!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

تور کانادا

برف بود، سرما بود و یخ ... اما نه، دست نگهدارید! این سناریو تأثیرگذاری برای توصیف زیبایی های کانادا نیست. درست است که کوه های سر به فلک کشیده و یخچال های طبیعی با پیکر برفی و یخزده شان بر عرصه این کشور گسترده شده اند اما تنها زمانی می توان جاذبه های این سرزمین را تا به این حد سرد و منجمد جلوه داد که شور و هیجان جاری در شهرهای آن را نادیده گرفت؛ شهرهایی جهانی با بافتی چند فرهنگی که به مانند میزبانی با سخاوت هر انسانی را ورای آنچه که بدان معتقد است در بر گرفته اند. این شور چون جریانی آتشین تا کیلومتر ها ورای شهرها را چون ماه اوت تبدار کرده است و دائماً ذهن را درگیر این سوال می سازد که در کدام نقطه از جهان می توان قایق سواری بر بستر نقره ای دریاچه های آرام، حرکت پر پیچ و تاب چوب های اسکی بر دامن برفی کوه ها و کنکاش در میان جنگل های انبوه را بدان صورت که در کانادا مهیا گشته است تجربه کرد؟! در تور کانادا با ما همراه شوید تا یکی از گرم ترین و سرزنده ترین سفرهای خود را در یکی از سردترین کشورهای دنیا تجربه کنید. شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان با سالها تجربه در زمینه اخذ ویزای معتبرترین کشورهای دنیا، اجرای تورهای کانادا و همچنین اخذ ویزای توریستی مالتی کانادا با دعوتنامه معتبر با همکاری بزرگترین کمپانی گردشکری کانادا این اطمینان را به شما میدهد تا آسوده خاطر با تیم حرفه ای ما مراحل اخذ ویزای خود را طی نمایید.

چرا تور کانادا

می توان کانادا را سرزمین معماری های شگفت انگیز خواند. هر شهر با بنایی سحرانگیز به مانند نتی بر کلیدهای این پیانوی اصیل انگلیسی فرانسوی نشسته است و هزاران هزار موسیقی ناب را همگام با طنین جاذبه های سبز و سرد طبیعت این کشور نواخته و خالق اوج و فرودی عجیب از ورای برج های سربه فلک کشیده در امتداد آبشارهای خروشان شده است. هر لحظه با هویتی خاص در ذهن ثبت خواهد شد و تعادلی دوگانه از سختی سازه های سرد تا نرمی دریاچه های درخشان و از سکون برج های سر به فلک کشیده تا جنبش رودخانه های وحشی را در روح القا کرده و دفتر خاطراتتان را آکنده از لحظات شیرینی می سازد که زمانی تحققشان در رویا ممکن بود. به خواندن ادامه دهید تا سرّ جادوی این سرزمین را در پس قالبی چند گانه از مصنوعات بشری و طبیعتی بکر دریابید.

بازدید از شهرهای سرزنده کانادا

سخت است در میان بادهای سرد و کولاک های زمستانه مردمی را دلگرم کردن و اینکه چگونه شهرهای این کشور در پس زمستان های سخت، هزاران گردشگر تور کانادا را شیفته خود ساخته اند همچون رازی سر به مهر بر ما پوشیده است. شاید این مردمش هستند که با خوی گرم و مهمانوازیشان آغوش این سرزمین را بر بازدیدکنندگان باز نگاه داشته اند. اگرچه پاسخ قطعی به این سوال وجود ندارد، نمی توان منکر زیبایی معصومانه طبیعت شهرهای این کشور پهناور شد. هر شهر در لوای جغرافیا و عارضه های طبیعی هویت و اعتباری خاص یافته است و در این میان تورنتو (Toronto، استان انتاریو) به عنوان بزرگترین و پرشورترین شهر کانادا که گاه با پایتخت آن اشتباه گرفته می شود، مونترال (Montreal، استان کبک) به عنوان پایخت فرهنگی آن با حال و هوای اروپایی و آزادیخواهش و ونکوور (Vancouver، استان بریتیش کلمبیا) با جلوه ای کارت پستالی، اقلیمی معتدل و بهاری زودرس از شاخص ترین ها محسوب می شوند. در انتها اگر مجال رهایی از تب کلانشهرها را یافتید بد نیست که نظری هم به سکونتگاه های کوچکتر بیاندازید، شاید بازدید از آن ها تجربه ای بزرگتر از وسعتشان را رقم زند. چرچیل این شهر کوچک برفی که حیات وحش قطب را از ورای شیشه تلویزیون بیرون کشیده و آن را در قالب واقعیتی شگفت انگیز آشکار می سازد یکی از پر طرفدارترین این سکونتگاه هاست.

