ویزای کانادا (تور کانادا)

برف بود، سرما بود و یخ ... اما نه، دست نگهدارید! این سناریو تأثیرگذاری برای توصیف زیبایی‌های کانادا نیست. درست است که کوه‌های سر به فلک کشیده و یخچال‌های طبیعی با پیکر برفی و یخزده‌شان بر عرصه این کشور گسترده شده‌اند اما تنها زمانی می‌توان جاذبه‌های این سرزمین را تا به این حد سرد و منجمد جلوه داد که شور و هیجان جاری در شهرهای آن را نادیده گرفت؛ شهرهایی جهانی با بافتی چند فرهنگی که به مانند میزبانی با سخاوت هر انسانی را ورای آنچه که بدان معتقد است در بر گرفته‌اند. این شور چون جریانی آتشین تا کیلومتر‌ها ورای شهرها را چون ماه اوت تبدار کرده است و دائماً ذهن را درگیر این سوال می‌سازد که در کدام نقطه از جهان می‌توان قایق‌سواری بر بستر نقره‌ای دریاچه‌های آرام، حرکت پر پیچ و تاب چوب‌های اسکی بر دامن برفی کوه‌ها و کنکاش در میان جنگل‌های انبوه را بدان صورت که در کانادا مهیا گشته است تجربه کرد؟! در تور کانادا با ما همراه شوید تا یکی از گرم‌ترین و سرزنده ترین سفرهای خود را در یکی از سردترین کشورهای دنیا تجربه کنید. شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان با سالها تجربه در زمینه اخذ ویزای معتبرترین کشورهای دنیا، اجرای تورهای کانادا و همچنین اخذ ویزای توریستی مالتی کانادا بصورت تضمین شده با همکاری بزرگترین کمپانی گردشکری کانادا این اطمینان را به شما میدهد تا آسوده خاطر با تیم حرفه ای ما مراحل اخذ ویزای خود را طی نمایید.

ویزای کانادا

رشد و پیشرفت کشور کانادا طی دهه های گذشته سبب شده تا درخواست سفر به این کشور با اهداف توریستی، تجاری، علمی و مهاجرتی روند رو به رشدی را داشته باشد. گستردگی سرزمینی، اقلیمهای گوناگون، توسعه یافتگی در سطوح مختلف و کم بودن جمعیت در کنار نخبه گرایی همه و همه از عوامل این رشد این درخواست میباشد. دشواری در دریافت روادید برای سفر به کانادا سفر به این کشور را برای بسیاری جذابتر کرده است. طی 2 سال اخیر با توجه به رویکرد مثبت نخست وزیر جوان و خوش فکرکانادا، جناب آقای جاستین ترودو (Mr. Justin Trudeau) به ایرانیان، امکان اخذ ویزای توریستی کانادا که بصورت مالتی (چند بار ورود) با اعتبار 5 سال صادر میشود، وجود دارد. با توجه به اینکه سیاستهای صدور ویزا (روادید) ممکن است با تغییر دولتها و سیاستها دستخوش تغییرات شوند، ممکن است رویکرد دولت آتی کشور کانادا در آینده تغییر کند و صدور این نوع ویزا برای ایرانیان متوقف شود. لذا درصورتی که برای اخذ ویزای کانادا برنامه ریزی نموده اید هر چه زودتر برای شروع فرایند اخذ ویزا اقدامات لازم را انجام دهید.

چرا آژانس مسافرتی آوای بورالان؟

شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان با سالها تجربه در زمینه اخذ ویزای معتبرترین کشورهای دنیا، اجرای تورهای کانادا و همچنین اخذ ویزای توریستی مالتی کانادا بصورت تضمین شده با همکاری بزرگترین کمپانی گردشکری کانادا این اطمینان را به شما میدهد تا آسوده خاطر با تیم حرفه ای ما مراحل اخذ ویزای خود را طی نمایید.

