمت: € 1,890 + مبلغ ریالی 3 شهریور 97
تعداد: (10)

بهترین زمان برای رفتن به تور آلمان

چه زمانی بهترین زمان رفتن به تور آلمان است؟ جواب هر زمانی از سال است. هر فصل آلمان دل فریبی خود را دارد. بنابراین بهترین زمان رفتن به تور آلمان بستگی به سبک سفر کردن شما و فعالیت هایی دارد که می خواهید در زمان تور اروپا انجام دهید. آیا روزهای آفتابی و گرم را دوست دارید و ایستادن در صف های طولانی جاذبه های گردشگری برایتان اهمیتی ندارد؟ یا این که می توانید با هوای سرد کنار بیایید تا از مزیت جمعیت کمتر و قیمتهای پایینتر پروازها بهره ببرید؟

با داشتن دهکده های پر گل و ساختمانهایی که آدم را به یاد قصه های پریان می اندازد، مطمئن باشید هر زمانی که به تور آلمان بروید مزیت های ویژه آن فصل را پیدا خواهید کرد. حتی فصلهایی که در دیگر کشورهای اروپا نسبتا آرام هستند، در آلمان می توانند حسابی پر هیجان و جذاب باشند. وقتی نوبت به انتخاب بهترین زمان برای رفتن به تور اروپا و بازدید از آلمان برسد، این نکته ها می مانند که چه مدت می خواهید در آلمان بمانید و با چه تعداد از دیگر گردشگران می خواهید مواجه شوید.

رفتن به تور آلمان در بهار

بهار یکی از بهترین فصل ها برای رفتن به تور آلمان است. بعد از یک زمستان سرد و طولانی، کل آلمان آغاز فصل گرم سال را با غذا خوردن در بیرون، شکوفه های گیلاس، جشنهای سنتی عید پاک و فستیوال های بهاره خوش آمد می گوید. مردم آلمان سر از پا نمی شناسند تا در سریع ترین زمان ممکن به Biergartenها (باغ های نوشیدنی خوری) بروند. اگر آب و هوا اجازه دهد تا می فرا برسد، این باغ ها باز می شوند.

توجه داشته باشید که در بهار همان طور که دما بالا می رود، قیمت پروازها و هتل ها هم افزایش پیدا می کند؛ ولی به هر حال این قیمتها از قیمتهای فصل پرگردشگر آلمان یعنی تابستان به شکل قابل ملاحظه ای کمتر هستند. ماه می معمولا بهترین زمان سال برای رفتن به تور آلمان در نظر گرفته می شود، چرا که در این زمان وضعیت آب و هوا دلپذیر است و تعداد زیادی فستیوال ملی مانند روز می و Karneval der Kulturen در آلمان برگزار می شوند.

رفتن به تور آلمان در تابستان

تابستان فصل پرگردشگر آلمان است. در تابستان در تور اروپا و در آلمان می توانید از هوای گرم و روزهای آفتابی و طولانی لذت ببرید. البته توجه داشته باشید که در این فصل، آلمان حداکثر بارش باران خود را در نیمه های تابستان تجربه می کند. در این فصل می توانید از فستیوال ها، شنا در استخرهای روباز و سواحل آلمان و انواع فعالیتهای محیط های بیرون لذت ببرید. در این فصل مراقب زنبورهای تابستانی نیز باشید، چون که آن ها نیز تابستان های آلمان را بسیار دوست دارند. همچنین به این نکته توجه کنید که این لذت های تابستانی با بالاترین قیمتهای هتل ها و قیمت پروازها به دست می آیند. در این زمان در آلمان صف های جلوی جاذبه های توریستی محبوب آلمان می توانند خیلی طولانی باشند. اگر در تابستان به اروپا و آلمان می روید مطمئن شوید که از قبل رزوهای خود را انجام می دهید.

رفتن به تور آلمان در پاییز

پاییز بهترین زمان برای رفتن به تور آلمان است. گردشگران تابستانی آلمان به خانه هایشان بر می گردند و و تغییر رنگ برگ ها جلوه های طلایی و دوست داشتنی به مناظر طبیعی آلمان می دهد. و همین طور که دما پایین می رود، قیمت پروازها و هتل ها هم دنبال آن را گرفته و کاهش پیدا می کنند.

تنها استثنا در این مدت فستیوال Oktoberfest در مونیخ آلمان است. در این زمان اگر به تور آلمان و مونیخ رفتید خود را برای قیمت های بالای پروازها و اقامتگاه ها آماده کنید. هر سال بیش از 6 میلیون نفر به این فستیوال آمده و قیمت اقامتگاه ها می تواند دو یا حتی سه برابر شود. بهترین استراتژی این است که مقدمات سفر خود برای شرکت در فستیوال Oktoberfest را خیلی زودتر انجام دهید.

ژاکت و روسری همراه داشته باشید، چرا که پاییزهای آلمان می تواند حسابی بارانی باشد و با سرماهای ناگهانی همراه شود. سپتامبر و اوایل اکتبر از بهترین زمان های رفتن به تور اروپا و بازدید از آلمان هستند، مخصوصا سال هایی که در آنها گرمای تابستانی به پاییز هم می رسد.