بازدید از سازه های شاخص کانادا

برج های استوار با کمترین درصد خطا در وقارشان و پل های مستحکم که چون ماری سنگی در دل طبیعت خزیده اند، ترس، شگفتی و لذت را در قالبی منحصربفرد به روح تزریق خواهند کرد. حرکت بر لبه های برج سی ان (CN Tower، تورنتو) و تجربه احساس رها شدگی در میان ابرها و صرف وعده ای دل انگیز در رستوران گردان آن، برج اسکایلان (Skylon Tower، انتاریو) که فرصت تأمل بر شکوه آبشارهای نیاگارا بدست می دهد و پل کاپیلانو (Capilano Suspension Bridge، ونکوور) که با پیچ و تابی موزون گردشگران تور کانادا را به میان خلوت درختان همیشه بهار راه خواهد داد از شاخص ترین ها به شمار می روند.

تجربه ای فرهنگی همراه با تور کانادا

طراحان این سرزمین، معماری را به مانند گردی جادویی بر پیکر موزه های اشرافی کانادا پاشیده اند و با ساختار پیچیده و پر رمز و رازشان ترکیبی سحر انگیز از آنچه کهنه و نو خوانده می شود در مقابل دیدگان گردشگران تور کانادا گسترده اند. در این میان ساختار موزه اشرافی انتاریو (Royal Ontario Museum، تورنتو) راوی داستان تکراری نبرد سنت و مدرنیته شده است و به مانند سرخورده ایی ناراضی از آنچه که بوده است، دشنه ای شیشه ای را در قلب سنگی خود فرو کرده است. بر خلاف ظاهرش درون آن صلح آمیزتر است و فرهنگ و طبیعت برای عرضه داشته های خود در گوشه ای خلوت کرده و آنچه که تاریخ برایشان رقم زده است در معرض نمایش گذارده اند. اما اصالت و تاریخ همیشه در میان دیوارها محصور نشده اند. کافی است در میان خیابان های باریک و سنگ فرش شده شهر قدیمی مونترال (Vieux Montreal) قدم زنید تا تضادی شیرین از لوکس و تاریخی را در بستری با رنگ و بویی فرانسوی تجربه کنید.

طبیعت کانادا

اگرچه سرد است اما سبز و شاداب در میان جنگل ها می درخشد و اگرچه یخزده است اما در میان رودخانه ها و دریاچه های محصور در دل کوه ها آرام به حرکت درآمده است. این تصویری حقیقی از طبیعت کانادا است. طبیعتی که شاید نبودش سختی مصنوعات بشری را ملالت آور می ساخت. از شاخص ترین جاذبه های سبز این سرزمین می توان به پارک استنلی (Stanley Park، ونکوور) که در میان بافت شهری ونکوور گسترده شده است اشاره کرد. چشم اندازهای این پارک مسحور کننده اند اما جاذبه های این پهنه سبز به همین ختم نمی شوند. سفر در دل اقیانوس و نظاره ماهیان در حالی که آرام و بی تفاوت از کنارتان عبور می کنند تجربه ای خاص و فراموش ناشدنی است که در بزرگترین آکواریوم کانادا (Vancouver Aquarium) واقع در این پارک محقق گشته است. دریاچه مورین (Moraine Lake، بنف، استان آلبرتا) نیز با پوست سبز آبی اش عکاسان را شیفته خود خواهد ساخت. این آبی آرام که در میان کوه ها محصور شده است در پارک ملی بنف (Banff National Park) واقع شده است و سالانه هزاران گردشگر تور کانادا را مجذوب خود می سازد. اما هیچ سخنی در باب زیبایی های این سرزمین بی ذکر نام آبشارهای خروشانش کامل نخواهد شد. شاید بتوان نیاگارای خشمگین را شاهشان (Niagara Falls، مرز انتاریو و نیویورک) خواند و آتابساکا (Athabasca Falls، استان آلبرتا) واقع در پارک ملی جاسپر را ملکه. وصف آنچه که در این بسترهای سنگی جاریست ورای کلمات است و تا زمانی که غبار خیسشان پوستتان را لمس نکرده باشند درک درستی از آن ها نخواهید یافت.