مزیت های ویزای کانادا

ویزای مالتی کانادا (چندبار ورود) به شما این فرصت را میدهد تا طی 5 سال زمان کافی برای بررسی محیطی این کشور پهناور را در سفرهای گوناگون داشته باشید. شما میتوانید در زمانها و فصول مختلف به شهرهای مختلف کانادا سفر کنید و از نزدیک زیباییهای منحصر به فرد این کشور توسعه یافته را لمس کنید.  درصورت علاقمندی به مهاجرت، با اخذ ویزای توریستی مالتی کانادا، این امکان برای شما فراهم است که قبل از اقدام به مهاجرت به کانادا از نزدیک شرایط کار، تحصیل، جغرافیا و آب و هوای این کشور زیبا را در کنار سایر موارد مورد علاقه خود مورد بررسی قرار داده و با آگاهی کامل و دید باز، با کمترین ریسک  بهترین انتخاب را انجام دهید.

شایان ذکر است که از نکات بسیار مثبت اخذ ویزای کانادا با این دعوتنامه معتبر توریستی که از طریق شریک تجاری آژانس مسافرتی آوای بورالان در کانادا اخذ میشود، پاسخ مثبت به انواع درخواست کنندگان ویزا از جمله افراد مجرد، متاهل و خانواده ها میباشد. ضمن اینکه حتی برای افرادی که قبلا اقدام به درخواست ویزا و یا اقامت کانادای آنها با پاسخ منفی مواجه شده مانعی وجود ندارد و شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان امکان اخذ ویزا برای این افراد را نیز دارد.

چه کسانی شرایط اخذ ویزای کانادا را دارند ؟

با توجه به توریستی بودن این ویزا باید توجه داشت که متقاضی سفر به کانادا بعنوان گردشگر و توریست نیازمند سوابق سفر مستند(Travel History) در 5 سال اخیرمیباشد، بویژه سوابق سفر به کشورهای توسعه یافته مانند کشورهای عضو پیمان شنگن،استرالیا، انگلستان، ژاپن، کره جنوبی، امریکا و ... . بدیهی است که نبود حداقل یک ویزای معتبر در سوابق سفر 3 سال اخیر، بزرگترین مانع در دریافت ویزای توریستی کانادا خواهد بود. شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان این نوید را به شما میدهد که برای سفر به اروپا در جهت افزایش اعتبار پاسپورت و تکمیل سوابق سفر در کنار شما خواهد بود. این دسته از متقاضیان میتوانند از بسته های سفر متنوع این شرکت به مقاصد و شهرهای مختلف اروپا همچون اتریش، هلند، جمهوری چک، فرانسه و ... بهره مند شوند.

فرایند اخذ ویزای کانادا

در صورت تکمیل بودن مدارک اخذ ویزای کانادا مطابق لیست، پس از ثبت نام و عقد قرارداد با آژانس مسافرتی آوای بورالان مراحل ذیل طی خواهد شد:

  • تقاضای دعوتنامه از کانادا (زمان مورد نیاز حداقل 2 هفته)
  • اقدام به ترجمه مدارکی که نیاز به ترجمه دارند(که همزمان با آماده شدن دعوتنامه انجام خواهد شد)
  • تکمیل سایر مدارک و فرمهای آنلاین سفارت
  • انجام واریزیهای سفارت بصورت آنلاین
  • سفر به استانبول جهت انگشت نگاری در دفتر شرکت VFS
  • دریافت جواب ویزا (که ممکن است حدود 2 الی 6 ماه پس از انگشت نگاری بطول بیانجامد)
  • پیکاپ ویزا (ارسال پاسپورت به آنکارا جهت دریافت ویزا که حدود 2 الی 4 هفته زمان نیاز دارد)

چرا تور کانادا

می‌توان کانادا را سرزمین معماری‌های شگفت انگیز خواند. هر شهر با بنایی سحرانگیز به مانند نتی بر کلیدهای این پیانوی اصیل انگلیسی فرانسوی نشسته است و هزاران هزار موسیقی ناب را همگام  با طنین جاذبه‌های سبز و سرد طبیعت این کشور نواخته و خالق اوج و فرودی عجیب از ورای برج‌های سربه فلک کشیده در امتداد آبشارهای خروشان شده است. هر لحظه با هویتی خاص در ذهن ثبت خواهد شد و تعادلی دوگانه از سختی سازه‌های سرد تا نرمی دریاچه‌های درخشان و از سکون برج‌های سر به فلک کشیده تا جنبش رودخانه‌های وحشی را در روح القا کرده و دفتر خاطراتتان را آکنده از لحظات شیرینی می‌سازد که زمانی تحققشان در رویا ممکن بود. به خواندن ادامه دهید تا سرّ جادوی این سرزمین را در پس قالبی چند گانه از مصنوعات بشری و طبیعتی بکر دریابید.