رفتن به تور آلمان در زمستان

در ماه های زمستانی آلمان، می توانید از جمعیت کمتر گردشگرها و قیمتهای پایین بهره ببرید. البته در زمستان هم استثنا وجود دارد و آن هم زمان کریسمس است، وقتی که فصل تعطیلات در اوج خود قرار دارد. بازارهای کریسمسی آلمان، هزاران بازدیدکننده بین المللی را به خود جذب می کنند. بعضی از بهترین چیزها را می توانید در قدیمی ترین بازارهای Dresden و بازار تاریخی Nuremberg پیدا کنید.

یک چیز دیگر این که اگر در این زمان به تور آلمان رفتید، لباسهای گرم فراموش نشود. آلمان در زمستان ها سرد و دما معمولا زیر صفر است. خود را به چکمه های ضد آب، کاپشن های زمستانی و شال گردن های گرم مجهز کنید. هوای سرد زمستان های آلمان امکان ورزش های زمستانی را فراهم می کند. فصل اسکی آلمان معمولا دوره بین کریسمس و پایان ماه مارس است.

تجربه بازارهای کریسمس در تور آلمان

دسامبرهای آلمان سرد و تاریک است، ولی برای بسیاری از مردم آلمان، این زمان بهترین زمان سال است. بازار کریسمس شهر نورمبرگ، جاذبه ای مشهور در سطح جهانی است. در این بازار می توانید دکه هایی را بیابید که در آن ها اسباب بازی های چوبی دست ساز، فرشته های کریسمس، غذاها و نوشیدنی هایی که آلمان را بین تمام مسافران تور اروپا مشهور کرده اند پیدا می شود. دیگر شهرهای آلمان نیز بازارهای کریسمسی دارند، ولی هیچ کدام از آنها به اندازه بازار نورمبرگ، سنتی و زیبا نیستند. اگر به ورزش های زمستانی علاقه دارید، تپه های اطراف ایالت باواریای آلمان کلی فرصت برای اسکی در اختیارتان می گذارد.

شرکت در Oktoberfest در مدت تور آلمان

Oktoberfest می تواند بهترین و بدترین زمان رفتن به تور آلمان باشد، بسته به این که از چه زاویه ای به آن نگاه می کنید. با هجوم میلیون ها توریست تور اروپا که برای شرکت در یکی از بزرگترین فستیوال های دنیا به آلمان می آیند، مونیخ و مناطق اطرافش از نیمه های سپتامبر تا نیمه های اکتبر جوی پر تب و تاب پیدا می کند. این فستیوال دو هفته طول می کشد و معمولا از 20 سپتامبر تا 4 اکتبر ادامه دارد. البته می توانید انتظار داشته باشید که حداقل بخشی از گردشگرانی که در این مدت در مونیخ هستند بخواهند در هفته های قبل یا بعد از فستیوال از دیگر نقاط آلمان نیز دیدن کنند. خلاصه مطلب این است: اقامتگاه های خود را هر چه قدر زودتر که امکان دارد رزرو کنید، اگر قصد دارید در زمان Oktoberfest به آلمان بروید.

به "تور آلمان" امتیاز دهید

110 کاربر به "تور آلمان" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور آلمان"

23 دیدگاه

7 مرداد 1398

با سلام. مدارک و شرایط لازم برای گرفتن ویزای توریستی المان چیه؟ ممنون میشم کامل توضیح بدین. و هزینش چقدر هست؟ برای یک یا دوهفته

پاسخ به احمدزاده

کارشناس آوای بورالان8 مرداد 1398

سلام جناب اقای احمدزاده، شما با مراجعه و کلیک بر روی پکیج تورالمان با شناسه تور 146 میتونید از قیمت ها مطلع بشید و در قسمت مدارک مورد نیاز، ما به صورت کامل برای شما مدارک و شرایط مورد نیاز رو قرار دادیم.

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

31 تیر 1398

سلام..میخواستم بدونم هزینه ویزای توریستی 1ماهه آلمان چقدر میشه؟ ممنون میشم

پاسخ به امیر

رضا باقرزاده1 مرداد 1398

با سلام
جناب آقای امیر، ضمن تشکر از حسن انتخابتان، ویزای آلمان به میزان تور خریداری شده می‌باشد یعنی درصورت درخواست تور یک هفته‌ای آلمان ویزای شما 8 روز خواهد بود. مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

پاسخ به رضا باقرزاده

28 تیر 1398

سلام من ویزای کاری میخوام بگیرم اطلاعاتم ضعیفه میشه راهنمایی کنیدلطفا
ممنون میشم ازراهنمایی تون

پاسخ به Kayvan kearas

کارشناس آوای بورالان29 تیر 1398

سلام دوست عزیز ما فقط برای ویزای توریستی اقدام میکنیم

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

23 تیر 1398

سلام وقت بخیر
میخواستم بپرسم آژانس شما هم کارای مربوط به ویزای کاری و اقامت انجام میده؟