جشنواره های پر شور کانادا

از جنبش جرقه های سوزان در سکوت آسمان شب ونکوور (Vancouver Celebration of Light، ماه های ژوئیه و آگوست) تا فریاد و هیاهوی گاوچرانان در مسابقات گاوبازی کلگری (Calgary Stampede، ماه ژوئیه)، جشنواره های این کشور بار دیگر ثابت خواهند کرد که شور شهرها چیزی ورای سردی و رخوت است.

بهترین زمان سفر با تور کانادا

بسته به نوع فعالیت ها و تفریحاتی که در پی آن ها به کانادا سفر می کنید، بهترین زمان سفر به این کشور متغیر است. فصل زمستان عموماً از اواسط ماه نوامبر شروع می شود و تا اواسط ماه مارس ادامه می یابد. باتوجه به موقعیت جغرافیایی کانادا، تجربه زمستان های سخت و شدید در آن امری عادیست و اگر به دنبال تفریحاتی چون اسکی روی برف و اسنوبرد باشید، این امر نکته مثبتی به شمار می رود. علاوه بر این در طول ماه های سرد سال عمده مراکز گردشگری آماده خدمات رسانی هستند و تنها تعداد محدودی از آن ها به حالت تعلیق در می آیند.

نواحی جنوبی کانادا که عمده جمعیت این کشور را شامل شده است، آب و هوایی مشابه با نواحی شمالی ایالات متحده دارد. با حرکت به سمت شمال به مراتب بر سردی هوا افزوده می شود و این به معنای زمستانی های بسیار سردتر و طولانی تر و تابستان های کوتاه و به طرز باورنکردنی گرم است. نکته قابل توجهی که در رابطه با کانادا وجود دارد وجود استان هایی با قلمروهایی بسیار گسترده است که تنوع اقلیمی قابل توجهی را درون مرزهایشان شامل شده اند. به عنوان مثال کبک از نواحی معتدل جنوبی در جهت نواحی قطبی امتداد یافته است و همین امر تنوع آب و هوایی ویژه ای را در آن پدید آورده است.

در طول فصل تابستان (از اواخر ماه ژوئن تا ماه اوت) هوا بسیار مطبوع است و همین امر جمع کثیری از گردشگران تور کانادا را به سمت خود جذب می کند و افزایش قیمت ها را سبب می شود. در این موقع از سال عمده تسهیلات از پیش رزرو شده اند و پارک های ملی آکنده از جمعیت بازدیدکنندگان می گردند. اگر قصد کوهنوردی و کمپ زنی در طول این فصل را دارید، اسپری و تجهیزات دور کننده حشرات را فراموش نکنید.

از بسیاری جهات، فصل پاییز، به طور خاص ماه های سپتامبر و اکتبر، بهترین زمان سفر به کانادا بشمار می روند، چرا که هوا عموماً مطبوع است و جمعیت گردشگران بسیار کم. علاوه براین هزینه ها به طرز قابل توجهی نسبت به فصل تابستان کمترند. برگ های پاییزی درختان نیز امکان ثبت تصاویری زیبا و فراموش ناشدنی را بدست می دهند. بهار نیز به لحاظ مالی فصل مناسبی جهت بازدید از کانادا به شمار می رود و عمدتاً از اواسط ماه مارس شروع می شود و تا اواسط ماه ژوئن ادامه می یابد.