بازدید از شهرهای سرزنده کانادا

سخت است در میان بادهای سرد و کولاک‌های زمستانه مردمی را دلگرم کردن و اینکه چگونه شهرهای این کشور در پس زمستان‌های سخت، هزاران گردشگر تور کانادا را شیفته خود ساخته‌اند همچون رازی سر به مهر بر ما پوشیده است. شاید این مردمش هستند که با خوی گرم و مهمانوازیشان آغوش این سرزمین را بر بازدیدکنندگان باز نگاه داشته‌اند. اگرچه پاسخ قطعی به این سوال وجود ندارد، نمی‌توان منکر زیبایی معصومانه طبیعت شهرهای این کشور پهناور شد. هر شهر در لوای جغرافیا و عارضه‌های طبیعی هویت و اعتباری خاص یافته است و در این میان تورنتو (Toronto، استان انتاریو) به عنوان بزرگترین و پرشورترین شهر کانادا که گاه با پایتخت آن اشتباه گرفته می‌شود، مونترال (Montreal، استان کبک) به عنوان پایخت فرهنگی آن با حال و هوای اروپایی‌ و آزادیخواهش و ونکوور (Vancouver، استان بریتیش کلمبیا) با جلوه‌ای کارت پستالی،‌ اقلیمی معتدل و بهاری زودرس از شاخص‌ترین‌ها محسوب می‌شوند. در انتها اگر مجال رهایی از تب کلانشهرها را یافتید بد نیست که نظری هم به سکونتگاه‌های کوچکتر بیاندازید، شاید بازدید از آن‌ها تجربه‌ای بزرگتر از وسعتشان را رقم زند. چرچیل این شهر کوچک برفی که حیات وحش قطب را از ورای شیشه‌ تلویزیون بیرون کشیده و آن را در قالب واقعیتی شگفت انگیز آشکار می‌سازد یکی از پر طرفدارترین این سکونتگاه‌هاست.

بازدید از سازه‌های شاخص کانادا

برج‌های استوار با کمترین درصد خطا در وقارشان و پل‌های مستحکم که چون ماری سنگی در دل طبیعت خزیده‌اند، ترس، شگفتی و لذت را در قالبی منحصربفرد به روح تزریق خواهند کرد. حرکت بر لبه‌های برج سی‌ان (CN Tower، تورنتو) و تجربه احساس رها شدگی در میان ابرها و صرف وعده‌ای دل انگیز در رستوران گردان آن، برج اسکایلان (Skylon Tower، انتاریو) که فرصت تأمل بر شکوه آبشارهای نیاگارا بدست می‌دهد و پل کاپیلانو (Capilano Suspension Bridge، ونکوور) که با پیچ و تابی موزون گردشگران تور کانادا را به میان خلوت درختان همیشه بهار راه خواهد داد از شاخص‌ترین‌ها به شمار می‌روند.

تجربه‌ای فرهنگی همراه با تور کانادا

طراحان این سرزمین، معماری را به مانند گردی جادویی بر پیکر موزه‌های اشرافی کانادا پاشیده‌اند و با ساختار پیچیده و پر رمز و رازشان ترکیبی سحر انگیز از آنچه کهنه و نو خوانده می‌شود در مقابل دیدگان گردشگران تور کانادا گسترده‌اند. در این میان ساختار موزه اشرافی انتاریو (Royal Ontario Museum، تورنتو) راوی داستان تکراری نبرد سنت و مدرنیته شده است و به مانند سرخورده‌ایی ناراضی از آنچه که بوده است، دشنه‌ای شیشه‌ای را در قلب سنگی خود فرو کرده است. بر خلاف ظاهرش درون آن صلح آمیزتر است و فرهنگ و طبیعت برای عرضه داشته‌های خود در گوشه‌ای خلوت کرده و آنچه که تاریخ برایشان رقم زده است در معرض نمایش گذارده‌اند. اما اصالت و تاریخ همیشه در میان دیوارها محصور نشده‌اند. کافی است در میان خیابان‌های باریک و سنگ فرش شده شهر قدیمی مونترال (Vieux Montreal) قدم زنید تا تضادی شیرین از لوکس و تاریخی را در بستری با رنگ و بویی فرانسوی تجربه کنید.