پاسخ به مهدی

کارشناس آوای بورالان24 تیر 1398

سلام خیر ما فقط در حوزه توریستی فعالیت میکنیم

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

22 تیر 1398

سلام همسرم من ویزای کاری گرفته و المان هستش .میخوام ببینم من میتونمویزا سفر بگیرم و اینکه مدت ویزا سفر حداکثر چه مدتی هستش؟

پاسخ به کریمی

کارشناس آوای بورالان23 تیر 1398

سلام جناب کریمی اگر بار اولی هستش که شما قصد اقدام کردن دارید امکان اینکه بیشتر از دو هفته به شما ویزا بدن زیاد نیستش

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

21 تیر 1398

سلام وقت بخیر من واسه عید می‌خوام آلمان برم سوالم اینه اولا کی باید از طریق شما اقدام کنم ، و سوال دومم اینه که با توجه به اینکه از طریق موسسه دارم واسه ویزای کار آلمان اقدام میکنم با هم تداخل نداره و مشکلی واسم پیش نمیاد چون دوبار وقت سفارت میشه ؟

پاسخ به محمد

کارشناس آوای بورالان22 تیر 1398

سلام بهترین موقع برای اقدام کردن شما برج هفت هستش و ترجیحا بهتره منتظر جواب ویزا کار بمونید و بعدش توریستی اقدام کنید. چون اقدام‌کردن همزمان دو ویزا باعث رد شدن جفتش میشه.
با تشکر.

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

15 تیر 1398

سلام خسته نباشید. عذر میخوام سوالی داشتم در مورد تور آلمان خواستم بدونم برای شهریور ماه 98تاریخ تور دارید ،که من ثبت نام کنم در ضمن هزینه هر نفر هم اگه لطف کنید بگید ممنون میشم

پاسخ به مهدیپور

کارشناس آوای بورالان16 تیر 1398

سلام با تشکر از حسن انتخاب شما بله برای شهریور ماه هم تور داریم مبلغ تور 4 روز برلین 590 یورو به علاوه مبلغ ریالی که با توجه به تاریخ مد نظر شما مشخص می شود

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

9 تیر 1398

با سلام
نیاز به یک تور یک هفته ای جهت بازدید از شهرهای مونیخ و اشتوتگارد برای یک نفر بزرگسال و یک نفر کودک هشت ساله در دو ماه آینده رو دارم. منتظر بهترین پیشنهاد شما هستم.ممنون

پاسخ به طاهر پورحبیبی

کارشناس آوای بورالان10 تیر 1398

سلام جناب پورحبیبی مشاورین ما با شما تماس میگیرند و مناسبترین پکیج رو برای شما انتخاب میکنند

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

20 اردیبهشت 1398

سلام. وقت بخیر
ویزای توریستی آلمان یا ایتالیا میخواستم. هر کدام که راحتتر گرفته میشه. لطف کنید بفرمایید چه مدارکی نیاز هست و هزینه تقریبی سفر رو بفرمایید
سپاسگزارم

پاسخ به سارارنجبر

کارشناس آوای بورالان21 اردیبهشت 1398

سلام از ایتالیا اقدام کردن راحت تر هستش مدارک مورد نیاز هم مدارک ملکی /شغلی/مالی هستش که جزعیات بیشتر را در هر تور در قسمت مدارک مور نیاز میتونید پیدا کنید هزینه سفر هم بستگی به پکیج انتخابی شما داره

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

14 اردیبهشت 1398

با توجه به اینکه بنده ویزای المان دارم. میخام از خدمات نور اروپای شما کشوری که با المان تورش ترکیب میشه معرفی بفرمایید.و بهره مند شوم
برای مثال تور برلن خوله ولی مدتش کمه اگه بشه با کشور دیگه ادغام بشه خیلی خویه مثل سویس یا اسپانیا. البته به نسبت میدونم مبلغ تور اضافه میشه. زحمت نباشه برای اعلام بفرمایید
ضمنا تلگرام من همین شمارست اگه اعلام بفرمایید ممنون میشم

پاسخ به Zahra madani

کارشناس آوای بورالان17 اردیبهشت 1398

خانوم مدنی مشاورین ما با شما تماس میگیرند و راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار خواهند گذاشت

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

15 فروردین 1398

مدارک مورد نیاز برای طور

پاسخ به یزدان

کارشناس آوای بورالان20 فروردین 1398

مدارک مورد نیاز ویزای شنگن هست که شمال مدارک شغلی و سند ملکی و گردش حسابی که با تمکن مالی دوره شما همخوانی داشته باشه و گواهی تمکن مالی با حداقل موجودی 100 میلیون به ازای هر نفر

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

زهرادشتی درو23 آبان 1397

سلام وقت بخیر آیا تور برای نمایشگاه هانوفر هم دارید؟ممنون میشم جواب بدید

پاسخ به زهرادشتی درو
سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021