گردش در کانادا

شبکه خطوط هواپیمایی کانادا بسیاری از پروازهای داخلی را پوشش داده و امکان دسترسی به هر نقطه ای از این کشور را برای گردشگران تور کانادا فراهم آورده است. بزرگترین این شرکت ها WestJet و Air Canada هستند. هزینه سفر با این هواپیمایی ها عموماً بالاست. به عنوان مثال سفر از تورنتو به مقصد وینیپگ (دو ساعت و نیم) با هواپیمایی Air Canada چیزی در حدود 300 دلار هزینه در بر خواهد داشت و همین پرواز با WestJet تنها اندکی ارزانتر است.

شرکت اتوبوسرانی Greyhound Canada عمده مسیرهای طولانی غرب تورنتو را پوشش داده است که از میانشان می توان به مسیر تورنتو ونکوور اشاره کرد. در شرق کشور نیز عملکرد این شرکت قابل قبول است و اتوبوس های مسیرهای طولانی مطابق با جدول زمانی منظمی در طول روز تردد دارند و امکان توقف های بین جاده ای جهت صرف غذا و تعویض راننده را بدست می دهند. تمامی اتوبوس های کانادا مطابق با نرخ مصوبه این کشور فعالیت می کنند و بدیهی است که به تناسب مسافت سفر میزان آن متغیر است. به عنوان مثال سفر از تورنتو به مقصد وینیپگ (مسافتی در حدود 2100 کیلومتر) هزینه ای معادل 145 دلار را در برخواهد داشت و این در حالی است که هزینه سفر از مونترال به مقصد تورنتو (مسافتی در حدود 540 کیلومتر) تنها 40 دلار خواهد بود.

شرکت VIA Rail امکان سفر با قطارهای سریع السیر و راحت را بین مقاصدی چون مونترال و تورنتو در اختیار گردشگران تور کانادا قرار می دهد. علاوه براین، VIA از میان برخی از زیباترین جاده های کانادا عبور می کند. از شاخص ترین این سفرها می توان به قطار تورنتو به مقصد ونکوور که هفته ای سه بار در این مسیر جابه جا می شود، سفر دو روزه از جاسپر به مقصد پرینس روپرت و سفر تفریحی در اطراف شبه جزیره Gaspe واقع در کبک اشاره کرد. هزینه سفر با قطار بسته به اینکه در چه موقعی از سال از کانادا بازدید می نمایید متغیر است. به عنوان مثال سفر از تورنتو به مقصد ونکوور در فصول پر گردشگر چیزی درحدود 475 دلار (اکونومی)، تخت های بالا 1750 دلار و کابین های تک نفره 2640 دلار هزینه در بر خواهد داشت و این هزینه ها در فصول کم گردشگر تا 25 درصد کاهش را تجربه خواهند کرد. VIA تعدادی بلیط های چند سفره را نیز بفروش می رساند که به طرز قابل توجهی ارزانتر از سایر هستند. شاید وسوسه برانگیزترینشان Canrailpass باشد که امکان هفت توقف (شروع قیمت از 699 دلار)، ده توقف (شروع قیمت از 899 دلار) یا تعداد نامحدودی توقف (شروع قیمت از 1299 دلار) در سفر از کبک به مقصد انتاریو را بدست می دهد.

سفر با کشتی نیز گزینه ای متفاوت و هیجان انگیز جهت جابه جایی در میان جزایر و مناطق شمالی کانادا محسوب می شود. کشتی های شرکت BC Ferries امکان سفر در میان کلیه این مقاصد را با صرف هزینه ای مقرون به صرفه بدست می دهند. به عنوان مثال سفر از ونکوور به مقصد ویکتوریا با صرف هزینه ای 16.90 دلاری امکان پذیر خواهد بود.