طبیعت کانادا

اگرچه سرد است اما سبز و شاداب در میان جنگل‌ها می‌درخشد و اگرچه یخزده است اما در میان رودخانه‌ها و دریاچه‌های محصور در دل کوه‌ها آرام به حرکت درآمده است. این تصویری حقیقی از طبیعت کانادا است. طبیعتی که شاید نبودش سختی مصنوعات بشری را ملالت آور می‌ساخت. از شاخص‌ترین جاذبه‌های سبز این سرزمین می‌توان به پارک استنلی (Stanley Park، ونکوور) که در میان بافت شهری ونکوور گسترده‌ شده است اشاره کرد. چشم‌اندازهای این پارک مسحور کننده‌اند اما جاذبه‌های این پهنه سبز به همین ختم نمی‌شوند. سفر در دل اقیانوس و نظاره ماهیان در حالی که آرام و بی‌تفاوت از کنارتان عبور می‌کنند تجربه‌ای خاص و فراموش ناشدنی است که در بزرگترین آکواریوم کانادا (Vancouver Aquarium) واقع در این پارک محقق گشته است. دریاچه مورین (Moraine Lake، بنف، استان آلبرتا) نیز با پوست سبز آبی‌اش عکاسان را شیفته خود خواهد ساخت. این آبی آرام که در میان کوه‌ها محصور شده است در پارک ملی بنف (Banff National Park) واقع شده است و سالانه هزاران گردشگر تور کانادا را مجذوب خود می‌سازد. اما هیچ سخنی در باب زیبایی‌های این سرزمین بی ذکر نام آبشارهای خروشانش کامل نخواهد شد. شاید بتوان نیاگارای خشمگین را شاهشان (Niagara Falls، مرز انتاریو و نیویورک) خواند و آتابساکا (Athabasca Falls، استان آلبرتا) واقع در پارک ملی جاسپر را ملکه. وصف آنچه که در این بسترهای سنگی جاریست ورای کلمات است و تا زمانی که غبار خیسشان پوستتان را لمس نکرده باشند درک درستی از آن‌ها نخواهید یافت.

جشنواره‌های پر شور کانادا

از جنبش جرقه‌های سوزان در سکوت آسمان شب ونکوور (Vancouver Celebration of Light، ماه‌های ژوئیه و آگوست) تا فریاد و هیاهوی گاوچرانان در مسابقات گاوبازی کلگری (Calgary Stampede، ماه ژوئیه)، جشنواره‌های این کشور بار دیگر ثابت خواهند کرد که شور شهرها چیزی ورای سردی و رخوت است.

بهترین زمان سفر با تور کانادا

بسته به نوع فعالیت‌ها و تفریحاتی که در پی آن‌ها به کانادا سفر می‌کنید، بهترین زمان سفر به این کشور متغیر است. فصل زمستان عموماً از اواسط ماه نوامبر شروع می‌شود و تا اواسط ماه مارس ادامه می‌یابد. باتوجه به موقعیت جغرافیایی کانادا، تجربه زمستان‌های سخت و شدید در آن امری عادیست و اگر به دنبال تفریحاتی چون اسکی روی برف و اسنوبرد باشید، این امر نکته مثبتی به شمار می‌رود. علاوه بر این در طول ماه‌های سرد سال عمده مراکز گردشگری آماده خدمات رسانی هستند و تنها تعداد محدودی از آن‌ها به حالت تعلیق در می‌آیند.

