تور جزایر قناری

منطقه خود مختار جزایر قناری اسپانیا، مجمع‌الجزایری قرار گرفته در ساحل جنوبی مراکش است و در 100 کیلومتری غرب مرز جنوبی این کشور قرار گرفته است. جزیره‌های اصلی جزایر قناری اسپانیا، (از بزرگ به کوچک) جزیره‌های تنریف، فوئرته‌ونتورا، گرن کاناریا، لان‌زاروته، لا پالما، لا گومرا و ال هیرو هستند. این مجمع الجزایر همچنین شامل تعداد زیادی جزیره کوچک دیگر نیز هستند. جزایر قناری جنوبی‌ترین منطقه اسپانیا است. در میان 4 مجمع‌الجزایر که در شمال اقیانوس اطلس قرار دارند، جزایر قناری بزرگترین آنها هستند. سواحل زیبای این مجمع‌الجزایر، جاذبه‌های طبیعی مهم و آب و هوای بسیار خوب این جزایر در طول سال، این بخش از اسپانیا را به یکی از مهمترین مقاصد توریستی این کشور تبدیل کرده است. جزایر قناری در طول سال حدودا 12 میلیون توریست تور اسپانیا را میزبانی می‌کنند و بیشترین این بازدیدها از جزایر تنریف، فوئرته‌ونتورا، گرن کاناریا و لانزاروته داشته‌اند. جزایر قناری آب و هوایی نیمه گرمسیری داشته و تابستان‌هایی طولانی و گرم و زمستان‌هایی تقریبا گرم دارد.

به "تور جزایر قناری" امتیاز دهید

52 کاربر به "تور جزایر قناری" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور جزایر قناری"

3 دیدگاه

مجید 4 فروردین 1398

سلام.آیا شما برای ویزا شینگن تنها هم اقدام میکنید؟آیا تضمینی هم میگیرین؟ و لطفا اگه جواب مثبت هست قیمت و مدارک مورد نیاز رو هم بگین

پاسخ به مجید

ندا28 دی 1397

با سلام
چرا برای نوروز 98 توره کروز جزایر قناری نمیزارین؟
یا حتی تور بدون کروز
مثلا مثل پرتغال و یکی از جزایر قناری

پاسخ به ندا

لیلا بذرافشان11 خرداد 1397

شرکت خوبیه

پاسخ به لیلا بذرافشان
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021