تور کانادا آوای بورالان

پکیج پیشنهادی آوای بورالان که امکان بازدید از پر جاذبه ترین شهرهای کانادا شامل کبک، مونترال، تورنتو و آبشارهای نیاگارا را بدست می دهد، تور 13 روزه کانادا با امکان اقامت در هتل های چهار و پنج ستاره در شهرهای مذکور و در مجاورت آبشارهای نیاگارا است. رنج قیمتی این پکیج، بسته به درجه کیفی هتل ها بین 23 تا 26 میلیون متغیر است و در طبقه بندی کیفی در رده نرمال قرار می گیرد. شروع حرکت از تهران به مقصد استانبول و سپس مونترال با هواپیمایی ترکیش ایر خواهد بود. اخذ ویزای پنج ساله کانادا یکی از نقاط قوت این تور محسوب می شود چرا که امکان ورود و خروج مکرر به این کشور را بدست می دهد. دسترسی به راهنمای فارسی زبان و ترانسفر فرودگاهی و بین شهری از دیگر مزایای سفر با این تور محسوب می شوند.

به "تور کانادا" امتیاز دهید

109 کاربر به "تور کانادا" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور کانادا"

27 دیدگاه

24 آذر 1398

در ارتباط با سفر به کانادا و مهاجرت سوال دارم

پاسخ به محمد ایراندوست

27 آذر 1398

با سلام
مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

پاسخ به رضا باقرزاده

7 آذر 1398

سلام خسته نباشی من 43سال سن دارم آتش نشان هستم دارای سه فرزند14سال 10سالودختر1سال ونیم برای درمان خانمم می خوام این کشوربرم که شنیدم تواین کشوردرمان می کنندمی خواستم بدونم چقدر پول نیازدارم وآیامی تونم موفق بشم اگه میشه راهنمایی بفرمایید

پاسخ به حمید

19 آذر 1398

با سلام
جناب آقای حمید، سئوال شما مقداری مبهم است به همین دلیل پاسخگویی به آن یک مقدار دشوار می‌باشد. قصد شما از سفر توریستی است و یا مهاجرت؟ همه اعضای خانواده قصد سفر دارید یا شما و همسرتان؟ چه میزان زمان برای پروسه درمان نیاز دارید ؟ با بیمارستان و یا مرکز درمانی خاصی هماهنگ کرده اید ؟ کدام شهر مقصد اصلی شما در کانادا می‌باشد؟ چه زمانی قصد سفر دارید ؟ مدارک لازم جهت ارائه درخواست برای اخذ ویزا را دارید ؟ با مطالعه لیست مدارک می‌توانید شانس خود را برای اخذ ویزا برآورد کنید

پاسخ به رضا باقرزاده

24 مهر 1398

سلام من برای وضع حمل در خرداد ماه قصد مسافرت به کانادا رو دارم چقدر هزینه داره برامایا شما میدونید ؟ من میخوام ونکور کانادا وضع حمل کنم مگر بتونم اقامت بگیرم کمک کنید لطفا

پاسخ به الناز افشارپور

6 مهر 1398

سلام دومورد سوال داشتم
1-عموی من کانادا زندگی میکنه و چندسالی هست که دیگه نمیتونه بیاد ایران میگه سفارت بسته است آیا شما راهی میدونید که بگیم ایشان اقدام کنند تا بتونن بیان؟
2-اگه بخواهم من ودخترم دوهفته ای بریم پیششون چطور باید اقدام کنیم؟ ضمنا من کشورهای دبی ترکیه فرانسه آلمان هلند ..وکشورهای مذهبی رفتم وانگلیسی خوب میدونم نمیدونم برا گرفتن ویزا اینا مهمه یا نه
لطفا