نواحی جنوبی کانادا که عمده جمعیت این کشور را شامل شده است، آب و هوایی مشابه با نواحی شمالی ایالات متحده دارد. با حرکت به سمت شمال به مراتب بر سردی هوا افزوده می‌شود و این به معنای زمستانی‌های بسیار سردتر و طولانی‌تر و تابستان‌های کوتاه و به طرز باورنکردنی گرم‌ است. نکته قابل توجهی که در رابطه با کانادا وجود دارد وجود استان‌هایی با قلمروهایی بسیار گسترده است که تنوع اقلیمی قابل توجهی را درون مرزهایشان شامل شده‌اند. به عنوان مثال کبک از نواحی معتدل جنوبی در جهت نواحی قطبی امتداد یافته است و همین امر تنوع آب و هوایی ویژه‌ای را در آن پدید آورده است.

در طول فصل تابستان (از اواخر ماه ژوئن تا ماه اوت) هوا بسیار مطبوع است و همین امر جمع کثیری از گردشگران تور کانادا را به سمت خود جذب می‌کند و افزایش قیمت‌ها را سبب می‌شود. در این موقع از سال عمده تسهیلات از پیش رزرو شده‌اند و پارک‌های ملی آکنده از جمعیت بازدیدکنندگان می‌گردند. اگر قصد کوهنوردی و کمپ زنی در طول این فصل را دارید، اسپری و تجهیزات دور کننده حشرات را فراموش نکنید.

از بسیاری جهات، فصل پاییز، به طور خاص ماه‌های سپتامبر و اکتبر، بهترین زمان سفر به کانادا بشمار می‌روند، چرا که هوا عموماً مطبوع است و جمعیت گردشگران بسیار کم. علاوه براین هزینه‌ها به طرز قابل توجهی نسبت به فصل تابستان کمترند. برگ‌های پاییزی درختان نیز امکان ثبت تصاویری زیبا و فراموش ناشدنی را بدست می‌دهند. بهار نیز به لحاظ مالی فصل مناسبی جهت بازدید از کانادا به شمار می‌رود و عمدتاً از اواسط ماه مارس شروع می‌شود و تا اواسط ماه ژوئن ادامه می‌یابد.

گردش در کانادا

شبکه خطوط هواپیمایی کانادا بسیاری از پروازهای داخلی را پوشش داده و امکان دسترسی به هر نقطه‌ای از این کشور را برای گردشگران تور کانادا فراهم آورده است. بزرگترین این شرکت‌ها WestJet و Air Canada هستند. هزینه سفر با این هواپیمایی‌ها عموماً بالاست. به عنوان مثال سفر از تورنتو به مقصد وینیپگ (دو ساعت و نیم) با هواپیمایی Air Canada چیزی در حدود 300 دلار هزینه در بر خواهد داشت و همین پرواز با WestJet تنها اندکی ارزانتر است.

شرکت اتوبوسرانی Greyhound Canada عمده مسیرهای طولانی غرب تورنتو را پوشش داده است که از میانشان می‌توان به مسیر تورنتو ونکوور اشاره کرد. در شرق کشور نیز عملکرد این شرکت قابل قبول است و اتوبوس‌های مسیرهای طولانی مطابق با جدول زمانی منظمی در طول روز تردد دارند و امکان توقف‌های بین جاده‌ای جهت صرف غذا و تعویض راننده را بدست می‌دهند. تمامی اتوبوس‌های کانادا مطابق با نرخ مصوبه این کشور فعالیت می‌کنند و بدیهی است که به تناسب مسافت سفر میزان آن متغیر است. به عنوان مثال سفر از تورنتو به مقصد وینیپگ (مسافتی در حدود 2100 کیلومتر) هزینه‌ای معادل 145 دلار را در برخواهد داشت و این در حالی است که هزینه سفر از مونترال به مقصد تورنتو (مسافتی در حدود 540 کیلومتر) تنها 40 دلار خواهد بود.