راهنمایی کنین

پاسخ به عفت فریدی

9 مهر 1398

سلام، سرکار خانم فریدی،
پاسخ سوال اول: عموی شما احتمالا هر دو پاسپورت ایرانی و کانادایی رو دارند، برای سفر میتونن با پاسپورت کاناداییشون بلیط تهیه کنند و در زمان ورود به ایران با پاسپورت ایرانی شون که احتمالا منقضی شده وارد ایران بشن، برای ورود اگر پاسپورت اعتبار نداشته باشه مشکلی وجود نخواهد داشت. بعد میتونن در ایران پاسپورت جدید بگیرن که هزینش هم بسیار براشون کمتر خواهد بود چون در صورتی که بخواهند در کانادا درخواست پاسپورت جدید ایرانی بدهند باید از طریق دفتر حافظ منافع ایران در نیویورک امریکا اقدام کنند.
پاسخ سوال دوم: با توجه به سوابق سفرتون (Travel History) درصورتی که بقیه مدارکتون هم مانند مدارک مالی، شغلی و ملکی خوب باشه شانس زیادی برای اخذ ویزای توریستی 5 ساله کانادا رو دارید و درصورت علاقه میتونید از طریق مشورت با مشاورین گردشگری ما نسبت به اخذ ویزا اقدام کنید

پاسخ به رضا باقرزاده

26 تیر 1398

با سلام و وقت بخیر
مشاورین محترم لطفا با من تماس بگیرید در رابطه با تور کانادا
با تشکر مجید

پاسخ به مجید

27 تیر 1398

سلام جناب محمدی با تشکر از حسن انتخاب شما. مشاورین ما با شما تماس میگیرند

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

12 تیر 1398

سلام پاسپورت من فقط مهر کشور ارمنستان خورده ینی فقط یه سفر خارجی داشتم می خواستم بدونم برای گرفتن ویزای شنگن چه کاری باید انجام بدم که بتونم ویزای تورستی کانادا رو بگیرم ممنون

پاسخ به حامد

12 تیر 1398

سلام حامد جان مشاورین ما با شما تماس میگیرند

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

4 تیر 1398

من وهمسرم هردو ویزای مولتی کانادا هستیم.نوزاد دوماهه ای داریم که درخواست ویزای مولتی کانادا برایش داریم.لطفا بگین هزینش چقدره وچه مدارکی لازم داره وچطور اقدام کنیم؟

پاسخ به mahnaz

4 تیر 1398

سرکار خانم مهناز
با سلام و تشکر از حسن انتخابتان، مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

پاسخ به رضا باقرزاده

8 اسفند 1397

سلام اگه خانواده درجه یک دعوت نامه بفرستند چند وقت برای ویزا لازمه؟؟؟

پاسخ به زهرا

12 اسفند 1397

سلام اگر امروز اقدام کنیم و دعوت نامه شما هم اماده باشه شما تا هفته اینده وارد سفارت میشید اما جواب سفارت ؛ ما مسافر داشتیم که جوابش توی یک هفته به دست ما رسیده و مسافر هم داشتیم که جوابش هشت ماهه رسیده

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

29 مهر 1397

باسلام
بامدرک دپیلم و شغل پیمانکاری صنعتی (عایق کاری ) ودر حال حاضر کارمند نمایندگی بیمه دارای 13سال سابقه بیمه تامین اجتمای سن 47 داری سرمایه 380میلیون (منزل مسکونی ) با همسر وفرزند 12ساله چطور می توانم اقامت کانادا بگیرم
ب کمال تشکر

پاسخ به امیر

25 مهر 1397

با سلام
من کارمند ذوب اهن هستم و تقریبا چند کشور رفتم و از زبان انگلیسی هم چیزی بلد نیسم
شانسم در گرفتن ویزا چقده؟

پاسخ به Mohsen

20 مهر 1397

سلام بنده شنگن ندارم اما گردش حسابم خوبه و سند ملک هم دارم آیا میتونم با خانواده ویزا توریستی بگیرم (خانومم و پسرم )
ممنون

پاسخ به میلاد

2 مهر 1397

سلام
من 2 تا ویزای شنگن دارم از فرانسه، یکی برای 2015 و یک مولتی 3 ماهه برای 2018. 4 سال سابقه بیمه. دانشجو هستم ، ولی سند خونه ندارم و همینطور گردش حساب، میخوام بدونم چقدر شانس گرفتن ویزای مولتی کانادا رو دارم؟

پاسخ به سمانه

3 فروردین 1396

سلام من کارشناس مالی در یک موسسه هستم ومجرد ویزای شینگن ندارم میتونم توریستی به کانادا اقدام کنم؟

پاسخ به علیرضا

16 اردیبهشت 1397

سلام
علیرضا عزیز، با توجه به نوع ویزای مورد اشاره که ویزای توریستی کانادا میباشد، از مهمترین موارد و مدارک دارای اهمیت برای سفارت، سوابق سفر شما میباشد. بویژه سفر به کشورهای توسعه یافته همچون کشورهای عضو پیمان شنگن، انگلستان، استرالیا، ژاپن و ...، دقت داشته باشید کسی که تا قبل از اقدام برای اخذ ویزای توریستی کانادا هیچ سفری نداشته است و یا سوابق سفر توریستی چشمگیری ندارد، چگونه میتواند افسر ویزای کانادا را برای موافقت با درخواست ویزای توریستی خود متقاعد کند که قصدش از سفر برای گردش و توریست میباشد و پس از سفر به کشور کانادا در موعد قانونی به کشور خود بازمیگردد. پاسخ به این سئوال راه را برای شما روشن خواهد نمود.

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان

23 بهمن 1396

سلام . ویزای 5 ساله برای تور 15 روزه چه محاسنی داره یعنی آدم میتونه تا 5 سال در کانادا با ویزای توریستی مقیم بشه ؟؟؟؟؟؟
یا اینکه تا پنج سال هر وقت بخوای آزادانه رفت و آمد میکنیم ؟
آیا تور کانادا زیر 10 میلیون هم میتونه باشه ؟ مثلا هتل پنج ستاره نگیریم یا یه جور بخوایم ارزون تر بشه ؟
ممنون

پاسخ به امین

16 اردیبهشت 1397

سلام
آقای امین
در پاسخ به سئوالات شما باید باستحضارتون برسونم که نوع ویزای مورد اشاره، ویزای توریستی کانادا هست که در هر اقامت امکان 6 ماه اقامت را خواهید داشت، در آن مدت اجازه کار و تحصیل ندارید. این ویزا فقط به افرادی داده میشود که واقعا قصد سفر توریستی به کانادا را دارند زیرا درصورتی که ویزای شما صادر هم شده باشد در هنگام ورود به کانادا چنانچه افسر اداره مهاجرت در فرودگاه کانادا از قصد سفر شما آگاه شود که با نیت توریستی نمیباشد این امکان را دارد که ویزای شما را باطل و شما را به کشور مقصد بازگرداند. پس شما طی 5 سال هر زمان که دوست داشته باشید میتوانید با رزرو هتل، پرواز بصورت رفت و برگشت و داشتن بیمه معتبر مسافرتی به این کشور سفر کنید و به ایران بازگردید. تور کانادا با توجه به فاصله زیاد و همچنین کلاس نرخی هتلهای آن در دسته بندی تورهای گران قیمت میباشد و با هزینه مورد اشاره امکان سفر به این کشور را نخواهید یافت.
با تشکر از حسن انتخاب شما

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان Admin

23 بهمن 1396

سلام ايا ميشه بعد از اخذ ويزا و رسيدن در كانادا شخص همراه تور نباشد پيش اقوام و اشناهاي خودش برود ؟در خصوص هزينه هاي هتل در صورت عدم استفاده ايا از شخص اخذ مي شود يا اختياري هست كه در صورت استفاده اخذ و در صورت عذم استفاده اخذ نمي شود؟ لطفاً راهنمايي بفرمائيد ممنون

پاسخ به naser

23 بهمن 1396

واسه پاییز 96 تور کانادا واسه خانواده سه نفره چقدر هزینه دربرداره ممنون

پاسخ به علیرضا

23 بهمن 1396

سلام چقدر هزینه برمیدارد برای یک نفر برود دیگر نیاید ممنون

پاسخ به iravan

23 بهمن 1396

سلام کلیه قبول میکنید...!:

پاسخ به binam
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021