شرکت VIA Rail امکان سفر با قطارهای سریع‌السیر و راحت را بین مقاصدی چون مونترال و تورنتو در اختیار گردشگران تور کانادا قرار می‌دهد. علاوه براین، VIA از میان برخی از زیباترین جاده‌های کانادا عبور می‌کند. از شاخص‌ترین این سفرها می‌توان به قطار تورنتو به مقصد ونکوور که هفته‌ای سه بار در این مسیر جابه‌جا می‌شود، سفر دو روزه از جاسپر به مقصد پرینس روپرت و سفر تفریحی در اطراف شبه جزیره Gaspe واقع در کبک اشاره کرد. هزینه سفر با قطار بسته به اینکه در چه موقعی از سال از کانادا بازدید می‌نمایید متغیر است. به عنوان مثال سفر از تورنتو به مقصد ونکوور در فصول پر گردشگر چیزی درحدود 475 دلار (اکونومی)، تخت‌های بالا 1750 دلار و کابین‌های تک نفره 2640 دلار هزینه در بر خواهد داشت و این هزینه‌ها در فصول کم گردشگر تا 25 درصد کاهش را تجربه خواهند کرد. VIA تعدادی بلیط‌های چند سفره را نیز بفروش می‌رساند که به طرز قابل توجهی ارزانتر از سایر هستند. شاید وسوسه برانگیزترینشان Canrailpass باشد که امکان هفت توقف (شروع قیمت از 699 دلار)، ده توقف (شروع قیمت از 899 دلار) یا تعداد نامحدودی توقف (شروع  قیمت از 1299 دلار) در سفر از کبک به مقصد انتاریو را بدست می‌دهد.

سفر با کشتی‌ نیز گزینه‌ای متفاوت و هیجان انگیز جهت جابه‌جایی در میان جزایر و مناطق شمالی کانادا محسوب می‌شود. کشتی‌های شرکت BC Ferries امکان سفر در میان کلیه این مقاصد را با صرف هزینه‌ای مقرون به صرفه بدست می‌دهند. به عنوان مثال سفر از ونکوور به مقصد ویکتوریا با صرف هزینه‌ای 16.90 دلاری امکان پذیر خواهد بود.

تور کانادا آوای بورالان

پکیج پیشنهادی آوای بورالان که امکان بازدید از پر جاذبه‌ترین شهرهای کانادا شامل کبک، مونترال، تورنتو و آبشارهای نیاگارا را بدست می‌دهد، تور 13 روزه کانادا با امکان اقامت در هتل‌های چهار و پنج ستاره در شهرهای مذکور و در مجاورت آبشارهای نیاگارا است. رنج قیمتی این پکیج، بسته به درجه کیفی هتل‌ها بین 23 تا 26 میلیون متغیر است و در طبقه بندی کیفی در رده نرمال قرار می‌گیرد. شروع حرکت از تهران به مقصد استانبول و سپس مونترال با هواپیمایی ترکیش ایر خواهد بود. اخذ ویزای پنج ساله کانادا یکی از نقاط قوت این تور محسوب می‌شود چرا که امکان ورود و خروج مکرر به این کشور را بدست می‌دهد. دسترسی به راهنمای فارسی زبان و ترانسفر فرودگاهی و بین شهری از دیگر مزایای سفر با این تور محسوب می‌شوند.

به "تور کانادا" امتیاز دهید

61 کاربر به "تور کانادا" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با تور کانادا

12 دیدگاه

امیر29 مهر 1397

باسلام
بامدرک دپیلم و شغل پیمانکاری صنعتی (عایق کاری ) ودر حال حاضر کارمند نمایندگی بیمه دارای 13سال سابقه بیمه تامین اجتمای سن 47 داری سرمایه 380میلیون (منزل مسکونی ) با همسر وفرزند 12ساله چطور می توانم اقامت کانادا بگیرم
ب کمال تشکر

پاسخ به امیر

Mohsen25 مهر 1397

با سلام
من کارمند ذوب اهن هستم و تقریبا چند کشور رفتم و از زبان انگلیسی هم چیزی بلد نیسم
شانسم در گرفتن ویزا چقده؟

پاسخ به Mohsen

میلاد20 مهر 1397

سلام بنده شنگن ندارم اما گردش حسابم خوبه و سند ملک هم دارم آیا میتونم با خانواده ویزا توریستی بگیرم (خانومم و پسرم )
ممنون

پاسخ به میلاد

سمانه2 مهر 1397

سلام
من 2 تا ویزای شنگن دارم از فرانسه، یکی برای 2015 و یک مولتی 3 ماهه برای 2018. 4 سال سابقه بیمه. دانشجو هستم ، ولی سند خونه ندارم و همینطور گردش حساب، میخوام بدونم چقدر شانس گرفتن ویزای مولتی کانادا رو دارم؟

پاسخ به سمانه

علیرضا3 فروردین 1396

سلام من کارشناس مالی در یک موسسه هستم ومجرد ویزای شینگن ندارم میتونم توریستی به کانادا اقدام کنم؟

پاسخ به علیرضا

کارشناس فروش آوای بورالان16 اردیبهشت 1397

سلام
علیرضا عزیز، با توجه به نوع ویزای مورد اشاره که ویزای توریستی کانادا میباشد، از مهمترین موارد و مدارک دارای اهمیت برای سفارت، سوابق سفر شما میباشد. بویژه سفر به کشورهای توسعه یافته همچون کشورهای عضو پیمان شنگن، انگلستان، استرالیا، ژاپن و ...، دقت داشته باشید کسی که تا قبل از اقدام برای اخذ ویزای توریستی کانادا هیچ سفری نداشته است و یا سوابق سفر توریستی چشمگیری ندارد، چگونه میتواند افسر ویزای کانادا را برای موافقت با درخواست ویزای توریستی خود متقاعد کند که قصدش از سفر برای گردش و توریست میباشد و پس از سفر به کشور کانادا در موعد قانونی به کشور خود بازمیگردد. پاسخ به این سئوال راه را برای شما روشن خواهد نمود.

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان

امین23 بهمن 1396

سلام . ویزای 5 ساله برای تور 15 روزه چه محاسنی داره یعنی آدم میتونه تا 5 سال در کانادا با ویزای توریستی مقیم بشه ؟؟؟؟؟؟
یا اینکه تا پنج سال هر وقت بخوای آزادانه رفت و آمد میکنیم ؟
آیا تور کانادا زیر 10 میلیون هم میتونه باشه ؟ مثلا هتل پنج ستاره نگیریم یا یه جور بخوایم ارزون تر بشه ؟
ممنون

پاسخ به امین

کارشناس فروش آوای بورالان Admin16 اردیبهشت 1397

سلام
آقای امین
در پاسخ به سئوالات شما باید باستحضارتون برسونم که نوع ویزای مورد اشاره، ویزای توریستی کانادا هست که در هر اقامت امکان 6 ماه اقامت را خواهید داشت، در آن مدت اجازه کار و تحصیل ندارید. این ویزا فقط به افرادی داده میشود که واقعا قصد سفر توریستی به کانادا را دارند زیرا درصورتی که ویزای شما صادر هم شده باشد در هنگام ورود به کانادا چنانچه افسر اداره مهاجرت در فرودگاه کانادا از قصد سفر شما آگاه شود که با نیت توریستی نمیباشد این امکان را دارد که ویزای شما را باطل و شما را به کشور مقصد بازگرداند. پس شما طی 5 سال هر زمان که دوست داشته باشید میتوانید با رزرو هتل، پرواز بصورت رفت و برگشت و داشتن بیمه معتبر مسافرتی به این کشور سفر کنید و به ایران بازگردید. تور کانادا با توجه به فاصله زیاد و همچنین کلاس نرخی هتلهای آن در دسته بندی تورهای گران قیمت میباشد و با هزینه مورد اشاره امکان سفر به این کشور را نخواهید یافت.
با تشکر از حسن انتخاب شما

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان Admin

naser23 بهمن 1396

سلام ايا ميشه بعد از اخذ ويزا و رسيدن در كانادا شخص همراه تور نباشد پيش اقوام و اشناهاي خودش برود ؟در خصوص هزينه هاي هتل در صورت عدم استفاده ايا از شخص اخذ مي شود يا اختياري هست كه در صورت استفاده اخذ و در صورت عذم استفاده اخذ نمي شود؟ لطفاً راهنمايي بفرمائيد ممنون

پاسخ به naser

علیرضا23 بهمن 1396

واسه پاییز 96 تور کانادا واسه خانواده سه نفره چقدر هزینه دربرداره ممنون

پاسخ به علیرضا

iravan23 بهمن 1396

سلام چقدر هزینه برمیدارد برای یک نفر برود دیگر نیاید ممنون

پاسخ به iravan

binam23 بهمن 1396

سلام کلیه قبول میکنید...!:

پاسخ به binam
نظرتان را در مورد این سفر با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021